The Siege of Jadotville (2016)

O tom, že se taková věc udála, jsem neměl vůbec tušení. Myslel jsem, že se OSN nikdy do žádného přímého střetu nedostala (když jsou u všech masakrů zpravidla jen jako přihlížející). Celkově je to taková minimalistická záležitost (i přes celkem masové scény). Tedy 8/10

Příchozí (2016)

Opět po čase se ukázalo, že jsem nejspíš natvrdlej a díky tomu mi bohužel unikl ukrytý smysl filmu, tedy co tím vlastně chtěl autor říci. Jednoduše jsem to nepochopil Takže to nedokážu ani adekvátně ohodnotit. No, 6/10

Pád Londýna (2016)

Tuctovej akčňák - nijak zvlášť neosloví, na druhou stranu ani neurazí. Styl přestřelek mi občas přišel jak z Call of Duty MW. 6/10

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Nic proti ničemu, prostě relax. Několikrát jsem se kvalitně zasmál. Takže proč ne, 6/10

The Titan (2018)

Nevěděl jsem do čeho jdu, ale popravdě - už podle posteru jsem čekal něco na úrovni. Už kvůli angažování SW. Nicméně můj předpoklad se tedy opravdu nesplnil. Ten film byl totiž o ničem. A to doslova - prostě se tam nic nedělo. To snad ani nemělo žádnou zápletku. Normálně bych třeba ocenil i nějaké efekty, jenže ty tam taky nebyly. No nechtěl jsem tomu věřit. Ztráta času za 2/10

Osvícení (1980)

No, atmosféra dobrá, to se musí nechat. A JN umí šílet na jedničku, ten nahnat dokáže. Jinak mě to ale nějak víc neoslovilo. 6/10

Stranger Things (2016) (seriál)

No jako dobré, to bez debat. Občas mi přišlo zvláštní, že dětem (no já nevím, kolik jim může bejt - 12, 13?) jsou na mnoha místech přiděleny scény, které bych čekal u dospělých rolí. Což mi zrovna na Ameriku přijde dost zajímavé. Jinak, úvodní melodie mi přijde zatraceně podobná té z "The Thing". První dvě řady jsou nabité atmosférou, jedna radost. Třetí řada podle mého názoru trpí na zbytečné vtípky. Nevím proč by měl do té doby bezmála hororový seriál obsahovat útržky sitkomu. Čtvrtá řada to naštěstí opět staví do latě. Celkově 9/10

Osm hrozných (2015)

Viděl jsem v těsném závěsu za Djangem a snad bych řekl, že HE je ještě o kousek lepší. One room movie jsem popravdě nečekal. A pak to rozuzlení, to už vůbec ne. Masakr. Tarantino, to je prostě borec.

Grimsby (2016)

Průměrná sranda, popravdě čekal jsem od Saši víc. Ani těch hlášek moc nemá.