Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Animovaný

plakát

Tarbíci (2011) (TV seriál)

Syn přišel ze školky, že se musí naučit nějakou básničku. A O ČEM BYS CHTĚL ŘÍKAT BÁSNIČKU? O tarbících. A PROČ O TARBÍCÍCH? Protože je o nich večerníček. DOBŘE TATÍNEK NĚCO VYMYSLÍ. A tak jsem vymyslel: -- Tarbík dělá dlouhé skoky a to bych chtěl umět taky, tarbík dlouhý ocas má a ten bych si přál i já. --- Sukces na besídce byl obrovský.

Leviatan (2014)

brečím vodku

plakát

Exponát smrti (1978) (TV film)

Kukačka jak lonťák...Asi se verbež z TV Brno chtěla pojistit proti tomu, kdyby jako diváci nezkósli tento výtvoreček jako čistó špiclovskó detektviku, tak tam frkli žárlivého, rádoby vtipného baldu Mirka DonUtila. Výsledek - divné paskvil.

plakát

Zkušební doba (1988) (TV film)

Předobraz sklepáckého filmu Kouř (1990), který zpracovává téměř stejný námět. Tady je to, ale na hranici koukatelnosti. Se závěrečnou větou se mi chce říct, ale mi ty lidi máme, vychováme si je a pokud už nic jinýho tak aspoň filmy budou dělat líp.

plakát

Romeo, Julie a tma (1959)

Čeština "pražáka" Ivana Mistríka tak tahá za uši, že mi to brání dát filmu absolutní hodnocení.

plakát

Zrcadlo pro Kristýnu (1975)

Takovouhle svini nenapraví nic. Má to v sobě a skončí to až s tatrovkou.

Lovec senzací (1987)

Dvě povídky spláclé k sobě bez jednotícího prvku. První je detektivkou, druhá rozvleklým židovským vtipem.

Solaris (1972)

Tarkovskij a jeho úspěch u uživatelů je pro mě největší záhadou čsfd. Přesrané stopáže, zploštění hlubokých příběhů, důraz na nepodstatné detaily, absurdno etc. Solaris to nevylepšil a přitom jsem byl připraven skoro na vše. Zařadit tenhle film do kategorie sci-fi je stejná odvaha jako prohlásit, že David Lynch je normání.

38 (2014)

Pronger, MacInnis, Turgeon. Demitra. St. Louis Blues je můj srdcový mančaft NHL. Na PC jsem s nima několikrát vyhrál Stanley Cup no a Palo to byl tahoun. Univerzální bojovník. I ze vzájemného post federálního soupeření jsem ho vnímal jako největší nebezpečí pro naši klec. Kdyby jsme zůstali jako ČSFR tak z hokeje máme z MS a olympiád těch medailí víc.... Tenhle film se braťom fakt povedl! P.S.: Keith Tkachuk pěkně ztloustnul a zšedivěl :-D.