MaybeLater

okres Vsetín
Don Paavo

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 18.7.2017  23:41

Osobně je to určitě nejlepší díl celé serie! Scéna na hřbitově je WAU !

• 18.2.2017  21:48

Pohodový film na takovou tu odpolední pohodičku. U nás v rámci žánru spíš nadprůměr , ale znova to vidět nepotřebuju .

• 21.1.2017  14:17
    Seal Team 6 - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Pilot předvedl docela slušný rozjezd. Trochu toho klišé a zdálo se mi až Béčkovosti. Na můj vkus se tam až příliš rozebírají platy což si nemyslím, že by tak elitní vojáci brali tak málo, že dceři nemůžou zaplatit školu? No nevím. Doufám, že se to trochu rozjede a věřím tomu. Seriál nemá moc konkurenci co se žánrovosti týče, takže kdo se zajimá o tohle téma nemá moc na výběr hledat jinde ! Jo a akční scény na seriál teda super ! Takže doufám ,že se to bude ubírat spíš akční cestou než rozebírat rodinná dramata, protože tam to docela drhne!

• 1.1.2017  23:11
    Polednice (2016)

Tak tohle šlo hodně mimo mě. K filmu jsem se dlouho odhodlával a když jsem na něj narazil náhodou na HBO tak jsem si řekl ideální příležitost a to jsem si dal...Co se mi líbilo byla hudba a pár vedlejších postav ! Co mi teda těžce nesedlo byla Aňa Geislerová stejně jak celá atmosféra filmu. Čekal jsem vlastně něco jiného , ale nečekal sem horor, který jsem ani nedostal a nedostal sem ani drama které by mě nějak vtáhlo. Nejde o to, že by to nenaplnilo nějaké moje představy spíš o to, že jsem měl celý film nutkání přepnout na jiný kanál abych ukončil to trapení a zapomněl což je prostě špatně! Tohle je ten typ filmu, který se bude buď hodně líbit a nebo hodně nelíbit, bohužel jsem na té druhé straně Dost mi to připomínalo film Babadook, ale ten byl teda na jiné urovni! Takže bych doporučil spíš tohle !

• 31.10.2016  14:55
    Westworld (TV seriál) (2016)

Po čtyřech epizodách, musím zatím říct, že je to lepší a lepší a já se na každý další díl těším víc a víc !! Seriálová povinnost ! TOP záležitost.

• 28.5.2016  19:44

Zajímavé je, že Sarah Wayne Callies má asi špatné scénáře, jelikož většinu filmů ( seriálů) co s ní vidím , tak se chová jako totálnní krá*a ! A celý film kvůli tomu jejímu trapně hranemu vyšilování a celému tak nějak podivnému příběhu se stává nudným až nezaživným což se mě u hororu nestává ! Strašná blbost !

• 29.12.2015  01:58
    Ronaldo (2015)

Ronaldo mi jako člověk nevadí, resp. na pivo s ním nechodím, takže nemám ponětí jaký je. Co se ošem týče dokumentu o něm, vůbec jsem nepochopil záměr tvůrců o co v dokumentu šlo, jestli pouze o zachycení života fotbalové hvězdy, tak by stačilo 30 minut a ne 92 snad ne?! ... Je to jen sled chvilek minulosti a chvil Ronalda v jeho osobním životě, ale nic extra teda ! Být fanda asi bych to žral celých 90 minut , ale jelikož nejsem dost jsem se tím prokousával , rozhodně bych si po tomto dokumentu cestu k Ronaldovi nenašel, ale to asi nebyl učel ...V rámci žánru opravdu slabší 25%

• 29.12.2015  01:50

Hlavně u filmu moc nepřemýšlet a asi si ho užijete. I když vlastně nevím, já už pořádně nevím o čem film byl a to ho tak nějak vystihuje . Nemastné , neslané a navíc hloupoučké chvílemi opravdu na hraně sebeparodie...

• 29.12.2015  01:45
    Sinister 2 (2015)

Já si myslím, že kdyby se dvojka více soustředila na postavu Baghuula tak by udělala o dost lépe. Takhle je to jen horší kopírka jedničky, která byla originální, ale tohle je ve všech ohledech slabší a ničím zajimavé což zamrzí, protože je jasné , že tu se na nějakou tvůrčí snahu rezignovalo a po úspěchu prvního dílu už se chtěli pouze napakovat , alespoň takhle to na mě působí. Hrana odpadu

• 29.12.2015  01:41
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Pohádka sama o sobě fajn průměr s příjemným obsazením ! Ale ten dabing? Opravdu je nutné dabovat slovenský film? Ta kvalita toho totiž byla hrozná, že to chvílemi působilo jak amatérská parodie a bralo to podstatnou část emocí což je u pohádky dost problém !

• 24.12.2015  02:58
    Stážista (2015)

Film je natočený tak aby se vám líbil a pokud prostě víte na co jdete nemůžete být zklamaní, protože to co chce dělá výborně!! Není to žádné mistrovské dílo se skrytým podtextem a extra zajimavou zápletkou. Jenže smyslem těchto filmů je zabavit, potěšit a to teda udělala Nancy Meyers perfektně. Výborný De Niro, výborná Anne ...trochu slabší takové klišoidní vedlejší postavy, které nás vlastně moc nezajímají a jejich příběh nikde nezačíná a nikde nekončí, ale prostě tam musí být, to mi zas tolik nevadí. Hlavní je , že jsem se ty dvě hodiny bavil a i po konci filmu je to příjemný dojem ! Neříkám, že si za měsíc vzpomenu ( nejspíše ne) , ale takových filmů bych snesl více !

• 17.11.2015  18:27

Poctivá pohádka bez zbytečných moderních věcí co tam nepatří ! Která navíc baví a nenudí což se mi dlouho nestalo zvlášť u příběhu který znám ! V rámci žánru je to TOP ! A jedna z nejlepších pohádek jako opravdu pohádek za delší dobu

• 25.10.2015  18:47
    Marťan (2015)

Marťan těžko mohl být lepší , přesto to na uplné hodnocení není i když se přiznám stačilo by málo, jen neumím přesně popsat co ! Každopádně je to skvělá podívaná, která má kupodivu spád a naštěstí se uspěšně vyhne všem klišé a to bylo strašně příjemné , když film nespadával do klasických uvah co asi dělá manželka a rodina tu byl každý profesionál a podle toho to taky vypadalo! Skvělé sci-fi !!

• 25.10.2015  18:44

Je to rozporuplná záležitost ! Film dokáže být ve velké míře zábavný stejně nebo podobně jako trapný ! Každopádně jsem se spíše nasmál a Ondra Vetchý byl skvělý ! Sledovat to sám asi by byl dojem horší, ale s více lidma to bylo fajn odreagování.

• 25.10.2015  18:37

Cary Fukunaga a Idris Elba na toto spojení jsem se těšil před filmem nejvíce, ale ono i samotný příběh je super ! A co mě překvapilo osobně nejvíce byl Abraham Attah , který byl perfektní !!! Skvělá atmosféra i hudba ! Tančící scéna před utokem na vesnici dokonalost !!! Film trochu sráží slabší konec , ale jinak výborná záležitost !!

• 25.10.2015  18:35
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

Tohle je průser! Pořad, který se v ukazkách tvářil jako Ano šefe z fotbalového prostředí je ve výsledku něčím co nedává hlavu ani patu a vůbec nechápu pointu a smysl proč by se na to někdo díval? S Ano šefe to nemá společné absolutně nic !!! Škoda určitě to šlo udělat lépe než na odpad ...

• 14.8.2015  19:06
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Veliké překvapení . Hodnotím pouze pilot, ale nemůžu jinak v posední době mě podobně nadchnul pouze pilot Mr. Robot ! Těším se na leden.

• 7.8.2015  23:28
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Po první serii bych šel na 4 hvězdy, ale druhá to už je jiné kafe, herecky ještě slabší než první série a ty dialogy co vedou to sem nevydržel. Jeden díl a stačilo...

• 5.7.2015  13:42
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Po dvou epizodách zatím užasné ! Atmosferické , škoda, že ve druhé už se tolik neřeší samotný hacking, ale věřím, že to zase přijde ! Rami Malek se na tu roli neskutečně hodí !

• 7.6.2015  21:28

To byla ale p*čovina!! Nemám rád filmy, které jsou od podhaly trapné a béčkovité a přitom si hrají na něco víc ! Kdyby se to bralo s humorem ber to čert, ale já se tak smál u situací, které asi ani směšné byt neměli ...Nevím proč tohle někdo natočil ....skoro odpádek !

• 7.6.2015  21:23

Taková ta česká klasika. Film, kterých se u nás točí podobných nevím 10 do roka? Vím, že ty rozpočty atd.. tady prostě nejsou aby se točilo něco jiného, ale proč prostě neudělá někdo jen komedii? Nebo jen drama? Tenhle prapodivný mix na mě teda nefunguje ( Hodinový manžel je každopádně víc komedie) ....Skvělé obsazení a přitom tak zoufale málo humoru( aspon na můj vkus) ...Promarněná šance, promarněný čas...

• 2.5.2015  11:28

Rychle a zběsile se začíná dostávat, do nějakého začarovaného kruhu a chtělo by to něco nového ! Protože tenhle díl je víceméně jen recyklace pátého a šestého a nepřináší nic nového a navíc má nesmyslných 140 minut , takže poslední , alespoň půl hodinu už jsem se absolutně nesoustředil a začal se nudit, protože to bylo jen natahované a člověk stejně věděl jak to dopadne! Děj je tentokráte uplně dementní, ale to beru, že je naschvál stejně jako OVER THE TOP akce ! Jako chápu, že když to takhle sype , že bude další díl, ale na něj už do kina teda nepůjdu.....

• 2.5.2015  11:24

Náhodou skvělá komedie ! I když už klasický Kevin Hart , tak nápady a provedení v tomhle jsou filmu jsou super a několikrát sem se doopravdy zasmál ! A od toho jsou podle mě komedie především ! žádný vrchol humoru to není, ale taková ta příjemná komedie na zasmání, třeba na nedělní odpoledne ideál !

• 2.5.2015  11:21

Jen aby si to někde nespletl s Mariňákem od Mendese , protože tohle si vzalo název a jinak je to béčko a ne pokračování i když mohlo to klidně být i takové to lepší béčko. Jenže není, nejlepší na filmu jsou přestřelky, kde aspon nestřílí od boku atd ...Jenže když vidím jak člen Navy Seals naběhne před auto kde jsou tři borci s AK v krytu za autem a další s lehkým kulometem na korbě , tak už si říkám do prdele s tímhle !! Komu se to jako libí? Jestli si někdo myslí, že je tímto jeho smrt hrdinštější tak není ! Až na tyhle klasické blbosti , které ovšem v tomhle typu filmů prostě jsou a vždycky budou se na to dívat dá a nudí to až ke konci!

• 26.4.2015  12:07

V rámci svého subžánru , tedy akční béčko ala 80tá léta to obstojí úplně na pohodu ! Ke konci trochu nudí, ale minimálně tři čtvrtiny filmu jsem se dobře bavil a o to jde !

• 24.4.2015  00:45

Zbytečný film !! Film který je o ho*nu sám o sobě a ti andělé, krom toho , že tam ruší , nepřidávají zábavu a navíc je i jejich chování nelogické aneb : Říkají jak nemůžou zasahovat do života lidí pouze vnuknutím, načež za 10 minut je jeden z nich poslíček pizzy?? WTF? Nebo se DYK zjeví jako nějaký nějaký transvestita anděl? ..Lituji, že jsem u dalšího českého filmu zabíjel čas...Je to horší a horší ...

• 20.4.2015  22:08
    Poslové (TV seriál) (2015)

Zatím hodnotím pouze pilot ! budu updatovat pokud vydržím ( spíš ne) ..Vypadá to jak nějaká amaterská sra*čka . Nemyslím , že to bude dobré ! ani uchazejicí ! Zbytečný seriál ...

• 17.4.2015  22:39
    Hacker (2015)

Hacker ! Film, který by podle názvu měl být o hackingu aspoň tak jsem si to představoval ovšem uplně tak to není. Je to spíš klasický thriller, ale aby to bylo něčím zajimavější tak je z části o hackování ! Největší problémy filmu pro mě jsou to, že Chris Hemsworth i když je fajn herec na hackera se teda nehodí a navíc hacker co ovlada boj na blízku, na dálku a umí si vyrobit neprustřelnou vestu z časopisů a lepicí pásky? ....Dále to kamera při akčních scénách to bylo k uzoufání !! Opravdu hnus tohle nevím jak se někomu muže libit když se třepe jak kdyby měl kameraman epileptický záchvat ! Dále asi nejdivnější romantická linka ve filmu, jakou jsem kdy viděl, kdy se do sebe zabouchnou asi po třech slovech? možná ani to ne a více-méně spolu nemluví ani nadále? WTF? Chemie nula. Je to špatné a od Michaela Manna jsem teda čekal víc !

• 17.4.2015  22:25
    Focus (2015)

Focus má velikou výhodu v hereckém obsazení a v tom, že je velice zábavný ! Jenže ten promrhaný potenciál z toho prostě kouká z každé druhé scény a konec už je tak zbytečně zamotaný, že to člověku nepřijde ani vtipné a rozhodně vás to nijak šokovat nebude !! Protože se podobné věci dějou více-méně po celou dobu filmu. Každopádně hlavní chyba je určitě děj! Který nijak nepřekvapí a především absolutně nezaujme! Ale jsem rád že jsem Willa Smitha zase viděl v nějaké dobré roli ! Jen tak dál !!

• 17.4.2015  22:22
    OUTsideři (2014)

Skvělý road-movie, který i když si bere docela silné téma je velice vtipný a v určitých momentech i tak krásně lidsky emocionální ! Velice nesourodá trojice, která je perfektně zahraná ! Příběh sám o sobě je sice klišé, ale krásná příroda, zajimavé postavy a humor to přebíjejí takovým způsobem, že vám to ani nedojde! Zábava od začátku do konce!

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10