MaybeLater

okres Vsetín
Don Paavo

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 31.10.2016  14:55
    Westworld (TV seriál) (2016)

Po čtyřech epizodách, musím zatím říct, že je to lepší a lepší a já se na každý další díl těším víc a víc !! Seriálová povinnost ! TOP záležitost.

• 25.10.2015  18:37

Cary Fukunaga a Idris Elba na toto spojení jsem se těšil před filmem nejvíce, ale ono i samotný příběh je super ! A co mě překvapilo osobně nejvíce byl Abraham Attah , který byl perfektní !!! Skvělá atmosféra i hudba ! Tančící scéna před utokem na vesnici dokonalost !!! Film trochu sráží slabší konec , ale jinak výborná záležitost !!

• 25.10.2015  18:35
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

Tohle je průser! Pořad, který se v ukazkách tvářil jako Ano šefe z fotbalového prostředí je ve výsledku něčím co nedává hlavu ani patu a vůbec nechápu pointu a smysl proč by se na to někdo díval? S Ano šefe to nemá společné absolutně nic !!! Škoda určitě to šlo udělat lépe než na odpad ...

• 14.8.2015  19:06
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Veliké překvapení . Hodnotím pouze pilot, ale nemůžu jinak v posední době mě podobně nadchnul pouze pilot Mr. Robot ! Těším se na leden.

• 7.8.2015  23:28
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Po první serii bych šel na 4 hvězdy, ale druhá to už je jiné kafe, herecky ještě slabší než první série a ty dialogy co vedou to sem nevydržel. Jeden díl a stačilo...

• 5.7.2015  13:42
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Po dvou epizodách zatím užasné ! Atmosferické , škoda, že ve druhé už se tolik neřeší samotný hacking, ale věřím, že to zase přijde ! Rami Malek se na tu roli neskutečně hodí !

• 7.6.2015  21:28

To byla ale p*čovina!! Nemám rád filmy, které jsou od podhaly trapné a béčkovité a přitom si hrají na něco víc ! Kdyby se to bralo s humorem ber to čert, ale já se tak smál u situací, které asi ani směšné byt neměli ...Nevím proč tohle někdo natočil ....skoro odpádek !

• 7.6.2015  21:23

Taková ta česká klasika. Film, kterých se u nás točí podobných nevím 10 do roka? Vím, že ty rozpočty atd.. tady prostě nejsou aby se točilo něco jiného, ale proč prostě neudělá někdo jen komedii? Nebo jen drama? Tenhle prapodivný mix na mě teda nefunguje ( Hodinový manžel je každopádně víc komedie) ....Skvělé obsazení a přitom tak zoufale málo humoru( aspon na můj vkus) ...Promarněná šance, promarněný čas...

• 2.5.2015  11:28

Rychle a zběsile se začíná dostávat, do nějakého začarovaného kruhu a chtělo by to něco nového ! Protože tenhle díl je víceméně jen recyklace pátého a šestého a nepřináší nic nového a navíc má nesmyslných 140 minut , takže poslední , alespoň půl hodinu už jsem se absolutně nesoustředil a začal se nudit, protože to bylo jen natahované a člověk stejně věděl jak to dopadne! Děj je tentokráte uplně dementní, ale to beru, že je naschvál stejně jako OVER THE TOP akce ! Jako chápu, že když to takhle sype , že bude další díl, ale na něj už do kina teda nepůjdu.....

• 2.5.2015  11:24

Náhodou skvělá komedie ! I když už klasický Kevin Hart , tak nápady a provedení v tomhle jsou filmu jsou super a několikrát sem se doopravdy zasmál ! A od toho jsou podle mě komedie především ! žádný vrchol humoru to není, ale taková ta příjemná komedie na zasmání, třeba na nedělní odpoledne ideál !

• 2.5.2015  11:21

Jen aby si to někde nespletl s Mariňákem od Mendese , protože tohle si vzalo název a jinak je to béčko a ne pokračování i když mohlo to klidně být i takové to lepší béčko. Jenže není, nejlepší na filmu jsou přestřelky, kde aspon nestřílí od boku atd ...Jenže když vidím jak člen Navy Seals naběhne před auto kde jsou tři borci s AK v krytu za autem a další s lehkým kulometem na korbě , tak už si říkám do prdele s tímhle !! Komu se to jako libí? Jestli si někdo myslí, že je tímto jeho smrt hrdinštější tak není ! Až na tyhle klasické blbosti , které ovšem v tomhle typu filmů prostě jsou a vždycky budou se na to dívat dá a nudí to až ke konci!

• 26.4.2015  12:07

V rámci svého subžánru , tedy akční béčko ala 80tá léta to obstojí úplně na pohodu ! Ke konci trochu nudí, ale minimálně tři čtvrtiny filmu jsem se dobře bavil a o to jde !

• 24.4.2015  00:45

Zbytečný film !! Film který je o ho*nu sám o sobě a ti andělé, krom toho , že tam ruší , nepřidávají zábavu a navíc je i jejich chování nelogické aneb : Říkají jak nemůžou zasahovat do života lidí pouze vnuknutím, načež za 10 minut je jeden z nich poslíček pizzy?? WTF? Nebo se DYK zjeví jako nějaký nějaký transvestita anděl? ..Lituji, že jsem u dalšího českého filmu zabíjel čas...Je to horší a horší ...

• 20.4.2015  22:08
    Poslové (TV seriál) (2015)

Zatím hodnotím pouze pilot ! budu updatovat pokud vydržím ( spíš ne) ..Vypadá to jak nějaká amaterská sra*čka . Nemyslím , že to bude dobré ! ani uchazejicí ! Zbytečný seriál ...

• 17.4.2015  22:39
    Hacker (2015)

Hacker ! Film, který by podle názvu měl být o hackingu aspoň tak jsem si to představoval ovšem uplně tak to není. Je to spíš klasický thriller, ale aby to bylo něčím zajimavější tak je z části o hackování ! Největší problémy filmu pro mě jsou to, že Chris Hemsworth i když je fajn herec na hackera se teda nehodí a navíc hacker co ovlada boj na blízku, na dálku a umí si vyrobit neprustřelnou vestu z časopisů a lepicí pásky? ....Dále to kamera při akčních scénách to bylo k uzoufání !! Opravdu hnus tohle nevím jak se někomu muže libit když se třepe jak kdyby měl kameraman epileptický záchvat ! Dále asi nejdivnější romantická linka ve filmu, jakou jsem kdy viděl, kdy se do sebe zabouchnou asi po třech slovech? možná ani to ne a více-méně spolu nemluví ani nadále? WTF? Chemie nula. Je to špatné a od Michaela Manna jsem teda čekal víc !

• 17.4.2015  22:25
    Focus (2015)

Focus má velikou výhodu v hereckém obsazení a v tom, že je velice zábavný ! Jenže ten promrhaný potenciál z toho prostě kouká z každé druhé scény a konec už je tak zbytečně zamotaný, že to člověku nepřijde ani vtipné a rozhodně vás to nijak šokovat nebude !! Protože se podobné věci dějou více-méně po celou dobu filmu. Každopádně hlavní chyba je určitě děj! Který nijak nepřekvapí a především absolutně nezaujme! Ale jsem rád že jsem Willa Smitha zase viděl v nějaké dobré roli ! Jen tak dál !!

• 17.4.2015  22:22
    OUTsideři (2014)

Skvělý road-movie, který i když si bere docela silné téma je velice vtipný a v určitých momentech i tak krásně lidsky emocionální ! Velice nesourodá trojice, která je perfektně zahraná ! Příběh sám o sobě je sice klišé, ale krásná příroda, zajimavé postavy a humor to přebíjejí takovým způsobem, že vám to ani nedojde! Zábava od začátku do konce!

• 15.4.2015  00:24
    Last Knights (2015)

Skvělý REVENGE film ! Já jsem nadšený. Je to něco trochu jiné než jsem čekal, ale také to bylo o dost lepší než jsem čekal ! Výborní herci a postavy ! Příběh mě opravdu zaujal a hltal sem ho, byl to přesně můj šálek čaje ! 80%

• 11.4.2015  22:48
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Nejvíc mě na tom seriálu asi baví, jak je tu z něho každý uplně vyndaný jen , protože je to z teď tolik milovaného univerza Marvelu ! Protože jako není to špatné , ale 90% ?? Určitě ne ...Rozjezd byl slušný, druhý díl určitě horší tak uvidíme jakým směrem se to ubere ! Zatím 70%

• 6.4.2015  19:18

Ti CGI žraloci jsou EPIC (fail) !!! rok 2015?? Jinak je to jako v pohodě film neurazí nenadchne moc, ale ti žraloci budou stejně nejsilnější zážitek ! I když tam hrál Draco Malfoy a není špatný !

• 6.4.2015  19:16
    Sedmý syn (2014)

Tohle je prostě zlé , takhle se podle mě do prdele točit nemá ! A přitom podle traileru jsem čekal, že to může být i fajn, jenže houby ! Film nefunguje ani jako popcorn zábava ani jako zábava. Je to nějaký podivný mix několika témat, kde to je spíš pohádka než fantasy a temné to je asi jako Princezna Jasněnka!! A to je na tom to nejhorší, že podle traileru bych na to snad i do kina šel a byl bych teda pěkně nasrán !! Protože veškerá akce je vlastně už v ukazce a u¨zbytek je uplně o hovnu !

• 6.4.2015  19:11

Než se na to podíváte, mějte na paměti, že je to béčko a béčko jako HROM ! Na děj se tu vlastně nehraje a i když je jednoduchý, je divně podaný, ale vaši pozornost by jen děj určitě neudržel. Proto je to celé točené přes cca čtyři barevné filtry, je tam nějaké to gore, spravný bad ass jako hrdina, Roden jako záporák (slabší) . Ve filmu se moc nemluví ( což je vzhledem k herecké squadře jen dobře! ) . Dal bych i tři , ale myslím, že to prostě šlo natočit lépe a režijně to je prostě strašně slabé ! Především ty slooooow motion jsou podle mě ve špatnou dobu pokaždé takže nejsou efektní jako v 300, ale spíše zdržují a otravují ! Je to nevyužitý potenciál ! 40%

• 27.3.2015  14:05
    Song One (2014)

Je to asi tak pokud se vám budou líbit ty písničky (jako mě) budete spokojení ! Je jich tam totiž hodně a pokud vás nechytnou nemusíte se ani dívat :-) Na Anne se dívá taky hezky a jinak je to prostě takové dramátko, kde se nic moc neděje jen tak to kolem vás prošumí a emocionálně se vás to spíš nedotkne ! Ale je to příjemná podívaná a hlavně ta hudba no ! :-)

• 15.3.2015  15:00
    Pohádkář (2014)

Líbil se mi Matěj Hádek a to je bohužel tak asi vše ! ...Neskutečná blbost ...

• 13.3.2015  00:16
    Chappie (2015)

Chappie je SUPER!! Pokud máte rádi Sci-fi , které dokáže pobavit, dojmout , a má dobře natočenou akci i soundtrack není co řešit ! Takovou kritiku, která na film je upřímně nechápu. Takže pokud vás chytne Chappie a nebudou vam vadit Die Antwoord nebo jak se jmenují budete určitě velice spokojeni !

• 1.3.2015  19:05

Mohl to být příjemný dětský film, který měl opravdu zajímavý nápad a vlastně ta jejich cesta do New Yorku byla i to nejlepší na filmu vůbec. Co film potápí, ale neskutečně jsou opravdu špatné herecké výkonu a to jak ty dětské tak i ostatní a celé to tomu strašně kazí dojem a vypadá to spíše jako amatérský snímek ! Nevyužitý potenciál

• 1.3.2015  19:02

Předem se přiznám, že jsem na film nebyl v kině, ale stahoval jsem. měl bych asi trochu problém to především v kině vydržet a hlavně bych se cítil nepříjemně ( nemám rád HYPE u věcí co si to něčím nezaslouží a tím něčím myslím nějakou uměleckou složku nebo něčím NAVIC ). Film mi atmosférou dost připomínal Stmívání i těmi rozhovory o ničem, záběry na ty utrápené obličeje atd.. a vlastně i ty charaktery jsou si dost podobné! ...Knihu jsem nečetl, ale počítám že to bude dějově chudé jako byl film ! Který má nepochopitelně dvě hodiny a ja ho dodíval asi na počtvrté . Vedlejší postavy nedostávají prostor , děj se točí jen okolo hlavní dvojice. Bohužel není nic čím by mě film zaujal ani nic proč bych si ho za týden pamatoval! Ta atmosfére a hudba to bylo fajn jinak tohle šlo dost mimo mě ! Není to rozhodně typ romantického filmu co bych měl rád !

• 30.1.2015  19:48
    Whiplash (2014)

Velmi originální, poutavý atmosferický film ! Skvělý Miles Teller a ještě lepší J.K. Simmons si to hrají především mezi sebou a je to teda MASAKR !! Stejně tak neskutečné je finále filmu , to člověk ani nedýchá a to vím o světě bubeníků v jazzu kulové ! Velice vtahující a emoční záležitost !

• 29.1.2015  16:06

Natáčet akční film a neumět natáčet akční scény tak to chce odvahu !!! Někdo se měl asi předtím podívat na Johna Wicka ! Liama je mi líto ! ...Pokračování asi bude, ale já u něho už nebudu ...

• 29.1.2015  16:04
    Město 44 (2014)

Tady je to jasný průměr , protože tam kde se film snaží být skvělý , tak hned poté následuje scéna, která zavání průserem ! ...Má hodně silných momentů a hoodně momentů, které jsou uplně debilní a ničí jinak vynikajicí atmosféru a to je podle mě škoda kdyby si tyhle věci odpustili mohl to být téměř dokonalý film !! jakože Panter napere dělem do stojicí dívky? Dále ta romantická linka taky moc neobstojí a hl. hrdina není teda zrovna sympaťák a své chování nevysvětluje a ani tvůrci a divák tedy od cca poloviny filmu netuší proč dělá co dělá a co se mu asi honí hlavou ! Je to škoda, protože film mohl být o hodně lepší ! A taky dubstep ve filmu z období WW2 to sem viděl poprvé !

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10