Tomin88

Ctihodný občan

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.10.2014  17:57
    Lucy (2014)

Besson na hodně silný dávce LSD.......

• 24.1.2014  11:01

Příjemnější a pohodovější film letos nenajdete....ovšem horskou scénu pádu do propasti slíbenou v trailerech, která ve filmu chybí Stillerovi neodpustím. ....Jinak důkaz toho dát Benovi akční film.....klidně i další MI.

• 22.12.2012  03:10

Pěkná fantasy pohádka u které musí člověk vypnou mozek a nepřemýšlet nad ní!

• 11.10.2012  01:02

Dost dobrej úlet! Mladý Liam Neeson nakopává zadky upírům , randí s MClaneovou dcerou, zachraňuje černoušky, sjednocuje Ameriku a při tom mává sekerou jak Jánošík. Z týhle látky nešel udělat dobrej film, ale Bekmanbetov to ustál se ctí a tím ruským jebnutým stylem baví dál.

• 2.10.2012  22:26

Willis...dobrý, Schwarzenegger.....dobrý, Norris.....dobrý, Lundgren....dobrý, Van Damme....dobrý,..........jenom kdyby nehráli v takový sračce....... kdyby to nebral Stallone tak vážně, mohlo z toho být solidní zakončení trilogie Žhavých výstřelů. A to se mi první díl velmi líbil, ale tohle je fakt přestřel jak prase!!

• 8.6.2012  00:45
    Prometheus (2012)

V jednotlivostech strhující a působivý.........v celkovém vyznění to moc nedává smysl a dohromady moc nefunguje. Uvidíme jestli na Blu - ray vyjde nějaký lepší sestřih, který zodpoví alespoň nějaké nejasnosti.

• 13.4.2012  23:01

A to to tak pěkně začalo: sympatická hrdinka, ponurá atmosféra. Po půlhodině se to zvrtlo v něco úplně fádního a dementního. Velká škoda!

• 12.4.2012  23:40
    The Divide (2011)

Povedený post-apo, který se ve 2. polovině stane parádním psycho survivalem. Jedinná chybka druhé půlky je málo Michaela Biehna! Biehn rulezz - takovej bad ass tu dlouho nebyl a dejte mu konečně někdo pořádnou roli ať si může vysloužit zasloužený comeback!

• 23.3.2012  06:58
    Mezi vlky (2011)

Absolutní survival!!!

• 21.1.2012  07:20
    Kazatel (2011)

Paul Bettany jezdí hodinu a půl na torpédu a potkává Old Shatterhanda, Nikitu atd. Vůbec nic nedává smysl a všichni se tvářej jako děsní borci. Děkuji ne!!!

• 16.1.2012  06:22

Totální ujetost! To, že to kašle z vysoka na Dumase, to přežiju. Ale Anderson natočil středověkej Resident evil a použil francouze namísto zombíku. Opravdu sem zíral s otevřenou hubou jakou volovinu zase za pár minut uvidím. Asi nejlépe to vystihuje scéna, kdy Milady skočila ze vzducholodě, kdyby si rozevřela padák ze šatů nebo přistála na mraku, vůbec bych se tomu nedivil. Ale ona asi přistála na delfínovi, jinak fakt nevím jak to přežila.

• 15.1.2012  00:29

Artová apokalypsa s parádní kamerou. Film, který rozhodně není pro každého!

• 8.1.2012  22:29

Brad Bird nezklamal a připravil mi nejlepší akční film za poslední roky. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl: divokou špionskou jízdu, která se nebere vážně.Jsem moc rád za komerční úspěch hlavně kvůli Cruisovi, o kterém se může říkat hodně věcí, ale nemůže se mu upřít výborný cit na vybírání rolí a dlouho jsem neviděl obětavějšího herce, který by ve svých skoro padesáti letech dal svý roli tolik.

• 8.1.2012  22:18

Víceméně kvalitativně srovnatelné s jedničkou. Jen Ritchie svůj vizuální styl vypiloval k dokonalosti. Tempo nabírá na obrátkách až k působícímu osudovému finále. Nedokážu vymyslet nikoho, kdo by otiskl Sherlockovi osobitější look a feeling než Ritchie. Vtipky a chemie pořád skvěle funguje! Kdybych měl vybrat jednu scénu, kterou z hlavy jen tak nevyženu, byl by to mejdan u cikánů, kterej dokonale vysvětluje proč mám Ritchieho rád. Za dva roky zase naviděnou Holmesi!

• 4.12.2011  11:28
    Warrior (2011)

Mám pro to jen dvě slova : Film roku!!! A nějakej fighter se spolu s Rockym můžou zahrabat!! Takhle strhující a nekompromisní film jsem už hodně dlouho neviděl.

• 7.11.2011  02:13
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Showtime si může gratulovat. Další dramatickej seriál, kterej dopadl na jedničku. Po pěti epizodách zatím nejlepší novej seriál roku 2011. Damian Lewis opět exceluje!

• 2.11.2011  19:04
    Lidice (2011)

A pořád nic.....Češi prostě neumí natočit povedenej historickej film, a to mají silnej námět. 2 hodinová kýčovitá nuda, která je nezvládnutá hlavně režijně. A hudba hrající po celou délku filmu byla strašně ubíjející.

• 26.9.2011  04:41
    Drive (2011)

Hutná atmosféra, dokonalý začátek a Ryan Gosling ve formě. Refnova originální režie ze začátku perfektně osvěžuje, ale s přibývající stopáží se z toho stává umělecká onanie, která se snaží zastírat chatrnost a jednoduchost scénáře. Některý násilný scény byli hodně samoúčelný a zbytečný. Jinak rozhodně netradiční a atmosférická podívaná ze který mohlo vzniknout víc než jen artový brakový béčko. 20.2. 2012 po několikatém shlédnutí zvedám na 5.

• 29.8.2011  03:21
    Pan Bobr (2011)

Pěkný malý film, který balancuje mezi komedií a dramatem. Film stojí hlavně na Gibsonovi, kterému se i přes jeho excesy nedá upřít jedna věc: Je to pan herec! Jen málo herců by dokázalo zahrát souboj s hračkou na vlastní ruce a nevypadat jako úplný idioti. Zbytek hereckého ansáblu je sice jen do počtu, ale příjemně se na ně kouká. Rozhodně víc rolí pro Mela Gibsona, který bohužel promrhává svými skandály nejlepší roky svý kariéry.

• 27.8.2011  01:43

Scéna příchodu vymítače do domu a jeho příprava za zvuků posedlé holky je pro mě jedna z nejatmosféričtějších momentů kinematografie. Škoda toho pomalého rozjezdu a občasné nekompaktnosti. Po zásluze legenda svého žánru.

• 21.8.2011  03:48

Nejlepší blockbuster letošního léta!!! I když jsem nikdy nebyl fanouškem planety opic a námět mi není moc sympatickej tak zpracování je naprosto fantastický. Od perfektních triků, přes fungující postavy až ke skvělým hereckým výkonům lidoopů. Film má výborné tempo, které stupňuje až do posledních vteřin filmu a napětí a děsivé momenty, které mu můžou závidět kdejaké horory. Rupert Wyatt je jednoznačně objev roku a to, co dokázal za směšných 93 mil. je obdivuhodný.

• 18.8.2011  18:23
    Jana Eyrová (2011)

Určitě po filmařské stránce kvalitní film, který bohužel u mě ztrácí body již knižní předlohou. Příběh mladé guvernantky mě doslova minul. Herci, kostýmy, kulisy - všechno je výborné, ale postavy a jejich osudy jsou mi doslova ukradené. Bohužel.

• 16.8.2011  02:47

Horší než jednička. Lepší než dvojka. Bay se kromě několika momentů držel na uzdě a se ctí dovršil trilogii, která už nemá co nabídnout. To samé se dokola omílat nedá. Poslední hodinka znázorňuje, proč máme rádi Michaela Baye. Neustálá non stop akce, která už bohužel občas evokuje jakoby se Bay nudil a dojížděl na neutrál do konce. Už to chtělo změnu látky a já chci třetí Mizery a Baye utrženýho ze řetězu.

• 16.8.2011  02:39
    Surfařka (2011)

Poctivá americká dramatická limonáda. Hlavní hrdinka je dobře zvolená a má to sice předvídatelný, ale sympatický příběh. Jen kdyby v tom nebylo tuna patosu, dvě tuny křesťanství a 3 tuny sladký limonády. Bohužel je to v dnešní době typická směs americkýho konzervativního filmu. Ale amíci to milujou. Já ne!

• 16.8.2011  02:33
    Blesk (2011)

Parádní briská kriminálka, která si nehraje na to, že je něco víc. Film má solidní tempo a solidního Stathama , kterého naprosto přehrává Paddy Considine, kterej je ve filmu daleko zajímavější postavou. Překvapil výběr dnb hudby, která tomu přidala na pár místech ty správný grády. Příběh policajtky na detoxu byl už zbytečnej. Jen ať britové pokračuj v tom, co uměj:povedený kriminálky.

• 16.8.2011  02:25

Bohužel! Moje přemrštěná očekávání vzala za své. Asi to bude opravdu tím, že tímto komiksem nejsem odkojený jako v Americe. Chris Evans je sympaťák jen do té doby, co dostává přes hubu. Jakmile vyleze z komory namakenej jak herkules začíná být tím svým patriotismem a přehnanou dobrotou otravnej. Hugo Weaving jako Red Skull jako vždy výbornej, bohužel je ho tam pomálu. Retro stylizace je až na pár scén(obří tank,atd) výborná, ale že by to občas připomínalo atmosférou Indiana Jonese mi nepřišlo. Zbytek filmu je rutinní: nic moc akční scény, humoru pomálu, Silvestri se s hudbou taky nevytáhnul a režie Joe Johnstona je po Wolfmanovi zklamání. Pro mě nejslabší origin od Marvelu. PS: Nejhorší dabing od Iron mana 2.

• 29.7.2011  20:22
    Země kůlů (2010)

Skvělé osvěžení po všemožných velkorozpočtových produkcích. Parádní podívaná, která se po rychlém a krvavém rozjezdu stává čím dál tím atmosféričtější a dramatičtější záležitostí.

• 29.7.2011  20:15

Až takový masakr to nebyl! Solidní thriller, který zachraňují slušně nasnímané brazilské exteriéry, polonahé holky a slušná klaustrofobická naháněčka v jeskyních. Skvělá výplň deštivýho odpoledne.

• 15.4.2011  21:26
    Stroj času (2002)

Celkem průměrná sci- fi podle geniální knižní předlohy kterou táhne dopředu geniální soundtrack Klause Badelta a finální scéna s buřinkou :)

• 13.2.2011  02:29
    Faster (2010)

Jeden z nejnudnějších filmů roku!! Režisér je asi úplně blbej. ...Mám v hlavní roli bejvalýho wrestlera, kterej i umí hrát, ale hlavně se umí rvát a já mu dám bouchačku a řeknu: Jenom střílej.....Když už se schyluje k bitce, tak po dvou ranách je konec...UBOHOST!!! Nesmím zapomenout na WTF momenty jako fanatickej křesťanskej černoch atd. ......od úplnýho bahna to zachraňuje jen ROCK. Kdyby ve filmu Carla Gugino aspoň ukázala prsa, přidal bych hvězdičku. Ale nic!!! 30%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6