Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Good Old Czechs (2022)

No... Co k tomuto počinu říct? Pokud to beru jako poklonu našim letcům, tak dobrý. Rozhodně to není dokument. Pokud nemá člověk něco načtené o té době, tak ze záběrů nepozná, jaký je rok, jaký je měsíc. Letce načetli dvě hůře odlišitelné osoby, kdy se někdy těžko odlišovalo kdo je kdo. A přitom stačilo občas přidat titulek a film by získal o 100% na kvalitě a autentičnosti. Věřím, že muselo dát spoustu práce posbírat všechny ty materiály, ale zůstako to kvalitativně na úrovni nějakého studentského  projektu. Ale jako film do kina? Za mě rozhodně ne

Elvis (2022)

No.. Ano, je to vizuálně a hudebně velkolepá show o jednom z největších muzikantů 20.století. Ale.. že by to byla taková pecka, aby z toho člověk ucvrkával? nebo, že by to bylo něco, co tady ještě nebylo k vidění? To se rozhodně říct nedá. A navíc ta nechutně přepálená stopáž.. ta to úplně zabila

plakát

Mělas to vědět (2020) (seriál)

No.. žádná bomba, jak všude inzerují, to není. Jako film, nebo třídílná minisérie, by tomu přidala na dynamičnosti a koukatelnosti. Ale tohle? Nebo to má být nějaké komorní dílko? Navíc totálně kožený obličej Nicole Kidman, která je schopná vyjádřit emoce maximálně vykulením očí nebo jejich zrudnutím, tomu taky nepřidává na kvalitě. Americký filmový trend plastik a botoxu, vyrábí z herců (ano myslím tím muže i ženy) kožené bezvýrazné ksichty, které jsou koukatelné akorát na filmovém plakátě, nebo jejich profilech sociálních sítí. Už i dřevěný Spejbl a Hurvínek dokážou lépe a přesvědčivěji vyjádřit své postavy

Vyproštění (2020)

Bože!! To byla srágorovina.. a nezachránil to ani Thor

Mai wei (2011)

BACHA SPOJLER!! "Běž Foreste, běž!" , ale v jihokorejském podání. A v období druhé světové války. Prostě hlavní hrdina běží. Druhý hlavní hrdina občas běží. Film běží. Všechno běží jak má a já jako divák v klidu sedím a jsem spokojen

Seoboojeonseon (2015)

Jak pomaličku dozrávám, tak jsem od honkongských a čínských kungfu filmů přešel k filmům i jiných asijských zemí. V posledních letech jsem zakotvil u jihokorejské provenience a musím říct, že ani tento snímek mě nezklamal. Kluci jedni šikmoocí uchopili Korejský válečný konflikt "posvém" a docela se jim to povedlo. Snímek je naplněn emocemi, touhou přežít a vrátit se domů. Navíc je vtipně prošpikován lehkou nadsázkou. Když to řeknu zjednodušeně - komu se líbí snímky Emira Kusturici (např. Underground), tak tek určitě nebude zklamán

plakát

Debbie a její parťačky (2018) odpad!

Co to bylo? Na co jsem to koukal? Na nějakou genderově vyrváženou frašku, která nebyla ani vtipná, ani napínavá, ani zajímavá, nebyla tam šťáva, nemělo drajf. Nebylo tam kromě hvězdného obsazení vůbec nic

Teorie tygra (2016)

Pozor spojler!! - "Maminka nejlíp ví, co je pro tatínka nejlepší.."

plakát

Temný případ (2014) (seriál)

Na co jsem to vlastně koukal? Na nějakou psychoanalytickou sondu do detektivovy duše? Sice mě oba hlavní protagonisté bavili, ale jako celek.. skutek utek..

plakát

Temný Kraj - Čarodějnice (2017) (epizoda) odpad!

Kdyby se tohoto dílu ujal zručný střihač, taky by byl možná schopný udělat 10 - 15 minutový začátek napínavé mysteriozní detektivky (zbytek by mohl vystříhat z dalších 11 dílů, které má TV Prima připravené). Ale vzhledem k velmi slabému hereckému projevu, tomu nedávám moc velkou šanci

Ovládací panel