28 dní poté (2002)

Tady můžete názorně vidět, co se stane, když se partička ekoteroristů rozhodne napadnout a zničit probíhajicí vědecký pokus (zde zcela jasně myšlena skupina stoupenců nějakého nenásilného dobročiného ekologického hnutí, která se rozhodne zachránit chudáčky zvířátka z rukou zlých a bezcitných vědců..).

Horší než smrt (2007)

Chcete se důstojně rozloučit se svým blízkým zesnulým a myslíte, že by to bylo nejlepší v jenom v nejbližším rodiném kruhu? Možná máte pravdu. Ale to byste nesměli takové příbuzné jako Daniel - dá se říct hlavní hrdina tohoto snímku (nepočítám-li toho mrtvého, kolem kterého se všechno točilo. Ale ten zde vystupoval docela toporně..). Jo a hlavně, nikdo na funuse nejezte Valium, ať to všechno nevidíte "kurevsky zelený"..

Monty Pythonův smysl života (1983)

Díky tomuto snímku jsem pochopil, jaký je smysl života. Smysl života je...........................................

Divoká stvoření (1997)

Jak zachránit ZOO před krachem? Rada je jednoduchá - přilákat co nejvíce návštěvníků. A zaměstnanci se v tomto snímku pustili do záchrany svérazným způsobem - nalákat návštěvníky na divoká a krvelačná zvířata..

Hraniční hlídka (2006)

Co uděláte když zjistíte, že máte syfilis? Asi zajdete k lékaři a dáte si sexuální půst. Ale jak to udělat, abyste to nemuseli říct manželce? Kličkujete, vymýšlíte různé výmluvy.. Oproti tomu takový velitel na Jugoslávsko - Albánské hranici v době totality z tohoto snímku to měl jednodušší - prostě vyhlásil u své jednotky bojovou pohotovost a potom stačilo čekat až léky nemoc vyléčí. Jenže.. Jenže se jak na potvoru znenadání objeví spousta protivných a nečekaných "jenže" a krásně jednoduchý plán se začne hatit.. Smutně veselý snímek s hořkou koncovnou..

Zombieland (2009)

Konečně snímek, kde běhají zombie a je trochu sranda. I kdyz po pravdě, všechny snímky o zombie jsou takové směšné.. ale tento má velké plus v tom, že jedním z hlavních hrdinů je skvělý pako v podání Woody Harrelsona, který dokáže zabít zombie na tisíc rozličných způsobů. A některý jsou opravdu fajnový a zasloužili by si Oskara. Jenom bohužel jsou ze všech členů akademie zombíci.. Jo a Bill Murray na ty svý blbý fórky konečně dojel..

Až do smrti (2007)

Belgický roznožka Van Damme nám zestárl. A nejenom, že zestárl. Ale on nám i dozrál.. Jako dobré víno. Pro mne byl tento snímek příjemným překvapením. Takové americké víno a francouzskou příchutí..

Cesta do pravěku (1955)

Tento snímek jsem jako malý kluk úplně hltal. Když jsem potom skoro o půl století uviděl Jurský park, tak jsem se jen pousmál a řekl si: "kde jste byli, když Karel Zeman rozhýbával dinosaury.."

Psycho (1960)

Nejklasičtější klasika z dílny Alfréda Hitchcocka..

Titanic (1997)

Vzhledem k tomu, že dostávám mořskou nemoc i ve sprše, tak na mě bylo v tomto snímku trochu moc vody.. Jinak před Cameronem smekám. Je to neskutečná podívaná..