Vinaři (2014) (seriál)

Jsou moraváci bodří labužníci a čecháčci banda vymaštěných mentálů? jak se nám snažili v šestnácti dílech tohoto serošu naservírovat? Tož jdu si dát trošku tramínku a podumám..

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Právě jsem se vrátil ze špitálu, kde mi zašili smíchem protrženou bránici. Jam mi pan doktor vysvětlil, pořád je lepší prasklá bránice u takovýho snímku, než lebka při sjíždění srágor typu Vinaří - pivo jako víno

Osm hrozných (2015)

Je to skvělé být i přes dospělý věk velkým a bohatým dítětem a moci si plnit své dětské sny jako tady pan Tarantino, který si vzal ze svého prasátka hromádku milionků na zaplacení tuctu a půl herců, fenomenálního hudebního skladatele, několika kilometrů 70mm filmu a natočil si filmeček pro pobavení své i pro potěchu několika milionu svých věrných fanoušků. Osobně musím říct, že podívaná to je opravdu velkolepá - krásné přírodní scenérie, po nekonečných bílých pláních pádící do dostavníku zapřažené šestispřeží, na metry daleko cákající jedem rozleptané vnitřností a do toho místy i vtipné hlášky mých oblíbených herců. Pane Q., opravdu povedený snímek, u kterého jsem se ani na chvilku nenudil

Whiplash (2014)

Po přečtení většiny komentářů přemýšlím, jestli jsem se fakt díval na stejnej snímek jako ti komentující šášulové okolo. Já koukal na úplně fantastický snímek o chlapíkovi v podání J.K. Simmonse, kterej něco umí - opravdu to opravdu umí a né o tom umí jenom kecat.. A tady tenhle opravdu nabušenej frajer se snaží z bandy ufňukanej americkejch slečinek, který si chtějí hrát na muzikanty, vybrat alespoň pár jedinců s jenom trošičku dobrým potenciálem, aby jim pomohl najít cestu ke skutečnému umění hudby. Teď mě napadlo, že prostě jsme se všichni dívali na stejný film. Já jenom stárnu a začínám na rozdíl od ostatních mlaďochů co chtějí jenom pařit a "dostat všechno zadarmo" chápat o čem je život, a že pokud chci něco dokázat, tak pro to musím něco udělat.. Jo a kdo tento film přirovnal k Full Metal Jacket, tak by si měl jít teď vyměnit plínečku, omýt prdelku a napudrovat si ji oproti opruzeninám. Jo jo kindšci, vyčurat, pomodlit a spát

V hlavě (2015)

Co o tomto snímku říct? Pouze totální zklamání. Chcete se pobavit? koukněte na upoutávku. Chcete se unudit k smrti? pusťte si tento snímek celý.. Já regulerně proplakal vstupné

Birdman (2014) odpad!

Koukal jsem na to střízlivej, pak zhulenej, dokonce jednou nechutně zbořenej, ale pořád stejná stágora. Psychouš Keaton pod taktovkou Inarritusa předvedli slátaninu oskarovského typu

Fízlové, hajzlové (2013) odpad!

Tento snímek přesně splnil svůj účel - zlepšil peristatiku mých střev. Stačilo ten odpad jenom spláchnout

Zejtra napořád (2014)

Krásná a půvabná Vica plus dobrý výkon Filipa Blažka si zaslouží hvězdu. Jinak taková průměrná podívaná

Vozová Hradba (2011) (koncert) odpad!

"Fašos, fa fa fašos tu nechceme.." Není Orlík, není Landa

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Čtyři dohody jsem viděl dvakrát naživo a byl jsem z toho nadšenej. CD co čte Jarda Dušek si pouštím průběžně a tak jsem se těšil na filmový záznam. Bylo to skoro dobrý. Bohužel jen skoro. Na mě tak rušivě působily ty černobílé vsuvky. Jinak by to bylo za pět