Sprite

homepage
Twitter: Sprite_CZ

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 10.8.2019  12:09

Tvůrci to vzalo z jiného konce a spolu s unikátní animací evokující komiksový styl to celé funguje. Za mě velké překvapení a snad nejoriginálnější počin roku.

• 23.4.2018  16:11
    Krtek a Panda (TV seriál) (2016)

Hodnocení neodpovídá kvalitě seriálu, proto jako protest 5*. Díky Krtek a Panda je krteček zase v kurzu a mezi dětmi je velmi oblíbený.

• 19.10.2017  21:17

Tak tady máme tentokrát temnější atmosféru s banálním příběhem a klišé na každém rohu. Aby toho nebylo málo tak namísto suprové Daisy Ridley z předchozího Star Wars se zde objevuje docela pohledná Felicity Jones, ale s charismatem na nule, zoufalými hereckými výkony a Diego Luna se svým směšným přízvukem taky moc nepřidává na atmosféře. To bych všechno překousl, ale plytkost postav o kterých Vám film moc neřekne mě vlastně vedlo k tomu, že mi všichni byli ukradení a v zásadě jsem nejvíc fandil a bál se o robota K-2SO. Povedená za to byla určitě výprava, design a finální půl hodinová bitva. Jinak to byla velkolepá, ale nezáživná podívaná.

• 15.10.2017  16:54

Herecké obsazení mi úplně nesedlo, ale zato CGI orci a jejich svět je špičkový. Takovej Pán Prstenů, ale ne tak dobrej.

• 15.10.2017  15:30

Už od začátku se to tváří jak je to celý cool, ale moc to nefunguje... alespoň na mě ne. Ve druhém díle bych si přál, aby najali víc osvětlovačů a tu bandu hipsterských umělců trochu zredukovali.

• 14.10.2017  13:04
    MovieZone Live! (TV pořad) (2010)

Týpek co má neobvyklé názory s neustálým pohledem do kamery, obézní sympaťák, kterého všechno sere, sebevědomí chlapík s věčně založenýma rukama, vulgární hovado co to celé vede a Karel, který si z toho celého dělá holubník. Jste super parta! :-)

• 9.10.2017  14:35
    John Wick (2014)

Takové to akční béčko, ale s velkým rozpočtem a s Keanu Reevesem takže za mě fajn. Oceňuji soundtrack, scénu v kostele s trezorem a kdyby byla první polovina stejně dobrá jako ta druhá tak určitě šahám po 4*. PS: A ať mi nikdo neříká, že některé scény a nápady nebyli inspirované Max Paynem 3.

• 9.10.2017  12:24
    Deadpool (2016)

Deadpool je taková reklama na bourání čtvrté zdi. Je to boží, svěží, zábavný a funguje to. Pecka!

• 28.2.2015  20:20
    Vejška (2014)

Překvapivě docela dobré pokračování na oddychový večer. Film jde ve stopách gymplu včetně původního hereckého obsazení a podivně umělecké kamery, která mi místama vadila a nebýt Krause tak jsem se na to snad ani nedodíval.

• 3.11.2014  19:06
    Kameňák 4 (2013)

Trapné, nevkusné a laciné.

• 26.9.2014  21:24

Příjemné dobrodružství s párádní kamerou a sympatickými neherci :-)

• 23.2.2014  22:54
    Gravitace (2013)

Asi nejlepší film z tématikou vesmíru co jsem kdy viděl. Minimálně akční scény kdy se vám zatají dech jsou bezpochyby mistrovským a velkolepým dílem což také dokazuje skvělých prvních 17 minut bez střihu! Má to pár slabších chvil, ale asi to bylo třeba. Za mě překvapení roku!

• 9.12.2013  12:43

Překvapivě ne tak blbá a trapná parodie.

• 29.9.2013  12:05
    Ve stínu (2012)

Na naše poměry velmi kvalitní krimi thriller s úžasně syrovou atmosférou.

• 8.9.2013  15:23

Podle traileru psycho thriller jako vyšitý, ale nakonec je to jen zpackaný rádoby thriller s otravnou hudbou a umělými hereckými výkony.

• 6.4.2013  20:01

Dobrý a rádoby chytrý thriller plný zvratů, ale s větší péči by to byla větší pecka. Takhle je to jen průměrný film s plytkým scénářem.

• 1.1.2013  22:45

Občas mi tenhle film připomínal telefonní budku a možná to bylo místama uvalené, ale pro mě to bylo strhující, napínavé a originální s kvalitní režií. 75%

• 1.12.2012  18:47

Moc se mi líbila Koralína a svět za tajnými dveřmi tak jsem se rozhodl podívat na starší a stylově stejné Ukradené Vánoce. Bylo by to super, ale kdyby se tam co 10 minut nezpívalo. Nemám to rád.

• 24.11.2012  09:26
    Sinister (2012)

Čekal jsem mnohem víc. Lekačky byly skvělé a "pan bubák" měl velmi originální a strašidelný zjev. Co mi, ale nesedlo byla někdy "rušivá" hudba a pointa filmu.

• 12.11.2012  15:47

Lepší než první díl a se všema těma narážejícíma hláškama jako "A kdo příjde teď? Rambo?" se to fakt povedlo.

• 10.11.2012  18:54

Docela zklamání. Přes všechny ty super efekty a skvělou technologii byl tento spider-man zbytečný. Až na pár originálních a povedených scén to stálo docela zaprd.

• 9.11.2012  15:10

Můj nejočekávanější film je tady! Byl to nařez, ale Temny rytíř byl kapku lepší.

• 30.10.2012  13:42

Když si odmyslím prvních 20 minut tak dávám 4*. Přestřelky a akční scény jsou na vysoké úrovni, ale místama to je až moc "americké".

• 23.9.2012  18:39

Dokonalé zkloubení dramatu a komedie.

• 12.8.2012  14:44

Každopádně nejlepší díl ze všech!

• 10.8.2012  15:49

Španělové mají opravdu originální kousky z tohoto žánru a La Cara oculta není vyjímka, ale ten konec mohl být propracovanější.

• 21.7.2012  21:32

Kvalitní, chytrý a plnohodnotný thriller tak jak to mám rád.

• 18.7.2012  19:13
    Moucha (1986)

Na svoji dobu brilantně zvládnutý film a i teď se na to dalo s údivem dívat, ale nedokázalo mě to dostatečně udržet u obrazovky.

• 17.7.2012  14:56

Za pár povedených scén jako třeba převrácení kočáru dávám 2*. Jinak jsem u filmu usínal.

• 13.7.2012  15:13

Po skončení filmu přemýšlím o 5* protože ten konec mě dostal, ale uvědomuji si, že celkově byl celý film spíš na 4*. Každopádně mě to hodně překvapilo a myslím, že tento díl předčil první dva. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 5