gootchy

okres Břeclav
semtamfilmučumil

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.6.2019  16:07

Na začátku jde banda týpků na kus, ve třetí minutě chlastá i pes. Jenom hlavnímu hrdinovi nějak nechutná. Sedí bokem a nudí se. Ovšem po chvíli se objeví lichvář( s nadpřirozenými schopnostmi) a začnou se dít věci. První scéna se zrcadlem je fakt nářez. Pak je tam trocha romantiky na hřbitově a destrukční alkoholová jízda v hospodě. Pokud si chcete doplnit něco opravdu starého, tohle je solidní volba.

• 23.1.2016  10:09
    Max Payne (2008)

Aneb jak zkurvit nařachanou gamesu. Moore by měl točit maximálně reklamy na psí žrádlo.

• 8.8.2015  13:06
    Karamazovi (2008)

Chápu toho Poláka proč udělal v závěru onu věc. Potřeboval dostat z hlavy to, co právě viděl.

• 31.3.2015  17:08
    Šílení (2005)

Aspoň jedna hvězda za nahou Aňu, jinak né, toto fakt né.

• 8.2.2015  10:54
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

Seriál, který má bohužel velmi slabé hlavní postavy. Takhle nezáživnou agentku s jejím bouchačem jsem už dlouho neviděl. A je to škoda, bo to co se tam děje stojí za to. Situaci zachraňují skvěle obsazené vedlejsí postavy ( vědec, pěkná asistentka, černej šéf). Ale to je málo, hlavni hrdinové by vám neměli být nesympatičtí.

• 2.9.2014  16:47
    21 gramů (2003)

Zase Gonzáles a zase bouračka. Bohužel rozstřílení scén do VELMI nahodilého pořadí jenom mate. Je jasné, že to byl záměr, ale moc dívat se na to nedá. Drancovačka citů. A toho Ježka z Téčka tam bylo fakt nekřestˇanské množství. Ovšem prsa to jo, ta se povedla.

• 14.8.2014  22:03
    Dogville (2003)

Kua, co sem serou divadlo? Na to se nedá dívat. A ještě je ten paskvil dlouhej jaxmrt. TOHLE že má přes 80%??? Neblázněte.

• 25.1.2013  00:00

Příběh o tom, co způsobí jeden německý "inženýr".

• 2.1.2013  21:46

To je dílo! Takový krkolomný spletenec se hned tak nevidí( i když v poslední době....). Tvůrci se snažili o lehkou nadsázku tak urputně, že to spíše připomíná parodii sebesama. Možná to byl záměr. Kdo ví. Ještě že existuje rychloposuv:). Jediné co se mi líbilo byl Telly. A Claudia.

• 20.9.2012  16:51
    Kód Navajo (2002)

Na začátku vidíme zoufalý boj hrstky amíků proti šikmovokým. Všichni rychle umíraj až zbude jenom Niklas. Najednou mu za prdelou bouchne granát a je konec. Jenže za chvílu ho vidíme jak je na vozejku kdesi v nemocnici, Co to je? To měl plechový trenky, že mu to neurvalo prdel??? S tímhle na mě nechoď Johne. Ani se nedivím, že to byl propadák. A to není jediná situace, která ve mě vyvolala velmi silné WTF. Ty dvě hvězdy dávám za tu nechtěnou zábavnost.

• 14.9.2012  17:51
    Salt (2010)

Chuck Norris má konkurentku. Tahle vychrtlá (nesnáším, když herečky nežerou) královna botoxu nám předvádí, že fyzikální zákony jsou výmysl a netřeba se jimi řídit. Všechny akční scény jsou velmi WTF. Mnohdy to vypadá jako ženský terminátor. Jediné co mě pobavilo, byl ten severokorejský bong na začátku:).

• 7.9.2012  18:42
    Bělyj tigr (2012)

Je velká škoda, že tenhle tankový film vystřílí svoje trumfy hned v první půlce děje. Celý nápad i provedení je dle mého názoru velmi povedené a něco takového tu ještě nebylo. Ona mystičnost Tigera je velmi působivá (když pomineme technické provedení, pojezdová kola, rychlost nabíjení.). Naydonov je vážně jak z jiného světa (mluví s "mrtvými" tanky, "cítí" Tigera) a celé to sleduje tankový Bůh:). Ovšem ke konci je všechno tohle hozeno do autu a vám je líto, že to nemělo lepší zakončení. Mohlo to být překvapení letošního roku.

• 6.9.2012  13:45
    Troja (2004)

Trója, slunce pálí, účes stále drží. Nemůžu se zbavit dojmu, že jde o dlouhatánskou předraženou reklamu na Bradův šampón. Do toho rádoby pompézní plky o česti, cti a lásce. Kdyby to bylo o hodinu kratší tak je to pořád hodně dlouhé. Historický velkofail. Jediným plusem celého filmu jsou bitvy.

• 5.9.2012  19:59

Debilita válčení v celé své podstatě. Horší než nepřítel je mnohdy samotné velení. Smutný fakt.

• 5.9.2012  14:41
    Prometheus (2012)

Vizuální koncert, jenž nejlépe doceníte v kině. V první půlce si říkáte, co že z toho vyleze? V druhé půlce už překvapení vystřídá rozhořčení a kroucení hlavou. Film je dobrý pro ty, kteří vůbec neznají vetřelčí ságu. Pro ty ostatní a mě je to spíše Pyrhovo vítězství. Pitomé chování většiny postav v druhé půlce je jak ze špatného filmu. Ridley, četls vůbec scénář, nežs na to kýv????

• 5.9.2012  00:53
    Pekelná jízda (2008)

Peklo bylo se na to dívat. Tohle si nezaslouží víc procent, než Torque: Ohnivá kola :).

• 2.9.2012  13:21
    Triumf vůle (1935)

Náckovská sračka!

• 30.8.2012  16:08
    Centurion (2010)

Dá se říct, že jsem od tohoto filmu moc nečekal. O to větším překvapením pro mě byl. Nejen, že jsou bitky správně krvavé a naturalistické, ale oni do toho ještě míchaj humor :). Michael, ten je čím dál lepší. Olga, ta je taky dobrá, bo tam vůbec nekecá, a jenom koná. Ulrich, to je jasnej Pikt. Celé je to v lokacích, které jsou jedním slovem - skvostné. Takže ve výsledku, tu máme vysmátý, velmi krvavý koktejl, jenž potěší srdce a údy(údů je tam docela dost) všech co mají rádi pořádnou mlatu.

• 10.8.2012  18:05

Tenhle film, mi dlouho ležel v hlavě.

• 10.8.2012  18:04

Nejvíce mne zaujalo s jakou lehkostí snímek střídá žánry a některé opravdu zvláštní situace, které se našim antihrdinům stanou.

• 10.8.2012  18:00

Pokud už se točí, tak válečná komedie by měla vypadat přesně takhle.

• 10.8.2012  17:55
    Big Lebowski (1998)

Jointy, bowling, tepich, bílej rus, ježíš, záměna identity a jízda může začít.

• 10.8.2012  17:43
    16 bloků (2006)

První půlka filmu byla příjemným zpestřením po všech Willisových nerozbitných hrdinech( chlastá, už mu to tak neběhá). Jenže pak nastoupí klasické schéma - skoro všichni po něm jdou, a takhle je to až do konce. Největší WTF zaslouží scéna s diktafonem, který nahrává precizně čistě, i když je v kapse a 10 metrů od protivníka:))). Ale jako večerní jednohubka, proč ne.

• 29.5.2012  22:10
    Vraždící buldozer (2009)

Vážení přátelé, NEKOUKATELNÉ! PŘESKAKOVÁNÍHODNÉ!

• 10.5.2012  13:34
    Red Tails (2012)

Jedno velké WTF!

• 10.5.2012  13:26
    Playtime (1967)

Film jen pro vyvolené.

• 6.4.2012  16:53

Ultralevnej, zabedněnej film, ve kterém můžete telefonovat s proměnlivou výdrží baterie i pár metrů pod zemí. Included chřestýš, který se až v půlce filmu probere, ačkoli hlavní hrdina dělá už od začátku takovej bordel, že by probudil i mrtvýho( Snad mi tvůrci nechtějí namluvit, že se tam ten had protáhnul tou škvírou v rakvi). Děs!

• 29.3.2012  15:33

Válečný film? Sem tam. Spíše je to jeskynní komorní drama o životě a smrti. O cti a zradě. O sebevraždách. O dezerci. Ó bože! A je to táááák neskutečně dlooooooooooouhé.

• 24.3.2012  23:01

Ta scéna s krysou :))).

• 21.3.2012  12:47

Mohlo to být i zavíc, ale Adamovská totálně zabila svým "Jé, co to je?" dabingem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8