Gaia.M

Gaia Moor

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 18.10.2020  23:40

Ještě jsem stihla kino a jsem za to moc ráda. Přiznávám, bez mučení, do kina jsem na to šla protože to má jednak skvělé recenze a hlavně v tom hraje Lambora. No jo, i já jsem mu propadla :D A teď vážně. Přesvědčilo mě herecké obsazení. Nejen Lambora, je tam vícero jmen, která mám ráda. Nejvíc mě překvapila Eliška Křenková, její průpovídky mě dostávaly a nejednou mě rozesmála. Příběh se mi moc líbil. Princeznička mě ze začátku šíleně štvala, dlouho jsem neviděla takhle namyšlenou slepici, ale chápu, že to bylo pro děj důležité, ale fakt mě štvala :D No ne, fakt se mi to líbilo a těším se, až to vyjde na DVD a pustím si to znova v klídku doma. Takže za mě ano, určitě ano.

• 12.7.2020  22:17

Tak jo, já vím, že nejsem už úplně cílovka těhle filmů. Koneckonců, je mi skoro třicet, bože! Tolik?! No nic. Ale četla jsem všechny tři knihy a zamilovala jsem se do toho příběhu a filmy mi to jen krásně doplnily. Přísahám, oba filmy jsem viděla už tak minimálně desetkrát a nemůžu se toho milostného příběhu nabažit. Je to sice strašné klišé a naprosto předvídatelné, ale fakt se mi to moc líbí :)

• 12.7.2020  22:17

• 20.6.2020  15:49

Proč? Proč někdo vytvoří takhle zbytečný film? Mně se to prostě nelíbilo. Jako, že bych byla znechucená nebo tak něco, to ne. Ale prostě od Addamsovic rodiny čekám automaticky něco víc, tohle byla nuda. Navíc Wednesday, která si dobrovolně vzala růžovou sponku do vlasů, mě bude děsit ve snech ještě dlouho.. Jako úplně blbý to prostě není, ale podle mě to vidět nepotřebujete.

• 20.6.2020  14:23
    Emma. (2020)

Tak nejprve na úvod musím říct, že miluji Jane Austen, mám celou sbírku jejích knih, několikrát přečtenou, mám ráda všechny filmy, seriály. Takže toto zpracování Emmy jsem musela vidět. Už při traileru jsem měla strach z hlavní ženské postavy, ta herečka se mi prostě moc nelíbí, ano, ženy se mi líbí, ale ona mi nesedla do role Emmy, ale nakonec jsem si jí oblíbila a tu roli jsem jí sežrala :) :) Za mě určitě ano, pokud zas někdy dostanu chuť si něco od Austenové pustit, nebudu se bát po tomhle filmu sáhnout.

• 20.6.2020  14:19

Pokud od tohoto filmu čekáte nějaké bohaté životní obohacení, tak ho ani nezapínejte. Je to taková fajn teen komedie na nudné nedělní odpoledne. Klasický předvídatelný film. Ale já mám takové docela ráda, takže mně se to líbilo. Ale fakt nesmíte čekat příliš. Prostě mladá holka má nejlepšího kámoše, se kterým si určili pravidla, například nezamilovat se do sourozenců, no a ona se zamiluje do jeho staršího bráchy.. No, tak co čekáte :D

• 20.6.2020  14:16
    Na nože (2019)

Takhle tenhle film mě opravdu překvapil. Jakože, když jsem viděla herecké obsazení, tak jsem tak nějak automaticky čekala, že to kravina být nemůže, ale ani jsem popravdě neměla nijak velká očekávání. Ale fakt překvapilo. Bylo to skvělý. Nejdřív mě trošku mrzelo, že už velmi brzo jsme se dozvěděli, co se stalo, ale chyba, ono se to ještě zvrtlo. Nechci spoilerovat, abyste si to taky užili :) Je to fakt jízda. Plný počet nedám z toho důvodu, že mám pocit, že tenhle film stačí vidět jen jednou, víckrát to nepotřebuji.

• 20.5.2020  00:02

Kde začít. Kde skončit? Plný počet hvězd. To stačí. Pro mě je to podobné jako třeba s Harrym Potterem. Je to kus mého života. Z Marvelu se pro mě stalo hobby. Sledování prakticky všeho, čtení knih, zajímavostí, rozebírání všeho možného. Je to jakoby kus mne odešel, vím, zase přijde něco nového, ale jedna éra končí a to je vždycky nejprve smutné. Filmy, seriály, hodiny a hodiny.. Pět hvězd a už opravdu končím. Snad jen, neodpustím si jednu mini poznámečku. Tony navždy.

• 19.5.2020  23:55

Určitě pro dětské publikum. Jakože pokud je vám víc jak 12, tak to určitě s jistotou přežijete, ale změkne vám mozek :D No ne, je to hezký miloučký film. Pokud se prostě smíříte s tím, že je určen pro děti (a nezkoušejte mi říct, že to tak není), tak je to naprosto v pohodě podívaná.

• 19.5.2020  23:52

Přišlo mi to až moc rychlé, moc jednoduché. Celkem nezáživné. Na jedno podívání to není asi nejhorší, ale oblíbený film z toho určitě u mě nebude.

• 3.5.2020  18:20
    Přes prsty (2019)

Já mám české filmy ráda. Mám ráda Langmajera a Hřebíčkovou. Takže to je půl úspěchu. Příběh se mi líbil. Určitě stojí za podívání. Dokonce se i ráda podívám víckrát než jen jednou. Takže za mě ano.

• 3.5.2020  18:17

Tak tohle se mi líbilo. Takový pěkný, nenáročný film. Příjemně plyne. Ráda si ho někdy pustím znovu. Takže za mě ano.

• 3.5.2020  17:59

Nejsem objektivní. Jsem největší fanoušek Panství Downton. Takže mě to uspokojilo na 100 %. Jsem nadšená, že jsem se opět mohla podívat na svoje staré známé a vrátit se na chvilku zpět do té atmosféry, podívat se jak žijí. Ten seriál mi opravdu přirostl k srdci a mrzí mě, že to asi bylo naposledy. Za mě ano, ano a ano.

• 3.5.2020  17:55

SPOILER! SPOILER! SPOILER! Mně se ten film strašně líbil. Ale jen do chvíle, kdy vešla do toho jeho bytu, když tam byl ten makléř a v tu chvíli, o pár sekund dřív než jí, mi došlo, že ten blb, co se do něj zamilovala je mrtvej a ona má jeho srdce! V tu chvíli pro mě ten film skončil. Fakt větší kokotina se už vymyslet nedala?! Tohle ne. Sorry. Jedna hvězda, protože odpad nedávám.

• 3.5.2020  17:52

Já mám Trošku ráda. I když většina jeho filmů má status odpad. Tahle pohádka není špatná. Hodně lidí si stěžuje na Pavláska, mně to naopak díky němu přišlo zábavnější. Jako asi to nebude pohádka, kterou bych si pouštěla častěji, ale na jedno podívání se mi to líbilo. Takže za mě ano.

• 3.5.2020  17:48

Přiznám se, že bych asi nevydržela 111 minut sedět před televizí, nic dalšího nedělat a jen se dívat. Ale měla jsem to puštěné jako zvukovou kulisu k mojí práci a bylo to bezvadný. Bavilo by mě to poslouchat jako třeba audio knihu. Takže za mě tak na půl ano, na půl ne.

• 3.5.2020  17:45
    Malé ženy (2019)

Jak napsal můj dobrý přítel, tohle je film, který ocení primárně milovníci tohoto žánru, knihy, Emmy Watson a Saoirse Ronan a já mu dávám za pravdu, protože tak to přesně je. Já spadám do všeho výše popsaného. Mám ráda tento žánr, mám ráda tu knihu, Emmu i Saoirse (film Brooklyn je pro mě srdcovka). Opravdu to není film pro každého. Můj chlap by nejspíš řekl, že se tam vůbec nic neděje. Takže pokud jste žena, máte ráda filmy Jane Austen, tak se na to určitě podívejte, vám by se to líbit mohlo :) Za mě ano.

• 3.5.2020  17:39

Moc se mi líbil první díl, takže se mi dost líbil i druhý díl. Moc mě potěšilo, že zůstali stejní herci. Za mě ano.

• 3.5.2020  17:32

Já nevím, že ti chlapi si pořád musí něco dokazovat. Ale Vašuta mám ráda, takže jsem tomu dala šanci i přes ten šílenej plakát, kde se válí se dvěma mladýma holkama a nad nímž prostě jen kroutím očima. Strašně se mi líbila ta scéna, kde stojí Vašut a Čvančarová na recepci a konečně se dozví pravdu :D Ta mě opravdu rozesmála. Znova tenhle film vidět nemusím, ale toho podívání nelituji. Takže za mě ano, ale jen jednou.

• 3.5.2020  17:28
    Špindl 2 (2019)

Mně se jednička celkem líbila. Ale tohle fakt ne. Odpad nedávám, takže jedna hvězda, i když moc nevím za co. Snad jen za to, jak se Kaira chovala k nevlastní dceři, i když ona jí to moc neusnadňovala, to se mi líbilo. Jinak fakt není co vyzdvihnout.

• 3.5.2020  17:26

Dost mě překvapilo, že se ve filmu mluví převážně slovensky. Vůbec bych se nedivila, kdyby někoho napadlo to honem rychle předabovat do češtiny, jako se to celkem nedávno stalo s jedním slovenským seriálem (aby bylo pochopeno, já to neschvaluji, slovenštinu miluji). Na jedno podívání se mi to líbilo, znova to už vidět nepotřebuji. Je to takové ze života. Která z nás nezažila rozchod, flegmatického manžela, který někde zapomene dítě, příšernou novou ženskou bývalého partnera a mnoho dalšího. A jako velké plus je pro mě Ján Koleník, kterého prostě miluju. Takže za mě ano, ale stačí jednou.

• 3.5.2020  17:21

Tohle se mi docela líbilo. Já české filmy můžu. Ne všechno mi přijde úplně blbý, i když to nemá dobré hodnocení. Akorát mi přišlo, že z Dejdara až moc rychle udělali fajn chlapa. Když si vezmu, že musel být morous nějakých 9 let (fakt nevím kolik té holčině má být let, ale máma ji umřela když byla malá, tak soudím, že jí tak 9 být může) a najednou během týdne se změní, ale tak, já vím, je to film. Určitě to není film, na který bych se každý rok chtěla podívat, ale za podívání určitě stojí. Těch 109 minut nelituji. Takže za mě ano.

• 3.5.2020  17:16

Odpad nedám, protože to prostě nerada dávám. Někdo si na tom filmu dal práci, takže odpad si nezaslouží. Ale tenhle film jsem fakt nepochopila. Létu s kovbojem se nic nevyrovná, to bezesporu. Ale trošku jsem čekala alespoň třeba podobnou úroveň. Ale tohle? Hanzlík je asi podvodník a lhář, ale umí dost pěkně mluvit a má v hlavě hodně básniček. Takže sbalí Antalovou, jejíž manžel je sobeckej a nevšímavej blb. Antalové vnuk často blije a její dcera se stará o věci, do kterých jí nic není. A na tohle bylo potřeba 98 minut? Ne, tohle fakt ne.

• 20.10.2019  19:30

Úplně každý okolo mě tenhle film chválí. Fakt jsem neslyšela ve svém okolí jediný špatný názor. Takže jsem ho samozřejmě taky musela vidět. Navíc, já mám české filmy ráda. Většinou se mi líbí mnohem víc, než mému okolí. A taky Polívková a Langmajer, že jo. Asi jsem prostě divná. Asi jsem fakt předurčená k tomu, že se mi líbí to, co jiným ne a naopak. Mně se to prostě nelíbilo. Přišlo mi to maximálně stupidní. Sorry.

• 20.10.2019  19:26

Ehm. Co na tohle jako říct. Je to kravina, je to fakt vtipná kravina. Znova to asi vidět nepotřebuju, ale za podívání to stojí. Bavila jsem se. Navíc Aniston a Sandler, mám je prostě ráda. Takže jo, podívejte se a nehledejte v tom nic složitého, jen se bavte.

• 20.10.2019  19:23
    Podfukářky (2019)

Hodně zajímavý snímek. Ještě teď se musím smát, když si na něj vzpomenu a to už jsou to nějaké dva týdny, co jsem to viděla. Anne a Rebel jsou spolu skvělé. Nikdy bych tomu nevěřila, jsou jak oheň a led. Ale možná právě proto. Skvěle jim to šlape. Není to žádný top film, na který se budu koukat vždycky, když se budu nudit. Ale stojí za to ho vidět.

• 20.10.2019  19:19

Nutno nejprve říct, že jsem si Toma Hollanda v roli spider-mana zamilovala. Sice je to takové pískle, ale možná právě proto se mi tak líbí a mám pro něj pochopení. Zendaya mi tam naopak nesedí ani trochu, ale vzhledem k tomu, že tu nehraje nijak zásadní roli, tak mi to ani nevadí. Role záporáka mě v tomhle filmu dost překvapila, vzhledem k tomu, že jsem nevěděla do čeho jdu, tak jsem byla během děje několikrát dost překvapená. Když to shrnu, moc se mi to líbilo. Má to děj, má to spád, opravdu několikrát mě film dost překvapil, takže jo, za mě dobrý. No a taky Praha, že jo. A Marvel a vůbec. Takže tak.

• 20.10.2019  19:15

Možná ještě kdyby to byl samostatný film, od kterého nečekáte pokračování svých oblíbených filmů. Jenže bohužel to jsou muži v černém 4, takže logicky čekáte pokračování svých oblíbených filmů, a tak máte vyšší nároky. No a pak jste logicky zklamaní. Snad jen skvělej pohled na Chrise (sorry, žeru ho, nejsem objektivní). Jinak jsem se většinu filmu snažila pochopit nějaký vyšší cíl. No, bohužel. Fakt nuda a děs.

• 22.7.2019  22:43
    LOVEní (2019)

Hned zkraje je nutné říct, že nemám ráda ani Geislerovou ani Prachaře. Ale jsem z Pardubic, takže pro mě bylo vlastně povinností se na tento snímek podívat. No a nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená. Čekala jsem sice trochu propracovanější děj. Že prostě budou trochu víc a dýl kroužit, než jim jakože dojde, že by mohli být spolu, no ale dobře. Je to romantická komedie, tak to tak asi musím brát. Btw., doufám, že při natáčení nepřišla k úhoně žádná krysa! :D :D

• 22.7.2019  22:30

Tak jako jo, já tyhle filmy prostě můžu. Jasně, od prvního momentu víte, s naprostou přesností, jak to skončí. Ale co, občas je to potřeba. U sledování tohoto snímku jsem tak krásně vypnula a na necelé dvě hodinky na nic nemyslela a jen se vezla, usmívala se, radovala... :) Jsem holka, vole. Takže jo, za mě sakra jo. Navíc, děcka potřebují tátu! A ne že ne ;)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11