Gaia.M

Gaia Moor

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 22.8.2017  19:30

Opět se musím ptát proč ty odpady?? Co jste jako čekali, četli jste popis?? Já jsem se bavila. Očekávala jsem, že to bude ptákovina a byla to ptákovina. Párkrát jsme se dost slušně zasmáli. V podstatě tam nebyla nudná pasáž, při které bych si říkala, ať už to skončí nebo tak.. Navíc příjemné herecké obsazení. Snad poprvé v životě mi nevadil Zac Efron, tady tak nějak zapadl a seděl mi tam. Takže za mě dobrý.

• 8.8.2017  09:29

Budu se opakovat, ale já prostě miluju tenhle typ filmů, kde sledujeme několik dějových linek, vícero lidí a některé se třeba prolínají, jiné ne. Mám to prostě ráda. Kamarádka mi onehdy povídá, jak to všechno stíhám, že ona se ztrácí, netuší, kdo je kdo, kdo je s kým, co, proč, jak.. Já to miluju :) A když je tam ještě tak skvělé obsazení, tak je to pecka. Mně se to moc líbilo.

• 6.8.2017  21:02

Protože Octavie Spencer není nikdy dost, tam jsem si po Gifted pustila ještě Skrytá čísla. Já jsem od prvního traileru věděla, že tenhle film bude pro mě. Ale že mi sedne až tak moc, to jsem fakt netušila. Skvělé herecké obsazení, perfektně zvládnutá dějová linka, která člověka nenechá vydechnout a nudit se. Prostě skvělé. Jen prostě musím říct, že bych v té době žít nechtěla. Jednak by moje nejlepší kamarádka určitě byla barevná, a moje rodiče by mě za to nenáviděli a měla bych šíleně moc problémů, ale hlavně, já bych se za jejich práva bila, a to by byl teprve průser. Ale to sem nepatří. Film je to skvělý, podle skutečných událostí, takže jsem se zase dozvěděla něco nového. Takže za mě dobrý, hodně hodně dobrý.

• 6.8.2017  20:59
    Velký dar (2017)

Tenhle film natočili pro mě. Jinak to nejde napsat. Hodinu a půl jsem jen nevěřícně zírala na obrazovku a čekala jak to dopadne. V podstatě lidi jako je Mary nemám ráda, mně matematika nikdy nešla. Zvládnu základní počty, rovnice a slovní úlohy, ale cokoliv dál jde mimo mě. Ale to, co s ní prováděla její "milující" babička, to bylo nad moje chápání. Že neviděla, jakým způsobem zničila svoji dceru a vědomě to chtěla udělat i vnučce, přičemž zničila život i synovi, to bylo moc. Ale děje se to. To se mi strašně líbilo, že film byl naprosto reálný. Bylo to opravdu skvěle zahrané. Všem postavám jsem vše věřila a odnesla jsem si opravdu jedinečný zážitek. Film jsem viděla jistě ne naposledy. Je to skvělé, opravdu skvělé. A dost uvažuji o zařazení do oblíbených filmů. Jedná obrovská hvězda za Octavii Spencer, ona je prostě star :)

• 4.8.2017  22:13

Petra Hřebíčková je skvělá ženská, Ondra Vetchý je skvělý herec a já mám ráda české filmy, které mají nápad a člověk se aspoň párkrát zasměje či pousměje. Mně se to líbilo a moc.

• 4.8.2017  22:12

Já to miluju. Musím psát něco víc?! Režisér David Yates, scénář a předloha J.K.Rowling a v hlavní roli Eddie Redmayne.. to prostě muselo dopadnout dobře, tam jiný výsledek ani nebyl možný. Cokoliv kouzelného a nadpřirozeného u mě má úspěch a tady ještě ta božská zvířata. Nemám slov, z kina jsem odcházela s naprostým úžasem a těším se na další pokračování.

• 4.8.2017  22:07

Nedokoukala jsem to. Na tenhle typ humoru nejsem. Mně se to ani trochu nelíbilo. James Franco mi prostě přijde trapnej, i kdyby jen seděl a čuměl. Tahle komedie mi fakt vadila hodně.

• 4.8.2017  22:06

Chci mít kámošku jako je Vanda. Já se viděla v Lindě, takže nějakou Vandu bych fakt brala. Mně se české filmy líbí a tohle se mi líbilo hodně. Protože je to prostě ze života. Navíc skvělé herecké obsazení. Až na ten dabing, to byla hrůza, ale když tohle opomenu, tak se mi to fakt hodně líbilo. Jednak jsem se v mnoha scénách našla a hlavně jsem se vážně zasmála. A co si budeme povídat, je opravdu velmi osvěžující, když se člověk aspoň párkrát u komedie zasměje a tady jsem se smála dost. Takže za mě hodně dobrý.

• 4.8.2017  22:04

Mně je úplně jedno, co se tam děje. Mně se líbí Jamie Dornan a líbí se mi, když je polonahý, nebo i nahý. Líbí se mi, když sedí, chodí, mluví, jí, padá s letadlem.. to je prostě fuk. A líbí se mi i Dakota. No a pravda je, že mi nevadí ani ten děj a příběh. Spoustě lidem to vadí už z principu, protože se to prezentuje jako jakýsi snímek o sexu. Já to tak neberu. Beru to prostě jako normální film, a když to teda takhle vezmu, tak to není vůbec špatné. Pro chlapy asi na prd, snad jen nahé scény Dakoty, jinak to musí být pro chlapy utrpení, ale ženským se to prostě líbit bude. Takže za mě dobrý.

• 4.8.2017  22:00

Víc se mi líbilo, když to bylo i částečně hrané, ale chápu, že už asi nevěděli co tam dát, tak to udělali celé animované. Mně se to líbilo. Prostě dospělý člověk v tom nesmí hledat nic vážného, musíte to brát jako pohádku pro děti. A když se na to podíváte těma dětskýma očima, tak je to pecka. Předpokládám, že v dalším díle uvidíme malé šmouly :D :D

• 25.4.2017  19:22

Ne a ne a ne. Bylo to trapný. Já na tento humor asi nejsem a v animáku mi to vadilo obzvlášť. Takže sorry, ale prostě ne.

• 25.4.2017  19:20

Z nostalgie mi přišlo jako povinnost tento film vidět. Asi to nebyl špatný nápad, víme jak to se Štěpánkem dopadlo a všichni můžeme v noci v klidu spát. No ne, bylo tam cítit, že jim dochází dech. Zatímco američtí herci se s věkem stále zlepšují, ti naši holt to mají trošku jinak. Nebylo to úplně špatné, to nemůžu říct, ale znova si to prostě už nepustím. Ty necelé dvě hodiny dokážu využít lépe.

• 25.4.2017  18:52

Moc pěkné, dojemné, chytilo mě to za srdce. Každá rodina je šílená, každá v něčem jiném. Nikde to není lehké. Tohle se opravdu povedlo.

• 25.4.2017  18:48

Tak tohle by byl skvělý film, kdyby to neměla být komedie. Jako komedie to u mě neuspělo. Will a Mark jsou skvělá dvojka, moc se mi spolu líbili, ale jak říkám, nesmála jsem se. Bohužel, je to škoda.

• 25.4.2017  18:17

Já tyhle filmy zbožňuju, spousta slavných jmen, sledování několika životů, spousta příběhů a možností. Člověk se tam lehce najde a ještě lehčeji ztratí. Určitě několikrát ročně u mě doma tento film běží a vůbec mi to nevadí.

• 25.4.2017  18:11

Bylo to trapné, ale přesně tak jsem to čekala :D Fakt jsem se zásmala. Na rozveselení skvělý, ale znova to asi vidět nemusím. A Zaca Efrona pořád nemám ráda! :D

• 25.4.2017  18:02

Celkem oddechová komedie. Být opravdu dokonalá matka je nemožné a většina žen by si občas přála vzít dovolenou, no a tyhle matky si ji prostě vzaly. Já jsem se docela bavila. Na podívání skvělý, ale znova to asi vidět nemusím.

• 25.4.2017  17:20

Tak tohle bylo dojemné! Snad poprvé v životě se mi v něčem opravdu moc líbila Kristen Stewart. Poprvé v životě mi nevadilo, že má pouze jeden výraz a neumí zavřít pusu. Sem se opravdu velmi hodila. Jesse je prostě skvělý herec, ten se mi zde líbil, stejně tak strýček Steve. Opravdu skvělé postavy, dobře napsané. Děj skvělý, propracovaný. Akorát maličko tupá Blake mi tady vadila, mám radši když hraje silné a chytré ženy, tady byla šíleně přitroublá a bylo mi jí líto. Na tento film jsem se opravdu těšila a vůbec mě nezklamal. A jsem moc ráda, že to bylo zasazené do starších let, kdyby to bylo z dnešní doby, asi by to nevypadalo tak dobře. Bylo to moc super.

• 25.4.2017  17:16

Moc pěkné pohlazení po duši. Film plný známých tváří. Musím přiznat, že právě všechna ta slavná jména mě donutila na film kouknout. Protože já miluju tyhle filmy, kde hraje hodně lidí a sledujeme spoustu životů (Láska nebeská, Na Sv. Valentýna, Šťastný Nový rok..). A tady jde navíc o příběhy matek a dcer, což asi většinu žen musí chytit za srdce. No jo furt, na konci jsem brečela, a co má být? Svoji mámu miluju a uvědomuju si, že tu jednou nebude, tak mě to holt vzalo. Ale k věci, na film se pěkně dívá, není tam žádná nudná pasáž, kterou by bylo vhodné přetočit, pěkně plynule to jede. Opravdu pěkné. Pro chlapy ale fakt zbytečné ;)

• 25.4.2017  17:12
    Snowden (2016)

Mně úplně stačí, když někam jedu a facebook se mě o pár hodin později zeptá, zda jsem tam opravdu byla a jak se mi tam líbilo. A to je předpokládám pouze zásluha GPS, ale i tak! Je to děs, člověk si musí sakra dávat pozor, co a kam píše, protože velký bratr je všude :D :D No ne, nejsem tak paranoidní, ale je pravda, že do vyhledavače nikdy nedám: Jak se vyrábí bomba, nebo Jak zabít prezidenta :D A teď k filmu, no bylo to skvělý. Já tyhle filmy mám opravdu moc ráda. Člověk se i něco dozví, poučí se. Je to super oddechovka od všech těch komedií a animáků. Shailene je prostě skvělá, tu mám fakt ráda. A Joseph je fešák, no jo, přiznávám, že můj typ jsou tihle hubení intelektuálové. Film má dvě hodiny, ale přišlo mi, že to uteklo hrozně rychle. Tak pěkně to plulo a vtáhlo mě to do děje, že to prostě rychle uteklo a zanechalo to ve mně dobrý pocit. Takže za mě určitě dobrý!

• 13.4.2017  20:49
    Zpívej (2016)

To bylo boží! :D Já na ty animáky poslední dobou moc nejsem. Miluji ty starší, ty nové mi přijdou nudné a na jedno brdo. Ale tohle se povedlo. Asi nejspíš proto, že já prostě miluju ty písničky, které tam zněly. Takže super.

• 13.4.2017  20:47

Tak na tento film jsem se opravdu moc těšila, musím přiznat, že hlavní kvůli hereckému obsazení. Lákala mě Melanie Lynskey, Natasha Lyonne a Cobie Smulders, prostě na tyhle tři dámy na jednom plátně jsem byla opravdu zvědavá. A bylo to super. Celý ten snímek je teda lehce padlý na hlavu, ale vlastně je ze života. Lidi mají tendenci hrabat se v životech jiných, protože oni tomu rozumí mnohem lépe, ale že ve vlastním životě mají bordel, to je samozřejmě vedlejší. Kdekdo by určitě mohl říct, že je tenhle film nuda. A ono to tak v podstatě i je. Na tento film musí mít člověk tu správnou náladu. Já jsem spokojená, fakt že jo. Ale znova to asi vidět nemusím.

• 4.1.2017  22:25

Tak tohle bylo opravdu děsivé. Co se týče Tima Burtona, tak jsem tak nějak poloviční. Některé filmy miluju, jiné nesnáším. U tohoto snímku jsem dost na vážkách, vím jistě, že ho nesnáším, jen nevím jak moc. Ne, fakt sorry, ale vůbec se mi to nelíbilo. Bylo to zbytečně dlouhé, nudné. Nějaká akce tam byla dohromady nějakých 20 minut? A pak ten klišovitý konec. Efekty byly krásné, postavy nápadité a roztomilé, ale jako celek to za moc nestálo. Ale klid, je to individuální, takže to, že se to mně nelíbilo neznamená, že by to byl špatný film ;)

• 31.12.2016  22:46
    Sezn@mka (2016)

Řekla bych, že českým filmům dávám opravdu velmi hodně šancí, a jsem opravdu vděčný divák a nebývám kritická, tak jako většina lidí. Ale tohle prostě ne. Nebylo to dobré, nebylo to vtipné, nemělo to vůbec nic na víc, díky čemuž by se dalo říct, že to stálo za to. Takže jedna hvězda za Langmajera a druhá za Vaculíkovou a Doležalovou ;) Víc ani ťuk, a i tak jsem příliš hodná!

• 31.12.2016  22:43

Nebylo to ani z poloviny takové, jaké jsem to čekala. Bylo to o tolik lepší! Tom Hanks mi s přibývajícím věkem stále jen a jen dokazuje, že ještě nekončí, že to v sobě pořád má a je to čím dál tím lepší! Jsem z něj naprosto unešená! Roli Sullyho zahrál naprosto brilantně, ten ledový klid v jeho očích, když letadlo klesalo nad vodu, ach bože, nemám slov. K tomu co po pádu následovalo chci říct jen to, že mě prostě nepřestane překvapovat uvažování některých lidí. Takže prostě dobrý, skvělý, naprosto uvěřitelný a reálný. Za mě fakt skvělý zážitek. Víc takových filmů!! (ale klidně vymyšlených, nemusí se to stávat reálně).

• 27.9.2016  20:49

To si tak jdete na třetí díl svých dvou oblíbených filmů a říkáte si, že to bude určitě děsnej průser, ale jelikož ty dva jsou pro vás téměř klasika a fakt je máte hodně rádi, tak prostě na ten třetí díl jít musíte. Opona se otevře, film začíná a vy se až do konce už jen tlemíte, tlemíte, chvíli brečíte a zase se tlemíte, plus jste asi minutu napnutí, jak to teda dopadne! Pecka, naprostá pecka, já jsem se neuvěřitelně bavila. Netuším jak moc se na scénáři podílela Emma Thompson, ale řekla bych že dost, ten její humor jsem tam cítila a bylo to dobře! Bylo jedině dobře, že to nechali všechno na ženách, protože chlap by to takhle nenapsal. Nemám co víc říct, je to fakt skvělý. A dokonce bych řekla, že se mi to líbilo více, než oba první díly dohromady :)

• 5.9.2016  23:13
    Strašidla (2016)

Šla jsem na to do kina! Ano! Opravdu jsem za to zaplatila a šla do kina! A šla jsem na to s tím, že to bude kravina, totální kravina, s tím prostě počítáte, když je to Troškův film s takovým to popisem a trailerem. Prostě nic jiného čekat nemůžete, takže opět nechápu, že jste tak překvapení a zklamaní. Mně se to líbilo, s tím, že ano, je to blbost, příjemná blbost na nudné odpoledne s kocovinou.

• 5.9.2016  23:03

Musím říct, že jsem se na film ani moc netěšila, protože jsem se prostě už dopředu bála, že to bude kravina. Jelikož se mi vůbec nelíbil Batman vs. Superman, ani jsem to nedokoukala, takže jsem tady čmuchala další průšvih. Prosím, chápejte, neříkám, že to je špatné, jen říkám, že mně osobně se to nelíbí! Já si nemůžu pomoct, ale filmy od DC se mi nelíbí. Bohužel. Green Lantern se sakra dost nepovedl, Muže z oceli jsem taky nedokoukala, Batman vs. Superman to stejné a teď Sebevražedný oddíl. Mělo to své plusy, sem tam jsem se zasmála. Moc a moc se mi líbily jednotlivé postavy. Deadshota mám jako charakter moc ráda, zamilovala jsem si ho hlavně v Arrowovi :D Harley je naprosto okouzlující a Joker je Joker. Wallerovou naopak z Arrowa nesnáším :D Flag je prostě krásnej, atd.. atd.. Postavy prostě skvělé, jen ne dohromady. Dohromady mi to prostě neladilo. A celkově jsem se dost ztrácela v ději, co se právě děje? Kdo s kým bojuje? Na co to koukám? A co bude sakra k večeři??!! A tím to bylo v háji. Takže ne, bohužel, za mě DC nee.

• 9.8.2016  14:45
    Nesmrtelný (2015)

Já mám fakt moc ráda Bena Kinsleyho, takže jsem film vidět musela. Nutno říct, že tam není zas tak moc, což je škoda. Ale i na Ryana se dobře kouká. Film je dle mého názoru takový slabší. Mohlo to být lepší, ale mohlo to být i dost horší! Určitě neurazí a nemám pocit zbytečně vynaloženého času. Film mě bavil, líbilo se mi to. Takový zlatý střed.

• 8.7.2016  20:26

What?? Strašně mě zajímalo, jak bude Robert Carlyle vypadat v jiné roli než v roli Rampelníka. A jako dobrý no, už nikdy. Zlatý Rampelník! Tohle je taková blbost. Jakože ano, smáli jsme se, ale smáli jsme se té absurdnosti, protože to fakt nešlo. To je tak idiotské a nereálné :D no i když... :D No je to blbost, ale pokud vám tyhle filmy vyhovují, tak je to trefa do černého ;) a budete spokojení. Jedna hvězda za Roberta a druhá za smích.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10