Gaia.M

Gaia Moor

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.6.2018  19:42

Čekala jsem víc. První díl byl super, byla to sranda. Tento druhý díl je takový suchý. Pár vtipů tam bylo, ale úplné minimum. Spíš to hrálo dost na city a je z toho taková romanťárna.. Škoda, mělo to větší potenciál. Takže říkám ano podívat se, ale stačí jednou.

• 23.6.2018  19:37

Bála jsem se. Bála jsem se, že to znehodnotí původní Jumanji, ale naštěstí se tomu tak nestalo. Je to vtipné, je z toho pěkná oddechovka. Takže za mě ano. Navíc body za herecké obsazení, které je prostě super.

• 23.6.2018  19:34

Každý mi říkal: nekoukej na to, není to klasický Marvel, je to celé o politice a bla bla bla.. Tak dlouho jsem proto otálela... a úplně zbytečně! Je to skvělý film, dokonce jsem se párkrát i zasmála a prostě dost se mi to líbilo. Takže za mě ano!

• 23.6.2018  19:31

Když mi řekli, že Superman umře, zůstala jsem jen zírat. Aha, určitě si nechají umřít jednu z hlavních postav.. No, jsem nadšená. Se Supermanem to dopadlo přesně tak, jak jsem očekávala. Ostatní postavy super. Jen mě štve, co za chcípáka udělali z Barryho, doufám, že se do budoucna trošku pochlapí. Jinak mě to opravdu bavilo. Takže za mě ano. A hlavně: Krvácíš?? :D

• 23.6.2018  19:28
    Já, Simon (2018)

Naprosto perfektní. Od samého začátku jsem si tento snímek zamilovala. Senzační myšlenka skvěle zpracovaná a bezvadným hereckým obsazením zahraná. Měl by to vidět každý, kdo má neustále nějaký problém s lidmi, kteří byť jen trošku vybočují z toho, co někdo označil za normální. Takže za mě jedno velké ano, a určitě jsem to neviděla naposledy :)

• 31.5.2018  01:30

My jsme kamarádi! :D Co na Marvelu miluju především je to, že je plný vtípků a sarkasmu. A to já mám prostě ráda. Thor Ragnarok mi přišel celkově takový pohodový a vtipný film, až na pár detailů :D jasně :D Je úplně jedno, co tady napíšu, je to prostě skvělý a kdo má rád Marvel, ten to už viděl. Za mě pecka. A opět dávám plný počet.

• 31.5.2018  01:23

Tak tenhle snímek mě strašně zklamal. Čekala jsem o hodně víc. Jako chápejte, asi celkem i zajímavé postavy, zajímavé životní příběhy, ale nudně zpracované. Nudně udělané. Bylo úplně jasné, jak to skončí... Jako jsem ráda, že jsem si to pustila, ale už to nikdy znova vidět nepotřebuju..

• 31.5.2018  01:18

Já jsem byla opravdu nadšená. Nejsem moc nadšenec Poirota, takže ty příběhy prakticky neznám. Takže když jsme si film pustili, opravdu jsme netušili jak to dopadne. Během celého filmu jsme neustále hádali, pořád jsme měnili svůj tip, protože to každou chvíli vypadalo na někoho jiného. Samozřejmě, byli jsme naprosto mimo. A přesně tohle na filmech miluju. Takže za mě určitě ano. Navíc se mi moc líbilo herecké obsazení. Takže ano, určitě ano.

• 3.5.2018  17:30

Po poslední scéně, když zmizel ten kdo zmizel se na plné kino ozvalo moje: "Tak teď mě nasrali ještě víc". Jako sakra, co tohle mělo být? Nezlobte se na mě, ale superhrdinové prostě jsou nesmrtelní a každej z nich musí natočit milion filmů a nikomu se nemůže nic stát, takhle to prostě mělo fungovat. Já prostě doufám, že ten blb Strange ví, co dělá... Nutno říct, že Thanos je první padouch, se kterým jsem chvílemi i sympatizovala. Kromě teda začátku, když mi vzal moje dvě oblíbené postavy, tam jsem ho nenáviděla, ale jinak.. no.. celkem ho i chápu a líbil se mi. Ale ne, naštval mě. Chci je zpátky!

• 3.5.2018  17:18

Po pravdě, na film jsem se hodně těšila. Hailee se mi líbí, je mi sympatická a žeru Woodyho ;) Úplně jsem se nedokázala vžít do role Nadine, většinu filmu jsem se stejně jako ona říkala, proč je proboha tak trapná, proč to dělá.. atd.. Já jsem totiž byla totální opak. Měla jsem spoustu kamarádů, ve škole jsem byla oblíbená, ve velké partě.. Takže pro mě to byla trošku hádanka. Ale koukalo se na to moc pěkně a mělo to happy end, za což jsem moc ráda, protože já jsem to Nadine fakt přála :) Na konci úplně rozkvetla :) Tenhle snímek nemá žádnou hlubší myšlenku, takže pokud prostě chcete nějakou oddechovku a chcete zabít trochu času a máte rádi romanťárny, tak směle do toho :)

• 3.5.2018  17:14

Mám rozvedené rodiče a s tátou jsme hodně jezdili na výlety, dovolené, na čundry, atd.. Takže pro mě to byl příjemný návrat do dětství. Jako kdybych se koukala na rodinné video (díkybohu, že z toho žádné video nemáme, tátu by asi zatkli a mě vzala sociálka). Jako jo, je to kravina, ale mně se to líbilo.

• 3.5.2018  17:12

Přidat komentář.. nevím, co po mně chcete. Miluju Marvel, miluju Tonyho Starka a jelikož si vzal pod svá křídla Spider-mana, tak logicky miluju i jeho. No ne, mně se to líbilo, hodně se mi to líbilo, víc je zbytečný říkat. Kdo miluje Marvel, tak to viděl a líbilo se mu to, kdo to nemiluje, tak to viděl možná a určitě se mu to líbilo :D a nebo to neviděl a ani se nepodívá :D Houk, skončila jsem.

• 3.5.2018  17:09

Taková celkem příjemná oddechovka. Hlavně za Kristen Bell ;) Ale jinak celkem dobrý. Sem tam jsem se zasmála, bylo to i poučné. Takže jo..

• 3.5.2018  17:04

Já akční filmy nemám ráda, ale přítel to chtěl vidět, tak jsme si to pustili a jsem strašně ráda, že to chtěl vidět, protože to je fakt pecka :D Já sice nemám ráda akční filmy, ale miluju Ryana Reynoldse i Samuela L. Jacksona a vlastně i Garyho Oldmana, takže prostě naprostá paráda. Navíc jsem se fakt hodněkrát nasmála, takže super :) :)

• 3.5.2018  16:51
    Hadí doupě (2017)

Já se přiznám, že sice jsem knihomol, ale příběhy Agathy Christie neznám, její psaní mi nesedlo, takže jsem v podstatě netušila do čeho jdu. Celou dobu jsem tipovala, kdo bude vrah, ale byla jsem totálně mimo. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo to udělal a když to pak řekli, čuměla jsem s otevřenou pusou. Fakt skvělé drama. Určitě doporučuji a doporučuji to i těm, co nemusí detektivky. Za mě dobrý.

• 3.5.2018  16:48

Jak se to stalo, že Reese hraje ženské, kterým je 40 let a jsou jakože staré??!! Ale jinak se mi to hodně líbilo. Není to komedie, moc jsem se nenasmála, ale je to super romantické drama. Hlavně ti tři týpci jsou opravdu mooc sladcí :) Pěkně se na ně na všechny koukalo :P Po dlouhé době pěkný nenásilný film, který rozhodně neurazí.

• 3.5.2018  16:45
    Bajkeři (2017)

Když opomenu ten konec, kdy kluk skončí s přítelkyní svého táty, což mi přijde brutálně nechutný, tak se mi to celkem líbilo. Holky jsou slepice, kluci jsou tady totální pitomci a Matonoha je úchyl. Ale jako jo, pobavila jsem se. Viděla jsem i mnohem horší kousky. Pro teenagery dobrý :D

• 3.5.2018  16:43
    Špindl (2017)

Já mám české filmy ráda. Představují pro mě většinou nenáročnou oddechovku a v tomto případě to tak opravdu bylo. Moc se mi líbilo herecké obsazení, až na Anničku Polívkovou jsou tam všichni takoví neokoukaní, což chválím. Oldřich Navrátil tam hraje krásnou postavu :D No ne, několikrát jsem se zasmála, zabila jsem čas a nelituji. Mně se to líbilo.

• 22.8.2017  19:30

Opět se musím ptát proč ty odpady?? Co jste jako čekali, četli jste popis?? Já jsem se bavila. Očekávala jsem, že to bude ptákovina a byla to ptákovina. Párkrát jsme se dost slušně zasmáli. V podstatě tam nebyla nudná pasáž, při které bych si říkala, ať už to skončí nebo tak.. Navíc příjemné herecké obsazení. Snad poprvé v životě mi nevadil Zac Efron, tady tak nějak zapadl a seděl mi tam. Takže za mě dobrý.

• 8.8.2017  09:29

Budu se opakovat, ale já prostě miluju tenhle typ filmů, kde sledujeme několik dějových linek, vícero lidí a některé se třeba prolínají, jiné ne. Mám to prostě ráda. Kamarádka mi onehdy povídá, jak to všechno stíhám, že ona se ztrácí, netuší, kdo je kdo, kdo je s kým, co, proč, jak.. Já to miluju :) A když je tam ještě tak skvělé obsazení, tak je to pecka. Mně se to moc líbilo.

• 6.8.2017  21:02

Protože Octavie Spencer není nikdy dost, tam jsem si po Gifted pustila ještě Skrytá čísla. Já jsem od prvního traileru věděla, že tenhle film bude pro mě. Ale že mi sedne až tak moc, to jsem fakt netušila. Skvělé herecké obsazení, perfektně zvládnutá dějová linka, která člověka nenechá vydechnout a nudit se. Prostě skvělé. Jen prostě musím říct, že bych v té době žít nechtěla. Jednak by moje nejlepší kamarádka určitě byla barevná, a moje rodiče by mě za to nenáviděli a měla bych šíleně moc problémů, ale hlavně, já bych se za jejich práva bila, a to by byl teprve průser. Ale to sem nepatří. Film je to skvělý, podle skutečných událostí, takže jsem se zase dozvěděla něco nového. Takže za mě dobrý, hodně hodně dobrý.

• 6.8.2017  20:59
    Velký dar (2017)

Tenhle film natočili pro mě. Jinak to nejde napsat. Hodinu a půl jsem jen nevěřícně zírala na obrazovku a čekala jak to dopadne. V podstatě lidi jako je Mary nemám ráda, mně matematika nikdy nešla. Zvládnu základní počty, rovnice a slovní úlohy, ale cokoliv dál jde mimo mě. Ale to, co s ní prováděla její "milující" babička, to bylo nad moje chápání. Že neviděla, jakým způsobem zničila svoji dceru a vědomě to chtěla udělat i vnučce, přičemž zničila život i synovi, to bylo moc. Ale děje se to. To se mi strašně líbilo, že film byl naprosto reálný. Bylo to opravdu skvěle zahrané. Všem postavám jsem vše věřila a odnesla jsem si opravdu jedinečný zážitek. Film jsem viděla jistě ne naposledy. Je to skvělé, opravdu skvělé. A dost uvažuji o zařazení do oblíbených filmů. Jedná obrovská hvězda za Octavii Spencer, ona je prostě star :)

• 4.8.2017  22:13

Petra Hřebíčková je skvělá ženská, Ondra Vetchý je skvělý herec a já mám ráda české filmy, které mají nápad a člověk se aspoň párkrát zasměje či pousměje. Mně se to líbilo a moc.

• 4.8.2017  22:12

Já to miluju. Musím psát něco víc?! Režisér David Yates, scénář a předloha J.K.Rowling a v hlavní roli Eddie Redmayne.. to prostě muselo dopadnout dobře, tam jiný výsledek ani nebyl možný. Cokoliv kouzelného a nadpřirozeného u mě má úspěch a tady ještě ta božská zvířata. Nemám slov, z kina jsem odcházela s naprostým úžasem a těším se na další pokračování.

• 4.8.2017  22:07

Nedokoukala jsem to. Na tenhle typ humoru nejsem. Mně se to ani trochu nelíbilo. James Franco mi prostě přijde trapnej, i kdyby jen seděl a čuměl. Tahle komedie mi fakt vadila hodně.

• 4.8.2017  22:06

Chci mít kámošku jako je Vanda. Já se viděla v Lindě, takže nějakou Vandu bych fakt brala. Mně se české filmy líbí a tohle se mi líbilo hodně. Protože je to prostě ze života. Navíc skvělé herecké obsazení. Až na ten dabing, to byla hrůza, ale když tohle opomenu, tak se mi to fakt hodně líbilo. Jednak jsem se v mnoha scénách našla a hlavně jsem se vážně zasmála. A co si budeme povídat, je opravdu velmi osvěžující, když se člověk aspoň párkrát u komedie zasměje a tady jsem se smála dost. Takže za mě hodně dobrý.

• 4.8.2017  22:04

Mně je úplně jedno, co se tam děje. Mně se líbí Jamie Dornan a líbí se mi, když je polonahý, nebo i nahý. Líbí se mi, když sedí, chodí, mluví, jí, padá s letadlem.. to je prostě fuk. A líbí se mi i Dakota. No a pravda je, že mi nevadí ani ten děj a příběh. Spoustě lidem to vadí už z principu, protože se to prezentuje jako jakýsi snímek o sexu. Já to tak neberu. Beru to prostě jako normální film, a když to teda takhle vezmu, tak to není vůbec špatné. Pro chlapy asi na prd, snad jen nahé scény Dakoty, jinak to musí být pro chlapy utrpení, ale ženským se to prostě líbit bude. Takže za mě dobrý.

• 4.8.2017  22:00

Víc se mi líbilo, když to bylo i částečně hrané, ale chápu, že už asi nevěděli co tam dát, tak to udělali celé animované. Mně se to líbilo. Prostě dospělý člověk v tom nesmí hledat nic vážného, musíte to brát jako pohádku pro děti. A když se na to podíváte těma dětskýma očima, tak je to pecka. Předpokládám, že v dalším díle uvidíme malé šmouly :D :D

• 25.4.2017  19:22

Ne a ne a ne. Bylo to trapný. Já na tento humor asi nejsem a v animáku mi to vadilo obzvlášť. Takže sorry, ale prostě ne.

• 25.4.2017  19:20

Z nostalgie mi přišlo jako povinnost tento film vidět. Asi to nebyl špatný nápad, víme jak to se Štěpánkem dopadlo a všichni můžeme v noci v klidu spát. No ne, bylo tam cítit, že jim dochází dech. Zatímco američtí herci se s věkem stále zlepšují, ti naši holt to mají trošku jinak. Nebylo to úplně špatné, to nemůžu říct, ale znova si to prostě už nepustím. Ty necelé dvě hodiny dokážu využít lépe.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10