Gaia.M

Gaia.M

Gaia Moor

okres Pardubice

9 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Arrow (TV seriál) (2012)

  Miluju komiksové hrdiny, miluju chlapy se smyslem pro spravedlnost, miluju muže, co se umí prát. Miluju Olivera Queena a miluju ho s Felicity! Moc se mi líbí, jak se postavy od první série vyvinuly, jak se mění, stárnou. Jsem spokojená se směrem, kterým se seriál ubírá.

 • poster

  Černá listina (TV seriál) (2013)

  Ach můj bože! Přesně takový seriál jsem potřebovala. Je to úžasné, geniální, napínavé, děsivé, strhující, ale i vtipné. Je to všechno, co od seriálu chci, ba dokonce je to i víc, než jsem si vůbec vysnila. Pokud si udrží tuto kvalitu, tak mě asi nikdy nepřestane bavit.

 • poster

  Doktorka z Dixie (TV seriál) (2011)

  Po prvním díle jsem věděla, že seriál budu milovat. Něco tak neuvěřitelně lidského jsem v televizi dlouho neviděla. Žádní upíři, vlkodlaci, víly a bůhví co dál, prostě jen jedna obyčejná vesnice, naprosto obyčejní lidí a jedna doktorka, která potřebuje získat trochu toho lidského přístupu. Miluji tu atmosféru malého města. Miluji to prostředí. A obrovské plus je pro mě i úžasná country hudba, kterou, ač je to divné, skutečně miluji :) Takže u mě 100 % za tento neskutečně lidský seriál :)

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

  Kamarád mi tento seriál doporučil a jelikož se hodně lidem líbí, řekla jsem si, že to zkusím. První díl mě moc neoslovil, nechápala jsem, jak může mít tak vysoké hodnocení. S dalším dílem už jsem začínala chápat a díl od dílu jsem se zamilovávala víc a víc. Christopher Eccleston byl výborný! Nedokázala jsem si v roli doktora představit někoho jiného. Sice mi k Rose úplně neseděl, ale bylo příjemné dívat se na seriál, kde se nutně hlavní postavy nemusí intimně sblížit. Pak ale přišel David Tennant a bylo vymalováno. Bylo mi to jasné! Která dívka by se do něj nezamilovala? :) Jako doktor se pro mě hned stal naprostou špičkou. Jeho styl, chování, mluva, pecka prostě. Rose, Martha, Donna, všechny byly skvělé! Každá z nich mi tam pasovala jako dílek puzzle. Tím to ale pro mě končí. Matt Smith je mi nesympatický. Nemůžu mu přijít na chuť. Pro mě má seriál čtyři série a jeden díl páté. Bohužel. Nebo spíš bohudík za ně.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Jeden z nejvtipnějších sitcomů. Všechny epizody znám zpaměti a přesto, když se nudím, je to jasná volba. Co díl, to neuvěřitelné hlášky, vtipné scény. Nejraději mám Sheldona. Fandím Leonardovi a Penny, stejně tak Sheldonovi a Amy. Ostatní mě také baví, ale nechávají mě chladnou. Také mám ráda rodiče, obě matky, jak Shellyho, tak Leonarda jsou naprosto skvělé :D Díly s nimi jsou opravdové pošušnáníčko :) Za mě pět hvězd a bez debat :) Btw. díky seriálu konečně vím, co to je Schrödingerova kočka :)

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

  Mám ráda přesně tento typ seriálů, kde jsou realistické prvky stejně tak, jako prostor pro fantazii. Zrodil se báječný nápad a jeho zpracování mě osobně nezklamalo. I herecké obsazení mi dokonale sedlo. Nezbývá mi, než se těšit na druhou sérii. (jen pro přehled, pohádková část se mi líbí víc, především Rampelník)

 • poster

  Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

  JD a doktor Cox jsou snad nejlepší seriálové postavy, jaké vůbec znám. Co díl, to neuvěřitelná legrace :) Nebyl jeden jediný díl, který bych chtěla přetočit. Je pravda, že poslední série mírně pokulhává, ale není to nejhorší. Každopádně, pro mě nejlepší seriál. Hlášky Coxíka pro mě zůstanou nesmrtelné. Stejně tak přátelství mezi JD a Turkem, to se také často nevidí. Většinou mi ženské postavy neuvěřitelně vadí, ale Elliot, Carlu, Jordan i Laverne jsem si prostě zamilovala. Přijde mi, že každý tam patří! A samozřejmě nesmím opomenout Teda a Boba :D :D Co bez nich by si tam počali? Takže když to shrnu: skvělé obsazení, úžasný děj a naprosto bezkonkurenční soundtrack. A hlavně, poslední díl 8. série. Brečela jsem na konci jak želva, dojetím. Za mě pět hvězd. I kdyby jen za ten jeden díl.

 • poster

  Super drbna (TV seriál) (2007)

  Ano, ano, ano. Baví mě to. Seriál se nám nesnaží vysvětlit, že svět je krásné bílé místo, kde se všichni mají rádi, nikomu nejde o sex, o peníze. Láska je čistá. Díkybohu! Konečně seriál, kde to je tak nějak podle pravdy. Bohatí můžou všechno, nevidí si na špičku nosu, ale když dojde na problémy, mají jen ty prachy. Nic víc. Rodiny se zde nenávidí. Jen málokdy drží pospolu. Všem jde o peníze. Chlast, drogy. Nebojí se ničeho. A intrikaření, anooo! Seriál má vše po čem já, jako divák toužím. Ať se vám to líbí nebo ne, je v něm pravda. O to víc mě baví, že jsou mi herci sympatičtí. Nate či Chuck jsou moje slabosti. A samozřejmě, fandím vztahu mezi Chuckem a Blair. Stejně tak by se mi líbil Nate se Serenou ;) Za mě pětka :)

 • poster

  Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

  Jsou mladé, bohaté, krásné, mají styl, jsou obletované, žádané, skoro ideální! Jenže, ony lžou a mají moře tajemství. Nedivím se, že je zde někdo, kdo se rozhodl je zničit. Takovouhle partičku holek bych ve svém okolí mít nechtěla. Jsou zlé a myslí si, že můžou všechno! Fandím A! Jen ať je zničí, vždyť si zaslouží, aby jim někdo trošku srazil hřebínky ;) A když se přitom mohu kochat těly jako jsou Toby, Caleb, Wren, Ezra, Darren, tak tím lépe :) Z děvčat Hanna a Aria. Za mě pětka a těším se, co bude dál.

 • poster

  Everwood (TV seriál) (2002)

  Everwood mám ráda. Působí na mě totiž skutečně, naprosto reálně. Což je v dnešní době fantasy seriálů docela příjemné. Žádní upíři, čarodějnice, vlkodlaci, leprikóni a já nevím co ještě. Jen skutečné rodiny, přátelství, láska. Za mě pětka. Btw. Amy bych klidně vyhodila, stačil by mi seriál s Andym a Ephramem. Jen nevím kterého bych brala víc.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace