Nikdo tě nezachrání (2023)

Nekompromisní, surová a syrová vize archetypálních obrazů hluboko z nevědomí a vesmírů v nás. Hravé a zábavné.

Jedině Tereza (2021)

Vůbec se nebojím toho nejvyššího hodnocení. Tohle je totiž třetí nejlepší český film roku 2021. Hned po Zátopkovi a Chybách. Mám rád poctivý filmy. Mám rád, když jsou k divákovi vstřícné, když jsou postavy uvěřitelné a když nejsou parodií na sebe samé. A protože mám rád romantické filmy, komedie a dobré konce, nemůžu jinak, než tenhle film ocenit za jeho jemnost, vtip a dobré srdce.

Matrix Resurrections (2021)

Matrix Resurrections je hraným dokumentem. Dokumentem o původním filmu, postavách, o světě Matrixu, který nijak zásadně nerozšiřuje a neprohlubuje. Matrix Resurrections není "meta". Není metafyzický a rozhodně není filozofický. Přestože má své momenty, především s ohledem na estetiku a audiovizuální zpracování, je zbytečný a postradatelnější než Reloaded a Revolution. Přesto, nebo právě proto, si ode mě odnáší nejvyšší hodnocení.

Duna (2021)

Moc jsem si přál, aby to bylo dobrý. A ono je to ještě lepší.

Čertí brko (2018) odpad!

Když já tu politiku v pohádkách fakt nemusím. Škoda, začátek byl slibný.

Dětská hra (2019) odpad!

Velký špatný! Přenést se přes nevydařenej model Chuckyho nedokážu. Snad jen ta Aubrey Plaza, to je prdelka.

Po strništi bos (2017)

Čekali jste Obecnou školu č. 2 a nedostali jí? Dobře vám tak. Já dostal nádherný a poetický film plný nostalgie, který si zaslouží dobré hodnocení.

Bába z ledu (2017)

Poctivej film a pro mě velký překvapení, kolik neuvěřitelných píčusů a sobců žije kolem nás. Excelentní Kronerová a Nový.

Černobílá spravedlnost (2017)

Spíš komorní drama než nějaká strhující akce o kterou si tohle téma vyloženě říkalo.