Nivenx

Nivenx

Master of Hell

okres České Budějovice
"Bože, dopřej mi vyrovnanost, abych přijal to, co nemohu změnit, houževnatost, abych změnil to, co změnit mohu, a hodně štěstí, abych toho moc nekurvil."

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 19.10.2018  23:18

Pinďouři z DC prostě udělali jedno jinak než Marvel. To je nedostatek solovek a celé to natáhli přes Snydera a Supermana a bez toho aniž by si lidi citově začlenili zbytek bandy. Takže to táhne opět batman bez předešlé solovky s tím že "ignorovali" těžkost nolana a hodili lehkost komiksů. Jenže tak to se to neosvědčuje jelikož záporák má málo scén, aby to stáhl na sebe a tým má málo času na vykreslení charakterů. A Superman také málo času, aby byla nějaká šance to táhnout na něho. Myslím si, že Snyder to dělal dobře jako vždycky, ale vychystat všechny v tom danném citovém rozpoložení bylo nereálné s ohledem na neznalost charakterů. Poučka pro DC veliká a pro mě to znamená odsunutí ligy 2 na déle a haní solovek které zameškali. Honocení velice obtížné, ale jdu střední cestu mezi Mužem v oceli a Úsvitem spravednosti, ale pokud bude jakákoli cesta dále tak bez Snydera, je toho až moc co nikdy nezvládne!. 75%

• 2.10.2018  23:51
    The Witcher (2017)

Na fanmade to ušlo, ale žádný zázrak to také není.

• 1.8.2018  13:03
    Coco (2017)

Skvělá pohádka s dobrým příběhem. Nerozesmálo ale rozhodně pobavilo.

• 25.7.2018  00:23

A hrome je to v háji. Už od začátku byla potíž demence ovládání Jaegerů, což si s tím číňani dělají co chtějí. Už vůbec nejde o dokonalé spojení ale dyť proč výcvik když to zvládnou stejně. Pak přijde pointa, že jeden cvok 10 let pracuje na tom, aby se trhlina - trhliny opět otevřeli a ovládne všechny. K tomu všemu přijde banda stupidních nápadů a všichni mu vše žerou. Finální souboj je super na devastace města a mrakodrapů, ale jinak nenabízí nic než ještě horší závěr. Za mě // 50% a to jen pro to, že to nabízí luxusní devastaci, efekty a kamera to dobře bere. Scénář a příběh stojí za tím, co nám už nabídla bohatější jednička.

• 1.7.2018  10:37

Nevěděl jsem co mám po ukončení Pottera čekat, jelikož se těžko dalo představit, že by se do toho světa šlo bez rodinky na kterou jsme si za 7 dílů zvykli. Naštěstí to dopadlo lépe než jsem čekal a zvířata jsou v několika ohledech dokonce lepší než několik dílů Harryho. Jsou takové dospělejší a místo dětí jsou postavy uvěřitelnější. Zvířata jsou propracovaná nádherně a charaktery postav též. Zkrátka parádní podívaná a nezbývá než si počkat na pokračování kam dále to chtějí posunout. // 80%

• 30.6.2018  09:21
    Tomb Raider (2018)

Nejnovější zpracování Lary se určitě neubrání porovnání s díly kde hrála Angelina Jolie. Ono se to moc porovnávat ani nedá, jelikož je to úplně něco jiného. Alicia Vikander se do své role skvěle hodí a dává filmu realičtější rozměr. Do půlky filmu je vše v pohodě, ale jakmile se dostaví akční složky, tak přichází na své místo tupost a demence akcí a k tomu i části scénáře. Kouká se na to dobře a rychle to ubíhá, jen škoda demence částí filmu, které mi zážitek dost kazily. // 60%

• 30.6.2018  09:14
    Wonder Woman (2017)

Začátek u Amazonek ok. U lidí průměr a tak se to táhne až do konce filmu. Občas jsem se i dokonce nudil, což je na komiksový film opravdu zlo. // 50%

• 26.6.2018  23:01

Slušný kraťas.

• 23.6.2018  19:32

Velice slušná pohádka pro jakékoli věkové kategorie obohacená detektivním příběhem. Spokojenost.

• 20.5.2018  14:31

Parádní pohádka.

• 16.5.2018  08:34
    Deadpool 2 (2018)

A druhý díl červeného hláškovače je na světě. Dnes upravuji komentář z důvodu, že po druhé projekci mám pocity mnohem lepší než první. Poprvé jsem byl asi moc zaujatý prvním dílem a čekal jsem kopii. V něčem je dvojka sice stejná a to je styl humoru, ale zbytek je úplně jiný. Má lepší příběh, velké množství různých emocí a akce se též podařily. Jelikož má více postav, větší rozpočet a srandičky jsou také vrcholné šaškovní dílo, tak rozhodně dvojka boduje ve všem. Určitě zaujme, že Deadpool si postaví svůj vlastní tým lidí se superschopnostmi, kde se ukáže, že styl beru tě a vrhne je do akce končí katastrofálně. // Viděno 2x v kině: 85%

• 10.5.2018  07:40

Mohlo to celé dopadnout mnohem lépe. V tomto podání to je průměrné s docela slušnou atmosférou.

• 29.4.2018  17:35
    Grotesque (2009)

Luxusní gore a zpracování, nejvíc tomu uškodilo, že jsem to viděl po Srbským filmu, takže to na mě nemělo takový dojem, jako by mělo vidět to předtím. Jinak kromě řezničiny nic víc nenabízí. // 55%

• 1.4.2018  10:22

Tak a je to tady pátý díl této série je za mnou. Pořád je to neustále ve tmě, pořád má Kate latexový obleček a pořád je to válka upírů s lykany a i po páté se na to dobře kouká. Zkrátka tento díl ničím extra nepřekvapuje, jen běží v zavedených pravidlech, které fungují na diváky stále. Je to stále béčková rubačka plná akcí a dokonce příběh nebyl úplně nejhorší. Vzhledem ke krátké stopáži to nestihne ani nudit a dobře se na to dívá. // 50%

• 29.3.2018  22:51

Rozpočet chudých 350 000 USD. Takže jen o fousek více než v minulém díle, ale rozhodně to není nejhorší díl. První desetiminutovka svou nechutností a zpracováním pěkně navnadila na "zvrácenost a nechutnost". Poté přišla detektivní a vysvětlující část. Konec na Pinheada standartní. Tunnicliffe na to šel fikaně a malá podobnost Inferna z toho cítit je, škoda že neumí atmosféru, jelikož tu to nemělo téměř žádnou. Stopáž krátká, takže to nestihlo ani nudit. A dle konce usuzuji, že to mělo být rozloučení s Pinheadem, tím že ho vyloučili do reálného světa. Tak snad někdy solidní remake, nebo už úplný konec. Tento díl mě ani nenadchnul, ale ani nesklamal. Dle hodnocení zde jsem to čekal mnohem horší. // 40%

• 29.3.2018  10:22

Těžko něco psát k tomuto geniálnímu dílu. Prostě to chce vidět a po prvním shlédnutí nutí vidět znovu.

• 3.1.2018  00:30

Toto už se zopakovat nikdy nepovede!!!

• 2.1.2018  08:42
    Hook (1991)

Průměrná pohádka pro prcky s vynikající vizuální stránkou. // 55%

• 3.12.2017  22:05

Na tento film se mi opravdu nedívalo moc dobře. I přes ty faktory vychcanosti, prolhanosti a dalších tvoreb od Carryho se z pohledu chlapa na gayovskou love story nekouká dobře. Z pohledu toho že šlo o skutečnou událost tomu lehce nahrává a film není špatný. // 50%

• 14.11.2017  14:51
    Auta 3 (2017)

Po druhém dílu vynikající návrat k prvnímu dílu. Vše šlape jak má a oproti přehnaně akční dvojce jsou opět Auta zpět v nejlepší podobě.

• 6.10.2017  22:33
    Smrt ve tmě (2016)

Nevím zda je Alvarez totálně mimo nebo tak geniální jelikož až takhle zpracovat home invasion se jen tak nevidí. Parádní příběh a pointa ztvárněna naprosto bravůrní, syrovou a tvrdou atmosférou. To já moc rád! Není téměř co vytknout kromě hloupé holky, která kdyby nešla pořád po penězích jak slepice po flusu, tak se mohli už hodněkrát zachránit. Takhle jen zhatila co se dalo, ale své vysněné prachy si nakonec odnesla. // 90%

• 3.10.2017  11:35

Opravdu jsme všichni viděli stejný film? Do Covernanta se každý pouští drsně a kritizuje se jak to jde, takže jsem čekal velkou sračku, ale tak to není. Mě film bavil a je perfektním dovysvětlením Promethea i Vetřelce. Film až viditelně kopíruje atmosféru prvního Vetřelčího filmu a dokáže skvěle napínat po celou stopáž, jelikož je tajemně zajímavý a zároveň tvrdý jak to jde. K tomu přidává faktory z Promethea a parádně pasuje mezi Promethea a Vetřelce. S herci spokojenost a příbhem také. // 80%

• 1.10.2017  16:12

6 let pauza od čtvrtého dílu a vrací se nám naši známí zpět se solidním záporákem - Salazarem. Od předchozího dílu je vidět dobrý posun a pořád se něco děje. Hrdinové jsou tam neustále pod tlakem smrti a do toho Jack neustále hláškuje různé blbinky i když už nejsou v tak dobré formě jako u prvních 3 dílů. Samostatně film funguje ale je to zároven hon na trojzubec - hon za kalichama, což je skoro to samé jako u předchozího dílu naštěstí obohacena bitvami, což by chybělo. Konec spokojenost, ale podtitulková scéna! Tam čekám na vysvětlení! // 75%

• 18.9.2017  13:45

Chudák pan Wilson.

• 18.9.2017  13:44
    Ten kluk je postrach 3 (TV film) (1995)

Nezábavní herci a ještě horší film. Zbytečný díl.

• 18.9.2017  13:43

Slušné pobavení. Plus příběh rodičů a souboje holka vs kluk se podařily.

• 18.9.2017  13:42

Slušná zábava pro celou rodinu, ale bacha at děti si ho nevemou za vzor. :)

• 22.8.2017  21:34

Povedlo se. Geniální jízda napříč animem i současností. Ze hry si to vzalo co bylo důležité a to smrsklo do 115 minut a je jasné, že to bude jiné. Vztahy zda je postava na straně templářů či asasínů to tam lítá jak na drátkách a zároveň akce opravdu potěšila. Vše co fanoušek hry si přál vlastně dostal a v opravdu pěkné výpravě i vizuálů! Oproti hře je příběh jiný a zároveň přeskočen, aby z toho mohl vzniknout plnohodnotný film, který hru neuráží, jen je to jiné, ale to co má nabídnout tak sází! Já dostal téměř to co jsem chtěl. Přeci jen co se mi tolik nezamlouvá je až moc velké urychlení příběhu - to by chtělo minimálně 3 filmy + Ezio!!! // 75%

• 21.8.2017  20:47

Jedna hvězda za střihy jinak blbost!

• 20.8.2017  22:20

Emmerich tomu zase nasadil korunu. Film má asi mít city, soužití s postavami a spoutu dalších vylomenin. Ale jediné co zbývá za chválu jsou parádní akce a devastace v tom nejlepším slova smyslu. To se jen tak nevidí! Ale co se týká příběhu a scénáře, ten je dutý a děravý jak cedník! Navíc nezáživný. Opravdu jsem nečekal, že to bude až tak tupé a měl jsem co dělat abych to dokoukal, jelikož jsem to chtěl vypnout když potřetí zaznělo. - Je mnohem větší, to nezvládneme!

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53