Nivenx

Nivenx

Master of Hell

okres České Budějovice
"Bože, dopřej mi vyrovnanost, abych přijal to, co nemohu změnit, houževnatost, abych změnil to, co změnit mohu, a hodně štěstí, abych toho moc nekurvil."

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 7.4.2020  21:06

Není to top jako u prvního dílu. Tam byl moment překvapení, perfektní výprava a hlavně povedený příběh. Zde ten příběh je o třídu níže a vztahy postav po prvním díle kdy dospívají jsou nezajímavé a nudné. I přes všechny vady se na to dobře dívá a neustále se něco děje. // 70%

• 3.4.2020  11:08

Pokračování prvního dílu s mnohem slabším scénářem a s mnohem menším počtem zajímavých postav.

• 3.4.2020  11:06
    Timon a Pumbaa (TV seriál) (1995)

Jako malý jsem tento seriál zbožňoval.

• 3.4.2020  11:05
    Lví král (1994)

Po všech stránkách téměř dokonalé rodinné podívání s dobrým záporákem a příběhem.

• 20.3.2020  16:09
    Lví král (2019)

Dokonalé zpracování známého příběhu. To samé co vyšlo už u Knihy džunglí, tak vychází i zde. Parádní podívaná pro celou rodinu.

• 19.3.2020  10:15

Klasický standard druhých dílů. Uděláme složitější scénář, odpovíme na možné otázky na které nikdo odpověď nechtěl a vše zamotáme ještě více. Jako u PA, tak zde to opět Landon posral. Scén s vrahy ubylo a celé to je nabušeno spoustou vaty, jako kdybych se díval na nějakou telenovelu. NUDA!!! Doufám, že další díl pod ním nevznikne. 30%

• 18.3.2020  07:22

Klasický slasher s časovou smyčkou, která dává filmu svou originalitu i směr. Takový Zdrojový kod akorát v jiném žánru. Zároveň i velké změny v chování hrdinky jsou zajímavé. Vraždy bez gore tomu hodně ubírají a někdy šlo více přitlačit na atmosféru. 50%

• 19.1.2020  10:14

Kašlu na to. Ať se Vám to líbí nebo ne, tak druhá Godzilla je parádní blockbuster. Oproti konkurenci nezaostává v ničem a sází na velkolepou akci, masakrální devastace a po celou dobu filmu nenudí a stále se žene kupředu. Největším průšvihem je Dougherty - jelikož na Gareth Edwardse prostě nemá. Scénář je nápaditý a hravý, ale zároveň v některých situacích neskutečně hloupý. Akce povětšinou skvělé, ale chybí jim jakákoli gradace a tah na bránu jako byl v prvním díle. I přes tito nedostatky jsem spokojený a i kdyby byl nadále např. 10 díl stejně bych se podíval. // 70%

• 10.11.2019  11:34

Místo agenta J a K... zde máme M a H. To co s nimi fungovalo zde nefunguje vůbec. Od začátku je vidět, že herci v hlavních rolích se do tohoto nehodí a jsou úplně mimo. Na Tessu Thomson si člověk i přes to všechno nějak tak zbykne, ale Hemsworth je vyloženě průser. Snaží se šaškovat a být vtipný, ale jeho postava je akorát zbrklá a nudná. Co se týká scénáře, tak to psalo asi pětileté dítě. Pořád se někam cestuje a herci se objevují na scéně a nikdo neví proč či z jakého důvodu. A to se opakuje pořád dokola... zívvv. Předchozí díly jsou proti tomuto slepenci královské filmy. // 40%

• 4.11.2019  21:47

Oproti Genisys, jsme se vrátili za 2 díl, jak scénářem, pointou i zpracováním filmu. Je vidět, že Miller předchozí díly viděl, jelikož recykluje standartní postup. Na scénu přijde jedna chránící osoba a záporák. Od začátku se utíká, utíká a nabírají se posily, zbraně a odvaha se drtivé nadsíle postavit. Mezitím se skáče neustále do akce, kde jsou hrdinové neustále pod tlakem, že mohou kdykoli zemřít. Co se týká smrti postav ve filmu či ostatních osob, tak s tím si nikdo hlavu neláme a umírá to tam jak na běžícím páse. S dlouhými dialogy se nikdo nezabívá, jen se řekne co se musí, aby se vědělo proč co a jak. Na konci už je spíš udivující, že z toho vůbec někdo živý vyvázl, jelikož s hlavními hrdiny se Miller fakt nemazal. Vše je dobré, ale špatné je to, že není nic co by jsme už neviděli a neočekávali. A už je to opravdu po těch letech 6 díl a Arnie už je děda. Pokud tento díl nevydělá, což je z něho cítit, tak se může stát, že série umře s T-800. // 80%

• 30.10.2019  12:43

Vítejte ve světě videoher, záporáka co už nechce být záporákem a všeho kolem toho. Příjemný animák, který si na nic nehraje a dokonale zabaví.

• 1.10.2019  23:26

Apocalypse sázelo na efekty, jednoduchost a na nečas vysvětlení, vztah s postavami. Zde to je přesný opak, Kinberg si hraje se vztahama a emocema jak to jen jde a nesází tak ohromnou dávku bordelu. Drží film pohromadě aby se podařilo vše jak má. Rozhodně spokojenost osudu, vybarvení charakterů i akcí, než ve přeplácané a hloupé trojce. Takto se mi to s Jean líbilo.

• 1.10.2019  23:15
    To (2017)

Aneb jak smazat starší verzi nehororového To snadno a rychle.

• 3.7.2019  15:29

Úplně odlišná zábava než první díl, ale za to moc vyvedená a pěkně se na to kouká. Jako rodinný film pohodička.

• 5.5.2019  11:29
    Venom (2018)

Velká srandička plná zajímavých scén a akčních sekvencí. Zkrátka vypnout mozek, vyndat pivko z ledničky a jdeme koukat na krávovinku. 60%

• 5.5.2019  11:26

Ach jo to byla otrava. Jelikož film se tváří vážně a měl by se i tak brát, tak nereálnost snímku mě udivuje. Už od začátku kdy byl DiCaprio rosekán medvědem bylo jasné, že v těch podmínkách by nemohl bez pomoci přežít! A ejhle on promrznutý se vyhrabe z "hrobu" a lehne na syna - už tam byl v háji a ejhle on dále vydrží a pořád se hrabe. To by nepřežil ani superman! Nehledě na průběh celého filmu i předvídatelný konec to je otrava! DiCariův výkon v pohodě ale celý scénář včetně réžovo vedení filmu je špatný vtip. ÁÁÁ kolik diváků mu to sežralo, nad tím mi zůstává rozum stát. // 40%

• 21.1.2019  10:35
    Aquaman (2018)

Totální námrd. Krásné prostředí, výprava, akční scény se chrlí každou chvíli a zkrátka celkově šlo o parádní zážitek! Kde si Wan nebere žádné servítky a chrlí to na diváka horem dolem. Pokud budou další filmy od DC univerza tímto směrem tak jen tak dále. // Viděl v kině: 90%

• 25.11.2018  10:34

Druhý díl ztrácí na momentu překvapení a předvídatelnosti. Díky tomu se zdá, že to z něho dělá horší díl jak první. Oproti tomu nabízí více postav a propojení s Potterovským světem a spoustu akce a dobré zábavy. Viděno v kině. // 70%

• 19.10.2018  23:18

Pinďouři z DC prostě udělali jedno jinak než Marvel. To je nedostatek solovek a celé to natáhli přes Snydera a Supermana a bez toho aniž by si lidi citově začlenili zbytek bandy. Takže to táhne opět batman bez předešlé solovky s tím že "ignorovali" těžkost nolana a hodili lehkost komiksů. Jenže tak to se to neosvědčuje jelikož záporák má málo scén, aby to stáhl na sebe a tým má málo času na vykreslení charakterů. A Superman také málo času, aby byla nějaká šance to táhnout na něho. Myslím si, že Snyder to dělal dobře jako vždycky, ale vychystat všechny v tom danném citovém rozpoložení bylo nereálné s ohledem na neznalost charakterů. Poučka pro DC veliká a pro mě to znamená odsunutí ligy 2 na déle a haní solovek které zameškali. Honocení velice obtížné, ale jdu střední cestu mezi Mužem v oceli a Úsvitem spravednosti, ale pokud bude jakákoli cesta dále tak bez Snydera, je toho až moc co nikdy nezvládne!. 75%

• 2.10.2018  23:51
    The Witcher (2017)

Na fanmade to ušlo, ale žádný zázrak to také není.

• 1.8.2018  13:03
    Coco (2017)

Skvělá pohádka s dobrým příběhem. Nerozesmálo ale rozhodně pobavilo.

• 25.7.2018  00:23

A hrome je to v háji. Už od začátku byla potíž demence ovládání Jaegerů, což si s tím číňani dělají co chtějí. Už vůbec nejde o dokonalé spojení ale dyť proč výcvik když to zvládnou stejně. Pak přijde pointa, že jeden cvok 10 let pracuje na tom, aby se trhlina - trhliny opět otevřeli a ovládne všechny. K tomu všemu přijde banda stupidních nápadů a všichni mu vše žerou. Finální souboj je super na devastace města a mrakodrapů, ale jinak nenabízí nic než ještě horší závěr. Za mě // 50% a to jen pro to, že to nabízí luxusní devastaci, efekty a kamera to dobře bere. Scénář a příběh stojí za tím, co nám už nabídla bohatější jednička.

• 1.7.2018  10:37

Nevěděl jsem co mám po ukončení Pottera čekat, jelikož se těžko dalo představit, že by se do toho světa šlo bez rodinky na kterou jsme si za 7 dílů zvykli. Naštěstí to dopadlo lépe než jsem čekal a zvířata jsou v několika ohledech dokonce lepší než několik dílů Harryho. Jsou takové dospělejší a místo dětí jsou postavy uvěřitelnější. Zvířata jsou propracovaná nádherně a charaktery postav též. Zkrátka parádní podívaná a nezbývá než si počkat na pokračování kam dále to chtějí posunout. // 80%

• 30.6.2018  09:21
    Tomb Raider (2018)

Nejnovější zpracování Lary se určitě neubrání porovnání s díly kde hrála Angelina Jolie. Ono se to moc porovnávat ani nedá, jelikož je to úplně něco jiného. Alicia Vikander se do své role skvěle hodí a dává filmu realičtější rozměr. Do půlky filmu je vše v pohodě, ale jakmile se dostaví akční složky, tak přichází na své místo tupost a demence akcí a k tomu i části scénáře. Kouká se na to dobře a rychle to ubíhá, jen škoda demence částí filmu, které mi zážitek dost kazily. // 60%

• 30.6.2018  09:14
    Wonder Woman (2017)

Začátek u Amazonek ok. U lidí průměr a tak se to táhne až do konce filmu. Občas jsem se i dokonce nudil, což je na komiksový film opravdu zlo. // 50%

• 26.6.2018  23:01

Slušný kraťas.

• 23.6.2018  19:32

Velice slušná pohádka pro jakékoli věkové kategorie obohacená detektivním příběhem. Spokojenost.

• 20.5.2018  14:31

Parádní pohádka.

• 16.5.2018  08:34
    Deadpool 2 (2018)

A druhý díl červeného hláškovače je na světě. Dnes upravuji komentář z důvodu, že po druhé projekci mám pocity mnohem lepší než první. Poprvé jsem byl asi moc zaujatý prvním dílem a čekal jsem kopii. V něčem je dvojka sice stejná a to je styl humoru, ale zbytek je úplně jiný. Má lepší příběh, velké množství různých emocí a akce se též podařily. Jelikož má více postav, větší rozpočet a srandičky jsou také vrcholné šaškovní dílo, tak rozhodně dvojka boduje ve všem. Určitě zaujme, že Deadpool si postaví svůj vlastní tým lidí se superschopnostmi, kde se ukáže, že styl beru tě a vrhne je do akce končí katastrofálně. // Viděno 2x v kině: 85%

• 10.5.2018  07:40

Mohlo to celé dopadnout mnohem lépe. V tomto podání to je průměrné s docela slušnou atmosférou.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53