• Krátkometrážní

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Každý díl si veme na starost jiný režisér a do každého dílu Sly pozve jiné hvězdy, kterých je vždycky požehnaně. První díl, jsem bral kvůli poctě žánru a akčním hvězdám. Druhý jsem taky snesl, ale tento už je absolutně zbytečný a zkrátka k hovnu. Filmy jdou hodněrychle po sobě, takže scénář je málo propracovaný a silně stupidní. Využití herců nepatřičné, napětí žádné a jako celek to nefunguje. Tímto dílem nejspíš s Postradatelnými končím. Dál už nejdu. 40%

Tornádo - Pomsta nebes (2006) (TV film)

Na tv film to i ušlo. Viděl jsem to na nově a film byl vysoce tupý a bez naděje z toho něco vytřískat, ale já se neustále smál. Pro mě to byla spíše komedie a jak ten blb uniknul z tornáda tím, že ho to vzalo i se stanem a pak ho to vyplivlo jinde, kde hulil, tak to byla tak debilní scéna, že jsem se musel smát.

Neporazitelný (2002)

Hlavní zápletka filmu je hodně obyčejná a i styl natáčení je klasický, bez něčeho neočekávaného. Průměrná zábava.

Star Trek: Film (1979)

Musím pochválit hudbu a vizuál, ale jinak je film pro mě prázdný a totálně nudný. Téma mě pořádnějak míjí obloukem.

Star Trek: Klec (1965) (TV film)

Nikdy jsem nebyl fanda Star Treku a ani nebudu, jelikož se mi nelíbí masky, kulisy a zkrátka nic. Ale zase jako na jedno zkouknutí mi to zase tak neublížilo.

Čelisti IV: Pomsta (1987) odpad!

Čtvrtý díl je totálně zbytečná fraška, co jen nese název, jinak už je totálně mimo, jako třetí díl.

Čelisti 3 (1983) odpad!

Sestupná tegdence byla jasně předvídatelná, ale aby to dopadlo takhle špatně, tak to jsem upřímně nečekal. Hrůza a děs.

Jurassic Shark (2012) odpad!

Tragédie. Popravdě musel jsem občas přetáčet.

Čelisti 2 (1978)

Druhý díl se snaží navázat stylem na díl první, ale už je silně znát kvalita režiséra, který prostě neumí atmosféru jako Spielberg. Nudné pokračování bez št'ávy a zápachu. 45%

Noční jízda (2013)

Film pouze o výkonu Toma Hardyho a jeho cesty autem. Občas nudné, občas velice dobré. Nakonec nebyl problém se dodívat a nebyl jsm po filmu zpruzený. Což je u takového tématu docela div.