Fr

Fr

František Jukl

okres Liberec
VĚČNEJ OPTIMISTA aneb NASRANEJCH LIDÍ JE NA SVĚTĚ DOST (a je třeba jim trochu zkurvit průměr)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 31.7.2017  23:28

,,JÁ ZAPOMNĚL, NA ČÍ JSEM STRANĚ...“ /// Na začátku vybudujou sráčovskou atmosféru (jakože kdo je tady větší pytel sraček?) a když to po cca půlhoďce zjistěj… následuje westernovská přestřelka – všichni proti všem. Dlouhááá přestřelka. Není komu fandit, takže postupně je to zajímavý míň a míň. Nemá to totiž žádnou (natož geniální) myšlenku. Jen prostě parta čím dál víc rozmrdanejch kreténů (a jedna Popelka) po sobě tupě pálí a pálí… Najdeme tady několik vtipnejch – černejch momentů, ale žádnej pan Růžový, Bílý, Oranžový… se nedostaví. A nepomůže tomu ani fajnový obsazení. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potřebuju – za prachy – zlikvidovat starý skladiště. 2.) Neznám žádný Gaunery. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“.

• 31.7.2017  23:11

,,JSME TŘI STARÝ DĚDCI. KDYŽ VYLOUPÍME BANKU A VYJDE NÁM TO, PROŽIJEME DŮCHOD DŮSTOJNĚ. V NEJHORŠÍM PŘÍPADĚ NÁS CHYTÍ, DOSTANEME POSTEL, TŘI JÍDLA DENNĚ A LEPŠÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI, NEŽ MÁME TEĎ...“ /// Film na pohodu. Ftipný dědkovský dialogy, nostalgický obsazení (pobaví i štěky Christophera Lloyda)…, navíc dlouho jsem u žádný loupeže nebyl tak napnutej a zároveň vysmátej. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nemám prachy a na šoustání už jen vzpomínám. 2.) Hledám film pro kluky z důchoďáku. 3.) Thx za titule „majo0007“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ *

• 24.7.2017  22:00
    Domek z karet - Série 5 (série) (2017)

,,SAMI JSTE SI TO AMERIČANÉ ZAVINILI...“ /// Pátý pojednání o tom, že v politice je víc hanby než cti. A že si za to můžeme sami. Zákulisí prezidentský kampaně, Syrská krize, ale hlavně uzavírání podivnejch spojenectví s podivnejma lidma. Sračky se vymykaj kontrole a trochu mě mrzí, že spíš než politickej (celkem realistickej příběh) sleduju fiktivnější thriller. (Ne Andreji, nemám žádný iluze, jen mě ty intriky bavěj víc, než zločin.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1989 napsal Michael Dobbs jsem nečetl. 2.) Chcu bejt (se starou) prezidentem USA. 3.) Thx za titule „KevSpa“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 24.7.2017  21:40
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

,,JEHO CHOVÁNÍ JE PŘEDVÍDATELNÉ. JAKO VŠECHNA ZVÍŘATA TO ŽERE. UNESE TO VÍC SYNŮ. VÍC DCER...“ /// Laborka na malým městečku něco ukrejvá. Ovšem blbě. A tak je v prdeli jakejsi vědec a jelikož to NĚCO zdrhlo, tak i malej kluk… Dětští hrdinové a psycho hororový kreace Winony Ryder. Absenci krve má zaplnit tajemno, a jelikož se tajemství odhalují postupně, dá se na to koukat. Ovšem ta přítomnost dětí může srážet celkovej dojem. Sám s tím bojuju! Nakonec daj hlavy a síly dohromady malý, střední i velcí a máme tady mírnou dávku přístupnýho hnusu v mládeži přístupný hororový atmosféře. Takovej dlouhej příběh z Akt X pro ty mladší. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Plivu slimáky. 2.) Jsem častej návštěvník údolí stínů. 3.) Thx za titule „titulkomat“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *

• 23.7.2017  19:19
    Velký dar (2017)

„MARY JE POVAŽOVÁNA ZA ZÁZRAČNÉ DÍTĚ MATEMATIKY. ALE ŠKOLNÍ VZDĚLÁNÍ, KTERÉ JI POSKYTUJETE…“ /// Útok na city za pomoci chytrý sedmiletý holčičky, správňáckýho strejdy a kocoura. Vháněj mi slzy do bulv a vyprávěj, jakou výchovu by mělo mít geniální dítě. Chvíle štěstí střídá soudní drama a další emoce (u mě hodně emocí…). A to všechno pro ten úžasnej pocit, kdy můžete říct… „dokázals to chlape!“ /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V osmi letech jsem četl René Descartese (tu píčovinu vo tý metodě).. 2.) Navierova-Stokesova rovnice je můj život. 3.) Thx za titule „jives a patras92“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *

• 23.7.2017  18:40
    Dunkerk (2017)

„ZKLAMALI JSME VÁS…“ /// Jednolitá dramatická válečná orgie plná Zimmerovejch zvůků i ticha a Hoytemových zvláštních úhlů pohledu, která vás od začátku zarazí do sedadla a povolí až po závěrečnejch titulkách. Válka přítomná v každým záběru. Stejně jako boj o život. Na pláži, na vodě, ve vzduchu. Bez velkolepý scény plný cákající krve, lítajících hnát či vyhřezlejch střev. Kurevsky excelentní dramatická filmařina, která se snaží zakrejt jednoduchost děje. Ovšem, jak pompézně popsat několik hodin válečnýho zoufalství? Nolan ví, že pomocí kamery, hudby, režie… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Nechápu, proč mi na pláž připlouvaj mrtvoly. 3.) Neustále chci domů. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ****

• 23.7.2017  17:36

„AGRESI OPLATÍME AGRESÍ. NAŠI ELITNÍ POLICISTÉ Z PROTIDROGOVÉHO UDĚLAJÍ Z ŘEKY MEKONG BEZPEČNÝ PRŮCHOD PRO VŠECHNY!…“ /// Rozumnej příběh z ráje pro zločince…, ale bavit stejně bude hlavně mix čínsko-thajský akce. Protože je to žlutej film, sympatie k postavám se omezujou hlavně na ty dobrý a zlý. Ale stačí to bohatě, páč speciální jednotka ani drogová mafie se s tím neserou. Kosej se v obchoďáku, na silnici, v džungli i na vodě, takže rejpavci se zmůžou maximálně na moudra vo nesmrtelnosti. Akční drogová krimi jednohubka, která může kromě skutečnosti nabídnout dost zajímavý akce. 3a½! (jak je u Dante Lama mým zvykem). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Zajímá mě, jak si vedl (v Thajsku) nástupce Khun Saa. 3.) Thx za titule „LAnGI“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ *

• 17.7.2017  22:24

„HISTORIE LIDSTVA SMĚŘOVALA K TOMUHLE OKAMŽIKU…“ /// Válečný drama s útokem na opičí emoce… Tahle trilogie postupně spěla k dramatickýmu vyústění, ovšem překvapilo mě, že dostanu regulérní válečný drama, který, nepatřit do opičí ságy,by mohlo bejt klidně vo Dánech, Norech… (Možná přeháním…) Filmařina moc dobrá, upoutala hudba a dramatická nálož, kterou tenhle film ukrejval (- včetně protahování záběrů). Spokojenost ano, ale taky vnitřní rozpolcenost. Chtěl jsem prostě víc! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 1963 napsal Pierre Boulle, neznám. 2.) Serou mě opice. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **

• 6.7.2017  22:27

,,TAM VENKU NĚCO JE!“ ... „JE TAM TOHO SPOUSTA...“ /// Potěší parádní a efektní Kongův dvojnástup! Má parádní trefu, skvělej hlas, vybornej chytací reflex a ksicht Mike Tyasona. Přírovědně – dobrodružno – válečná podívaná z vostrova, kterej je plnej překvapení (lidově řečeno – stačí chvilka nepozornosti a jste v píči!). A když spolu válčej (je to kurva válka!) ty dvě zvířátka… skvělý! Kong krom vizáže od Tysona podědil i bojový geny a efekty jsou fajnový… Tahle vopice je vopravdu velká! Ale jiná než ta Jacksonova. Svižnější, bojovnější a umí hrát na city. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že chobotnice se dají žrát jako špagety. 2.) Chtěl bych ukázat Velkýmu Kongovi, že na Zemi je králem člověk. 3.) Thx za titule „marinovanec a May“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *

• 6.7.2017  21:58
    Zakladatel (2016)

,,KAŽDÝ NÁŠ HAMBURGER MÁ DVĚ OKURKY...“ /// Chcete slyšet ten příběh? Takhle se totiž rodila symfonie efektivity fast foodovýho občerstvení… Podnikatelská příručka, aneb zdokumentování (jednoho) americkýho snu. Novokoukanej příběh žrádelní společnosti (kterou vobčas navštívím) má ještě eso na place – Keatona! Na jedno mrknutí a poučení se. Bude stačit vědět, že ambice jsou podstatou (podnikatelskýho) života? A jestli máš zbytečnejch cca 20 mega, napiš! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Biografii „Grinding It Out“, kterou v roce 1977 sepsal Ray Krok, neznám. 2.) Jsem nadšenej čtenář a posluchač „Síly pozitivního myšlení“. 3.) Při životě mě drží vytrvalost. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne

• 1.7.2017  22:15
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

“JSEM LAVI, NE ŽÁDNEJ NÝMAND!...“ /// Lavi, ten, co dal kurvám a chlastu přednost před fotbalem… Super nápad, kterej dokáže svým buranstvím potěšit všechny fotbalový fandy. Formát byl naplněn, potěší štěky pravejch sportovců (no tak dobře, fotbalistů…), kteří si udělaj prdel sami ze sebe. Problém je, postupně začnete vočekávat víc a víc fórů, ale voni nepřicházej. Přesto jsem se bavil a těch 10 partů bylo tak akorát. Je třeba to brát s nadhledem. Tak jako fotbal... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se hrát fotbal (Za Barcu? Ty vole… tu prcám!). 2.) Nemůžu hrát za něco, co nedokážu vyslovit. /// PŘÍBĚH ** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne

• 1.7.2017  22:04
    Ben Hur (1959)

“MŮŽEŠ STÁT BUĎ PŘI MNĚ, NEBO PROTI MNĚ!...“ /// Nedalo mně to! I když jsem byl s remakem vcelku spokojenej, chtěl jsem zjistit, proč vostatní ne. Takže: 7mi minutová hudební předehra (dneska se to nenosí, ale budiž (velkofilm kurva! A přijde i přestávka…). Jeruzálem v časech čekání na Mesiáše…, a tesařův syn už vobčas vymlaskne nějakej ten zázrak… (je důležitý to brát jako biblickej film!). Hlavní jsou ovšem dva kámoši, co by si z fleku mohli votevřít hospodu u Dvou přátel… teda kdyby se nejednalo o Bena Hura a Messalu, kteří se nemůžou shodnout, kdo je to vlastenec a kdo zločinec. Tak mě napadá, jestli to nebylo za „komára“ zakázaný – těch kacířskejch myšlenek: „Jste poražený národ!“… „Můžete dobýt zemi, pobít lidi, ale národ nezanikne!“… Hodně dramatickejch scén a dostatek prostoru (kurva, ta stopáž!) k vybudování nenávisti. Pak závody čtyřspřeží – FANTASIE! Nakonec chápu, proč Bekmambetova verze má jen 2hoďky. A myslím, že je to dobře. Ty hrátky s Ježíšem mi přišli zbytečný… Jinak příběh (ani filmařina) nemá chybu! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem Žid, ale knihu „Ben Hur: Příběh Kristův“, kterou v roce 1880 napsal Lew Wallace, číst nebudu. 2.) Věřím. (Třeba tomu, že klasika je nejlepší!) 3.) Thx za titule „fridatom“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *

• 27.6.2017  21:54
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

“VŠICHNI JSME LOVNÁ ZVĚŘ!...“ /// Skupinka odříznutá od světa na ostrově… v jednom domě… tajemná hudba, pohledy, atmosféra… Připomíná to divadelní představení s parádníma hercema, který ubejvaj a ubejvaj… a jejich místo zabíraj dramatický dialogy… a scény. Je libo detektivku? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Román „Ten Little Niggers“ z roku 1939 (ani „And Then There Were None“ z roku 1940), který napsala Agatha Christie, neznám. 2.) Jsem rád, když spravedlnost není slepá. 3.) Thx za titule „Anniie126“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 27.6.2017  21:21

“TAK DĚVČATA, JDEME NA LOV!...“ /// Protiletadlovej (ženskej) oddíl kdesi v ruský prdeli… postupný flashbackový představení hlavních aktérů (aktérek), který přerušuje všední život. Taky vypravěč, navozující válečnou poetiku. Moc hezký! Provázanost soudruhů vojáků s divákem funguje na 120% (komu by se taky nelíbilo vočumovat ruský (mladý) holky). A pak jednotka o velikosti 6 vojáků vyráží plnit bojovej úkol. Neznalost originálu neomlouvá, ale zato slibuje nevokoukanej zážitek. A taky že jo! Bojový dobrodružství, ve kterým je jedno kdo koho zastřelí, páč jde vo to, kdo koho přechčije. Škoda, že závěr je takovej sentimentální… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmenou povídku, kterou napsal Boris Lvovič Vasiljev v roce 1969 (ani sovětskej film z roku 1972), neznám. 2.) Přemejšlím, kdy jednotce vyhlásit „koupací den“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *

• 27.6.2017  20:41

“MÁME V SOBĚ NEMOC. STOUPÁ JAKO ŽLUČ, KTERÁ NÁM V HRDLE ZANECHÁVÁ HOŘKOU PACHUŤ. JE V KAŽDÉM Z VÁS, KDO SEDÍTE KOLEM STOLU. POPÍRÁME JEJÍ EXISTENCI, DOKUD SE JEDNOU TĚLO MYSLI NEVZEPŘE A NEVYKŘIKNE: "NEJSEM ZDRAVÝ ČLOVĚK...“ /// Konečně zas nějakej film se snovou atmosférou… chlapec chodí, naslouchá, sleduje a vyptává se v tajemstvím narvaným alpským ústavu … jako v těch adventure hrách. Je to tajuplný a díky mysterióznosti to dostatečně udržuje mou pozornost. Nechyběj ani fajn filmový okamžiky (kamerový i kostýmní scény). Tohle všechno bohužel převyšuje příběh, kterýmu by slušela nějaká nevyčpělá pointa. Vizuál parádní, příběh … prostě hodně dobrá trojka! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Piju vodu. 2.) Su na místě, ze kterýho se nevodchází. 3.) Thx za titule „vidra„. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 25.6.2017  22:57
    Taboo (TV seriál) (2017)

,,DOBROTIVÝ BOŽE. PŘICHÁZÍ MRTVÝ MUŽ!...“ /// Tajemná postava s ďábelskou pověstí… skvělá role pro Hardyho. S příběhem to mám horší… furt takový vočekávání věcí příštích, který se táhne strašlivě dlouho. To, vo čem vyprávěj, vyprávěj kurevsky vobšírně. Naštěstí temně (obrazem) a špinavě (prostředím). Dramaticky parádní, ale dějově slabší. I když někoho může potěšit ještě ta historie/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám předky u Nuu-chah-nulth. 2.) Jsem jako ďábel. Kuju pikle a sbírám informace. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 25.6.2017  22:24
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

,,MÁTE JEDNO PŘÁNÍ...“ /// Co díl, to přání měnící život. A jelikož je člověk tvor sobecký a hamižný, měl by trpět! V tomhle směru není tvůrcům co vytknout, protože lidi a jejich vlastnosti se dostávaj možnost projevit v plný parádě. Sobectví, závist, chamtivost…, to všechno zábavnou formou… (nejlepší je to dilema s čurákem. To nasere…). Fór je v tom, že se vlastně nesmějeme postavám, ale sami sobě. Námět je suprovej, bohužel utopenej ve zbytečnostech. Mohl to bejt parádní celovečerák. Takhle vznikl „jen“ lehce nadprůměrnej seriál. (A co ty? Jaký máš přání?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu se dozvědět něco vo sobě. 2.) Mám jedno přání... /// PŘÍBĚH *** HUMOR *

• 16.6.2017  22:28

“A PŘIJDE DEN ZŮČTOVÁNÍ...“ /// Nový dobrodružství Uhtreda jsou stejně frajerský jako ty předchozí. Mrkne se na votrokářskou loď, zadobejvá si hrad… a já hltám každej díl… možná víc krve by tomu neškodilo i když Ragnar ve 4.díle předvedl dobrý jatka. Přehlídka chlapů schopnejch držet slovo, hrdost, čest… samozřejmě i nechybí zbabělost a podlý intriky. Anglánská historie podaná jednoduše a stylově pro prostou lůzu, jako jsem já. Není divu, že všichni Uhtredovi věrní jsou zase blíž mýmu srdci. Tenhle seroš je fajn i když „jen“ vypráví. Takže zvedám na 5*! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Spolíhám na osud. 2.) Stará mi zdrhla z Dánem. 3.) Thx za titule „teamu - hermionablack, Bobisudka, Luna a Standovka“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *

• 16.6.2017  21:14

“TI ŠMEJDI NÁS PŘIPRAVILI O TY NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH, JAKO NA NEDĚLNÍM BRUNCHI. POTŘEBUJEME NĚKOHO, KDO SE UMÍ POHYBOVAT A BOJOVAT JAKO ONI. POTŘEBUJEME NĚKOHO, KDO VEJDE DO TORNÁDA A NA DRUHÉ STRANĚ VYJDE, JAKO KDYBY TO BYL JEN VÁNEK...“ /// Nadupaná úvodní 10ti minutovka, ve který žluťáci předváděj, co že všechno dovedou a vyhecujou Diesala, kterej nechce zůstat pozadu (což dá kurva rozum). Pak je na řadě píchání… ty vole, tohle musí vobyčejnýho člověka zaujmout - zvlášť, když chce ušetřit za pobyt ve vodmašťovně, Prostě si sedne, uvolní se (ne vole, svěrače nepovoluj!) a čumí na návrat ztracenýho syna, kterej kapku zestárnul, začal víc hláškovat a u filmů „těch slavnějších“ se něco přiučil. xXx chce bejt kurevsky cool (cizí slovo? ty asi budeš hooodně jednoduchej...). Úplně nejvíc co znám! (to se tak kurva říká… nemyslím úplně…) Vin Diesel si poskládal grupu svejch „Postradatelnejch“ a společně vykouzlili megašlehu, která si neláme hlavu s přírodníma zákonama, smrtelností hrdinů… takže vlastně s ničím… Čuměj na sebe s kurevským nadhledem (což mně rajcuje!) a šeredně si to (včetně těch vykrádaček!) užívaj. Já chcu taky…! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem jednodušší (asi). 2.) Nepřekvapí mě pád z nízký oběžný dráhy, bez padáku a s velkým ohňostrojem (prostě jednodušší…). 3.) Thx za titule „setoss0„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE **** NAPĚTÍ *

• 15.6.2017  23:08
    Život (2017)

,,FORMY ŽIVOTA NA MARSU MUSÍ BÝT POVAŽOVÁNY ZA SMRTÍCÍ. JE TŘEBA NEPODCENIT JEJICH INTELIGENCI A SCHOPNOST ŘIZPŮSOBENÍ...“ /// Tak tahle Věc je fakticky sympatickej následovník (předchůdce) Vetřelce! Nepatřím mezi hnidopichy, ale sere mě, že často hapruje logika. A přestože je to vopravdu hezký a parádní vesmírný dobrodrůžo… mrzí mě, že je to kapku nevosobní… (a překvapuje, že to nezachrání ani super vobsazení!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potkal jsem modul s Davidem Jordanem. 2.) Dovezl jsem si z dovolený buňku. 3.) Thx za titule „marinovanec“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *

• 15.6.2017  22:34

,,PROČ VŽDYCKY MUSÍŠ BOJOVAT ZA NĚKOHO JINÝHO?...“ /// Na úvod trocha války a pak vyprávění vo tom, co se dělo a jak se žilo lidem za občanský války (na Jihu), jaký to bylo bejt černej a jaký dezertér… Prostě vyprávění vo tý době s přesahem „svobody“ barevnejch v dobách příštích. Americkej Robin Hood (Jánošík, Patriot), kterej svůj boj dokázal přežít (hovno spoiler – historie!). Takže jsme svědky historický partyzánštiny a zrození legendy, která určitě potěší nejedno marxistický srdce. Já beru tu výpovědní hodnotu a Matthewa Mc... Určitě vhodnej doplněk k 12 let v řetězech. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Zjistím, co se děje v bažinách, když se tam místo Jožina ukrejvaj černoši. 3.) Thx za titule „vssugest12 a DragonDustCZ“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *

• 12.6.2017  21:55

“JEN JEDINÁ VĚC MĚ DRŽÍ PŘI ŽIVOTĚ. NADĚJE, ŽE SE VRÁTÍM DO BADLANDS, ABYCH JE NAŠEL…“ /// Už vod začátku dávaj na jevo, že vo intelektuály nestojej (ne vole nezlikvidujou tě, jen tě asi pošlou pryč…). Tvůrci si sou vědomi toho, co lidi na tomhle seroši baví, takže jim dopřávaj akci i krev. Navíc dokázali hezky udělat i pár dramatickejch scén, takže čekání na další artistický představení je prokládáno solidníma intrikama hrdinů, čekajících na volný místo na hřbitově. Pozdějc nabírá slušný tempo i příběh, takže to není jen vo krvavejch cákancích. Škoda, že ten závěr je jak ze špatnýho béčka… Ale… ty **** nechávám s klidem (a sluncem) v duši. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vyhledává stromy s oběšenci. 2.) Miluju jiný světy. 3.) Thx za titule „MrLegend„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ *

• 9.6.2017  21:46

LÁSKA JE JAKO VEČERNICE, PLUJÍCÍ ČERNOU OBLOHOU. NÁŠ ŽIVOT HOŘÍ JAKO SVÍCE A MRTVÍ MILOVAT NEMOHOU... /// Vladimír na „svý“ planetce (Mišík), s lahváčem, elpíčkama, slepicí a lednicí narvanou pivem. Nedojímá jen jeho vyprávění, ale i originální pokus vystopovat jeho kořeny. Nejsem skalní Mišíkův fans, ale jeho přínos k bigbítu oceňuju. Dobrej hudební dokument! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě Josef Kainar. 2.) Baví mě Kuře v hodinkách.

• 9.6.2017  21:02
    Imperium (2016)

,,JE JEN JEDNA PODSTATNÁ INGREDIENCE FAŠISMU – VŠICHNI MI UBLIŽUJÍ!...“ /// Tak kampak by se ještě dalo infiltrovat… Ajo! Nácíčci… Introvert, autsajdr, člověk bez kámošů a v kolektivu neoblíbený… jehož výhodou je, že není úplně blbej, vobjevuje a zkoumá fašistický podhoubí USA – skinheads, KKK, Árijská aliance… lidi, pro který je „White power“ přesvědčením (fajn vás poznat). No a pak jsou tady ti druzí… Životní rozpolcenost agentova – jak bejvá zvykem – ovšem žádný zkroušený meditace. Prostě příběh, na kterým je zajímavej ten svět „čistej v duchu i rase“. Ovšem nic víc. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu bojovat za rasu, za čest a vlast. 2.) Chystám se k někomu vlízt. 3.) Thx za titule „kolcak“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 9.6.2017  20:41

,,CO BUDEME DĚLAT? TO TU SVATBU ZRUŠÍME?...“ /// Takže nám chlapáci přestali vopravovat a začali řešit ženský (ovšem místo bodovýho hodnocení jsou na pořadu vztahy!). Hlavní je pak vztah slovenský zlatokopky k Milanovi. Mělo by to bejt asi vtipný, ale kromě chlapskejch akvabel se mi huba nekřiví. Komedie bez humoru – prostě česká rychlokvašáková filmařina, který stačí k celovečeráku dva banální nápady. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem chlapská akvabela. 2.) Chci bejt ženská zlatokopka. 3.) Zoufale se nudím. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne

• 9.6.2017  20:31

,,MŮŽU NĚJAK POMOCI?“ ... „MŮŽETE SI MĚ VZÍT...“ /// Regulérní koprodukční romantická komedie. No, s tou „komedií“ bych byl vopatrnější, ale směsice obsazení filmu sekne. Ve filmu vo tělesnejch potřebách, který zatemněj mozek (ne, jídlo to není…) si svoje si přihřejvaj Tatry (Vysoký) a homo kluci (to jako že ti chlapi jsou na rozdíl vod smíšenejch furt v pohodě). Ale hlavně - holky po třicítce (aspoň některý) prej chtěj všechno! Nebo nic! Takže vo životě. Ne vo tom mým, ale chápu, že někdo se tady pozná. Nakonec vítězí to votřepaný – že na každýho někde čeká (nějaký) štěstí. Patos? Asi. Ale vodsejpá to, navíc holčičí vobsazení je fajn. Šuká se tady (často), mluví se vo tom, nechybí pravá láska a pravej chlap. Asi víc pro holky… (co já vím…). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2010 napsala Eva Urbaníková, neznám. 2.) Bylo mně 30 (a je to poznat). 3.) Mám dva parchanty na krku a nevím, kde najít chlapa. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne

• 31.5.2017  22:12

“ŠPATNÝ VĚCI SE DĚJOU LIDEM, NA KTERÝCH MI ZÁLEŽÍ...“ /// Wolverine ve sračkách. A s ním plešoun, a … Logan je hrdina, ke kterýmu mám důvěru. Navíc se mi dostalo moc krásnýho vodkrvení policejní jednotky, což značí, že „R“ přístupnost mutantům svědčí. Teď bohužel nezbejvá, než zamáčknout slzu a popřát podobný štěstí mutantskýmu dorostu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Matka vo mně říká, že su Loganův parchant. 2.) Ukrejvám plešouna. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz„. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ ne

• 31.5.2017  21:31

“PŘESVĚDČIVÁ LOBISTKA NEMŮŽE UVĚŘIT POUZE VE SVOU SCHOPNOST VYHRÁT...“ /// Módní doplněk k House of Cards. Žena s minimálně třemi smysly navíc proti zbrojní lobby. Díky J. Chastain (která v tý druhý půlce naprosto exceluje!), můžeme obdivovat hyperaktivitu a nahlídnout do temný stránky povahy ženy, která žije „jen“ pro svoji práci. Výborný politický drama, který se podobá těm (parádním) ze soudních síní. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V životě (mým) jde jen o vítězství. 2.) Nevím, jak se dostat za Markem Dalíkem. 3.) Thx za titule „Dede76„. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *

• 17.5.2017  22:08

,,PODCENILI JSME JEJICH INTELIGENCI.“… /// Pohádka pro děti do 15ti let, ve který Čínani bojujou s vetřelci, ale i kdyby jich bylo vo milión víc, bez Matta by dokázali hovno. Dalo by se na to „normálně“ koukat. Ovšem to by příběh nesměl bejt jednoduchá píčovina, spolíhající na vomalovánky, hafo CGI (nebejvá většinou na škodu, ale tady z toho má cákat majestátnost – Čínská samozřejmě) a (ucházejícího) Damona. Navíc je to uvěřitelný jak proslov Kalouska (Mirka). Amíci velkolepě doprasili dalšího fajn režiséra. A podcenili naši inteligenci… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju digitální bordel. 2.) U zdi mám zelený svině. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne

• 3.5.2017  22:33

,,TY NEJSI ZABIJÁK. JSI BANDITA V OBLEKU.“… /// Příběh Joea Coughlina, umírněnýho mafiána. Dramatická gangsterka, která není ničím výjimečná, dokonce místy trochu nudí a zaujme hlavně honičkou autoveteránů a hotelovou přestřelkou. Vlastně tady dohromady není vo čem vypravovat. Affleck je fajn, ale já už vod něj čekám lepší fláky /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2012 napsal Dennis Lehane, neznám. 2.) Zajímá mě souboj mafie vs. Ku-klux-klan. 3.) Thx za titule „pablo almaro“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116