Vytla

Vytla

<< předchozí 1 2
    • 10.8.2010  18:09
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Tři hvězdičky si to zasluží a mohlo by možná být i více, ale za ten komentář jdou body dolů a to hodně...TAK MĚ NAPADLO, JAK BY TO VYPADALO, KDYBY BYLY NA DNĚ JEZERA PODLAHY. A PROČ? NO KDYŽ JE .. TEN PODLAHÁŘ A CHYTÁ RYBY. VAŠKU NEMÁŠ HLAD? PROČ? NO ŽE TAK MLUVÍŠ...tak to opravdu ne :-)

• 10.8.2010  18:04
    Velká ryba (2003)

Hned na úvod upozorňuji, že Velká ryba je NEJLEPŠÍ FILM VŠECH DOB! Burton dokázal vytvořit tak jemnou vizi, že by stačila jediná scéna navíc, nebo naopak o jednu scénu méně a nebylo by to ono. Ten okamžik, kdy postavy z *jiného příběhu* přijdou do příběhu reálného je něco neskutečného a vytváří nepopsatelný pocit. Danny DeVito, celou dobu na plátně s hnědými vlasy a najednou v jiném světě s jinou vizáží a kouzlo je tady.. a na konci ěch pár minut bez řečí a jenom dívání se, jak postavy vypráví a vypráví a rozmachují rukama... ne tohle je prostě kouzelný film.. myslím ale, že ocenit ho skutečně může opravdu pouze nadšený filmový fanoušek, ostatní by se možná mohli i nudit.. _ Po desátém shlédnutí - STÁLE NEJLEPŠÍ FILM VŠECH DOB!

• 30.7.2010  10:38
    Iron Man 2 (2010)

Už na začátku, kdy Tony přiletí na pódium a začne obrovská show jsem poznal, že je něco jinak. Iron Man není obyčejný superhrdina.. není to schovávanou posedlý spider-man, ale showman, který si tento post náležitě užívá.. ve skutečném životě bych Starkaasi nenáviděl, ale lehkost, s jakou ho Downey podal je neuvěřitelná a mě byl velmi sympatický. Nakonec to ani nebylo tak ukecané, jak se tady tvrdí a ty dvě hodiny film s přehledem naplní..hlavně se mi líbí, jak dokázal Favreu použít některé části z filmu, tak aby diváky podvědomě ovlivnil. Nevím, jak vy, ale mě bylo rozmláceného sídla líto a objevení nahrávky s otcem mi zase přišlo jako velmi silný režiserský počin. Ale co divák, to jiný názor, samozřejmě!

• 30.7.2010  10:31

Lepší než Mumie, horší než první Piráti, abych tak reagoval na jeden komentář.. jinak podle hodnocení některých uživatelů tady jsem měl, ještě předtím, než jsem film viděl, naprosto zkreslený pohled na snímek. Údajně neobsahuje tolik vtipných scén. o, nebyl jsem jediný v kině, kdo se smál celkem často (hláška o chlapech s velkým mečem!). Uznávám, že Piráti byli vtipnější (především ale díky Deppovi). Scénář na poměry letního blockbusteru nevybočuje ze standartu, film nestojí totiž na něm, ale především na prostředí, které s pomocí herců podává více než věrohodněji. Jediné dva zápory filmu bych tipnul na Bena Kingsleyho, který se mi prostě vůbec v celém filmu nelíbil a do universa nezapadl a kamera při soubojích, podle některých šílená, podle mě horší, než u jiných filmů, ale tak hrozný to zase není! Velké překvapení 7/10

• 30.7.2010  10:26

Hřebejk se od nemastného neslaného Nestydy vydal mnohem vážnějším (a lepším!) směrem a vyšlo mu to na výbornou.. Jak krásně působí kontrast mezi Kratochvílem a Hubou

• 20.3.2010  20:40
    Avatar (2009)

Ten film roste postupně... začátkem jde na tři a držíse jich až do prostředku, potom se začne něco dít, první bitva a jste na 4 a poslední bitva to sebevědomě zvedne na všech pět!

• 17.3.2010  18:24
    Hledám Amy (1997)

Popravdě tu čtvrtou hvězdičku si film zasloužil jenom tou poslední půlhodinkou... jinak docela průměr, samozřejmě až na pár výjimek (např. líbačka na koncertě a skvělý Lee)

• 16.3.2010  15:02

Ve všech ohledech téměř dokonalé ale právě k oné dokonalosti trochu chybí..

• 8.3.2010  19:44
    Big Lebowski (1998)

To byla taková kokotina... a takové kokotiny já moc rád. A je to od Coenů, což je pro mě další plus. ( Jo a jestli se vám příběh líbil, nebo vás zaujal, tak doporučuji přečíst si knihu Obchodník se smrtí od Hugha Laurieho... je to v lecčems podobný)

• 6.3.2010  15:36

Burtona fantazie nezná mezí a tento film krásně kombinuje prvky Sweeneyho a Karlíka... A určitě mu právem patří 4 hvězdičky... uvidíme jak se bude hodnocení měnit po druhém shlédnutí.. tohle jsem si vysloveně užil (byl jsem na 3D vezri..:D)

• 2.3.2010  18:47

Neskutečně trapné, ale pod tímto obalem se skrývá podařená parodie na úplně celou filmografii...

• 25.2.2010  15:20

Popkorn, který se snaží být něco víc. Na jednu stranu se mu to daří, ale když už chytne nějakou zajímavou myšlenku, tak z ní honem rychle uteče. Spousta záběrů končí dřív než začne a nebýt Downey nevím nevím, jak by tohle dopadlo... Takže film vlastně docela průměrný, hvězdičku navíc za Roberta!

• 24.2.2010  18:50
    Green Day: Kulka v bibli (koncert) (2005)

Nádherná věc... co kdysi byla koncertem

• 24.2.2010  18:46

Jeden z mála českých filmů, které by teoreticky měli šanci se prosadit i ve světě. Asi to bude tou *západní* formou režie. A líbilo se mi to dokonce i přes to, že to napsal Viewegh, kterého opravdu nemusím

• 20.2.2010  17:24

Nebýt pár nechutností tak to docela jde... to že to trpí klasickými neduhy takovýchto filmů, jako, že na konci to všechno dobře skončí nějakým poučením a hl. hrdina najde lásku nepočítám mezi zápory..

• 20.2.2010  13:07

Průměr průměr a určitě horší než první dva díly..

• 20.2.2010  13:05

O něco horší než první díl..

• 20.2.2010  13:04
    Sám doma (1990)

Nevím teď přesně který, ale jeden z dalších dílů byl lepší. Tohle je ale klasika nad klasiky!

• 20.2.2010  13:01
    Fargo (1996)

Podle komentářů jsem čekal velmi chytrý a důmyslný psycho thriller. A dostal jsem ukecanej film, kterej v první hodině nemá absolutně žádný spád, aby potom tak nějak rozpačitě dojel do konce a v poslední minutě nám vyřkl všechna moudra o která se pokoušel celou stopáž. I tak ale velmi dobrý film, vybočujjící z řady jiných!

• 20.2.2010  12:58

Celý film je za 3*, díky zpracování o hvězdičku na víc.

• 20.2.2010  12:53
    Beowulf (2007)

Technologicky téměř dokonalé. Pár záběrů není úplně na sto procent, ale jinak je to velmi slušné vizuálno... Co se týče příběhu, je pojat taky docela dobře a i přes jakýsi zlom uprostřed se drží nad průměrem. A poslední bitva s drakem je neuvěřitelná! Zemeckis je jedním z největších režisérů této éry!

• 17.2.2010  13:04

Nevtipná blbost nedosahující ani průměru. To jako na konci nikdo neřešil, že si ten chlap stoupl? To ta ženská nemá emoce nebo co? a tomuhle mám věřit?

• 16.2.2010  19:21

Asi už trochu vyčpělé...

• 16.2.2010  18:40

Při promítání na dvd jsem zpočátku nevěděl, jak k filmu přistupovat. Ono se tam zpívá, tak to asi bude pohodička ne? A za pár minut si tam řežou hlavya strkají lidi do koláčů. S herci (ani s Deppem) jsem problém neměl. Původně jsem chtěl hodnotit 4*, ale po dvou dnes si pořád zpívám I feel you, Johanna.. I když ta umělá krev zase.., ne, prostě za 5!

• 13.2.2010  08:57
    G-FORCE (2009)

Přemýšlel jsem jestli dám za 3 nebo za 4. Film podle mě nejvíce boduje na začátku, první akce, první komplikace, ale od oživení kávovaru to jde od desíti k pěti, načež poslední souboj je vyloženě zpackanej. (A ještě ve stylu Transformers..) Po bitvě sice je ještě chvíli na co koukat a to něco nejspíš zvedlo hodnocení na 4 hvězdičky. Jinak dobrý film!

• 11.2.2010  21:51
    Matrix (1999)

Matrix byl tenkrát něco velkého, suprového. Nepřekonatelné triky atp. Není to špatné, ale druhý díl mi přišel zábavnější. Ale za žádného matrixmaniaka se nepovažuji.

• 2.2.2010  19:06

A mě se to líbilo! Jim jako schyzofrenik nemá chybu!

• 2.2.2010  19:05

Na mě až moc velká kravina a že toho snesu fakt hodně..!

• 2.2.2010  19:04

Další film, který si můžete pustit a něco si u toho vyřizovat...

• 2.2.2010  19:01
    Yes Man (2008)

Náhodou vůbec ne tak špatné. Pohodovka u které se zasmějete a pobavíte. O nic víc tomu filmu stejně nešlo.To bylo po prvním shlédnutí. Za to druhé musím dát o hvězdičku víc a říct jenom.. KOMEDIE ROKU!

<< předchozí 1 2