Dantte..

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 22.7.2019  23:03
    John Wick 3 (2019)

Nejhorší díl ze všech, i když ohodnocený stejně jako předešlé. Scénář je fakt děsivý (tady už se hodně cucalo z prstu), plný výrazných logických chyb a sterilní akce je jak přes kopírák bez většího napětí nebo jakékoliv inovace (až na akci ve které jsou zapojení psíci, za tu tleskám). 40 %

• 10.2.2019  23:26

Film fakt nudí a po prozrazení pointy (která fakt není moc extra a po filmu si řeknete "to je jako všechno"), kterou už nějaký čas tušíte se zdá být nekonečný. Vztahy nefungují a emoce nepřicházejí. Jen tak mimochodem; Diane Lane je i ve svých 54 letech fakt neskutečně sexy.

• 10.2.2019  22:50
    Annihilation (2018)

Po hodně dlouhé době dobrý "mindfuck" a po dlouhé době film, který mě přiměl zapátrat po internetu o celkovém významu a významu jednotlivých scén a motivů. Nebyl jsem daleko od svého vlastního názoru, ale až vysvětlení jednotlivých aspektů od režiséra a mnohem pozornějších diváků než jsem já, jsem uznal výjimečnost tohoto snímku. Alex Garland nedělá kompromisy, takže pokud nejste cílovka, tak prostě máte smůlu a stejně jako Kubrickova Vesmírná odysea, Tarkovského Stalker nebo Lynchův Mullholland Drive má film úplně jiný význam než ten, který sledujete ve filmu. Je to osobité dílo vyjadřující autorovu myšlenku, ale ponechává diváka, aby si výsledný klíč dotvořil sám na základě indicií.

• 24.1.2019  22:10
    Skleněný (2019)

Zbytečný film z hloupým scénářem, který kazí dobré jméno oběma předchůdcům (Vyvolený patří do mé top 10). Do průměru ho nevytáhne ani skvělí Willis a McAvoy. Film je nekonzistentní, bez hlubších emocí či povedených scén. Ze Shyem je to jak na houpačce. Nahoru, dolů, nahoru a zase dolů.

• 26.12.2018  22:02

Jednohubka na zimní večery u které se nebudete nudit. Robert Sheehan i slizký David Tennant jsou výborní. 60 %

• 15.9.2018  23:55

Zbytečný film, který je tak scénáristicky chaotický, až to hezké není. Black se snažil natočit něco jiného něž v jakém duchu se točily předchozí snímky ze stejnojmenným "hrdinou", ale tomuhle tématu to vůbec nesedlo. Hlavní postavy nezajímavé a příběh mi vyloženě nesedl (především "lóre"). Korunu tomu dala asi poslední "Ironmanovská" scéna, kdy už jsem otáčel oči v sloup. 40 %

• 11.8.2018  21:53

Akce znovu špičková a Tom Cruise ve svých 56 let ukazuje, že pro některé je věk opravdu jen číslo. Bohužel to je všechno, žádný strach z hlavního padoucha jako tomu bylo u předchozího dílu, slabý příběh a tristně nevyužitá Rebecca Ferguson. Chyběli emoce a taky jsem neměl za celý film pocit, že jde do tuhého. Rogue Nation je prostě někde jinde. Do kina určitě povinnost, protože i tak je to minimálně solidní akční jízda a snad nám to McQuarrie a Cruise příště vynahradí s lepším scénářem. 60 %

• 30.7.2018  15:45
    Tomb Raider (2018)

Dobrodružná pecka, která překvapí především skvělými herci Alicii Vikander a Dominicem Westem. Chemie mezi otcem a dcerou šlape jak švýcarské hodinky, akce je obstojná a příběh se snaží relativně držet původní hry, nijak nevyniká, ale taky neurazí. Rád si dám někdy časem opáčko a další nášup. 65 %

• 23.7.2018  22:08

První půle dobrá, pomalé rozjezdy mám rád, ale druhá už se vlekla a ta katarze prostě nepřišla. Film se snaží vyhýbat klišé, což je fajn ale podruhé už to vidět nechci, na mě až moc velké psycho. 45 %

• 23.7.2018  22:02

Oproti Edwardsově Godzille je to slabší a ničím zajímavé. Na jedno zkouknutí dobré. 45%

• 17.9.2017  20:11
    To (2017)

Škoda některých scén, které byly za hranou realismu v rámci filmu a vyloženě byly do očí (bitva s kameny) a dvojitého finále. Herci super - výborný casting a pár scén bylo opravdu děsivých. Film čerpá strach ze zaběhnutých not a výborné stylizace klauna Pennywise a práce se zvukem. 70 %

• 3.9.2017  01:05
    Kruhy (2017)

Fraška. Tvůrci natočili film, který by se měl promítat na hodinách filmové a televizní fakulty, jako názorný příklad, jak se filmy nemají točit. 20 %

• 27.7.2017  00:03
    31 (2016)

Dobrá komedie, ve které mi bylo všechno tak nějak fuk, ale dobře se u toho odpočívá, když je člověk utahaný. 40 %

• 7.7.2017  23:04

První půle obstojně tajemná a zajímavá, ale uprostřed filmu divák začne tušit odkud vítr vane a stane se z filmu natahovaná s nepřekvapivým koncem. 55 %

• 10.6.2017  23:34

Pomalé a šikovně natočené vztahové drama, které na konci vytryskne i nějaké ty emoce. Emma Booth je kočka - vzhledově i herecky mě učarovala. 70 %

• 30.5.2017  18:29
    Uteč (2017)

Konečně nějaký originální horor se zajímavou zápletkou, který netrpí přihlouplými klišé s dobrými charaktery, které jsou přesvědčivě zahrané. 70 %

• 19.3.2017  16:39
    Masaryk (2016)

Na Masarykovi jde hodně vidět americká škola Juliuse Ševčíka a to je dobře. Film je silný v dialozích i v hereckém ansámblu, kterému dominují Karel Roden a ještě lepší Oldřich Kaiser a jeho Beneš, z kterého ty emoce v klíčových scénách jen srší, zatímco Roden a jeho Masaryk je chladnější postavou. Nakolik se film drží historického hlediska jsem si od historiků přečetl na internetu své a vesměs ho hodnotí pozitivně až na nějaké detaily (psychiatrická léčebna, Marcia Davenport ze kterou se Masaryk seznámil až po konci druhé světové války, i rozpor s Benešem, který pravděpodobně nikdy nebyl). Každopádně film nakousl několik zajímavých otázek a myslím, že to co se snažil říct řekl a ukázal nám Masaryka, Beneše i světovou diplomacii bez příkras a jasně ukázal, že si těch xy českých lvů které získal zaslouží. 70 %

• 11.3.2017  23:59
    Phobia (2016)

Za pár dní na ten film asi zapomenu, ale konec a celková časoprostorová pointa byla nakonec docela super. Film je ale zbytečně utahaný a v průběhu fakt nedokáže vtáhnout a diváka zaujmout. 40 %

• 2.3.2017  21:13

Výborný film jehož devízou je skvěle vystavěný scénář, úžasný Affleck a nikdy nekončící depka. Jedinou výtku mám na hudbu, která mě neoslovila a v některých místech mi kazila emoci v dané scéně. 80 %

• 8.1.2017  00:50
    Insidious (2010)

Herci naprosto fajn, postupné vytváření atmosféry, jen ten konec byl už moc natahovaný a (spoiler) už už jsem chtěl gratulovat Wanovi za to, že nikoho ve filmu nezabil a snažil se vyhýbat všem možným hororovým klišé....skoro to vyšlo, škoda. 50 %

• 27.12.2016  23:04

Film který chce diváka vyvést z míry a 75 % času se mu to úspěšně daří. Škoda závěrečné čtvrthodiny, která spěje k předvídatelnému konci. 60 %

• 21.11.2016  14:32
    Příchozí (2016)

Jsou dva druhy lidí, ti kteří hledají ve všech možnostech které uvidí a pak ty ostatní, které to nezajímá.....85 %

• 7.11.2016  21:30
    Notting Hill (1999)

Srdcovka, každým coulem...

• 7.11.2016  21:12

Parádní komedie, kterou jsi rád opakovaně pustím. Chytře a vtipně napsané dialogy jen podtrhují skvěle hrající Renée. 80 %

• 29.10.2016  15:08

Knihu jsem přečetl téměř jedním dechem, takže Dívka ve vlaku byla moje kino povinnost. Film mi přišel fajn a pro diváka co nečetl předlohu je to dobrá interpretace knihy. Herecké obsazení je precizní a mile mě překvapila Haley Bennett - pro mne téměř neznámá herečka ukázala ve filmu hodně ze svého hereckého umění i sex-appealu....70 %

• 30.8.2016  15:20

Film má nádherný vizuál a skvělé herce, bohužel scénář je oproti technické stránce vyloženě slabí a nemá divákovi moc co nabídnout. 60 %

• 1.8.2016  21:34

Nejhorší sequel všech dob ? Přesně takhle se točit nemá...........40 %

• 1.8.2016  21:27

O něco slabší než první díl, ale stále stejně koukatelné. Tahle parta nudit jen tak nepřestane.....75 %

• 20.3.2016  21:13

Konečně Leo, konečně si to urval. Na můj vkus už jsi trochu moc tlačil na pilu, ale v letošní konkurenci jsi byl asi fakt nejlepší. Iňárritu se tímto filmem stal nesmrtelnou legendou - obhájit Oscara za režii - to je pořádný husarský kousek a i když jsem fandil Georgi Millerovi, tak musím uznat, že plešouna más zaslouženého. Režijně se tomu filmu nedalo nic vytknout a u závěrečného a u některých diváků už kýženého souboje jsem ani nedýchal - úžasné představení. Filmu se nedá moc co vytknout, snad jen trochu ubíjející délku, přílišná vleklost filmu byla už skoro úmorná. 70 %

• 20.3.2016  20:59

Nejlepší Spielberg za posledních deset let. Už jsem ho pohřbíval po těch průměrných výkonech na které si už dnes asi nikdo nevzpomene. Ale tímto filmem Steven vrací úder, když k tomu připočteme výborný scénář bratří Coenů, nadpozemský výkon Marka Rylance a krásně citlivou a dokreslující hudbu Thomase Newmana máme tu top 5 film roku. 80 %

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20