Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Rozdělit finále na dvě části nebyl zrovna dobrý nápad. U Relikvie smrti jsem se k smrti nudil a málem jsem zapnul i svůj režim spánku. 40 %

Vatel (2000)

Chci mít někde ve Francii malou vilku, vinohrad a v kuchyni Francoise Vatela. 80 %

Já, padouch (2010)

"Je tak chlupatý, že asi zemřu." Je to všechno tak roztomilé, až to člověka přiměje se spokojeně usmívat, a má to tolik brutálních gagů, že si při tom člověk ucvrkne do kalhot. Nejlepší "uchcávací" scéna je hned ze začátku jak ta malá žlutá potvora z šíleným výrazem v obličeji střílí po Vektorovi. 70 %

Megamysl (2010)

Dobrý animák, ale kdybych to porovnal s takovým "How to Train Your Dragon", tak odejde poražen ve všech směrech. Nenudil jsem se, ale film rychle vyšumí z paměti, po projekci bych dal okamžitě 3*, ale jelikož jsi nedokážu vybavit jedinou scénu z filmu, tak odebírám jednu hvězdu. To co si však vybavuji je soundtrack, který je vynikající, protože se o něj starájí hity Michaela Jacksona, AC/DC nebo ZZ Top. 55 %

Já, legenda (2007)

Nebýt toho vyloženě debilního konce, tak bych přihodil i čtvrtou hvězdičku. Takto nemůžu dát víc jak tři. 65 % Škoda, že mu do toho studio kecalo a změnilo konec.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

Za nostalgii dávám dvě hvězdy, když jsem byl menší a viděl jsem to poprvé v televizi, tak jsem se strašně bál, teď už mi to příjde úsměvně ujeté. 40 %

Opravdová kuráž (2010)

Originál jsem neviděl, takže srovnávat nemůžu, ale jako vždy bratři Coenové nezklamali a to co jsem od nich očekával jsem taky dostal. Nejvíce mě ve filmu bavil starnoucí Jeff Bridges, který v ožralém stavu byl zábavný a ve střízlivém obávaný pistolník a táhl celý film herecky. Nejlepší scéna - když se setkají ožralý Cogburn a ten ožralý dentista, to už jsme s kámošem šli do kolen :-D. 70 %

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Když vidím ty komentáře tak nevim co napsat protože vše bylo už řečeno, výrazy jako "nejlepší Poirot, dokonalý Poirot" se tu skloňují vskutku zaslouženě a já k tomu přidávám " OSCAR PRO DAVIDA SUCHETA !!!! (nejlepší jeho herecký výkon, který mě dostal do kolen). Bravo 100 %

Battle Royale (2000)

Originální deathmatch mezi povinnou školní mládeží říznutou morálkou a poznámím sebe sama. Originální myšlenka, která po celý čas funguje na výbornou. 80 %

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Chytne a nepustí, na tohle jsem se vždycky cestou ze školy těšil, jediné co mi tam chybělo byl Spock. 80 %