Galaxy Quest (1999)

Oddychovka jak se patří. Film dopředu ženou výborní herci a vkusné vtipy. Na konci už se mi ale zdálo, že film ztrácí dech, ale jinak asi nejlepší Allenovka vůbec. 80 %

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Škoda že zde Riplyová více nebojuje, jinak povedené pokračování, napínavé až do konce. 65 % edit: Po dlouhé době znovu viděno a zraje to jako víno - tenhle komiksový styl vetřelce se mi hodně libí. Zvyšuji na 80 %.

Vetřelec ³ (1992)

Je to takový jiný vetřelec, komorný, temný. I Ripleyová se změnila. Musim přiznat, že se mi to moc libílo, pátou hvězdičku přidávám za fantastický konec. Musim pochválit i hudební stránku filmu, opravdu silný hudební motiv. 90 %

Gorily v mlze (1988)

Tu měl být Oscar pro Weaver. 80 %

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

Celý seriál táhnou James Spader a William Shatner a jejich skvéle dialogy a gagy. 60 %

Noční hlídka (2004)

Použiju otřepanou frázy: S předlohou to má pramálo společného a to je možná dobře. Je to takové "jiné" neznámé fantasy a proto se mi tolik líbilo. 75 % PS : Konstantin Chabenskij byl skvělí !!

Wanted (2008)

Moc mě to zahýbání kulek nebralo. Takové ani dobré a ani nic světoborného. Noční hlídka od Timura mě bavila víc.60%

Odpadlík (1992) (seriál)

První série se dala, pak to bylo jak přes kopírák. 35 %

Gamer (2009)

Na mě to bylo příliš rychlé a bojové scény velmi jednoduché. Příběh o rodině naprosto kýčovitý, až to nebylo hezké. 55 %