aannemer

slušnej cholerik

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 30.7.2018  20:02
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Pro mě více než důstojné pokračování / vyvrcholení hororové legendy, kterou si ještě pamatuju z desáté kopie na VHSce. Věřím, že tvůrci se k tématu ještě někdy vrátí...

• 8.7.2018  20:26

Po koukatelné jedničce nám naservírovali zcela zbytečnou prvoplánovou debilitu. Torro se nestydí produkovat už cokoli.

• 8.7.2018  09:16
    Stav milosti (1990)

Pro mě to byla úmorná nuda, nekonečná, nekončící. A to jsem velký fanda všech hlavních protagonistů (Penn, Oldman, Harris).

• 1.7.2018  18:55
    Yessongs (1975)

Milovník artrocku a fanoušek jedné z nejvýznamnějších kapel rockové historie nemůže nedat plný počet hvězdiček. Geniální hudba, která se nemůže nikdy oposlouchat.

• 11.4.2018  19:57
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Pro mě naprostá bomba. První série shlédnuta za tři večery, druhou začnu ještě dnes. Vynikající scénář, žádná hluchá místa, žádné patetické kecy nebo hloupé rozmělňování děje kvůli udržení stopáže. A v neposlední řadě vynikající výkony dětí v hlavních rolích.

• 1.4.2018  17:11

Já byl spokojen. Film měl spád, postavy uvěřitelné, správně hnusnej hlavní záporák.

• 31.3.2018  09:23
    Zobani (TV film) (1993)

Jediný film, který věrně zobrazil realitu základní vojenské služby v celé její nahotě. Všechny ostatní filmy případně seriály byly nesmyslné sračky.

• 27.3.2018  19:36
    Blade Runner 2049 (2017)

Nebavil mě původní B.R., nikdy jsem nepochopil, co je na tom filmu tak výjiměčného a nedal jsem ani tuhle "supernovinku". Po 25 minutách jsem to vzdal a nikdy více. Něco tak nudného a otravného jsem už dlouho neviděl.

• 22.3.2018  20:08

Hloupé a nezajímavé. Po půlhodině jsem to vzdal.

• 21.3.2018  17:12

Příběh takový, no nic extra, ale pro fandu metalu by tento film měl být když už ne povinný, tak alespoň doporučený. Upřímně, marně pátrám v paměti, kdy jsem viděl film o metalu, o pravém metalu, ne o těch komerčních hardrockách, které se o metal ani neotřely. Black metal se, pominu-li britské Venom, narodil na drsném severu na sněhem ošlehaných norských pláních a právě ve Skandinávii se hraje nejlepší black a nejen ten. Kdo poslouchá metal srdcem, bude se mnou jistě souhlasit.

• 4.3.2018  11:00
    Tvář vody (2017)

Příliš předvídatelné a tím pádem naprosto zbytečně dlouhé. Mít to max. 80minut, tak bych byl spokojen.

• 17.2.2018  17:12

Poprvé jsem tento film viděl někdy v 90. letech a už tehdy mě nevýslovně nudil. Podruhé a určitě naposled jsem si jej pustil zkraje roku 2018. Jen ze sympatií k protagonistům jsem jej po půlhodině nevypnul. Tempo je úporně pomalé, nudné, dialogy prakticky o ničem. Nechci StarTrek 1979 porovnávat s Alienem 1979, filmy jsou neporovnatelné, ale nyní už vím, že zatímco prvního Vetřelce chci shlédnut ještě několikrát, prvnímu StarTreku se propříště budu vyhýbat.

• 11.2.2018  16:11
    Dunkerk (2017)

Pro mě teda úmorná nuda. Nolan možná točí dobrý scifárny, ale tohle bylo šlápnutí do hovna.

• 11.2.2018  09:36

Od začátku mě film zcela pohltil a nelituji ani jediné minuty, které jsem ve společnosti Oveho strávil. Úžasný životní příběh...

• 30.1.2018  17:01

Po hloupočké Občanské válce jsem čekal ještě větší průkaď, ale kupodivu - ono to tak úplně blbý nebylo. Sice schema pořád stejný, zničeho nic se objeví nový padouch, o kterém dosud nikdo nemluvil a všichni proti němu zase bojují. No, tak to je v kostce asi celý film. Cate Blanchett sice moc neměla co hrát, ale její digitální šarm filmu třetí hvězdičku spolehlivě dodal.

• 21.1.2018  15:52

Úžasná půlhodinka se Zmijákem a dalšími protagonisty, které známe ze seriálu. Cestování časem do různých období anglické historie - to je to pravé!

• 21.1.2018  06:02

Zdlouhavé, rozvleklé. Nebýt krásné krajiny a Madse, tak jsem to v polovině vzdal, neboť konec byl zcela očekávaný.

• 20.1.2018  07:24

Nejslabší z celé série, umělé nastavení v rámci vytěžit z tématu maximum dolarů. Nejvíc mě tu ale iritovala absolutně debilní hudba.

• 3.12.2017  07:20
    V utajení (2017)

Pro mě špičkový špionážní akčňák, který není roztahaný a nenudí ani jedinou minutu.

• 12.11.2017  17:08
    Mlčení (2016)

Pro mě to bylo utrpení. Na první pokus jsem film vypnul po 25 minutách, na druhý po necelých 45. Ne, vážně se to nedalo. Úmorná nuda!

• 8.11.2017  16:49

Místní popisek by mě ke sledování moc nezlákal, ale vskutku nelituji, že jsem si na tento veskrze lidský příběh našel čas. Milé, místy smutné, občas veselé, zkrátka takové, jako život sám. A k tomu nádherná novozélandská příroda.

• 12.9.2017  17:31

Uměle protahované, debilní zpomalovačky, patos a kecy o prdu. Prostě museli ty dvě hodiny vyplnit a divák, který měl rád první tři díly, trpí a trpí. Dvě hvězdy za hnusáka Bardema a za možný foršus šestky, která bude ještě blbější a nudnější?

• 8.9.2017  16:10

Ze všech filmů o Artušovské legendě, které jsem kdy viděl vč. naivního TV filmu Merlin i jeho ještě naivnějšího pokračování bylo tohle suverénně nejslabší. Stupidní příběh a naprosto nesympatické postavy, zkrátka srágora, která mě už po půlhodině donutila dívat se neustále na hodinky, kdy už bude konec. Jít na to do kina za prachy, dám si do držky!

• 22.7.2017  20:49
    Cellular (2004)

Ve srovnání s mnohými thrillery 2010-2017 brilantní.

• 1.7.2017  19:58
    Kong: Ostrov lebek (2017)

Filmový mainstream opět nezklamal. Děje sotva na večerníček a dvě hodiny grafických onanií. Opravdu dost hloupoučké...

• 27.6.2017  19:47
    Viking (2016)

Neskutečná nuda. Po hodině jsem to vzdal. Měl jsem zůstat u trajleru...

• 21.6.2017  16:14
    Most (TV seriál) (2011)

Kam se na Most hrabou ty krávoviny, co nám naše milé TV pouští každý druhý večer!

• 21.6.2017  16:04
    Život (2017)

Pro mě hodně dobré, určitě lepší, než letos glorifikované velkorozpočtové bláboly Passengers a Arrival.

• 17.6.2017  17:44

Pro mě naprostá debilita. Vydržel jsem to půl hodiny.

• 15.6.2017  18:02

Pro mě zatím nejzajímavější "áčkový" US film letošní sezóny (15.6.). Narozdíl od jiných slátanin, které zde dostaly 80 a více procent, bych tomuto snímku dal klidně i 85%.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27