aannemer

slušnej cholerik

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 19.4.2020  10:16
    Kandidáti života a smrti (TV film) (1979)

Moc si z toho filmu nepamatuji. Viděl jsem ho v 80. letech v kině a jelikož tehdy bylo podobných filmů ještě méně než šafránu, zanechal ve mě zážitek z něj velmi hlubokou stopu. Znovu jej vidět nechci. Je mi jasné, že dnes se podobné filmy točí úplně jinak.

• 28.3.2020  06:34
    Gentlemani (2019)

Asi jsem se díval na něco jiného, než vy všichni tady. Pro mě to byla dvouhodinová užvaněná krávovina plná machrování gaunerů o tom, jak s jinými gaunery vyjebat. Nemyslím si, že zrovna tohle by mělo být obdivováníhodné.

• 19.3.2020  06:31
    Lepší než my (TV seriál) (2018)

Po devátém dílu, kdy jsem nezaznamenal jedinou nudnou nebo zbytečnou scénu, jakých je u většiny seriálů na udržení stopáže jednotlivých epizod bezpočet dávám plnou palbu 5. Seriál mě zaujal od prvních minut. Děj je zajímavý a snadno mě upoutal, stejně tak i jednotlivé postavy.

• 2.3.2020  16:40

Na csfd je, jak vidím, silná nenávistná opozice vůči Magnuskovi. Já proti tomuto pánovi nic nemám, jeho filmy mi rozhodně nevadí a tak hodnotím jak hodnotím. 3,75.

• 28.2.2020  20:32
    Sang Krasue (2019)

Půlhodinu vystříhat a bylo by to super. 3,75.

• 19.1.2020  20:04
    1917 (2019)

Zase tak špatný to nebylo, ale prvoplánovost tomu čouhala z bot jako sláma vesnickému buranovi z Horní Dolní. Angličani měli geniální orientační schopnosti, ve zcela neznámém terénu šli stoprocentně najisto tam, kam chtěli. Na druhou stranu Němci byli totálně neschopní, stříleli jako diví, ale nikdy se netrefili. No, to zaprvé. A zadruhé - vážení filmaři, když kvetou třešně, je většina ostatních stromů ještě bez listí a také rozhodně nekvete tráva. Jako botanika amatéra mě tohle fakt praštilo do očí!

• 18.1.2020  07:56

Já byl vcelku spokojen. Jen bych vyhodil tu zcela nesympatickou kolohnátu Grace a místo ní bych tam dodal nějakého jiného ale mužského drsňáka, protože už to byl fakt dost babinec.

• 18.1.2020  06:51

Po shlédnutí prvního dílu konstatuji, že tohle je nejlepší řada celé série..

• 18.1.2020  06:50
    Temný případ - Série 2 (série) (2015)

Po průměrné jedničce totální zklamání. Vydržel jsem dva a půl dílu a šlo to do kopru. Nekoukatelná sračka.

• 18.1.2020  06:49

No, nebylo to špatný, ale že bych to musel vidět dvakrát... To by to museli sestříhat do tří dílů, pak by to bylo možný.

• 15.12.2019  18:14
    Království zombie (TV seriál) (2019)

Klobouk dolů. Tohle se Korejcům povedlo na 200 procent!

• 30.11.2019  06:00
    Legenda (1985)

V době svého vzniku jistě pozoruhodný snímek. Když jsem si jej po letech ovčasného nostalgického vzpomínání v listopadu 2019 připomněl při projekci v kině Aero, tak to bylo víceméně jen čekání na konec. Fakt už mě to vůbec nebavilo... Kdyby takhle natočili Pána Prstenů, tak bych jej zcela zatratil!

• 28.11.2019  17:40
    Parazit (2019)

Solidně ujeté, morbidní a černě humorné. Pomalu chápu, že když se chci u filmu z posledních let zasmát, nemá smysl sahat po neasijských případně neseverských filmech.

• 1.11.2019  17:37
    John Wick 3 (2019)

Totální debilita. Jestli v tomhle někdo vidí něco jiného, tak sorry jako.

• 21.9.2019  07:18

Hmmm... Nebyl to žádnej kdovíjakej zázrak, což jsem po tisíci předchozích zkušenostech s mainstreamovými USA filmy posledních několika dekád ani nečekal, ale rozhodně se mi to líbilo mnohem víc, než Logan: Wolverine, který tu má aktuálně 83%. Jen mi vadí, že u těchto prequelů je stále častěji popíráno to, co bylo k vidění ve filmech starších, které dějem na tyto prequely "navazují". Tady teda popřeli už skoro všechno!

• 12.9.2019  17:39
    Hellboy (2019)

Sám sobě se divím, že jsem to vydržel celou hodinu. Totálně debilní a trapné. Prý to je víc podle předlohy než ten Hellboy s Pearlmanem, ale to mi je fuk, protože na toho starýho Hellboye se koukat dalo a kdykoli si ho pustím znovu. Tuhle krávovinu ale už nikdy!

• 26.8.2019  17:57

Arnie v nejlepší formě, tentokrát proti půvabné Kristanně, jako tekuté terminátorce. Proč ne...?

• 26.8.2019  17:44
    Dark (TV seriál) (2017)

Neviděl jsem lepší film (seriál) o cestování časem, než právě Dark. První série temná, několik dílů nás tvůrci napínají, než začneme pozvolna rozplétat, kdy je kdo a kde. Naprosto perfektní. Druhá řada nás už nešetří ani okamžik a přináší jeden šokec za druhým. Jestliže první sérii dávám 100%, tak druhé bych dal klidně i 120%. A už nyní se těším na třetí řadu, předtím ale rozhodně shlédnu první dvě, abych se v té smršti kdy - kde - kdo aspoň trochu orientoval.

• 26.8.2019  17:38
    Whiplash (2014)

Film, který si podruhé asi nikdy nepustím, ale zážitek to byl na hooodně dlouho.

• 18.8.2019  09:26

No, upřímně jsem rád, že tahle donekonečně nastavovaná blábolovina skončila. Sestříhat všechny do pěti dvouhodinových filmů by bylo nabíledni a ku prospěchu všem. Pro mě byl tenhle film především zcela zbytečně dlouhý plný hloupých patetických keců, které nepřinášely vůbec nic nového. No a ta závěrečná bitva - něco tak blbýho jsem už fakt hoooodně dlouho neviděl. První Thorové, první Avengers, Iron man a snad i C. America dobrý, ale tohle fakt už nikdy vidět nechci. Bylo to infantilní a debilní.

• 26.6.2019  20:39

Za mě naprostá spokojenost. Skvěle natočeno a vůbec mi nevadily věci, které mě tak serou u filmů z produkce Hollywoodu. Narozdíl od Amíků já to bojové nadšení, hrdinství a sebeobětování pro vlast Rusům věřím.

• 17.6.2019  17:24
    Captain Marvel (2019)

Možná jsem koukal na jiný film, než tu hodnotíte... Byla to ta debilita, kde jsme se po dvou hodinách úmorné nudy dozvěděli, kde se vzal ten teserakt? Jo? No, lituji všechny ty, kteří na to šli do kina a zaplatili dvě kila i více. Já bych si dal nejraději do držky... Naštěstí jsem to aspoň neplatil. Přišel jsem jen o dvě hodiny života, které se daly prožít mnohem smysluplněji. Radši jsem si měl pustit nějakou starou Seagalovku...

• 5.5.2019  14:41
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Nebylo by to vůbec špatný, kdyby se mezi účinkujícími postavami vyskytovala alespoň jedna jediná, která by byla trochu sympatická. Jenže to se nestalo. Ani jeden ksicht mému oku nelahodil.

• 30.3.2019  19:10
    Brimstone (2016)

Dokonale odporné a depresivní. Nikdy více!

• 29.3.2019  06:54
    Aquaman (2018)

Vydržel jsem tu hovadinu necelou půlhodinu. I tak jsem měl hlavu k prasknutí z toho nekonečného patosu a žvástů naprosto o ničem.

• 29.3.2019  06:44
    Okupace (TV seriál) (2015)

Po shlédnutí druhé řady na jeden zátah dávám pět hvězd. Méně si tento seriál nezaslouží. Fakt mazec. Věřím tomu, že politika EU, USA i Ruska je ve skutečnosti ještě odpornější. Spojence máte jen v případě, že je všechno v pořádku. Když to začne jít do hajzlu, tak se na vás každej krajc vajc!

• 6.2.2019  17:42
    22. míle (2018)

Trapná překombinovaná tupárna, kde nejde o nic jiného, jestli jsou lepší agenti US nebo Ruska. Tentokrát ti ruští své americké "kolegy" nakonec solidně vypekli.

• 10.1.2019  17:24

Po krátkém nudnějším úvodu, kdy jsme se dozvěděli, že ruská mládež si zřejmě v ničem nezadá s tou evropskou či americkou se nám film krásně rozjel. Skvělé vizuální efekty a docela slušný příběh se silným poselstvím na závěr. Já byl spokojen!

• 6.1.2019  14:34
    Zone Blanche (TV seriál) (2017)

Seriál mi sedl dokonale. Parádní temná atmosféra, úžasná krajina. Tak úplně jsem nepobral konec, ale ono je to možná dobře. Na všechny otázky nemusí být nutně odpovězeno.

• 25.12.2018  15:40
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

No, byla to sračka nebeská a navíc úmorně dlouhá. Takovýko topornýho dřeváka (D. Šafařík) v hlavní roli filmu jsem snad ještě neviděl. Koncesionáře by možná zajímalo, kolit kohle "veledílo" stálo z jejich kapes. Jenže to se v rámci ochrany účetnictví České televize nikdy nedozvíme.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28