Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Krimi

plakát

Politicky nekorektní zprávy (2019) (pořad)

Frantu Kubáska sleduji už dobré tři roky, možná o něco déle. Zpočátku mi tak trochu lezl na nervy jeho verbální projev, ale od počátku jsem věděl, že poslouchám mladého člověka, kterému není u zadku to, co se s naší krásnou zemí děje. Nyní již nevynechám žádné jeho Nekorektní zprávy ani většinu jeho streemů na Trubce. Jistě, nemohu souhlasit vždy a se vším, ale aspoň se nerozčiluju u zpráv na mainstreamových médiích vč. tzv. "veřejnoprávní" ČT, kde bych nesouhlasil téměř se vším.

plakát

Black Widow (2021) odpad!

Po ubohé Kapitánce Marvel jsem tomuto babskému komixáku moc nadějí nedával a tak jsem nebyl zklamán. Moje tušení se potvrdilo - byla to totální hovadina.

Poznej svého muže (1940)

Především herecký koncert Jaroslava Marvana ve vedlejší roli!

Sibir, Monamur (2011)

Kurevsky syrové drama. Mentalita ruských lidí na Sibiři se z našeho panelákového bytu se vším konfortem nedá pochopit.

Šarlatán (2020)

Hledal jsem na internetu nějakou stopu po tom, že by byl Jan Mikolášek homosexuál. Drobné indície jsou, ale nic průkazného. Nechápu tedy, proč právě této jeho stránce života je ve filmu dán takový prostor. Asi kvůli naleštěnýmu panákovi? Úplně to přebilo poselství, které jsem od Šarlatána čekal - tedy film o dobrém člověku s nadáním od Boha, který svůj život zasvětil pomoci druhým.

To Kapitola 2 (2019)

Po slušném prvním díle přišlo vizuálně naprosto dokonalé pokračování a vyvrcholení celého příběhu. Šestou hvězdu přidávám za skoro absenci hloupých lekaček, které s přibývajícím věkem mám stále méně a méně rád. I bez nich jde natočit skvělý horor.

plakát

Tajemství dračí pečeti (2019)

Nechápu nízké hodnocení a plivání rádobyintelektuálů, kteří dávají zrovna takovým kravinám od Marvelu pět hvězd. Je to jen proto, že to natočili Rusové a Číňani? Jejda, já zapomněl, že jste šiřitelé pravdy a lásky...

plakát

Kandidáti života a smrti (1979) (TV film)

Moc si z toho filmu nepamatuji. Viděl jsem ho v 80. letech v kině a jelikož tehdy bylo podobných filmů ještě méně než šafránu, zanechal ve mě zážitek z něj velmi hlubokou stopu. Znovu jej vidět nechci. Je mi jasné, že dnes se podobné filmy točí úplně jinak.

Gentlemani (2019)

Asi jsem se díval na něco jiného, než vy všichni tady. Pro mě to byla dvouhodinová užvaněná krávovina plná machrování gaunerů o tom, jak s jinými gaunery vyjebat. Nemyslím si, že zrovna tohle by mělo být obdivováníhodné.

plakát

Lepší než my (2018) (seriál)

Po devátém dílu, kdy jsem nezaznamenal jedinou nudnou nebo zbytečnou scénu, jakých je u většiny seriálů na udržení stopáže jednotlivých epizod bezpočet dávám plnou palbu 5. Seriál mě zaujal od prvních minut. Děj je zajímavý a snadno mě upoutal, stejně tak i jednotlivé postavy.