vincchuppo

okres Kutná Hora

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 10.5.2017  03:26

Veselé, nenásilné a plné života. A TheMaker měl pravdu, na konci jsem brečel. :)

• 20.11.2015  00:42

Je to prostě nadupaná jízda od začátku do konce! Ve filmu se toho moc nenamluví, ale o to víc se tříští plechy turbo-apokalyptických vozidel a lebky šílených nájezdníků. Max je husťák, myslím, že Hardy na tohohle týpka sednul skvěle. Hipe!

• 19.11.2015  18:47

Pure shit.... Všechno v tomhle filmu je nemile předvídatelné. Výkony herců nejsou nějak extra dobré. Trochu mě to zamrzelo, protože jednička působila o dost zajímavěji. Shit happens... Co se mi líbilo byly kulisy, ultra-spešlácký-turbo-komanďáci in black s elektro-gunama a wasteland-zombies... Jinak mě to moc nepotěšilo.

• 12.11.2015  20:31
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

AWESOME-FUCKIN-GROOVY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 4.5.2015  20:08
    Ona (2013)

FOKIN' AWESOME!!! Nejlepší výkon Scarlet Johanson a hlavně Joaquina Phoenixe.

• 23.4.2015  02:06
    Sinister (2012)

Hned na začátku jsem si řekl, daimn, to je ale klišé! Pak se to zajímavě rozjelo a já se nechal vtáhnout kvalitou záběrů a atmoškou kulervoucího minimalistického soundtracku, až se mi z toho ježili chlupy na zadnici. Zajímavá hlavní postava zapáleného spisovatele fungovala velice dobře. Video-vzkazy od pana Bubáka taky. Ale konec byl ještě více předvídatelný a klišovatý než začátek. Za mě 3 a 1/2 *.

• 17.4.2015  02:46
    Rychle a zběsile 7 (2015)

Too bad! Jak se mi ostatní díly líbily, tak mě tenhle totálně zklamal. Doufám, že teď když si James Wan namastil kapsu tímhle kasovním bullshitovým blockbusterem, tak se vrátí zpět k hororům, které mu sedí. Konečný verdikt: Příliš létajících aut na jeden film! Basically it fuckin' sucks!

• 10.4.2015  03:05
    Birdman (2014)

Výborná podívaná. Opravdu mě bavila kamera a herci. Prostě jsem nebyl schopný odtrhnout na moment oči od obrazovky. A kule drásající bicí soundtrack... Hodně povedené. U mě za 5* a nedivím se, že si tento snímek přišel u kritiky na své.

• 3.4.2015  03:34

God damned, Emmett!? Tohle je ten nejepičtější animák ever made! Je to hodně mooooc našlapaný! And EVERYTHING IS AWESOME!!!!!!!!!

• 18.3.2015  01:13

Wow! Just wow! Tomuhle říkám thriller! Příběh člověka, učitele, který je schopný pro svoji lásku obětovat snad úplně všechno. Svoji práci, svoje zdraví, svoji identitu. Jen aby mohl mít rodinu pohromadě. Tenhle námět je tady opravdu silně zpracován. Samozřejmě hlavní aktér, Russell Crowe, je naprosto úžasný. Nedokážu si tady představit nikoho jiného, kdo by tak přesvědčivě zahrál chlápka, kterému se bortí svět, ale on se rozhodne všechno radikálně změnit. A osvobodit svoji manželku z vězení. Wow! Paul Haggis je opravdu skvělý režisér a scénárista. Film The Next Three Days jsem si opravdu velice vychutnal.

• 6.3.2015  03:19

Na každý pád silný snímek. Na mě trochu moc černobílý a dlouhý, ale určitě s duchem a srdcem na pravém místě. Nebo spíš levém? Střední váha, která nezaváhá, to je De Niro jako Zuřící Býk!!!

• 7.2.2015  01:15

Zvrhlé a úžasné! Hlavní postavy jsou super-cool! Downey Jr. je taky super-thick a ujetá kamera na LSD a houbičkách funguje perfektně! Obrovská nadsázka, výborné hlášky, krve a vraždění až nad hlavu, perverznosti, slizkosti a démonické výjevy... So cool! 4* z 5!

• 6.2.2015  13:21

Dobří herci, epické ztvárnění, zajímavá akce, bohužel špatný scénář... I když máte dokonalý scénář, nezaručuje to, že film bude skvělý. Ale když máte špatný scénář, pak se těžko natočí dobrý film. 1,7 hvězdy.

• 28.1.2015  01:03

Smutnej příběh.

• 27.1.2015  00:58
    John Wick (2014)

Béčkovej námět, ale parádní, realistická akce, výbornej Keanu Reeves v dešti, který mu vždycky sluší, a kulervoucí rockovej soundtrack. Yeah! Palec hore. 4*

• 26.1.2015  19:04

Chtělo to víc Šmaka, míň legolase, víc děje a míň boje. Vizuálně naprostá špička. Ale basically: I fuckin' sucks!

• 13.1.2015  02:45
    Hercules (2014)

Bezvadný film. Skvěle jsem se pobavil a užil si to. Vizuální jízda a akce byly pecka. The Rock namakal na Herkula tak, že jsem tomu nemohl celý film uvěřit. A jeho parta žoldáků byla velice sympatická. Za mě zvedám oba palce.

• 9.12.2014  02:16

Vskutku epické držení strategicky výhodné křižovatky. Ayer každopádně nezklamal a kluci z posádky tanku byli naprosto výborní. Tankové rodeo s Tigrem!? Awesome! But war, war never changes...

• 7.12.2014  02:46
    Kolonie (2013)

Celkem povedená žánrovka. Charaktery seděly na míru, finále bylo just alright a i když člověk nečekal nic extra, dostal solidní atmosféru. Na nízkorozpočtovou, minimalistickou post-apo sci-fi to velice ušlo. 3a1/2*

• 7.12.2014  00:15

That was fuckin' fascinating... P. Sellers totally rocked in the final scene! :D

• 30.11.2014  01:38
    Patrola (2012)

Ayer válí, to se musí nechat. Jake a Peňa byly naprosto peckoví LAPD!

• 29.11.2014  23:24
    Godzilla (2014)

Godzilla, jako samotné monstrum, které ochraňuje lidstvo před ostatníma mutostma, byla cool & groovy! Efekty, animace, výbuchy, kamera, pecková jízda! Lidi? Herci, kteří tady hráli neměli jiskru. I když kolem nich to jiskřilo naplno, tak oni sami byli dost nevýrazní a nezajímaví. Jinak story mě nějak moc nepřekvapilo, což asi filmu s touto tématikou vyčítat nemohu. Soundtrack se mi líbil. ;)

• 29.11.2014  02:15
    Když utichly trumpety (TV film) (1998)

Výborný snímek. Postava Manninga je výborně zahraná. Celá atmosféra tohohle filmu je tak hustá jako mlha, ve které se ztrácejí životy vojáků bojujících na téhle frontě.

• 28.11.2014  23:13

Hodně poctivý béčko. Možná až moc. :D

• 21.11.2014  13:42

Vtipné, zábavné, prokouknutelné, fajn odreagování. 3 a třičtvrtě hvězdy. ;)

• 21.11.2014  01:36

Bylo to i docela příjemné pokoukání, líbily se mi postavy. Ale nemohu jim odpustit ty šílený chicken-wingy! :D Taky mi přijde, že první polovinu filmu točil a stříhal někdo jiný, než druhou. Líbily se mi vrtulníky.

• 19.11.2014  18:18
    Ben Hur (1959)

Tak teď už nemám slz, byť jsem právě dokoukal tento epický velkofilm. *****

• 18.11.2014  13:08

Hodně povedený anime film. Jak za celý tento svět, tak za krásné obrázky, animace a charaktery, také za soundtrack, dávám maximum *!

• 18.11.2014  13:05
    Interstellar (2014)

Film je to krásný, což o to. Ale často se tu vyskytují až přespříliš zdlouhavé a nudné pasáže. Film všechno dohání svojí krásnou vizualizací. Je tu i jasný vliv klasiky 2001 VESMÍRNÁ ODYSEA, což si myslím není nijak na škodu. Hodnotím snímek kladně, jako sentimentální příběh o lásce, která překonává všechny ostatní dimenze. Palec hore.

• 21.9.2014  14:01
    Protiúder (TV seriál) (2010)

Miluju tenhle seriál! Skvělé charaktery, jejichž rozhovory mě vždycky nakopnou, rozesmějí, či upevní v tom, jak jsou dobré. Reálné využívání taktiky a zbraní. Prostě pecka. Intro a outro song... Much operátor. ;) Story mě nenechá vydechnout a pokaždé, když zkončí epizoda už se nemůžu dočkat další.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16