Vejdi do prázdna (2009) odpad!

Z tohoto filmu se Vam doslova bude chtit zvracet - toceni a treseni kamerou cele 2.5 hodiny, jen pro silne zaludky. Vesmes ani nevim o cem to bylo, protoze celou dobu jsem se jen soustredil abych se nepoblil.

Divergence (2014)

Nejvetsi zabava pro me bylo cteni zdejsich komentaru, behem sledovani filmu, za coz Vam dekuji. :)

Oldboy (2013)

Tohle je naprosto zbytecny a oproti orginalu hloupy, orginal je jenom jeden a ma vsechno co ma mit, tohle mi prijde jako verze pro retardovany - tim mam na mysli ze tady je vsechno receno naprosto jasne, co se deje, proc se deje a jak se deje, zatimco v orginalu ne, tam to vsechno jakoby vyplyne samo a proto je mnohem lepsi.

Ona (2013)

Ma to zajimavy pribeh, mohlo z toho byt skevely sci-fi, ale buhuzel je to vesmes jen dvouhodinova nuda.

Red 2 (2013)

Hruza, a to tomu jeste naddrzuju, protoze se mi libila jednicka, vlastne vubec nevim o cem to bylo, a navic to jeste nebylo vtipny jen divne trapny.

Já, padouch 2 (2013) odpad!

Jednicka byl dobrej - zabavnej film, tohle ne, protoze padaouch uz NENI padouch, zlute fazole byli v jednicce zabavny, tady uz jsou jenom trapny. Teohle muze bavit uz jenom cilovou skupinu pro ktereou je to to delany a i tak to neni zadna slava.

Muž z oceli (2013)

Zacatek filmu je hodne povedeny, asi to taky z urcity casti bude tim, ze tam jeste nepobiha supermuz v tom svem typickem cervenomdrem kostymku, skoda ze to nevydrzelo az do konce :(

Stážisti (2013)

Narozdil od ostatnich mi to nepripada jako reklama (pozitivni) na Google, pokud maji potrebu delat vyberove rizeni na prijmuti tymu info linky, takovymhle zpusobem a pak jeste zamestnaj takovyhle kreteny tak nechapu, ze jeste nezkrachovali. Ano vim ze se jedna o komedii, ale programatori se nechovaji jako manageri a opacne. Ne neprijde mi to moc vtipny, ale spis dost smutny - trapny.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Jo je to spatny, vzhledem k nametu(ktery je skvely), je to nelogicky az to boli, a ty priserny klisoidni kecy, proste hruza promarnenej potencial. Je u toho potreba uplne vypnout mozek, coz je pri tom vsem opravdu tezky. Ale jsou tam roboti, godzily a asiatka, a to ja rad.