punk_zero

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.10.2015  18:02
    Listening (2014)

Riadne psycho. Ale aj tak, podľa mňa to nenaplnilo svoj potenciál

• 17.1.2015  17:51
    Nech mého muže! (TV film) (2012)

Ako sa môžu také sprosté filmy natáčať?

• 30.1.2014  21:47

Milujem futbal, milujem United

• 28.12.2013  00:24

Motivácia do života navštíviť krajiny ako je Island, Grónsko, Afganistan a.i. a zrobiť niečo so svojím životom. Hoci len zajazdiť si longboardom po tom Islande . Jednoducho nežiť len pre zajtrajšok, niekde v kancelárii zašitý a snívajúci :)

• 30.12.2012  01:13
    Falling Skies (TV seriál) (2011)

Koniec druhej série, a veľké očakávanie tretej série!!!

• 26.12.2012  01:48
    Kon-Tiki (2012)

Polynézia je fakt pekné miesto, mať tak peniaze na plavbu tam. Alebo si postavím vor, tak ako vo filme? :)

• 25.11.2012  16:19
    Ruby Sparks (2012)

Slobodným ľuďom sa to dobre pozerá. Ja som jeden z nich, hoci na svoj vek (22 rokov) ma to veľmi netrápi. Herci boli sympatický, dej príjemný len mi tu chýbala väčšia akčnosť. 75%

• 2.11.2012  22:22
    Sinister (2012)

Očakával som v kine len hŕstku ľudí, no prišlo ich na môj vkus trocha veľa (až okolo stovky). Dosť ľudí sa tam bavilo a mňa to rušilo. Pri mne 2 dievčatá si stále zakrývali oči a jačali pri zvýšeni hlasitosti "vážnejšej hudby" , načo taký chodia do kina keď film sa boja pozrieť :) Keby na konci si "nepošepkali" že ostávajú už len 4 minúty do konca filmu, tak by ste ten koniec zobrali menej očakavane :( Ešte nikdy pri pozeraní filmu som sa tak nezlostil, ako teraz pri tomto horore. Celý film sa odohráva prevažne okolo hlavnej postavy Ellison (Ethan Hawke), ktorý mi pripomenul ďalšieho spisovateľa hľadajúceho inšpiráciu v mystických príbehoch, ktoré nekončia veľmi dobre. Kto očakával iný koniec, nech sa prihlási :D (SPOJLER !) aj keď som očakával že to bude skôr ten chlapec.

• 28.10.2012  00:50

Konečne niečo aj pre mňa cyklistu, aj keď to až také extra dobre nebolo, ale som rád aspoň za niečo :)

• 18.2.2012  23:03
    Hrdina ulice (2010)

Hodnotenie z mojej strany by bolo vyššie, nebyť takého konca a toho, že podobné filmy som už videl.

• 17.2.2012  22:08

Nepredvídateľný a skvelý dej, s "dobrým" koncom. Nechcem tu nejako obhajovať tých chlapcov, ale tý dozorcovia a riaditeľ boli pekný zmr*i. Viem, je to internátna škola, ale aj tak ma dostali nejaké scénky.

• 10.1.2012  22:25
    United (TV film) (2011)

Milujem UNITED !

• 6.1.2012  22:23
    Absurdistán (2008)

2 hviezdičky, 3, alebo až 4 hviezdičky? Ťažko rozhodnúť, preto volím zlatú strednú cestu. Tento film je najrozporuplnejší zo všetkých ktoré som videl.

• 4.1.2012  19:11

Film nebol až taký zlý, jedno čo má štve že som vyhodil 7,5 € za film ,kde tie efekty stáli za hovno.

• 29.10.2011  22:32

Neviem ako by tento film vyzeral bez Roberta De Nira, ale s ním v hlavnej úlohe (ako inač) to bola bomba hrajúca na city každého človeka. Mnohí sa stotožňujeme s niektorou z postáv, veď akoby aj nie, kedže film je nakrútení realistickejšie z pohľadu normálnych ľudí. Ako napísal LIVINGDEAD, na konci som bol na mäkko, čo sa mi nestáva. Každý má problémy, neoplatí sa ich skrývať najmä nie pred rodinou. Aj keď... :)

• 29.10.2011  20:16

Sklamal som sa, a to je Atkinson môj obľúbenec

• 8.10.2011  22:51

Skvelá dráma z prostredia internátnej školy, kde hlavný hrdina Erik bojoval nielen za školskou lavicou, ale aj medzi staršími spolužiakmi ktorí mu toho nedarovali veľa. Každodennú zlosť ventiloval na svojej záľube - plávaní, v ktorej bol najlepší. Našiel si tam kamaráta, s ktorým si dobre rozumel. Okrem kamarátstva sa tu zrodila aj láska, ktorú pociťoval ku dievčine z personálu školy. Nakoniec to bola ona, ktorá ho najviac zranila.

• 2.10.2011  16:30
    Rango (2011)

Zaujimavý animovaný film, na môj vkus až príliš dlhý . Ale ten dej kde sa to odohráva, a postavičky + ten suchý humor: „Skúste stráviť tri dni v konskej zdochline a piť vlastný moč... to chlapa zmení.“ Citácia od trona :)

• 2.10.2011  16:15
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Tento seriál ma uchvátil hneď po prvej časti, po ktorej som sa stal jeho fanúšikom. Seriál obsadený do stredoveku, v hlavných úlohach známe tváre ako Sean Bean, Mark Addy, Aidan Gillen, Peter Dinklage a ďalší. Dej graduje od začiatku a po prvej sérii má ešte veľa čo ponuknúť.

• 17.8.2011  17:45
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Po prvej časti: No vôbec ma to nenadchlo narozdiel od väčšiny ľudí tu na fóre. Prvý dojem je taký, že je to dosť trapný sitkom. Hrať šprta, ktorý zdedil rozum od Einsteina :) Koho by to zaujimalo pozerať? Uvidíme na ďalšie časti. Po tretiej časti: Zmenil som názor :D Ta prvá časť má veľmi neohúrila, ale tie ďalšie už dosť. Dávam palec hore

• 13.8.2011  11:14
    Thor (2011)

Krásna Portman, nezabudnuteľná princezná z Hviezdných vojen a stále šarmantný Anthony Hopkins. Škoda že ma viac toho vo filme nezaujalo. Ale to bude asi tým, že je to fantasy :)

• 10.8.2011  19:31
    127 hodin (2010)

Tento týpek má podobné hobby ako mám ja. No má aj niečo naviac: neuveriteľné nešťastie :-) Niektoré scény mohli vynechať, ale už mi je to jedno. V HD pozerať niečo takéto. Príjemné prostredie, príjemní ľudia (dievčatá čo spoznal), príjemný koniec

• 10.8.2011  17:43

Kultová trilógia. Na konci filmu som bol strášne smutný, že už ďalšie diely nebudú :(

• 9.8.2011  22:56

Ja milujem všetke diely Planéty opíc. Začiatok všetkého, začiatok Planéty opic, začiatok novej éry, december 2012 :) Eh, bodlo by to aj nášmu svetu. Som namieru spokojný

• 29.7.2011  19:44
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Videl som 2 série a musím skonštatovať, že je to vynikajúci seriál. Zaujímaví herci (dvaja bratia) v hlavnej úlohe brázdia Amerikou a chytajú zlých démonov. No musia sa vysporiadať aj so všednejšími vecami, ako sú dievčatá, peniaze (falšujú kreditné karty), niekedy musia bojovať aj proti kolegom v brandži.

• 27.6.2011  17:57

Herci nesympatický, dej nesympatický, momenty nesympatické :) Ako to mám zhodnotiť? Tento film sa hraje na niečo, na čo nemá. Ten Rambo, a to "náhodné" stretnutie s tou dievčinou na bľuvanie. Aspoň jedna hviezdićka, aj keď neviem za čo.

• 15.6.2011  22:45

Som tak pozitívne naladený po tomto filmu, že mi došli slova ako okomentovať ho tu na csfd :)

• 13.6.2011  13:51
    Bratislavafilm (2009)

Je to nehorazná sračka na čele s Fialovou. Na Eastern plays/ to nemá

• 6.6.2011  21:25
    Paul (2011)

Toľko nerdov pokope. Najlepši a najnormalnejši bol asi ten Paul "Nebudem predsa jesť mrtvého vtáka" :D. V tých krátkych nohaviach vyzeral ako týpek, a tie jeho hlášky ... Mimozemšťan so slovníkom nejakého "vajčiaka" , ktorý fajčí trávu... Dosť ma pobavil, ako tej cicuške vysvetľoval o evolucii. A tie nadávky,... Pukal som smiechom. Bol najnormalnejším tvorom vo filme, medzi toľkými čudákmi. Vlastne aj tak všetci boli pohoďáci :)

• 2.6.2011  22:39
    Obhájce (2011)

Matthew McConaughey je skvelý herec a na takúto rolu ako uliaty. Obľubil som si ho po Maximálnom limite. K filmu: Dej gradoval, časom bol zamotanejší a záver neočakavaný. Koniec filmu bol zabitý, tak ako sa patrí pre skvele filmy!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11