K zemi hleď! (2021)

Tento film poukazuje možno na skutočnú tvár tupcov ktorí vedú USA a iné liberálne krajiny. Zachránia sa len bohatí ktorí ťahajú v pozadí za nitky a možno aj takí ako senilný dedko Bajden, poradca prezidenta čo si myslí že je kôň a LGBTI komunita ktorá sa ,,vie,, rozmnožiť a tak zachrániť ľudstvo :D Ten koniec bol fantastický. Všetci zachránení vyzerali akoby ich niekto vysral na inej planéte.

RuPaul's Drag Race (2009) (pořad) odpad!

Fuj. To čo má byť? A také vysoké hodnotenie to má?

Jodie, vyvolený (2023) (seriál) odpad!

Vzostup antikrista? Nie, ďakujem. Netflix hrá vedúcu úlohu v propagovaní satanizmu, okultizmu a nahoty do celého sveta. Je to práve táto spoločnosť, ktorá v roku 2020 uviedla na svojom twitterovom účte slová „Praise Satan“ (velebte satana). Kam netflix ešte zájde? Podporovať homosexuálov, zvrátenosti, satanistov. Nabudúce natočia seriál o tínedžerov čo si myslia že sú kone.

Divoké historky (2014)

Videl som to niekoľkokrát. Veľmi zaujímavé poviedky.

Únos letadla (2023) (seriál)

Dobré obsadenie a zaujímavý dej plný zvratov. Očakávam 2. sériu nakoľko tam neukončili nejaké linky.

Silo (2023) (seriál)

Peckový seriál. Celú prvú sériu som si užil. Milujem tento typ žánru. Záver série navnadil na pokračovanie. Pravda je niekde uprostred, ale to sa dozvieme až pri ďalšej sérií. Mám pocit že nás čaká veľa zvratov.

Silo - Venku (2023) (epizoda)

Peckový seriál. Pravda je niekde uprostred, ale to sa dozvieme až pri ďalšej sérií. Mám pocit že nás čaká veľa zvratov.