Srážka s mimozemšťanem (2011)

Toľko nerdov pokope. Najlepší a najnormalnejší bol asi ten Paul. ,,Nebudem predsa jesť mrtvého vtáka" :D V tých krátkych nohaviciach vyzeral ako týpek, a tie jeho hlášky ... Mimozemšťan so slovníkom nejakého "vajčiaka", ktorý fajčí trávu. Dosť ma pobavil, ako tej cicuške vysvetľoval o evolúcii. A tie nadávky. Pukal som smiechom. Bol najnormalnejším tvorom vo filme, medzi toľkými čudákmi. Vlastne aj tak všetci boli pohoďáci :)

Obhájce (2011)

Matthew McConaughey je skvelý herec a na takúto rolu ako uliaty. Obľúbil som si ho po Maximálnom limite. K filmu: Dej gradoval, časom bol zamotanejší a záver neočakávaný. Koniec filmu bol zabitý, tak ako sa patrí pre skvele filmy!

Horizont události (1997)

Záver filmu bol primitívny... Horor mi to vôbec nepripominalo. Je mi ľúto toho filmu.

Všemocný (2011)

Pre mňa najlepší film v roku 2011. Existujú takéto pirulky? Možno

Největší z Čechů (2010)

Aj keď som slovák, tak tento film sa mi dosť páčil. Natočený s takou ľahkosťou, humorom, jednoduchosťou ...

Zelený sršeň (2011)

Ja som sa bavil na niekoľkých scénach. Najmä na Brittovi Reidovi ako si počínal z dedičstvom. Mne sa Zelený sršeň páčil, páčil sa mi dej filmu, ako naberal grády, herci a najme Cameron Diazová. Konečne niečo dobré v tomto roku :)

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Dosť dobrý remake. Pre mňa originál a tento remake sú na rovnakej úrovni. Dobrý je aj vďaka sexyci Jessici Biel, ja ju jednoducho zbožňujem :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Je pravda že tých rozhovorov bolo dosť, dosť takých čo ma nudili. No celkový dojem zo seriálu mám dosť dobrý, tak dúfam že budú ďalšie série ale už vymakanejšie. Aj keď posledný diel sa mi veľmi nepáčil. Ta budova a celý dej okolo nej oničom. AKoby tam strácali svoj čas

Mučedníci (2008) odpad!

Tento nechutný film horší ako SAW má nejako dobré hodnotenie tu na CSFD. Nie som fanúšik nejakého filmu, v ktorom sa len mučí ... Dosť som sa naň tešil, ale ani som ho nedopozeral. Totálna sraćka, totálne sklamanie pri vysokom očakávaní. Som hlboko sklamaný.

Ovládací panel
10 bodů