Cesta ven (2022) (seriál)

Mesto plné tajomstiev, bytosti bažiacich po zabíjaní okorenené hororovou a mystickou atmosférou. Kto vôbec má rád nočné mory? Oni v jednej žijú. Alebo sú to nočné mory viacerých občanov? Veľmi mi to pripomína seriál Lost.

Take the Night (2022)

Veľmi nezáživný a zle postrihaný film.

Poslední představení (2020) (seriál)

Fenomén !!! Absolútna legenda. Tie média boli a sú riadna stoka hovien. Ináč Posratí liberáli u DemoNkratov. Som rád že ich Jordan nepodporil ! Politika do športu nepatrí.

Bridgertonovi (2020) (seriál) odpad!

Vymývanie mozgov. Očakávam od netflixu že natočí seriál o bielom Majklovi Džordanovi alebo čiernom Hitlerovi. Príp. žltý bývalý americký prezident Obama. Toto je totálne dno a prekrúcanie histórie.

UFO Švédsko (2022)

Mladá rebelka má neskutočné nadšenie pre hľadanie UFA. Tí starí harcovníci si môžu brať príklad. Zoberieme si niečo z tohto sci-fi do reálneho života? Majme väčšie nadšenie konať zaujímavé veci aj keď už máme svoj vek. Nežijme rutinný život ako väzni.

Gladiátor (2000)

Dej tohto filmu ma dosť zasiahol. Chovanie a jednanie tohto muža. Ta jeho zdržanlivosť. Jednoducho TOP! Ja by som na jeho mieste vybuchol. Ten herec to tak obišiel že dovi dopo. Úžasný film. Aj keď sa to udialo v minulosti, je to príkladné pre každého muža dnešnej doby.

Nezvaný host (2020) odpad!

Prečo Bruce? Prečo si tam hral? Nebolo ti to trápne? Alebo si prehral stávku?

Noční agent (2023) (seriál)

Sympatickí herci a tajomná atmosféra dodáva akčnému seriálu šmrnc. Nenudil som sa