virus10

okres České Budějovice
SK Slavia Praha-Motor ČB

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.5.2017  01:17

Po sedmičce Rychle a zběsile jsem byl rozhodnutý, že na další díl do kina nepůjdu, přesto jsem to nakonec porušil. Ono to přece jen láká, když vám obsadí do role záporačky Charlize Theron a ještě k tomu slýcháte spíše jen pozitivní ohlasy na film, víte o rekordních tržbách a k tomu si přidáte dvojici Jason Statham a Dwayne „The Rock“ Johnson. O tom co se mi nelíbilo se snad už ani nemá cenu rozepisovat, to bych se mohl opakovat. Přece jen bych ale raději viděl Jasona Stathama zase na druhé straně, bratříčkování s „rodinou“ není nic pro mě. Zlepšení oproti sedmičce je u vtipných momentů a akční scény mě v rámci možností bavily. Vlastně pořádně nevím jak to ohodnotit. 3 a půl hvězdičky.

• 30.3.2017  20:00

Vzhledem k mým očekáváním nemám ke Ghost in the Shell ani moc výhrad, jen tomu prostě chybělo to něco, co by to katapultovalo nad průměr. Možná ta/ten duše/duch?

• 20.11.2016  21:42
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Běží druhá série, ale tu už vůbec nesleduji, takže hodnocení jen po první várce.

• 7.8.2016  15:43

Od Suicide Squad jsem čekal rozhodně více, ale moc povedený film to teda není. Většina postav mi moc sympatická nebyla a to mam záporáky opravdu v oblibě. Ani Will Smith nic extra, tak aspoň že Harley Quinn nezklamala, díky ní 3 hvězdičky.

• 5.8.2016  23:59

Už to není tak záživné jako hlavně první díl a ještě k tomu to je celkem nepřehledné, aspoň že ten Spock a některé další hlášky to trochu zachraňují.

• 2.8.2016  08:52
    Totem vlka (2015)

Číňan nebo Mongol, prašť jako uhoď, prostě debilní lidi.

• 25.6.2016  23:19

Přítelkyně se málem stala druhou obětí filmu.. :D

• 7.6.2016  21:09
    The Boy (2016)

Tento horor mě ani moc nelákal, říkal jsem si, další kravina ve stylu Annabelle. Přece jen téma vražedné panenky mi moc nesedí. Jenže i tak se na The Boy dostalo a ve výsledku to bylo určitě lepší než zmiňovaná Annabelle. Zpočátku se to vyvíjí podobně, ale nakonec se film ubírá jinou cestou a to mu určitě prospívá.

• 3.5.2016  01:20

Ženské obsazení vynikající, příběhy pěkně propojené, triky povedené, zápletka dostačující, vtípky ucházející, souboje kvalitní, nuda nenastala. Já jsem s touhle fantasy oddechovkou spokojen, vadil mi trochu jen konec, ale nemůžu čekat, že pohádka skončí špatně.

• 3.5.2016  00:39

To je tak, když jdu do kina na Tarzana a místo toho sleduji Mauglího. Tentokrát jsem krutě odflákl výběr filmu. To bude asi tím, že byla levná neděla a cena byla 50Kč. Mně to bylo divné, když začalo mluvit zvíře :D Na druhou stranu to tak špatné nebylo, prostě pro děti.

• 10.4.2016  20:59

Dobře pošahaná holka :D tenhle horor určitě nenudil.

• 13.3.2016  12:10

Celkem příjemné, sympatické a vtipné. Hlavně než až tak moc předvídatelné jako filmy podobného ražení. Takže i když je to spíše na 3 hvězdičky, za ne úplně typický konec hvězdičku přidám.

• 15.2.2016  00:00
    Deadpool (2016)

Těším se na pořádného protivníka Mela Gibsona, Dolpha Lundgrena nebo Keiru Knightley :D

• 1.2.2016  22:30
    Po svatbě (2006)

Dánové ty dramata zvládají výtečně. 4,5*.

• 9.1.2016  23:13

Opravdu vtipných komedií moc není. Tato naštěstí patří mezi výjimky. Natlemil jsem se fakt hodně. Tak vtipné a zároveň tak připomínající realitu, byť s trochou nadsázky.

• 2.1.2016  13:07

Leo už si toho Oscara zaslouží, tak mu ho dejte, ať nemusí přespávat ve zvířatech :D

• 28.12.2015  01:13
    Správnej dres (TV film) (2015)

Komentáře některých uživatelů zde nevěstí nic dobrého, ale já žádný velký problém neměl. Neříkám že jsem se smál od začátku do konce, to tedy ne, ale svůj účel tahle oddechovka splnila. Smíchu bylo dost a ani zbývající pasáže mě nenudily. Jirka Mádl jako hokejista-magor obstojný, hlavně jako ten magor teda, Taťána Kuchařová působila sympaticky a nehrála vůbec špatně, jen ty pusy mi nepřišly uvěřitelné. Samozřejmě film moc neodpovídá realitě, ale každému už na začátku muselo být jasné, jak to asi dopadne. Takže i když víme, že ve skutečnosti by to bylo asi jinak, ve světě romantických komedií to dopadá vždycky stejně. 3-4*.

• 29.11.2015  16:02
    Loft (2008)

Pro mě velké překvapení, tentokrát dokonce z Belgie. Na tenhle film bych asi nikdy nenarazil, jenže nedávno jsem si všiml americké verze a až ta mě nasměrovala k originálnímu LOFTu. Přece nebudu koukat první na americkou kopírku! Po delší době tu máme zase něco rafinovaného a zároveň to nepůsobí tak debilně. O promyšlené filmy se totiž snaží více tvůrců, ale ne vždy to úplně vyjde.

• 19.11.2015  00:01

U posledního dílu Hunger Games jsem se trošku obával, aby amíci nevyměkli a a nerozhodli se, že nechají některé postavy oproti předloze přece jen naživu. SPOILER!!! Vždyť tam umírají děti!! KONEC SPOILERU. Nějaké ty klepy o tom se ke mně dostaly, ale spíš to bylo přání některých fanynek. Tím pádem se mé obavy naštěstí nepotvrdily a jsem rád, že se celá filmová tetralogie drží knih ve všech důležitých aspektech. Se zakončením série jsem spokojen, ale určitě by se z toho dalo vytřískat ještě o něco více. Závěrečný epilog se mi moc nezdál už v knize, takže to nakonec nebylo tak zlý. Už jsem byl asi vnitřně připraven :D

• 7.11.2015  23:48
    Les sebevrahů (TV film) (2013)

Nebylo to vůbec špatné, ale přece jen bych chtěl vidět tento námět skutečného Lesa sebevrahů na vyšší úrovni. Prostě ne tak béčkové, naopak více peněz a umu. Aokigahara je pro mě celkem zajímavé téma, přečetl jsem o tom docela dost, ale nikdy bych tam nevkročil :D Takže natočit znova a tentokrát do kinodistribuce!

• 14.9.2015  20:14

Popravdě jsem se moc nezasmál, bylo tam jen pár okamžiků, jako že fakt málo, takže film, co se mi za chvilku vytratí z hlavy. Taková napodobenina Hangoveru, jak už i český název napovídá. Naštěstí jsem se u toho aspoň moc nenudil, takže i přes absenci smíchu to je ještě za dvě hvězdy.

• 15.7.2015  23:47
    Ant-Man (2015)

V době kdy se začalo povídat o zfilmování Ant-Mana jsem se celkem zhrozil. Jak jako tohle chtějí obstojně natočit? Přeci jen chatakteristika této postavy je oproti ostatním, již zfilmovaným Avengerům, dost odlišná. Je ještě víc neuvěřitelná, šílená, ba dokonce je sama o sobě směšná. Naštěstí časem se moje obavy vytrácely a po Strážcích Galaxie úplně zmizely. Už jsem přesvědčen o tom, že Marvel ví co dělá a hlavně co si může dovolit. Prakticky všechno :D Takže jsem bez váhání vyrazil do kina a po promítání jsem určitě nelitoval. Taková látka musí být brána s nadhledem a měla by být podána dostatečně vtipně. U mě obojí funguje a navíc jsem se ani nenudil. Mašinka Tomáš nejlepší :D

• 2.7.2015  14:12
    Méďa 2 (2015)

Přibližně na stejné úrovni jako první díl. Pár hluchých míst by se našlo, hlavně ten občasný zpěv mě štval, ale jinak jsem se solidně bavil.

• 29.4.2015  23:30

Určitě slabší než první díl. Vlastně jedna z horších Marvelovek. Naštěstí jsou ale Marvelovky filmy kvalitní, takže i Avengers: Age of Ultron zaslouží vyšší hodnocení. Pro mě mezi 3-4*, ale naklonec se přikláním ještě ke čtyřem. Horší pro mě byly už jen filmy Neuvěřitelný Hulk, Captain America: První Avenger a Thor: Temný svět.

• 11.4.2015  10:25

Vstupem Jasona Stathama do Rychle a zběsile jsem očekával nejlepší díl série. Tomu nasvědčovalo i to, že režii dostal na starost můj oblíbený režisér James Wan. Jenže nakonec tomu tak rozhodně není. James nejspíš neměl moc volnou ruku při tvorbě a to je opravdu škoda. Že je to přehnané, to bylo jasné dávno dopředu, i když tady dostává slovo přehnané nový rozměr, to už je fakt moc. Ale co, to nebudu řešit u akčního filmu. Co mi ale vadilo, natož v akčním filmu, byly ty sentimentální kecy. Tvůrci se snaží o emoce a chtějí dojmout diváka. Na někoho to tak asi i působí, ale na mě rozhodně ne, kdyby toho aspoň nebylo tolik. Prostě zbytečná nuda. Kdyby se už dříve nesmyslně neoživovala Letty, mohlo to dopadnout o něco lépe. Rozlučka s Paulem Walkerem měla být údajně také velmi emotivní, což si teda zrovna nemyslím, ale sestřihy jeho postavy v sérii byly hezké. Čest jeho památce. Závěrem.. Jason Statham kvalitní, bohužel ne maximálně využit, když už obsadili tak kvalitního záporaka, mohl aspoň někoho z nich zlikvidovat (Han se nepočítá). Rock naprosto v pořádku, jen tam byl málo. Diesel už mě s tou rodinou štve delší dobu, netřeba se dál vyjadřovat. Paul Walker paráda, na rozdíl od předešlého dílu byl zde plnohodnotným členem týmu. Humor dodával prakticky jen Tyrese Gibson, ale vtipné to bylo jen místy. Takže oproti šestce pokles. Kurt Russell neurazil ani nenadchnul. Jo a ještě hudba, ta byla převážně strašná, tohle skutečně není můj styl. Sečteno a podtrženo jsem čekal daleko víc.

• 16.3.2015  22:27
    Oldboy (2013)

Hodně by asi pomohlo, kdybych neviděl originální jihokorejský snímek. Jenže to se nestalo. Původní Old Boy je napínavý a přichází s něčím nečekaným. Zároveň je ale zbytečně chaotický a divák tak neudrží koncetraci po celou dobu filmu. Americká verze je naopak zpracovaná přehledně, ale jelikož znám pointu, Oldboy ztrácí koule. Ach ty americký kopírky..

• 22.2.2015  22:54

A zase se prokazuje, že Van Dammovi na stará kolena svědčí role záporáků.

• 22.2.2015  19:37

Waau!! Matthew Vaughn je prostě třída!! Po excelentním Kick-Assu natočí tuhle krutopřísnou akční jízdu ve stylu Jamesa Bonda, kde rozhodně není nouze o smích a vlastně je to stejně šílené a nekopromisní, jako právě zmiňovaný Kick-Ass. Samomřejmě se k tomu musí dopředu přistupovat tak, že je to značně přehnané, ale to by snad mělo být každému hned jasné. Samuel L. Jackson je jako záporák-magor prostě perfektní, už jen ten jeho rovný kšilt byl moc :D Zbytek obsazení vůbec nezaostává a ve výsledku tomu není co vytknout. Možná jen jedna maličkost. S ohledem na některé scény by to chtělo více krve, ale jinak bez problému. Bondovky blednou závistí, přichází Kingsman, ten má grády. Hromadné bitky v kostele, na pláži a ve městech se jen tak nezapomínají. Náramně jsem se bavil. P.S. Já chci taky princezničku :D

• 24.12.2014  02:47

Po vynikajícím prvním a druhém snímku REC spatřil světlo světa díl třetí, nesoucí podtitul Génesis. Ten byl všemi kritizovaný a vcelku oprávněně, protože kouzlo série REC se úplně vytratilo. Zatímco první dva filmy natočili Jaume Balagueró a Paco Plaza spolu, další měl na starost každý zvlášť, a tak Plaza natočil Génesis a Balagueró Apocalipsis. Dost lidí mělo za to, že oním důvodem poklesu kvality série je právě post režisérské stoličky, a proto se mnohem více nadějí vkládalo do čtvrtého dílu. A i když se třetí REC moc nepovedl, tedy ohledně důstojného pokračování svých skvělých předchůdců, člověk se u toho aspoň slušně bavil a nebýt nálepky REC, nebylo by zklamání z filmu určitě tak velké. Naopak čtvrtý REC postrádá veškerou šťávu a hraje se spíš na kecy. Jasně, nějaký vysvětlení je důležitý, ale mohlo by se tam toho dít víc. Pro mě bohužel nejhorší díl. Největší plus je návrat Ángely Vidal.

• 8.12.2014  21:58

To je tak vesnic-ké a bl-bé až to neni tak katastrofál-né :D

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10