virus10

okres České Budějovice
SK Slavia Praha-Motor ČB

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 24.4.2021  08:20

Raiden mi moc nesedl, ale to bude tím, že Christopher Lambert ve starém filmu byl prostě top. Fatality zvedají moje hodnocení, moc povedené, děkuji za eRko! Příště se už snad dočkáme i turnaje. A taky se dostaví Johnny Cage.

• 22.1.2021  11:35
    30 stříbrných (TV seriál) (2020)

První tři díly jsou kvalitní, pointa ohledně boha, svobody, okultismu a božských předmětů je velice zajímavá. Důchodci s řetízkem i zrcadla super nápady. Bohužel u zbývajících dílů se najdou i slabší místa. Odbočky do Sýrie nebo Izraele jsou spíše zbytečné, chápu že se i tam něco stane a zároveň to zdůrazňuje problém celosvětově, ale já bych je tam mít vůbec nemusel. Možná by pak nekleslo tempo seriálu. 3-4*. Škoda.

• 10.1.2021  13:08

Nejlepší na celém filmu je začátek s malou Wonder Woman, zbytek je prakticky 2 a půl hodiny ničeho.

• 3.1.2021  18:13

Za rozhovory s herci oblíbených seriálů. Zbytek nuda.

• 9.10.2020  12:30

Nejhorší Sandlerovka.

• 31.8.2020  19:21

U prvních tří epizod jsem mocně usínal a říkal jsem si, co je na tom tak skvělého, když to ani nedokáže udržet mou pozornost a samou nudou se mi zavírají oči. Naštěstí jsem poctivý a než seriál ohodnotím, snažím se vidět aspoň jednu řadu. Takže jsem i přes menší vnitřní odpor pokračoval a Hill House se mi odvděčil. Postupem času byl The Haunting of Hill House čím dál zajímavější a nakonec ten barák opravdu za návštěvu stál.

• 26.8.2020  23:53
    Tenet (2020)

Samozřejmě jsem to moc nepobral, bohužel nevím, jestli mám chuť se podívat znova. Nebo jinak, nebyl jsem úplně mimo, dokonce jsem celkem brzo předvídal,.. !!SPOILER!! ..že bojuje sám se sebou, ale i tak zmatek. Já vím, můj problém. Tenet je v mnoha ohledech skvělý, ale postavy nejsou citově svázané s divákem, a tak vám na nich ani moc nezáleží. Vlastně mi bylo jedno jestli bude konec světa nebo ne. I když tomu jsem stejně nevěřil, takže asi i proto. Nejlepší postava zase záporák.

• 17.8.2020  23:34
    Ledová archa - Série 1 (série) (2020)

Škoda, takový potenciál. Film je rozhodně lepší. Postavy na kterých mi nezáleží, dobrá je v podstatě jen Jennifer Connelly a docela ujde ta bohatá znuděná zrzka. Určitě by se našlo dost dalších výhrad. Naštěstí se najdou i dobré pasáže a i když to ne vždy vyloženě graduje, aspoň si to kolísavě udržuje nějaký standart. Ke konci série jsem zase přemýšlel o vyšším hodnocení. Zatím 3,5 a doufám v lepší pokračování.

• 1.12.2019  01:16

Příjemná vánoční jednohubka, kterou táhne sympatická Emilia Clarke, škoda jen těch zbytečných podprahovek, jenž malinko kazí dojem z filmu. 3,5*.

• 30.11.2019  23:55

Kouzelná Emilia Clarke prostě.

• 1.9.2019  22:27
    Annabelle 3 (2019)

Začátek vypadal dobře, ale to je tak všechno. Postupem času se atmosféra vytratila stejně jako ten vlkodlak. Takže ve výsledku se nestalo vůbec nic.

• 20.5.2019  23:53

Všemi kritizovaný předchozí díl pro mě skvělý, za to poslední díl zklamal z celého seriálu nejvíc.

• 19.5.2019  21:23
    John Wick 3 (2019)

John Wick je čím dál lepší!

• 30.4.2019  01:50

Sice jsem velkou bitvu čekal ještě lepší, ale i tak s přihlédnutím očka 5 hvězdiček. Mělo to hodně skvělých okamžiků, hlavně soundtrack, jenže i nějaký ty mouchy by se našly. Nejvíc mě mrzí, jak tvůrci seriálu vyměkli a celkem se bojím zakončení. Kam se poděly šokující zvraty z dřívějších sérií? Chápu, že už tolik hlavních postav nezbývá, ale přece jen mohli aspoň jednu hlavní postavu obětovat pro tak speciální díl jako je tento. Snad nás konec seriálu ještě překvapí, doufejme.

• 25.4.2019  22:51

Velké finále je tady a jak už se stalo u Marvelovek tradicí, samozřejmě jsem musel zavítat do kina na předpremiéru. Očekávání byla rozhodně veliká, protože dokonalý Infinity War nastavil laťku hodně vysoko. Spolu s nesmírnou natěšeností na Endgame ale přicházely i jisté obavy. Jelikož všem bylo jasné, že naši hrdinové musí zvrátit události z předchozích Avengers, bylo také bohužel nevyhnutelné cestování časem, což většinou přináší více škody než užitku. Zde to naštěstí dojem nekazí, i když nějaké připomínky bych měl. Film celkově skvěle uzavírá jedno obrovské universum a je vidět, jak to má Marvel do detailu vymyšlené a vše do sebe zapadá. Smrti hlavní postavy jsme se také dočkali, škoda jen, že to byla spíš sebevražda. Ocenil bych, aby Thanos aspoň někoho zabil. Ano, fandil jsem mu, skvělá postava. Humor funguje klasicky na jedničku, obzvlášť vizáž Thora. Celkově zaslouženě 5/5, ale Infinity War je stejně lepší!

• 6.3.2019  22:28

Dostačující oddechovka před velkým finále. Nezklame ani nenadchne, ale stále lepší než pro mě nepochopitelně oscarový Black Panther.

• 19.10.2018  22:11

Málo Fiska, ale určitě se to rozjede!

• 7.9.2018  23:53

Vše funguje jak má, krásný film. Bohužel mé hodnocení musí jít o hvězdičku dolů, protože jestli je něco, co nemam rád, tak to jsou na chlup stejný kopírky. Stačí dosadit jiné herce (zde naštěstí kvalitní), vybrat jinou lokalitu a film je na světě. Mexický originál Bez návodu není určitě horší, ale uznávám, že ho asi moc lidí nevidělo a proto nemají takový problém jako já.

• 20.7.2018  22:32

Hodně velké překvapení. Nepříjemné, náročné, uvěřitelné, znepokojující psycho-rodinné drama.

• 16.6.2018  21:19

Transformeři jsou mrtví. Slátanina kterou nezachrání ani Anthony Hopkins. Od začátku totálně mimo mísu od Merlina přes Hitlera až k nekonečnému konci filmu. Ztráta času.

• 1.5.2018  22:58

Chvála ze všech stran, tak jsem čekal něco víc.

• 25.4.2018  21:53

Wau. Moc slov mě nenapadá. Prostě bezkonkurenční komiksovka.

• 19.1.2018  22:20
    Coco (2017)

Pro začátek. Animované filmy nejsou nic pro mě. Nikdy mě to nedojímalo, nějak zvlášť nerozesmálo, nepřišlo mi to roztomilé ani nic podobného. Já sám bych na to do kina nikdy nešel. Trailer také nenaznačoval, že by mělo být něco jinak. Přesto tomu tak je. A ne že by si mě to získalo humorem. Coco boduje úplně jinak, na takové animáky by měly chodit malé děti do kina a ne na ty nicneříkající blbosti. Dojemná připomínka toho, že na zesnulé nemáme zapomínat.

• 2.5.2017  01:17

Po sedmičce Rychle a zběsile jsem byl rozhodnutý, že na další díl do kina nepůjdu, přesto jsem to nakonec porušil. Ono to přece jen láká, když vám obsadí do role záporačky Charlize Theron a ještě k tomu slýcháte spíše jen pozitivní ohlasy na film, víte o rekordních tržbách a k tomu si přidáte dvojici Jason Statham a Dwayne „The Rock“ Johnson. O tom co se mi nelíbilo se snad už ani nemá cenu rozepisovat, to bych se mohl opakovat. Přece jen bych ale raději viděl Jasona Stathama zase na druhé straně, bratříčkování s „rodinou“ není nic pro mě. Zlepšení oproti sedmičce je u vtipných momentů a akční scény mě v rámci možností bavily. Vlastně pořádně nevím jak to ohodnotit. 3 a půl hvězdičky.

• 30.3.2017  20:00

Vzhledem k mým očekáváním nemám ke Ghost in the Shell ani moc výhrad, jen tomu prostě chybělo to něco, co by to katapultovalo nad průměr. Možná ta/ten duše/duch?

• 20.11.2016  21:42
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Běží druhá série, ale tu už vůbec nesleduji, takže hodnocení jen po první várce.

• 7.8.2016  15:43

Od Suicide Squad jsem čekal rozhodně více, ale moc povedený film to teda není. Většina postav mi moc sympatická nebyla a to mam záporáky opravdu v oblibě. Ani Will Smith nic extra, tak aspoň že Harley Quinn nezklamala, díky ní 3 hvězdičky.

• 5.8.2016  23:59

Už to není tak záživné jako hlavně první díl a ještě k tomu to je celkem nepřehledné, aspoň že ten Spock a některé další hlášky to trochu zachraňují.

• 2.8.2016  08:52
    Totem vlka (2015)

Číňan nebo Mongol, prašť jako uhoď, prostě debilní lidi.

• 25.6.2016  23:19

Přítelkyně se málem stala druhou obětí filmu.. :D

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11