fashion

okres Bytča
I love Rock'n'Roll

<< předchozí 1 2
    • 11.8.2018  23:05

Celý film je zlý. Našla som len jeden okamžik, kedy som bola dojatá. Čítala som od Paula dosť kníh a musím povedať, že toto bolo hrozné. Neviem, či to videl samotný Paulo, ale asi by sa schuti zasmial. Od jeho kníh ma film veľmi, ale veľmi ďaleko. Jeho knihy sú jedna bázeň (krásne písané s hlbokým nádychom). Ak by to bol niekto ochotný spracovať, bola by som nesmierne nadšená. Toto už vážne nie. Stačil mi plagát a vedela som, že to bude na tento spôsob. Snažiť sa zachytiť život spisovateľa, k tomu pripojiť rôzne časové obdobia a jeho dielo samotné je veľmi, ale veľmi zlá kombinácia. Nejde to a večná škoda, vážne som sa tešila.

• 22.10.2017  16:11

Výborná hudba.

• 8.2.2017  10:18

Film z pohľadu laika je pekný, no najviac ma zaujal výkon Casey-a Affleck-a. Ten je ale neskutočne výborný.

• 10.10.2015  22:27
    Assassin (2015)

Vizuálne dokonalé.

• 26.8.2015  00:49

Pozerala som to prednedávnom a s odstupom času to nedokážem tak oceniť tak, ako keď som to videla prvý krát. Amenábar je môj obľúbený režisér. Prvýkrát videné v koncom roku 2012. Vtedy ma to veľmi zaujalo, vtiahlo do deja, bolo cítiť obrovské napätie. Dlho som nad týmto filmom ešte rozmýšľala. Teraz, keď som to pozerala, tak mi to prišlo obyčajné, priam predvídateľné. No napriek tomu hodnotenie nezmením.

• 1.2.2015  00:51
    Whiplash (2014)

Nominácia na mieste - J.K. Simmons

• 14.9.2014  09:56

Výborný Jared Leto :*

• 15.8.2014  20:11
    Oči války (2009)

Nevedela som, že sa ešte dožijem niečoho tak dobre spracovaného. Psychologické, surové, sugestívne a hlavne dobre zahrané. Čo vyzerá na pohľad nevinne a nezaujímavo, skrýva obrovskú hĺbku. Režisér sa zahráva s divákom práve v detailoch. Milujem filmy, ktoré majú čo povedať.

• 17.11.2013  11:38

Niekedy v budúcnosti si musím nájsť na toto čas. Film vyžaduje veľkú sústredenosť. Nezaraditeľný kúsok, ale podmanivý a krásny.

• 13.9.2013  14:21

Takýto druh filmu som chcela už dávno vidieť. Chaotickú Anu som našla náhodne ako ukrytý klenot. Očarujúce!

• 6.7.2013  18:48

• 11.4.2013  17:51

Najlepšie sfilmovaná časť HP.

• 9.4.2013  16:16
    Lore (2012)

Absolútne úžasná kamera...atmosférický skvost!

• 3.3.2013  11:32

Vážne veľmi dobré. Budované napätie, ktoré je zárukou kvality. Sústredené, herecky profesionálne a hlavne prvotriedne. Milujem španielsku tvorbu, najmä, keď je tak skvelá. Odporúčam.

• 20.12.2012  20:19
    Lovci hlav (2011)

Nie je to žiaden ,,american style", ale nórska špecialita. Nečakala som, že sa budem pri tomto druhu žánru smiať dobrých pár minút. Ale scéna s traktorom proste nemá chybu. :D Čo dodať,skvelé renomé pre režiséra!

• 20.11.2012  15:51
    Warrior (2011)

Zo začiatku zmiešané pocity. Záver je jasný, od okamihu ako spoznávame druhého brata. Charaktery postáv sú zatriedené a hlavne dobre zahrané, čo je ináč podstatou kvality filmu. Trauma z detstva vedie diváka počas celého filmu až k dramatickému koncu. Pre mňa osobne nie je ani najdojímavejší záver filmu, ale scéna, keď Tommy vezme svojho opitého otca do náručia a snaží sa ho upokojiť. Tiež vzťah bratov, keď sa po dlhej dobe stretnú v hale, je zaujímavým pohľadom. Mám pocit, že film sám o sebe nenesie až tak veľkú myšlienku, ako fakt, že sa tvorcovia pohrali s emóciami diváka. Každý si v jednom, či v druhom bratovi nájde toho svojho. Niektoré momenty však beriem s rezervou. Postava Tommyho mi zostane v mysli ešte veľmi dlho. Good job!

• 12.11.2012  10:58

,,Láska ľudí robí šťastnými a lepšími."

• 28.10.2012  17:14
    Mariňák (2005)

Ako to robí ten Gyllenhaal, že je tak neskutočne sexi, aj keď má bradu plnú slín? ;-P

• 10.9.2012  12:05
    Projekt X (2012)

• 3.10.2011  13:26

Skvelý výkon JULIETTE BINOCHE! I love her

• 31.3.2011  21:23
    Volver (2006)

Na kvalitu sa oplatí vsadiť. Pedro Almodóvar je v tomto obore génius.

• 26.1.2011  22:11

Keby som mala hodnotiť iba scenár a emotívny výkon 20 - ročnej herečky, tak je film dokonalým zmysluplným dielom neznámej režisérky. Táto sociálna dráma je asi najväčším prekvapením na finálovú 10 filmov nominovaných na oscara.

• 22.1.2011  21:56
    Edith Piaf (2007)

Silný príbeh silnej ženy. Obdivujem vášnivých ľudí, ktorí bojujú do poslednej kvapky krvi. Marion Cotillardová podala významný herecký výkon svojho života. Pri piesni Non, Je Ne Regrette Rien (neľutujem nič) som sa neubránila slzám. Tá žena poznala, čo je to život so všetkými úchvatnými vzostupmi aj hlbokými pádmi. Napriek tomu dokázala milovať a to je obdivuhodné.

• 20.12.2010  21:05
    Single Man (2009)

Čakala som niečo nudné, ale veľmi ma to prekvapilo.Veľká pochvala Colinovi Firthovi za sympatickú postavu učiteľa. Pre mňa najlepšie okamihy z filmu sú rozhodne: prednáška o strachu a rozhovor so študentom, predtým ako sa obaja vrhnú do mora.

• 15.12.2010  17:59
    Van Helsing (2004)

Možno plytké, ale Jackman, Beckinsale, Roxburgh tomu dali šmrnc. Mám rada tento film.

• 27.11.2010  09:54
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Dosť špatné na to, aby som to vôbec pozerala ďalej. Jediné, čo na čo sa dá pozerať sú herci, ale aj tí sú občas mimo.......................:(

• 23.11.2010  11:22
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Tento seriál je stelesnením zla - a to ľudia milujú, pretože podstata ľudí je zlá. POšAHaNInA na úrovni. :P

• 8.11.2010  20:45

Som spokojná. Čakalo som síce, že Javier Bardem bude hrať o niečo viac ako pol hodinu, ale v podstate mi to nevadí. Súhlasím s názorom, že film je inšpirujúci. Človek má chuť urobiť niečo bláznivé, čo by zmenilo jeho život. Film skrýva v sebe mágiu, a tou mágiou je láska. :P

• 23.7.2010  14:40
    Temné vody (2005)

Prostredie fungovalo na 100%

• 12.7.2010  22:00
    Šňup (2002)

Takéto filmy môžem - veľmi ma to bavilo najmä kvôli úžasnej Brittany a perfektnému Mickey-mu R.

<< předchozí 1 2