Jump street 21 (2012)

No parádička! Byl jsem strašně skeptickej vůči tomuto snímku, protože Jonaha Hilla, mám zarytého v hlavě z filmu Kopačky, jako otravnýho kudrnatýho frajírka. Totálně mě přešla chuť, si pustit jeho snímek Dostaň ho tam (2010). No víceméně, jsme si s prdelkou pustili 21 jump street na doporučení a vůbec jsme nelitovali. Parádní akční nářez, úžasný hlášky a skvělé herecké obsazení. Příjemná odpočinková záležitost! Za mě 4stars**** ...

Buly (1992) (pořad)

Buly je super, reportéři mají náboj a pořad má šťávu, funguje to. Přehledné statistiky, propracovaná grafika a k jednomu živému utkání i sestřihy z ostatních zápasů. Jediné co mi trošku vadí jsou reportérky ženy, ty nepatří k těm nejlepším a pořadu ubírají na kvalitě svými neznalostmi. Jinak ale bombička, můj pravidelný pořad během týdne. :)

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

Absolutní nálož povrchnosti a arogance, ale strašně zábavná. Carmen je hloupá, umělá blondýnka, která by se chtěla jednou stát skvělou zpěvačkou a Robert se vyžívá v tom, že si z ní dělá pořád jenom pr*el .. :))

Poslední bojovník (2007) (pořad)

Co kdyby jsme si rozřezali nohy piraňíma zubama .. a vetřeli si do ran sůl a chilli :)) Po prvním díle ****

Česko k neuvěření (2011) (pořad)

Rozhodně zajímavější, zábavnější a líp podané jak střepiny. ;)

Gulliverovy cesty (2010)

Je to škoda .. Námět skvělej, herecký obsazení taky super .. Jen se z toho dalo vyždímat minimálně dvakrát tolik! Film pobaví (Gavatar, Stolní fotbálek s liliputány, Black jako panenka v sexy růžovejch šatičkách .. :)) ale měl jsem to režírovat já .. chyběli tomu koule .. a ty si tenhle film zasloužil. *škoda*

Děkujeme, že kouříte (2005)

Srdcová záležitost. Neskutečně chytrý film. Aaron je sympaťák, má ukecanou hubu stejně jako já, asi proto ho v tomhle filmu tak moc žeru. Originál ve filmotéce je povinnost. Zatim čau, jdu si zapálit jednu marlborku .. :))

Natěrač (2008) (TV film)

Paní Hornovááá .. vy ku*vo zku*vená ... :P

Kontrafakt: Murdardo Mulano Tour 2005 (2005) (koncert)

Z časů, kdy kontrafakti produkovali to nejnádhernější co mohli. Věci jako podjeb hu .. pravda bolí .. a celá ERA .. to byl styl ! Škoda že to dopadlo s Rytmusem tak jak to dopadlo .. můžeme jen vzpomínat!

Stefanie (1995) (seriál)

Ahoj mami, na co to koukáš? ))