Mladá dáma (2024)

Bobby je krásná mladá slečna, která navíc umí hrát. Slabší pohádka, kde to napětí prostě chybí. Hezký udělaný drak, ale jinak nic navíc

Bažina - Milénium (2023) (série)

Skvělá zápletka a bavily mě vlastně všechny dějové linky.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Některé díly byly slabší a některé pasáže vyloženě nudily, celkově velmi povedená série a doufám, že přijde další.

Duna: Část druhá (2024)

Vizuálně opět perfektní, asi si nedokážu vybavit jiný film, kde bych z toho byl nadšenější. Hudba úžasná, vše do sebe zapadá. Děj je tedy trochu pomalejší, než tomu bylo v první části. Ze začátku mi to trochu vadilo a říkal jsem si, kdy se to rozjede. To se pak stalo, asi trochu později než bych chtěl, ale finále bylo skvělé a příslib dalšího dílu je tam taky. Za mě skoro bez chybičky.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Smutný, že to největšímu záporákovi nandají 3 mravenci a ještě víc mravenců. Začátek dobrý, skvělé vizuály, ale pak tradiční digibordel, že mě to přestalo bavit.

Forst (2024) (seriál)

Nevím. Skvělá atmosféra v úžasné přírodě, herecky taky dobrý, charismatický detektiv. Co trochu pokulhává je logika proč lidi dělají co dělají, ale jinak za mě dobrý.

V letu (2024)

Čekal jsem víc. Zábavné, barevné, ale trikově slabé. Hlavní záporák k smíchu. Zločin defacto bez zápletky.