waska

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 19.2.2019  14:36
    Rapl - Bubáci (S02E07) (epizoda) (2019)

Lupínek vynikající :-)

• 18.2.2019  09:22

Anna Polívková, ač ji moc nemám rád, tak naprosto famózní a velice zábavná.

• 22.1.2019  10:09
    Escobar (2017)

V poslední době se s Pablo Escobarem roztrhl pytel.. Nejdřív Benicio, potom Netflix a nyní Javier. Nutno podotknout, že všichni byli naprosto výteční. Co mě tady vadilo, jakožto celý film byl dobrý a funguje, tak je Penelope Cruz. Tuhle ženskou prostě nějak nemusím a její afektované přehrávání mi vůbec nesedí.

• 22.1.2019  10:01
    Outlaw King (2018)

Perfektní historické drama s překvapivě skvělým Chrisem Pinem. Ten, čím je starší, tím je lepší herec. že Netflix umí udělat dobrý film, začíná být pravidlem, budiž toho svědkem tento historický snímek. I ostatní herecké obsazení se povedlo, Aaron Taylor-Johnson je v roli naprosto boží, mladá pro mě zcela neznámá Florence Pugh k sežrání a dovede se představit nekdo v roli krále Edvarda někoho jiného a ještě lepšího než Stephena Dillanea? Já ne. Snad jen Jasona Robardse. Navíc výprava, kostýmy, zbraně... Prostě dokonalost.

• 22.1.2019  09:49

Třetí film Stevena C. Millera který jsem viděl a musím si přiznat, že nevím, který z nich je horší. Nudné, bez děje, předvídatelné, zmatené...

• 22.1.2019  09:43

Hrozná sračka...

• 22.1.2019  09:38
    Bird Box (2018)

Začátek mi až nápadně připomínal Stalo se od Shyamalana, ale celkově to bylo o mnoho lepší. Komorní atmosféra, perfektní herci. Možná trochu přitažené za vlasy, chodit s páskou na očích lesem jakoby nic, natož jet autem jen podle GPS, které jak všichni víme nefungují zcela přesně je hodně cool úlet. Ale proč ne, atmosféra, napětí, to vše klapalo na jedničku.

• 22.1.2019  08:57

Film, který víceméně stojí pouze na fantasticky zahrané dvojroli Toma Hardyho. Takže film baví a baví hodně. Místy mi ale spíš než krimi přišlo, že z toho chce režisér udělat komedii. Ať už to byl záměr nebo ne, povedlo se.

• 2.1.2019  16:22

Od začátku napínavé, chytlavé, atmosféra perfektní. Naprostý obrat v ději, ale způsobí, že děj filmu pomaličku zpomaluje a už to nebylo tak napínavé. Nicméně brilantní práce, čekám na americký remake...

• 2.1.2019  10:31

Jedním slovem: Úžasné! Fascinující! Nádherné! Dojemné!

• 7.12.2018  14:25

Výborné pokračování, spousta nových nápadů, viz mikrokosmos. Hodně vtipných hlášek, hodně akce, hodně dějových linek, které všechny baví a zaujmout. Jen více !

• 7.12.2018  14:22
    Domek z karet - Série 3 (série) (2015)

Bezpáteřní, bezskrupulozní politik Francis Underwood je brilantní. Stále. Svým způsobem mi imponuje, ale odpuzuje zároveň. Dovedu si představit, že pár takových by se jisto jistě našlo i v řadách našich politiků. Nicméně Kevin Spacey ho hraje naprosto parádně. Třetí sezona byla pro mě maličko zklamáním. Chybí mi tu více politikaření na které jsem byl zvyklý z prvních dvou sezon. Výjimkou byly dva díly, které režírovala Agnieszka Holland, ty byly naprosto perfektní. Právě to, že se seriál rozhodl jít cestou poznání vztahu mezi Frankem a Claire mě trochu štvalo, zvlášť když mě Claire ke konci naprosto vytáčela to svojí cílevědomostí a snahou se zviditelnit za každou cenu. Nicméně poslední větou, kterou pronesla v posledním díle tomu všemu dala zcela nový rozměr a bude věru zajímavé sledovat, kam to vše dospěje.

• 6.11.2018  13:39

Pořád je to velká zábava, ale už to bohužel nepůsobí tak vtipně a originálně jako první díl. Zbytečně moc postav, zbytečně moc zmatku. škoda, filmu chybí původní nadhled.

• 6.11.2018  09:11
    Mrakodrap (2018)

Lehce přestřelený, ani nemá cenu vypisovat proč. Nicméně Dwayne je sympaťák a jeho filmy prostě jedou. A co je třeba dodat, Neve Campbell je stále stejná kočka jako před dvaceti lety..

• 31.10.2018  09:38

Po předchozím perfektním restartu, je tohle naprosto zbytečné pokračování. Slátanina, nic nového, žádná překvapení se nekonají. Oživením je určitě Jeff Goldblum, kterého je zatraceně málo a špičkový záporák v podání ultravysíracího plukovníka. Možná nejslabší dí celé série.l

• 31.10.2018  09:33
    V utajení (2017)

Vcelku povedená špionážní "klasika devadesátých let". Pár překvápek, když se ale zamyslíme, vcelku předvídatelných. Bohužel od poloviny filmu scénáristicky ne úplně dobře zvládnuté, jsou tam nelogické situace a je to zbytečně překombinované.

• 31.10.2018  09:29

Hvězdně obsazený, bohužel ale pouze průměrný film. Nic, co bychom už neviděli a žádné překvapení jsme neviděli.

• 31.10.2018  09:28

Tak tohle mě opravdu bavilo. Možná i proto, že se to otřelo o současnou evropskou situaci. Sice o maličko slabší než sezona předchozí, ale stále za plný počet.

• 31.10.2018  09:20
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Trochu zklamání, za prvé že je to zase náboženský podtext, který pachatele vede k vraždám. Za druhé, od prvního nebo druhého dílu jsem věděl, kdo bude pachatel, když je to nakonec trochu propletenější. Ale funguje je to, udrží v napětí a nakonec je vše vysvětleno a je tam i pár překvapení.

• 31.10.2018  09:08
    13 Reasons Why - Season 1 (série) (2017)

Naprostá bomba. Zachycený jsem byl od prvního do posledního okamžiku. Perfektní atmosféra, napínavé, dobré herecké výkony, vše naprosto uvěřitelné. A to mrazivé, naprosto dokonale promyšlené finále...

• 31.10.2018  09:00
    Ave, Caesar! (2016)

Tak tohle bylo úplně mimo. Herecké obsazení perfektní, ale film jako celek vůbec nefunguje. Některé scénky mi přijdou úplně mimo. Coenové určitě umí víc.

• 4.10.2018  14:37
    Rakka (2017)

Trochu škoda toho konce

• 29.8.2018  10:56

Film, který je spíše o herectví hlavních hrdinů, než o nějaké akci nebo promyšlené zápletce.

• 28.8.2018  10:12

Působivé a dojemné drama o podle mě stále nedoceňovaných lidech.

• 28.8.2018  10:08
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Jack Bauer je zpět a díky bohu ve stejné formě. Pro mě stále jeden z nejlepších akčních seriálů na který se vždy s chutí podívám.

• 28.8.2018  10:06

Kvalitní špionážní thriller s vynikajícími herci s maličko nezvládnutým koncem. Myslím, že překvapeni byli naprosto všichni včetně aktéru. Nicméně povedený film.

• 28.8.2018  10:03

Herecké obsazení dobré, výkony vcelku taktéž. Ale hrozně mě vytáčelo to nelogické chování a hlavně huhňání hlavních postav, že nebylo rozumět.

• 24.8.2018  09:22
    Deadpool 2 (2018)

Bohužel zase lehce tupý příběh, kde už ani Deadpool není tak cool a originální.

• 23.8.2018  09:08
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Tak tohle byla bomba ! Od herců, přes hudbu, příběh až po perfektní osmdesátkovou atmosféru. Ani na chvíli jsem nemohl odtrhnou oči a zvládl jsem 1. Sezonu za jediný večer. Jen víc !

• 23.8.2018  09:02

Dle mého spolu se Sedmi Statečnými nejlepší western. Nezapomenutelná hudba Ennia Morriconeho, Henry Fonda, Claudia, Charles Bronson, Jason Robards... To vše dělá tento western úžasným. Vyvrcholení - jedna z nejlepších scén všech dob??

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61