MISSha

MISSha

Michaela Václavíková

okres Brno

101 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Nicole Kidman

  Moje nejoblíbenější herečka. Poprvé jsem si ji pořádně všimla až v MOULIN ROUGE. V roli Satine podala nezapomenutelný výkon, jak pěvecký tak herecký a zapsala se nezapomenutelně do mé mysli právě touhle rolí. Dále nesmím rovněž opomenout její oscarovou Virginii Woolf, chladnou a přísnou Grace z Těch druhých či Adou z Návratu do Cold Moutain. Ale pravdou zůstává fakt, že ať už se Nicol objeví jak v oscarovém dramatu, tak v béčkovém filmu srší z ní charisma velké hvězdy na sto honů. Další filmy, které jsem s ní viděla-  Úplné bezvětří,  Batman navždy, Magická posedlost, Navždy a daleko, Zemřít pro, Spalující touha, Invaze, Stepfordské paničky, Dogville, Moje krásná čarodějka, Zlatý kompas, Austrálie, Nine, Rabitt hole, Zkus mě rozesmát.

   

 • foto

  Kate Winslet

  Kate Winslet.  Herečka, která při svém hereckém projevu umí být neskonale přirozená, charismatická a velice pečlivě si umí vybírat role a filmy (nesklouzne do žádné trapnosti). Její role, kterých si nejvíce vážím: Marianne (Rozum a cit), Rose DeWitt Bukater (Titanic), Sylvia Llewelyn Davies (Hledání Země Nezemě), Clementine Kruczynski (Věčný svit neposkvrněné mysli) a April Wheeler z Nouzového východu.

   

 • foto

  Natalie Portman

  Výborná, jedna z nejlepších hereček své generace. Už jako malá mě fascinovala jako Mathilda v Leonovi, nyní po tolika letech je jasně oscarová po neskutečném výkonu, který předvedla v Černé labuti. Co jsem s ní dále viděla- Star Wars 1-3, Mars útočí!, Jdi za svým srdcem, Paříži, miluji Tě, Návrat do Cold Mountain, Říše hraček, Procitnutí v Garden State, Na dotek, Moje borůvkové noci, V jako Vendeta, Goyovy přízraky, Králova přízeň, Bratři, Hlavně nezávazně, Princ a prud'as.

   

 • foto

  Helena Bonham Carter

  Helena mě fascinuje a nepřestává fascinovat, její (většinou) bizardní role které ztvární se vryjí do paměti tak neuvěřitelným způsobem že jsou skutečně nezapomenutelné... Prvně si mě získala rolí pekelně šílené Bellatrix Lestrangeové z (mého milovaného) Harryho Pottera, poté podivínsky vyšinutou paní Lovettovou... Dále pak jsem s ní viděla: Pokoj s vyhlídkou, Hamlet, Večer tříkrálový, Klub rváčů, Merlin, Velká ryba, Karlík a továrna na čokoládu, Alenka v říši divů, Králova řeč a Bídníci.

 • foto

  Evan Rachel Wood

 • foto

  Jennifer Lawrence

  Zrodila se hvězda, nastupující generace...

 • foto

  Alicia Vikander

 • foto

  Keira Knightley

  Krásná a velmi talentovaná herečka která mě plně přesvědčila o svých kvalitách ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání. Dále jsem s ní viděla-Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Piráti z Karibiku 1-3, Král Artuš, Láska nebeská, Vévodkyně, Na hraně lásky, Nebezpečná metoda a Anna Karenina.

 • foto

  Rachel Weisz

  Sympatická herečka, která mě pobavila jako praštěná knihovnice Evelyn (Mumie),uchvátila jako Isabel z Fontány a totálně mě odrovnala v Nepohodlném za který taky právem získala Oscara.

 • foto

  Marcia Cross

  Jako perfekcionistka Bree Van de Kamp NEZAPOMENUTELNĚ PERFEKTNÍ, moje nejoblíbenější, nejlíp zahraná zoufalka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace