Dovlatovka

Pracující

homepage

1 3 5 6 7 8 následující >>
    • 16.3.2006  13:52

Hozná nuda...ale Christian Bale mě prostě fascinuje! Takže jedna hvězda je za něj.

• 16.3.2006  13:49

Až moc dobrej film a hlavní představitel na to, o kom to je. Bylo by záhodno aspoň naznačit, jak všechny tyhle myšlenky o rovnosti a následný revoluce dopadly. To se v hodnocení nedá jen tak přejít. Ale ta cestovatelská část je super!

• 16.3.2006  13:33
    Faktótum (2005)

není to nudný, není to super zábavný, ale pasáže, kdy se mluví o psaní, jsou působivý. Nechápu, jak se Bukowski mohl dožít tak vysokýho věku.

• 13.3.2006  21:59
    Směr jih (TV seriál) (1994)

Není nad vtipné dialogy, hezkého kanadského jizdního policistu a hluchého vlka:-)

• 13.3.2006  18:18

krásný film o tom, že existuje stav, kdy člověka štve všechno a všichni, nic se mu nelíbí a nic ho nebaví. A může se to stát, i když zrovna není osmnáctiletý děvče. Rozhodně žádná nuda a Thora Birch je prostě skvělá!

• 10.3.2006  16:43

Trochu mě tam rušil třeba ten blázen...Nevím, ačkoli to bylo hodně reálné...pořád mi něco vzadu v hlavě říkalo, tohle je jenom film. A to by se u podobného tématu stát nemělo.

• 8.3.2006  16:22

Fantastická stylizace do 50. let! FIlm, který má co říct jak obsahově tak umělecky. Výborný výkon Davida Strathairna, věřila jsem mu každé mrknutí. A Ray Wise pro fandy Twin peaks jako třešnička. Jen tak dál Georgi!

• 7.3.2006  19:31

Akce, vtip, moje oblíbené téma strachu...výborné. Po druhém shlédnutí přidávám poslední * (přes hloupě obsazenou i napsanou hlavní ženskou roli). Výborně obsazený Gary Oldman. K Baleovi snad ani není třeba nic dodávat - super!

• 6.3.2006  17:20
    Podezření (2000)

Morgan Freeman je geniální, ale ten závěr...jako že všechno bylo třeba podstoupit, aby těm dvěma došlo, že jejich manželství je v háji? Ale Belucci je jen taková panenka:-(

• 6.3.2006  17:02

působivý, ale já cítím Dostojevskýho trochu jinak. Z dnešního pohledu trochu přehrávaný a navíc proč cpát do filmu román téměř slovo od slova? No jo, Rusové...Ale dobrý.

• 6.3.2006  17:00

jedna hvězdička dolů, protože přece jen je to propaganda. I když v podstatě geniální.

• 1.3.2006  18:47
    Mechanik (2004)

Díky fantastickému Baleovi spíše jako psychologický film o tom, jak se dá přijít o rozum - za ****. Jako thriller by to bylo spíš za 50%, ale motiv žlutejch lístečků (který denně používám) je dobrej.

• 1.3.2006  17:21

Nedávám 5*, ale ani nevím proč. Něco mi tam nesedělo, ale nevím co. Každopádně fantastický exteriéry, režie a herci. Ledger přesnej a Gyllenhaal roztomilej (až to bolí). Milostný scény nejen důvěryhodný, ale i krásný. Dva pěkný kovbojové jsou lepší než jeden:-)

• 27.2.2006  08:47

Přeslazený rodinný drama. Ale problém bohaté rodiny-chudé rodiny se mi líbil.

• 22.2.2006  15:34
    Hostel (2005)

Je to odfláknuté po téměř po všech stránkách. Jako Češku mě štve to, že si Roth nedal žádnou práci s detaily. Ale jinak si my ani Slováci stěžovat nemusíme. Němci i Američani vypadají jako úchylný zvířata a Rusové tam taky mají svoji roli...Evropa je prostě drsná a Američani blbí, ale horor to tedy rozhodně není. Jako komedie docela dobrý.

1 3 5 6 7 8 následující >>