svik

Petr Švesták

okres Nymburk
Filmový snílek

• 3.8.2006  22:46

Nebojím se hodnotit takto vysoko neboť jsem absolutně přesvědčen, že jsem lepší film co se týče pirátů neviděl. Byl to určitě lepší díl než jednička . Dvojka je pokračováním a konec není dokončen což naznačuje co? No jasně bude třetí díl už se moc těšim. A co mne potěšilo a na co jsem se těšil nejvíce Na kapítána Jacka Sperouwa ten byl úžasnej . Fakt jsem nadčenej líbilo se mi počítačové dokreslení.

• 1.8.2006  23:28

Velice slabý film.

• 1.8.2006  23:10
    Geriho hra (1997)

Naprostá dokonalost.

• 1.8.2006  23:08
    Auta (2006)

Velice pěkná animace srovnatelná s málokerým filmem. Velice jsem se na tento film těšil a byl jsem zklamán v jednom směru a to v příběhu ten se mi zdál velice slabý. Ale to bylo tak jediné co se mi nelíbilo. Skvělé byly hlášky např: hipíka který pašoval organickej benzí. Líbilo se mi že někdo taky vytvořil svět jako u nás v normálním životě akorát s jinými představiteli. To bylo super.

• 28.7.2006  17:31

Suvenýry (1989)

Bezkonkurenční jednička .

• 28.7.2006  16:57
    Neúplatní (1987)

Za 1a...Jeden z nejlepších kousků v kterím de Nito hrál jeho herecký výkon přečil všechny ostatní až na kmotra a právě k němu bych tento skvost přirovnal . VELIKÁ PODÍVANÁ OD KTERÉ JSEM SE NEODTRHL.

• 28.7.2006  16:51
    15 minut (2001)

za 4 .... scénář: celkem průměrný až slabý nevychytané někiteré z těch povedenějších scén, režie: zajímavá , ale po chvýli celkem běžná, herci: věliké zklamání padlo nyní na Rodena - moc se mi nelíbil . V CELKU NA MNE FILM DOJEM NEUDĚLAL.

• 28.7.2006  16:48

Za 2... Scénář: naprostá dokonalost úplně převácený než jsem čekal , režie: splněná na 1, herci: bylo zajímavé rozmístění postav, ale v celku to udělalo nečekaný dojem , SKVĚLÁ PODÍVANÁ.

• 28.7.2006  16:42
    Lovci pokladů (TV seriál) (1999)

Jeden z těch lepších docela zábavné s pěknozu dívkou super.

• 22.7.2006  21:03
    Troja (2004)

Dávám *** otázka je jako vždy proč? Je to nej pro filmovou velikost Absolutně bych do hl. role neobsazoval Pitta vůbec do kontextu nezapadal a to se prolínalo celým filmem a to mě velice mrzí. Také by to chtělo více dokořenit kvalitním scénářem.

• 22.7.2006  21:00
    Kruh (2002)

Na tento Ring jsem již nervy měl né jako u japonské verze. Nevím proč ale mne se zdál snímek poněkud slabý. Chybělo mi více emocí . Možná to bylo tím, že jsem byl natěšen právě z té japonské verze. Naomi každopádně jako vždy perlila a já se jen divil, ale to bylo asi tak všechno.

• 22.7.2006  20:57
    Ring (1998)

Každopádně nepotěším příznivce a nadšence tohoto snímku. Je pravdou, že jsem film nedokoukal do konce - bylo to úmyslne bylo to na mne moc veliké psycho. Nevim jestli bych mohl potom usnout a vůbec někdy si potom zapnout Tv, ale ten kousek co jsem viděl stál za to tak proto ****

• 22.7.2006  20:52

Velice primitivní snímek z rukou tak sjkvělého rejži. No co nemůže být každyý den posvícení, berme to jako příjemný úlet pod vlivem návikové látky --alespoň jsem se zasmál.

• 14.7.2006  21:15
    Rukojmí (2005)

Hodnotím 1b....Každopádně jedinečné herecké výkony všech herců bez vyjímky. Překvapila mne 1 scéna se zarostlím Brucem, jeho herecké nasazení bylo typické k jeho postavě . K výkonům mladých herců není co dodat dokonalost sama . Příběh na 1 fakt super i scénář, ovšem bych film doplnil více prolínavostí stávajících příběhů.

• 14.7.2006  20:37

Hodnotím za 1a...Mám pro tyto filmy slabost. Bylo tam všechno co by ve skvělém a napínavém filmu mělo být. Je to hlavně to co mě fascinuje, že je nekolik příběhů dohromady vpuštěných do děje a tyto příběhy byly fakt super.

• 13.7.2006  18:03
    Ten kluk je postrach 3 (TV film) (1995)

Hod

• 13.7.2006  18:03

Hodnotím za 4.... Je to hrozné pokračování hrozného filmu...co k tomu říct.

• 13.7.2006  18:00

Hodnotit 3......Celkem ftipný filmeček na posezení u čaje s rodinou. Po chvíly sledování, ale celkem nuda.

• 12.7.2006  19:15

Hodntotím za 2...Velice povedená komedie hlavně samozdřejmně zásluhou Roba i když bych tento snímek zařadil k těm jeho slabším NO NEMŮŽE BÝT KAŽDÝ DEN POSVÍCENÍ. Také velkou zásluhou bna tom že je film celkem kvalitní nese Rachel McAdams která se jakoby vžila do role muže což je velice skvělé pozorování někdy až k popukání. Slabší stránokou filmu není scénář nebo cokoliv jiného, ale jsou to ty scény, které se neustále ve filmech opakují např: Já ji opravdu miluju a nikoho jinyho bych nechtěl-toto řekvě kluk a hiolka ho poslouchá a přitom měkne jako sýr na roztavené pánvy -TO FAKT NEMUSIM. Celkem velice dobrý pocit.

• 12.7.2006  19:08
    Trhák (1980)

Hodnotím za 4... Toto hodnocení celkem nefilmu je velice rozpačité - naskýtá se otázka co vlastně hodnotit-Vezmeme to první po filmové stránce ...no s filmem to nebudu moc protahovat nenajdeme zde nic diobrého jen se možná zasmějeme horeckým výkonům . Když to vezmem z muzikálové perspektivy tak je to už o něco lepší pokus o český muzikálový film a to si zaslouží ohodnotit .

• 12.7.2006  19:04

Hodnotím za 3....Nevím na mne působí pokaždé když se na tento film podívám takovým utahaným nezáživným dojmem bez sebevětších úletů ať už v jakém jkoliv směru-to ztrácí velice na kvalitě -JE TO VLASTNĚ TO HLAVNÍ. Scénář podle mne ztojí také za nic, ale na druhou stranu se mi líbí herecké výkony :Vlastimil Brodský, Matuška -ty jsou nezapomenutelné.

• 8.7.2006  17:47

Hodnotím za 2..... ÚŽASNÁ KOMEDIE skvělý Rob nezklamal a po režijní stránce nemám co vytknout možná by se sem dalo proložit více dějových linií, ale co je to komedie tak se to tal musí brát. V úzkém neprostorném prostředí tolik srandy co více si přát. Skvěle sem se bavil.

• 8.7.2006  17:45
    Hlubina (2002)

Hodnotím za 4...... Ha ha naprosto srovnatelný film s filmem mrtvá hlídka s vyjjímkou toho, že tento příběh se odehrává na jiném místě (v ponorce) . Některé filmy v toimto prostředí jsou skvělé např" Periskop nahoru a dolů- ten je pojat jako komedie což nasvědčuje tomu, že není s filmem tolik práce jako s filmem který má být kvalitní thriller. V tomto případě se to nepovedlo, beru to jko ztrátu času , naprosto nezajímavý film.

• 8.7.2006  17:37

Hodnotím za 3 ..... No čím začít - nejspíše asi námětem ten nejspíše zaujme každého ranného diváka- je celkem srovnatelný s filmem soudce dred kterým si sylvester taktéž prošel. Na tomto filmu je na první pohled lepší režijní stránka a scénář na průměrné úrovní se celkem hodí k jednotlivým hereckým obsazením. Celkem jsem se bavil s odstupem času u mě však ztrácí tento snímek na kvalitě.

• 8.7.2006  17:34
    Soudce Dredd (1995)

Hodnotím za 4......Mám Stalloneho rád, je to herec, který se hodí do komerčních amerických výdělečných filmů. V tomto na pohled umělém, a po větším příblížení se k filmu, celkem primitivním vyjádření budoucnodti- nevidím noc dobrého. Nelíbila se mi režijní scéna, scénář to je škoda mluvit jediné co je k + je snad námět, ale to je, jak sami uznáte, trochu málo.

• 3.7.2006  19:32
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Hodnotím za 1b....Tak tomuhle se říká středoškolský intelektuálny, poučný, zábavný, poutavý, seriál se skvělým scénářem. Inteligentní hlášky snad vymýšlel sám Shakespeare nebo newym . Je to moc zábavná podívaná.

• 3.7.2006  19:29
    Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

Hodnotím za 3...Název tohoto seriálu používá náš učitel ve škole když něco násobýme například: TEĎ TO VYPOČÍTEJTE JAKO V BEVERLY HILLS -KAŽDYJ S KAŽDÝM, a má pravdu je to středoškolsý zátah na fanoušky sedící a čumící na stupidní seriály.