Hotýlek (1975) (seriál)

Každý díl je naprosto jedinečný a velice zábavný. "Já víííím"

My Best Friend's Birthday (1987)

Bohužel hodnotím snímek z vizuálního pohledu, neboť sem neměl tu čest ho vidět otitulkován. Snímek působí velice amatérsky a to se dá pochopit. V jednom domě točený, to již pokulhává a když tomu nerozumíte po čase vás to unudí. Zaujal mne akorát výkon QT za mlada s naušnicí v uchu.

Ztroskotaná láska (2005)

Velice slabý děj (koncert-ostrov-hotel). Scénář je snad ještě hoší. Nesmyslné scény. Jediné plus je prostředí a Amanda a i to je málo....

Casino Royale (2006)

Konečně královský hrdina moderní doby. Naprosto jedinečné záběry, hry světla a stínu prostě špica. Skvělý děj který nám toho moc ani málo neřekl. Úžasný scénář v kterém sem se i místy ztrácel sám. Nepřehnané scény. Realistická kamera (utonutí ženy bezestřihu). Miluju filmy kde se hrajou karty (Casino) .

Proroctví z temnot (2002)

Každopádně velice překvapivé a neuvěřitelné, že film byl natočen dle skutečných událostí. Celým filmem prostoupený chlad se mi velice líbil, neboť zde nebyly žádné extra lekačky. K plusu lze taktéž přičíst nevyřešený děj, který dává filmu větší vážnost a otevírá fantazii diváka. R. Gere se na tuto roli v celku hodil což sem byl sám překvapen, neboť sem si ho neustále spojoval s romantickým žánrem.

Ed Wood (1994)

Nepochibně jeden z nejoriginálnějších snímků. Skvělý Johnny Depp, zajímavý Murray který nic nezkazí. Každopádně 5* dát nemůžu protože po chvili sem téměř vše očekával.

Ostře sledované vlaky (1966)

Tento film sem si vzal na špacír z nutnosti ke škole. Nečekal sem nic extra ale opak je pravdou. To co se odehrálo se nedalo doopravdy očekávat, ohodně lepší jak Postřižiny. Čekal sem romaitcké nudné drama, ale film mi vyzněl jako ostřě mráz nahánějící (podřezání žil) drama. Neckář byl skvělý a režie na pravém místě.

Starci na chmelu (1964)

Když vynecháte většinu písniček o ničem, tak vám zbude lyrický příběh s trochou nadsázky. Velice upřímné podání Vladimíra Pucholta, ketrý předvedl netypický mužský postoj k ženě. Samozdřejmně na konec Happyend s klasickou písničkou ...Chodili spolu z čisté lásky a 17 jim bylo let....