svik

Petr Švesták

okres Nymburk
Filmový snílek

• 4.3.2006  22:46

Mno tak to byl snímek docela dějově promýchný . Na to že je to českej film a podle mne je českejch filmů více horších než lepších tak tenhle bych zařadil někam mezi ně . Dobrej scénář ale režisérsky nic moc. takže za 3

• 4.3.2006  22:38

MNO tak nápad jako dobrej zparcování no to byla taková slabší klasika (kalsická hondba za dobrodružstvím je lepší) . Nio k hereckým výkonům Cage -ta role mu vůbec nesedla on je jasným zločincem a jakoby ho tato role zůžovala v jeho možnostech -nic moc.Role Coighta nesedla mu jasný zočinec jiné role se mu nehodí.

• 4.3.2006  21:38
    King Kong (2005)

Tak pro mne to byl naprosto jedinečn žážitek ze začátku se mi film líbil velice , ale za druhou půlkou to bylo ještě lepší . Každý si řekne nové pojetí king konga , ale bylo to moc moc hezky zpracováho . Efekty byly na velice vysoké úrovni a já byl nadšen . Naomi Watts zahrála a i nezahrála svou roli bezvadně . Zahrála v tom že sem cítil z filmu tu lásku ke kongovi jaká by tam měla být . Nezahrála proto že skoto nemluvila , ale to mi vůbec nevadí , vždyť když se podívamé na film HITCH tak tam rika Smith že asi 75% vyjadřování je gesty a zbytek je mluvený. Peter Jackson předvedl svůj veliký režisérský um já ho obdivoval za to že se pustil do Pána prstenů a ted se mi budou jeho filmy ještě více líbyt a bidu se na ně ještě více těšit neboť toto bylo opravdu něco. Příběh samotný těžko hodnotit neboť byl převzat , ale nové scény byly úžasné. Hlevně se mi také líbilo jak Jack Black ztvárňoval režiséra a šel za filmem tak sem si myslel že film ke konci filmu představý ale snímek se mu rozbyl a to mne doceal zaskočilo , zajímalo by mne jak by se lidé tvářili na to co by jim v té době předvedl v kinech. Adrien nesehrál nějakou bůhvíjakou roli beru to jako průměrný výkon. Dobře zahrál roli kong kong ale kdo ho ztvárnil sem jeste nesehnal . Ještě malá poznámka squelí bylo že zbytečně nejsou natahonané scény - věc děj konec -paráda , i když mám rad situační filmy tak i přes to MOC SE MI FILM LÍBIL DOPORUČUJU VŠEM .

• 4.3.2006  16:39
    Scooby-Doo (2002)

Bavil sem se líbilo se midocela i zpracování i příběh.

• 3.3.2006  22:59
    Repli-Kate (2002)

Docela dobrý pěkná ženská sranda dobrej děj

• 3.3.2006  21:31

Naprosto obyčejný film kdyby nebyl do role obsazenej pes tak by to stálo úplně za prd(když si třeba představíte místo parťáka psa nějákýho tlusťocha se sendvišem)

• 3.3.2006  18:51

No né že by nebyl dobrej nápad , ale už je to přehnané.

• 3.3.2006  18:50

Jo další zfilmovaný komiks proč ne docela dobrý.

• 3.3.2006  18:45
    Pirani útočí (TV film) (1995)

Kravina.

• 3.3.2006  18:44

Tak tento filmeček se stal mým kultem v 9 letech.Nemohl sem se tohoto snímku nabažit .Je to opravdový filmový skvost pro ty malý a velký jen na skouknutí . Malo ketrý film se mi takto zaryl do mé malé paměti . Tyjo skvěle udělané .Ndabované .Zpracované moc se mi to líbilo.

• 3.3.2006  18:34
    Jack Frost (1998)

Docela dost procítěný film. Celkový pohled na film -zdá se mi jako velice obyčejný americký rodiný film , ale já sem se u něj skoro rozbrečel -moc se mi líbil .

• 2.3.2006  12:35
    Hamouni (1994)

Jo docela mě to bavilo . Neuvěřil bych že může být někdo tak lakomý až by zabil svého příbuzného.

• 2.3.2006  12:33

No douglas předvedl svůj klasický herecký um.Má svů vytříbený vkus a to se mi na něm líbí. K filmu -filmy z prezidenského prostředí mě baví docela dost a tenhle není vyjímkou.

• 2.3.2006  12:30

No zvířecí film mě vždycky bhaví - klasický příběh. Bavil sem se nic vic.

• 2.3.2006  12:27

Celekm povedené třetí pokračování je ale vidět že už na jedničku nebo dvojku opravdu nemá , ale film je nad míru povedený.

• 2.3.2006  12:19

Nemělo to šmrnc .Zdálo se mi to jako velika kravina takové moc obyčejné scifi.Jediné co stálo za zminku byl nápad nový nápad od spielberga ale jinak se mio to zdálo jako velice slabé.

• 28.2.2006  10:11

Docela legrace mě se to docela líbilo nic proti tomu nemam.

• 28.2.2006  10:09
    SOS Barracuda: Lovec dívek (TV film) (2001)

Pěkně traný .Vůbec se mi to nelíbilo sou lepšífilmy na téma únosu.Byly zde straně trapné dialogy bylo to na zazlepení očí po ránu ale k teplemu caji se tento film opravdu nehodí.

• 27.2.2006  17:19

NO DOBRÁ POHÁDKA ČESKÉ NAMLUVENÍ BYLO SLUŠNÉ MĚ SE TO LÍBILO A NEMÁM K TOMU ŽÁDNÉ VYHRADY

• 27.2.2006  17:17

No zajímavý už to tolik nebylo jako jednička čekal sem víc jak u jedničky ale dostal sem ohodně méně nic moc.

• 27.2.2006  17:16

Mno pokud de o film jako takový tak bych mu dal nejspíše asi hvězdičky 2-3 , ale že ve filu hral Will Smith a Hackmen no tak to dostalo jinačí šťávu .Docela mne dostaly herecké výkony obou hercu jsou prostě ve filmové tvorbě nepostradatelnou spožkou. Regina King klasika nic nového pod sluncem obyč role.Jon Voight klasický padouch vůbec ale vůbec se k němu nehodila ro le v lovcích pokladů.

• 27.2.2006  17:14
    Tango a Cash (1989)

Klasika na kterou se rád vždy znovu kouknu.Byl to můj akční film mládí .Sou zde velice slušné výkony pánů herců a příběh velice pěkný JE TAM VŠECHNO akce sex napětí zklamání podraz romantika .BOMBA

• 27.2.2006  17:12
    Jádro (2003)

No tak zajímavá cesta Hilary Swank hrála dobře ,ale ohodně lépe hraje v Million Dolar Baby celkem film zajímavej ale je to kravina.

• 27.2.2006  17:11
    Hospoda (TV seriál) (1996)

No tak to je klasika skvělý seriál je to naprostá dokonalost nevynechám ani jeden díl pokud je to možné Hospoda je takový ridinný kult sedne si celá rodina a koukají na chlápky v hospe jak se baví a zajímavých věcech je to prostě zábava na zamyšlení zasmání a dá se na ní dívat pořád.

• 27.2.2006  17:08

noo tento díl se mitaky líbil ale na jedničku fakt nema je to tak u většiny filmečků.

• 27.2.2006  17:07

No tak tento dil se mi velice libil klasika proslunené mesto divky a dobra akce a zajimave dialogy.

• 27.2.2006  17:05

No docela si pohorsili dili cetnika nebot to byla podle mne kravina a jedine co bylo dobre byl funes.

• 27.2.2006  17:04

No uz tento cetnik byl moc prekombinovany zamlouvala se mi kalsika na plazi za tepla stromy a honicky v kalsickém centikovi to me na nem bavilo a take se mi velice libilo.

• 27.2.2006  17:02
    Fantomas (1964)

Joí fantomas se mi docela libi a na tu dobu to musela byt docela bomba ne?

• 27.2.2006  15:28
    Spider-Man (2002)

No docela dobry ale tam maska protivnika stala zaprd.