svik

Filmový snílek

• 12.7.2007  21:17

Legrace x nedokonalá grafika = ať žije Polární expres

• 12.7.2007  21:02

Skvělý Jack Black skvělá hudba a její vytváření, donutilo mě to znovu si poslechnout Zepeliny, ale nic víc.

• 12.7.2007  20:58

Jeden z nejsilnějších zážitků posledních měsíců když nepočítám nedávno skouknutý Grindhouse a píseň Is it Any Wonder od Keane. Naprosto dokonalý začátek skvělý scénář . Film mě trochu připadal jako Moulin Rouge, ale to vůbec nevadilo. Carrey zahrál jeho obvyklý styl ale přiznám se že jsem ho poznal až po pár minutách celého snímku. Nicméně film velice upřímný a dotýkajícíse a zarývajic se hluboko pod kůži...>mohu jen doporučit.

• 15.6.2007  10:58
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Zajímavé, smál jsem se asi 3/4 představení a potom mi Donutil nepřišel až tak zábavný. Vlice zajímavý příběh, dobré zvraty a slovní hříčky...jen tak dál

• 12.6.2007  11:06
    Na stojáka (TV pořad) (2004)

:-)

• 12.6.2007  11:04
    Roming (2007)

Dost sem se zasmál, dvojka Labuda x Polívka nemá chybu , ale kdyby tam nebyli tak bych to přirovnal k filmu Panic je na nic.

• 12.6.2007  10:53
    Dogma (1999)

Hodně zajímavé a příjemně přehnané.

• 30.5.2007  11:24

Klasický QUENTIN (kvalitní scénář, nečekaný děj, zvraty, hodně černého humoru) www.tarantino.wz.cz

• 30.5.2007  11:21

Kdybych měl opravdu film hodnotit podle svědomí dal bych mu asi 4* ale že fandim dvojce T@R tak mi to hlava nedovolí. Film již od samého začátku byl již ve vysokých otáčkách, střílelo se řezali se koule atd.., ovčem po té co ty oškliví zombíci zabili krásnou blondýnku se to už jenom vezlo-převrácenej náklaďák urvaná noha , vyžranej mozek roztávanící se Quentin atd.... Napínavé chvlikly střídaly často legrační scénky a to vše se zalívalo litry krve. V celku sem si to užil, ale uteklo mi vše strašně rychle.

• 19.5.2007  22:31

Naprostá dokonalost. Psychoč, který měl oddaného syna do určité míry, byl doopravdy neuvěřitelný. Drsný zemědělský život mi říkal buď rád že zde nejseš. Pěkný děj a zajímavé poměry..

• 19.5.2007  22:28

Nadupané akcí, mělo to scénář, mělo to pohyb, mělo to v celku realistické scény a žádný zbytešný vokecávání a vylejvání srdcí, PROSTĚ FILM S KOULEMA

• 16.5.2007  23:43

V prvních 45 minutách sem si myslel že se dílám zase na nějakou docela povedenou,bláznovou a nápaditou komedii, ale opak byl pravdou potéto době nás čekal neuvěřitelný spád a přál sem si ať je to jen sen a taky se mi to vyplnilo a vše dobře skončilo, kdyby ne tak by film dostal asi o 10% větší hodnocení a já bych by velice zklamaný.

• 16.5.2007  23:37
    Spider-Man 3 (2007)

Tak to vypadá že v celku zajímavé pokračování je ukonce. Navynážené scény naprosto kazily celý dojem filmu. Tentokrát se brečelo mnohem více. Písečné monsrtum bylo strořeno tak primitivně, že sem tomu ani nechtěl věřit.Nezajímavý konec. Na druhou stranu krásná Kirsten a pěkná grafika .

• 10.5.2007  19:34

Správně uhozená komedie. Vceclku příběh se dal i sledovat, musíte uznat, že scénář velice pokulhával i když zde nebylo co vymýšlet. Skvělá Uma zahrála skvěle i když s mečem ji to sluší více. Faris je pokaždé krásná a hraje moc pěkně. Docela sem se zasmál takže jo ...

• 10.5.2007  19:28

Velice ubohé, Beanovský styl zde naprosto ztrácel svůj jinak skvělý půvab. Nesmyslné lanaření s videokamerou mi už lezlo krkem a vůbec celé mi to připadalo jako reklama na debilní filmeček,...

• 6.5.2007  20:45
    Noc v muzeu (2006)

Až moc přemluveno, až moc přehráno. Málo akce, málo napětí, málo děje.

• 6.5.2007  20:44

Milé a hezké

• 27.4.2007  22:14

Snímek se mi velice líbil, velice se také podobá Skryté identitě. Skvěle vygradovaný příběh a zajímevě a vtipně pojatý scénář, zajímavá kamera, skvělá Eva Mendes a parádní Washington.

• 22.4.2007  20:44
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

Hodně ubohé i na Happyend.

• 22.4.2007  20:43
    Pod povrchem (2000)

Nemohu si pomoci, ale ten film mě nadchl a to doslova. Skvělá Michelle Pfeuffer mě naprosto okouzlila. Hororové scnénky se mi opravdu líbili i když někdo může říci že jde o laciné a okoukané provedení, to mě nevadilo, byl jsem v té euforii, že mi vše připadalo skutečné. Jediný dojem z filmu mi zkazil Ford, ten se sem absolutně nehodil, prostě Michele si opravdu zaslouží lepšího.

• 18.4.2007  06:48
    Hotýlek (TV seriál) (1975)

Každý díl je naprosto jedinečný a velice zábavný. "Já víííím"

• 12.4.2007  19:53
    Playgirls (1995)

...

• 9.4.2007  21:42

Bohužel hodnotím snímek z vizuálního pohledu, neboť sem neměl tu čest ho vidět otitulkován. Snímek působí velice amatérsky a to se dá pochopit. V jednom domě točený, to již pokulhává a když tomu nerozumíte po čase vás to unudí. Zaujal mne akorát výkon QT za mlada s naušnicí v uchu.

• 9.4.2007  19:26

Velice slabý děj (koncert-ostrov-hotel). Scénář je snad ještě hoší. Nesmyslné scény. Jediné plus je prostředí a Amanda a i to je málo....

• 9.4.2007  19:20

Konečně královský hrdina moderní doby. Naprosto jedinečné záběry, hry světla a stínu prostě špica. Skvělý děj který nám toho moc ani málo neřekl. Úžasný scénář v kterém sem se i místy ztrácel sám. Nepřehnané scény. Realistická kamera (utonutí ženy bezestřihu). Miluju filmy kde se hrajou karty (Casino) .

• 9.4.2007  19:14

Miluju tu ženskou

• 9.4.2007  19:12

Každopádně velice překvapivé a neuvěřitelné, že film byl natočen dle skutečných událostí. Celým filmem prostoupený chlad se mi velice líbil, neboť zde nebyly žádné extra lekačky. K plusu lze taktéž přičíst nevyřešený děj, který dává filmu větší vážnost a otevírá fantazii diváka. R. Gere se na tuto roli v celku hodil což sem byl sám překvapen, neboť sem si ho neustále spojoval s romantickým žánrem.

• 6.4.2007  19:40
    Ed Wood (1994)

Nepochibně jeden z nejoriginálnějších snímků. Skvělý Johnny Depp, zajímavý Murray který nic nezkazí. Každopádně 5* dát nemůžu protože po chvili sem téměř vše očekával.

• 31.3.2007  20:13

Tento film sem si vzal na špacír z nutnosti ke škole. Nečekal sem nic extra ale opak je pravdou. To co se odehrálo se nedalo doopravdy očekávat, ohodně lepší jak Postřižiny. Čekal sem romaitcké nudné drama, ale film mi vyzněl jako ostřě mráz nahánějící (podřezání žil) drama. Neckář byl skvělý a režie na pravém místě.

• 26.3.2007  22:11

Když vynecháte většinu písniček o ničem, tak vám zbude lyrický příběh s trochou nadsázky. Velice upřímné podání Vladimíra Pucholta, ketrý předvedl netypický mužský postoj k ženě. Samozdřejmně na konec Happyend s klasickou písničkou ...Chodili spolu z čisté lásky a 17 jim bylo let....