Danula13

Danula13


činnost všelijaká

15 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

 • poster

  Ally McBealová (TV seriál) (1997)

  Potrhlá impulzivní právnička Ally v ještě potrhlejší právnické firmě a těmi nejpotrhlejšími šéfy. Ta neustálá a všudypřítomná potrhlost celý seriál neuvěřitelně polidšťuje. Výborně humorně pojaté prožívání starostí i strastí středního věku mezi právníky uprostřed amerického velkoměsta. Popojedem !

 • poster

  Everwood (TV seriál) (2002)

  Nádherný seriál zabírající několik těžkých životních etap několika rodin, jejichž osudy se díky tragickým okolnostem protkaly v jednom podhorském maloměstě.

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Lehké, vtipné, zábavné a hlavně pohodové. Svobodná matka a současně dcera bohatých rodičů se vzbouřila (ještě těhotná) jejich snobství a žije i se svou (trochu přemoudřelou) dcerou po svém. Konverzační seriál beroucí život s nadhledem. Kafe z Lukova bistra je prostě nejlepší na světě. :-)

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Záhadný, tajemný a smrtící tropický ostrov se ztroskotanci z civilizace. Výborný nápad. Skvěle natočené, po sestříhání na polovinu dílů by to bylo min. na 6*.

 • poster

  Alias (TV seriál) (2001)

  Alias je prostě seriálem Jennifer Garner, ženy mnoha tváří. Jako agentka bojující proti mezinárodním zločineckým syndikátům je fakt k sežrání.

 • poster

  24 hodin (TV seriál) (2001)

  Seriálová oslava boje proti terorismu s drobnými výkyvy v kvalitě jednotlivých sérií. Když chtějí Američané v tomto boji zvítězit, musí umět mučit i své blízké a členy vlastní rodiny, v tom je Jack Bauer nekompromisní. Tak je to správné a tak to má byt, USA se musí chránit za jakoukoliv cenu. Po filmové stránce je to výborně natočené, dramatické, napínavé.

 • poster

  Po právu (TV seriál) (2006)

  Výborný dramatický seriál o zachraňování nespravedlivě odsouzených. Škoda, že to mělo jen 13 dílů.

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

  Přiznávám, že jsem tomuto tajemnem nabitému seriálu podlehl. Ta mysteriózní atmosféra a záhadami nabitý děj mne dostala. Kdo by čekal, co dokáže záhadná a mystická vražda studentky Laury udělat s jedním malým městečkem někde v amerických horách a co dokáže udělat také s diváky. A ani ty sovy nejsou tím, čím se zdají být.

 • poster

  Akta X (TV seriál) (1993)

  Pravda je tam někde venku a číhá na nás. Kultovní mysteriózní seriál nasycený tajemnem a záhadnými světly na obloze. Mulder a Scullyová jako dva protipóly při řešení nevšedních a tajemných zločinů byla ta správná volba.