Kouzelnik7

okres Prostějov

4 body

<< předchozí 1 2
    • 4.1.2014  18:33

Nejpřeceňovanější česká komedie. A komedie 100letí ani omylem.

• 30.12.2013  13:30
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Sledoval jsem jen první sérii a bylo to celkem ok. A pak jsem usoudil, že se dá trávit čas smysluplněji. Takže ostatní série šli mimo mě. Takže 3* jsou pouze za 1.S jinak by šlo hodnocení ke dnu.

• 30.12.2013  13:13

Na toto jsem už asi starej.

• 29.12.2013  20:52
    Moulin Rouge (2001)

Je to jediný muzikál který jsem ochoten vidět a to už po několikáté. Jinak mě písničky ve filmech strašně nebaví a přetáčím je.

• 29.12.2013  20:41

Byla to láska na první shlédnutí. Po skončení filmu mi bylo jasné, že lepší film jsem do té doby neviděl. Viděno poprvé s dabingem a ten je luxusní a k hercům pasuje přesně, hlavně Red je nadabován nezapomenutelně. Jako třešnička je to, že je to podle předlohy mého nejoblíbenějšího spisovatele.

• 23.10.2013  19:46
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

1. serie : 80% a to jen kvůli závěru, jinak jsem díly hltal jeden za druhým. Rozkoukáno na ČT2, ale ty hlasy mi nějak neseděli, tak jsem přesedlal na originál a je to o moooooc lepší. Těším se na 2.sérií.

• 29.8.2013  12:37

1. série 70% nebýt Jessicy Lang tak možná i o 10% víc. Tato postava mě tam neskutečně iritovala.

• 29.8.2013  11:22
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

1. série : jasných 100%

• 29.8.2013  11:16

Ve své době asi revoluční, dnešní optikou je to pro mě jen průměr. Doufám, že zbytek dolarové trilogie půjde nahoru.

• 26.7.2013  21:44
    Network (1976)

Už jen čekám která z našich komerčních TV napodobí závěr filmu. Myslím že dlouho to trvat nebude a typuju tu 4písmenou.

• 23.7.2013  23:49

Dle hodnoceni většiny jsem čekal přelomové dílo, ale ja ho v tom nějak neviděl. Možná za čas až budu mít 4 hodiny volna nazbyt, to zkusim ještě jednou. Prozatim zůstává za Tenkrát na západě hodně daleko.

• 5.1.2013  15:18

Zábavná a nenáročná jednohubka na páteční večer.

• 5.1.2013  15:13

Tento film jsem dokázal ocenit až po druhém zhlédnutí. Takže komu se napoprvé nelíbí, tak aT si dá pár let odstup a zkusí to napodruhé. U mě to vyšlo dokonale.

• 29.12.2012  19:08

Pro mě nejlepší film s postavou Robina Hoda. M.Freeman je boží.

• 6.7.2012  13:33

Dozvěděl jsem se pár zajímavých informací o vlivu knih Pán prstenů na různé generace lidí. I rozhovory s herci a tvůrci filmů byly fajn. Ale většinu času zabrali fanoušci se svými názory. Větší koncentraci magorů (tzv. fanoušků) jsem v žádným dokumentu zatím neviděl. Prodat barák abych jel na Nový Zéland na premiéru filmu je ultra magořina.

• 8.5.2012  09:56

Jako hodně filmů (pohádek) z mého dětství hodnotím hlavě tak, jak se mi to líbilo v dětství. A toto byla milá a vtipná pohádka. A trikové provedení draka na svou dobu a dětskou optikou jsem neřešil a líbil se mi.

• 23.1.2011  12:13

Nemůžu se zbavit dojmu, že knížka bude asi lepší a to z důvodu, že tam bude příběh podán detailněji. Ve filmu jako by mi něco chybělo. Né všechno pasuje tak jak by mělo, ale čas strávený s tímto filmem není ztracený. Ale určo si přečtu knížku. PS.Nicka Noltyho moc nemusím, ale tady v bílým plnovousu a trousícím moudra, byl výbornej a bavilo se mě na něho dívat.

• 16.1.2011  13:40

Jednoduchý ale nenudí. Pokud máte dost duchaplných filmů u kterých se musí přemýšlet, tak tímto si dáte pauzu.

• 14.12.2010  07:31

Filmy z novinářského prostředí mám rád. A toto je dá se říct nejlepší. Délka je sice trošku delší a místama jsem se ztrácel ve jménech, ale Redfordu to s Hoffmanem parádně šlape.

• 13.12.2010  09:13

Ty písničky jsou naprosto příšerný. Jinak film nuda a sem tam mírné pousmání.

• 4.12.2010  20:46
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

První série supr, druhá se trošku zhoršila, ale od třetí série to je opět supr a boží. Barney je boží :-)

• 11.11.2010  23:01

Pro milovníky psů to bude jasných 5*. Já mám psy taky rád, ale děj mi připadl hodně příkočarý a jednoduchý. Možná to bylo tím, že je to natočené podle skutečné události. Každopádně pro všechny co si chtějí propláchnout slzné kanálky to je ideální film. Kapesník nutnost.

• 24.10.2010  12:30
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

3* dávám z nostalgie a za těch pár dobrých dílů.

• 3.10.2010  11:16
    Max Payne (2008)

Nuda a zase nuda s trochou nezajímavého střílení.

• 17.8.2010  19:20
    Počátek (2010)

Po dlouhé době jsem po skončení filmu zůstal jako přikovaný s čelistí někde u kolen. Naprostá bomba která mě dostala. Nolan má vše precizně promyšlené a vše do sebe perfektně zapadá. Pro někoho komu se občas zdá sen ve snu je to lahůdka. Hudba hraje velmi důležitou roli a Hans Zimmer složil opět výbornou hudbu která se dá poslouchat i samostatně. Musím bez mučení přiznat, že se mi to o chlup líbilo víc než TDK a to jsem velký fanda Batman postavy. Už se těším jak se na to podívám znovu. Vřele všem doporučuji. PS. proboha kdo vymyslel tak nesmyslný překlad názvu filmu ?

• 10.6.2010  07:49

Jedním slovem nuda. Není to film mého gusta. Řekl bych, že je to film jen a pouze pro američany, protože my v čechách jsme rozhodně nikdy nestrávili celou noc tím, že jsme jezdili autem po městě a tak si vytvářeli zábavu (pokud někdo ano, tak ať si přidá 1 *). Písničky mě spíše rušily než by pomáhaly ději. 2** jen za to, že jsem u toho neusnul a za ty káry.

• 31.1.2010  19:01
    Vikingové (1999)

Hudba je Geniální.

• 18.1.2010  10:36

Nuda, po 30min jsem to vypnul.

• 23.12.2009  07:58
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Čím jsem starší, tím si to víc užívám.

• 20.12.2009  22:08

Už po 30-ti minutách jsem se ztratil v té spoustě nezapamatovatelných jmen, čímž jsem moc nechápal co se tam děje. Pár scén bylo dobře napínavých, ale jinak trochu nuda.

<< předchozí 1 2