waxtrax

waxtrax

okres Hodonín
...pracuju jako ďas, pane šéf

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 26.6.2019  21:32

škoda té velké nálože amerického patosu, mohlo to být za víc bodů

• 10.5.2019  14:06

Pěkná hudba, výprava, kamera i výkony herců. Zcela nudný scénář, dialogy. Nulová gradace děje.

• 10.5.2019  14:04

Škoda , že instruktáž opomenula vysvětlit to nejdůležitější - čím to, že se posunuje šoupátko.

• 7.4.2019  10:53
    Paní Zima (TV film) (2008)

Pohádka jako taková, není úplně špatná. Jsem však pohoršen z její nekorektnosti. Jen samí jednobarevní herci, obě hlavní hrdinky blondýny. Jako někde za Hitlera. Ani jeden černoch nebo arab. Jak se pak tito diváci mají při sledování takové pohádky cítit ?

• 21.2.2019  18:07

na druhé shlédnutí , dávám bez rozmyšlení 5*. Krobot bravo. Bohužel je těchto filmů u nás málo, takže není divu , že na něj není publikum zvyklé.

• 29.1.2019  20:47
    Aquaman (2018)

Určitě také v království Brie a Hlubina kvete láska, tak doufám , že další díl bude odsud.

• 13.1.2019  16:17

tenhle klip je mi u zadnice. Dal jsem plný počet jen kvůli https://www.csfd.cz/uzivatel/195357-verbal/

• 13.1.2019  13:11
    Čertí brko (2018)

Ta pohádka je hezká a dobře provedená. Má však dvě vady. Za prvé je pražský dialekt většiny herců. Tento rozmar pana režiséra bohužel musí všichni diváci snést. Druhou věcí je nešťastný výběr hlavní postavy Judit Bárdos, která je nejen nedůvěryhodná ve své roli , ale opět panu režisérovi nevadí , že nezvládá češtinu (třeba ji mohla předabovat Bohdalová :) . Škoda.

• 1.1.2019  21:50

Přes všechny své nedokonalosti je to stále na současné české filmové poměry lepší standard. První věcí je špatný dabing dětských herců a velmi nepřirozený hlasový projev Terezy Voříškové. Další věcí je na Svěráky nedotažený , jakoby nedovyprávěný příběh, děj jen tak napůl. S postavami se těžko ztotožnit , protože nemají jasný charakter. Vše jakoby napůl, jakoby natočené narychlo. Škoda.

• 20.9.2018  09:59

Výsměch všem fandům. Film pro burany. Film bez děje, bez zajímavých lokací, jen haldy tupých monologů jaké kdo z postav měl kdysi zásluhy a kde všude byl. A mimochodem věděli jste , že kosmickou loď vrcholného predátora galaxie lze sestřelit samopalem drženého v jedné ruce ? Ne ? Tahle pičovina je totiž stěžejním okamžikem téhle béčkové blbiny , která se může zařadit do nočního vysílání kanadských hororů večer na Nově.

• 5.9.2018  09:28
    Kandidát (2013)

V podstatě jednoduchý příběh se zajímavým dějem hodně moc dobře řemeslně natočený s výbornýma hereckýma výkonama a dobrou režií ve stylu amerických akčňáků. Jen tak dál !

• 25.8.2018  14:13
    Tichý Tarzan (divadelní záznam) (2014)

zcela se ztotožňuji s komentářem : https://www.csfd.cz/film/404129-tichy-tarzan/komentare/?comment=10015451

• 24.6.2018  12:04

Propagandistický dokument s cílem idealizovat postavu této sportovkyně. Comaneciová sama v dokumentu vůbec nehovoří , mluví a to pouze v dobrém jiní, kteří ji idealizují a následně staví do pozice oběti. Pouze náznakem , je ve filmu zmíněn obecně známý fakt, že Comaneciová v roce 1989 utekla do USA ne před Ceauceskovým režimem, ale protože buďto vycítila nebo dostala informace o konci komunistického režimu, jehož byla výstavní skříní. Pravděpodobně by sní revoluční dny velmi zle naložili i z důvodu , že byla milenkou Ceauceskova syna. Záhadné bylo i její ilegální překročení rumunsko-maďarské hranice , které byla v té době hermeticky neprodyšná rumunskými pohraničními strážemi. Zdroje říkají , že stráže o jejím přechodu věděli a díky podplacení nepotkala celá její skupina ani jednu hlídku. Film i přes tuto nevyváženost informací stojí zato shlédnout.

• 20.6.2018  19:13
    Svatyně zla (2013)

Nenechal jsem se odradit pseudo-televizním zpracováním a udělal jsem dobře. Skvělé režijní vedení herců, kteří hrají své role skvěle, děj je prostinký , ale skvěle gradovaný a s lehkou nevtíravou podmalbou hudby. Velká spokojenost.

• 5.5.2018  10:13
    Pepa (2018)

levná spekulativní vražda, divákovy inteligence.

• 4.4.2018  19:17
    My Favorite Martian (TV seriál) (1963)

Dávali to na ORF. Skvělé.

• 4.4.2018  10:38

Je v souvislosti s dnešní Troškovou tvorbou až neuvěřitelné jak kvalitní režiji i kvalitní scénář uměl Troška vytvořit a zpracovat. Bohužel jeho talent podlehl tlaku trhu a ztratil vše co měl.

• 24.3.2018  19:20
    Bába z ledu (2017)

... a tohle má být nejlepší český film 2017 ? To jsme na tom (my všichni, kteří jsme ten film zaplatili) hodně špatně.

• 1.1.2018  14:49

Krásný komentář od https://www.csfd.cz/uzivatel/195357-verbal/ . Plně se ztotožňuju. Pravá Vorlovina. Dobrý film který není pro každého.

• 31.12.2017  15:31

promarhané peníze. A tím myslím jak fimový rozpočet, tak cenu vstupenky do kina.

• 16.11.2017  19:43

Film který má sdělit , že pokud studentka či mladá matka chce chodit na diskotéku,tak si neuvědomuje jak je "tahle zábava prázdná". A že ,tímhle dokazují , že bojí zůstat sami se sebou. Tyhle neuvěřitelné tlachy tam zaznívají z úst soudruhů svazáků odborníků na život.

• 2.11.2017  18:25

Je zvláštní jak jeden režisér dokáže s přelomem politického uspořádání státu (r. 1989) ztratit talent i soudnost současně. Pan Olmer je toho bohužel důkazem. Tohle je v jeho tvorbě asi časově poslední snímek , který je možno shlédnout aniž by se divák musel stydět.

• 15.10.2017  22:42
    Sněhulák (2017)

Bravurně natočené záběry, skvělé herecké výkony. ALE. Pokud nemáte přečtenou knihu, zřejmě budete z kina odcházet zmateni, protože nebudete ani tušit, proč ta či ona postava, jednala tak či onak.U jiných postav vám zůstane záhadou proč se v ději vůbec vyskytla. Inu film sice pro všechny, ale v podstatě jen pro zasvěcené.

• 6.7.2017  20:33
    Hvozd (2015)

Námět, scénář, herecké výkony vše super. Ale samotné zpracování , výprava ... děs. Jako nějaké retro béčkových 80.- tek.

• 11.6.2017  21:06
    Breakaway (hudební videoklip) (1994)

ZZ TOP

• 12.3.2017  17:08

Pokud byste si odmysleli, že je tento film barevný a reálie sedumdesátých let, tak vám vyvstane čirá komunistická agitka z padesátých let. Režisér a scénárista v jedné osobě jaksi zamrzl v době budovatelských černobílých propagačních hnusů. Pár jasně definovaných zlořádů toužících po penězích a zboží ze západu proti chudákovi poctivém chlapci který touží po pravdě poctivosti a lásce. Západní luxusní zboží je zobrazeno jako zdroj zla. Krásnou ukázkou výchovnosti filmu je udavačská scéna, kdy zlý Vinklář ve sklepě vlastního domu mluví na prázdné láhve v regálu, sklepním oknem z ulice jej sledují uvědomělí hodní Lohinský s Lábusem, jeden se zeptá druhého "neměli bysme to hlásit" a za chvíli už k domu přijíždí policie (VB). Nebýt herecké elity, která tomu dává hereckou úroveň , by tohle zasloužilo odpad.

• 17.2.2017  22:04
    Gravitace (2013)

Pohádka o americké superženě a zlých rusácích, kteří zamořili oběžnou dráhu odpadem, který zabíjí americké astronauty, kteří si často berou sebou na opravu pláště lodě fotku své rodiny. Napínavé jak kšandy.

• 12.2.2017  15:26
    Karel Gott (1986)

Je to krásné. Však pozor. Není to dokument ani životopis. Mnohé záběry ze soukromí a rozhovory, jsou až příliš očividně kašírované a připravené, ale tak se holt v té době dokumenty točily. V roce 1986 to byl takový exportní medailon exportního umělce, tak aby byl odvysílatelný v NSR i SSSR a to se podařilo. Určitě příjemné a profesionálně sestříhané dílko.

• 12.2.2017  00:40
    Praha ze soboty na neděli (TV film) (1964)

Dobové záběry Prahy a pražanů z roku 1964 jsou sice krásné a dokumentující město a jeho ruch, ale jsou i zavádějícím poselstvím o nikdy neexistujícím luxusu a úrovně zábavy o víkendu. Zde uvedené podniky byly určeny pro turisty ze západu popř. pro pár vyvolených čechů, kteří si socialistický luxus mohli dovolit.

• 28.1.2017  14:49
    Smrt ve tmě (2016)

Tenhle film směřoval směle ke čtyřem hvězdám, závěr filmu byl k nim předurčen. ALE ! Přichází závěrečná akční nepochopytel ná typicky hollywoodská mainstreamově kýčová scéna. A tím to celé zazdí. Takže jen tři.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7