Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Horor

O mně

Zdravím všechny, kteří si právě pročítají tyto řádky.

 

Na tyto stránky jsem se zaregistroval, protože mě zaujala možnost hodnocení filmu. Když si pak pročítám některé profily uživatelů a dočtu se, že absolutně nesnáší, když film, který má 80% a je tedy nadmíru kvalitní, někteří uživatelé ohodnotí odpadem. Mělo by se tedy políčko "odpad" rovnou u těchto filmů smazat, aby ho nebylo možno udělit? Hlasování je svobodné, ať každý ohodnotí film jak se mu zlíbí.

 

Pak jsem se také dočetl, že někteří ohodnotí film hned po prvních patnácti minutách! Ono opravdu existují filmy, které si ten odpad zaslouží a někdy opravdu stačí těch prvních patnáct minut k tomu, abych film mohl ohodnotit. Je tedy nutné dívat se až do konce a ztrácet s ním čas (když času je málo a je to nejcenější co máme), pokud se můj názor během filmu nezmění? U filmu s maximálním hodnocením se vždycky najde někdo, kdo mu dá odpad a stejně tak je to i opačně - u filmu se skoro samým odpadem se najde někdo kdo mu dá pět hvězdiček.

 

Pak miluji komentáře typu: "Jste všychni úplně strašný, když mu dáte hnet odpad a vyděly ste jen pár minut - je to přece skvělí!". Myslím si, že tito uživatelé by si mohli takové komentáře odpustit a když už film nebo seriál okomentovat chtějí, tak by mohli najít nějaké ty klady, které snímek má, ty do komentáře napsat a udělat pak něco užitečného pro ostatní. Napsat, že je to úžasný, když je to blbost, dokáže každý.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama