Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Horor

plakát

Pán času - Orphan 55 (2020) (epizoda)

Jedna hvězdička za závěrečnou myšlenku, jinak se jedná o jednoznačně nejhorší díl všeobecně.

Do Říma s láskou (2012)

Od Allena jeden z těch horších. Ani krásné lokace natáčení nedokážou tento film pozvednout výše. Je to jeden z těch filmů, u kterých se děj mění naprosto nečekaně a nelogicky z minuty na minutu a v řežisér si tu v podstatě s dějem dělá co chce, vzhledem k nelogickým zvratům. Film je silně povrchní a myslím si, že Allen by si měl vyřešit svou sexuální stránku osobnosti. Téměř každý jeho film a minimálně jedna jeho dějová linka se týká sexu. V tomto filmu je to přehnané, zbytečně.

plakát

American Horror Story - Apocalypse (2018) (série) odpad!

Až si budu chtít příště zprasit mozek seriálovym pornem tohoto stylu, pustím si radši Čarodějky s Brendou Volšovou, ono to totiž vyjde úplně nastejno. Tady si s postavama dělají co chtějí. Vlastně nikdy není nic jistý. Když někdo zemře, vždycky si najdou cestu jak ho vrátit nazpátek a děj nepokulhává, on totiž nemá nohy, on už se jenom plazí. Než abyste tedy žasli nad vývojem a charakterem postav, žasnete jen nad tím co ještě můžou vymyslet. Seriál, který by se naprosto ujal v Bollywoodu, protože děj je stejně tak "překvapivý" jako scény v bollywoodských akčních filmech. Osmou sérií jsem skončil, už to stejně nějakou dobu nemělo smysl. A už chápu, proč tahle série drží rekord v jednom herci, který hraje více postav... protože tam nikdo jinej hrát nechtěl.

plakát

Útěk do budoucnosti (2016)

Takhle si přestavuju komedii o cestování v čase. Občasné logické trhliny, které se často filmů o cestování v čase týkají naprosto odpouštím.

Ovládací panel
2 body