Bez dechu (2011)

Beverly Hills křížený s Night Riderem a ještě trochu tý romantiky....

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Little Witch on a Broomstick??? Ono to putovalo i do ciziny? No to se teda máme čím chlubit...

Živí mrtví (2010) (seriál)

2. série: Oproti první sérii se v druhý řeší absolutní nesmysly. Postavy se chovají nelogicky a hlavní postava Rick začíná být s tím svym drsnym přízvukem pořád víc odpudivější než v první sérii - tam to byl typickej ochránce. V posledních dílech mě štvali už úplně všichni - dokoukal jsem to vlastně jen, abych věděl, co se tedy ve skutečnosti stane. Hodnocení druhý série je 4 z 10.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Tak tohle je vážně sračka. Týmy stály fakt za vyliž prdel. Ostatní naverbovali olympioniky, mistry světa snad i v zavazování tkaniček a my tam máme playmate, plus další tunu blondýnek, který tam poskakujou jako nejpřiblbější trubky, fotbalistu v invalidním důchodu, dalšího s vymknutym kotníkem a buznu (není to nadávka, sám jsem buzola), kterej při sebemenšim skoku rozhazuje ručičkama jako kdyby měl seskočit s padákem. Přesto (což je další sračka) neustále od Boučka a tý druhý krávy posloucháme jak jsou všichni úžasný, nejlepší, s bleskovym časem, nejexcelentnější a další sračky. Nechápu komentáře typu: "Jeho výkon byl skutečně nejlepší v celé soutěži.", ačkoliv to stálo úplně za hovno s nejhorším časem, kterej kdy v soutěži byl. Navíc typická Nova, která všechno megamaxigigalizuje: "Uvidíte soupeře z jiné galaxie,...", a jde prý hlavně o zábavu - nechápu proč teda celou soutěž provází nejdramatičtější hudba všech dob a provází jí fakt celej pořad. Bouček šíleně přehrává, vlastaně oba dva moderátoři jsou úplně na hovno a nejrdadši by jim dal člověk okamžitě tečku mezi oči. Původní soutěž je zábavná a hlavně v zabavnym stylu a člově se u ní opravdu baví - tahle napodobenina je všechno ostatní v tom nejhorším stylu jakej si dovedete představit.

Roseanne (1988) (seriál)

Pro mě jeden z nejlepších sitcomů, které jsem kdy viděl. Na běžné životní příběhy téhle rodinky jsem se vždy hodně těšil.

Moje krásná učitelka (2011)

Dobře, tak sis tu režii Hanksi vyzkoušel a teď už zase začni hrát. Tenhle film nezachrání ani Robertsový pózy. Všechno je v něm napsaný tak krásně podle scénáře, kterej je tááák růžovej, z čehož vyplývá, že pokud se budete cítit blbě, na tenhle film se nedívejte, protože se vám bude chtít zvracet z toho jak jde všechno podle plánu a jak se postavy v tomhle filmu mají nádherně pohádkově. Ale na druhou stranu, pokud se budete cítit dobře, tak si ho taky nevybírejte, protože zjistíte, že je to jedna velká sračka. Nechápu, proč se do něj zamilovala, neměla k tomu jedinej důvod.

Ať jedí koláče (1999) (seriál)

Luxus. Pro mě lepší než "Naprosto dokonalé". Na jednu stranu mi mrzí, že bylo natočeno tak málo dílů, na stranu druhou si říkám, že aspoň nehrozí, že by šla kvalita ke dnu. Výborný český dabing.

Naprosto dokonalé (1992) (seriál)

První tři sezóny jsem se opravdu smál, zbylé dvě mi přišly úplně zbytečné.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001)

Bohužel jen klasicky okopírovaná jednička, která se odehrává v Americe místo ve Francii, bohudík jsem se relativně dobře bavil.

Noc úplňku (2006)

Asi jsem se dostatečně nepovznesl na další úroveň, abych mohl dát lepší hodnocení než to co jsem dal, ale já jsem se neskutečně nudil a byl bych vděčný za to, kdybych v polovině filmu najednou viděl závěrečné titulky. Ta jedna hvězdička je jen za pěkný prostředí a celkovou výpravu. Hercům jsem nevěřil ani vteřinu.

Ovládací panel
2 body