Dejna

okres Plzeň

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 7.2.2021  14:45

Příjemné překvapení a v dnešní době (viděno s menším zpožděním až nyní v r. 2021) nadprůměr v daném žánru. Možná je má euforie způsobena tím, že komedie co se točí dneska jsou buď úplně o ničem anebo nejsou paradoxně vůbec k smíchu. U This is 40 jsme se po dlouhé době s manželem několikrát upřímně zasmáli (a to že do 40 máme ještě daleko, no, alespoň já :-)), což se teď v době Covidové a karanténní, kdy bychom se občas nejraději zabili, rovná malému zázraku :-). Překvapuje mě tak nízké hodnocení, protože film je podle mě plný inteligentního humoru a na rozdíl od většiny komedií má i co říct, ale chápu, že hodnocení bude hodně záviset na tom, zda žijete v dlouholetém vztahu nebo jste akcechtivý teenager, kterému bude pravděpodobně Čtyřicítka na krku připadat jako ztráta času. Za mě ale ale tenhle snímek "hit close to home", nemluvě o parádním soundtracku a sladkém hudebním překvapení na konci.

• 2.11.2020  19:50
    Ted Bundy: Falling for a Killer (TV seriál) (2020)

Moc zajímavý seriál, sice ne tak strhující jako "Bundy tapes" na konkurenčním Netflixu, ale zase nám ukazuje Bundyho z odlišné a dosud neviděné perspektivy. Moc se mi líbil také náhled do života některých z jeho obětí, kterým bohužel podobné dokumenty nevěnují moc pozornosti. Chápu, že uctít památku těchto jedinečných žen není cílem podobně laděných dokumentů, ale potěšilo mě, že se tvůrci neomezili na výčet jmen a obligátní černobílé fotografie, které už my, co se o Bundyho nějaký ten pátek zajímáme, známe nazpaměť. Co mne také překvapilo je fakt, kolikrát kontaktovala Bundyho přítelkyně Liz policii s tím, aby si "Teda" proklepli a oni jí nevěřili. Další důkaz, že to byl mistr kamufláže, který dokázal svým uhlazeným vystupováním ošálit nejen ony nebohé oběti, ale i lidi okolo sebe včetně těch nejbližších. Vždy když jsem o Elizabeth četla, nechápala jsem, jak si mohla dlouhá léta nevšimnout, co je Bundy ve skutečnosti za zrůdu (dokud se neobjevil onen článek v novinách a nezačala komunikovat s policií), teď ale vidím, že to byla "jen" další oběť tohohle individua, která měla to štěstí, že přežila.. nebo ne?

• 12.7.2020  11:26
    Vpich (2011)

Další důkaz, že Chris Evans není jen "pretty face", Puncture totiž stojí a padá na Evansovi a řekla bych, že to zahrál perfektně. Jinak zajímavý příběh podle skutečné události, který (podobně jako třeba Dark Waters) ukazuje v jak nechutné penězi posedlé době žijeme a jak nebezpečná je existence monopolních společností ve zdravotnictví (mimo jiné). Docela mě mrzí, že není na internetu víc informací o skutečném Miku Weissovi, neboť to musel být docela formát (omlouvám se za nepatrný spoiler). Každopádně super film, který určitě stojí za zhlédnutí, obzvláště pokud máte rádi "based on true story". Akorát se přiznám, že jsem nějak nečekala takový konec (i když se to asi čekat dalo) a přiznám se, že mi z toho bylo pak trochu ouvej. Ale právě takových filmů je podle mě potřeba víc, kdy člověk jen nevypne televizi a nezapomene ve vteřině, o čem to bylo ale bude nad tím ještě dlouho přemýšlet.. jo a parádní soundtrack na konci.

• 26.4.2020  17:51
    The Morning Show (TV seriál) (2019)

Skvěle napsané a pekelně dobře zahrané. Jennifer Aniston a Reese Whiterspoon jsou tady brilantní a to i v dost (pro ně) netypických rolích, Tom Irwin byl vždycky můj oblíbenec a postavy Chipa a Coryho si musíte okamžitě zamilovat. Ani jednoho z herců (Crudup, Duplass) jsem doteď neznala a vidím, že je to velká škoda! Celá show je prostě herecký koncert nejvyššího levelu a vtáhne Vás a nepustí, nemluvě o posledním dílu, kdy Vám napětí nedovolí odtrhnout oči od obrazovky ani na sekundu. Za mě jeden z nejlepších mini-seriálů posledních let, jen škoda, že na pokračování si asi dlouho počkáme..

• 7.10.2019  11:24

Jedna hvězdička za toho překrásného kocoura, jinak pro mě absolutní ztráta času.. nebavilo mě to, nebála jsem se ani trochu. Kde jsou ty časy hororů typu Kruh, Ti druzí atd. Buď už jsem z toho žánru jako takového vyrostla, nebo se jedná o hodně špatně natočený kousek..

• 28.8.2019  09:54

"What is the IT, I mean, what they don't see?" -- "Just how everything's always slipping away." Do tohohle filmu jsem se zamilovala už když jsem ho poprvé viděla, což bylo někdy v 18, od té doby (už uplynul nějaký ten pátek :-)) jsem ho viděla několikrát a vždycky si říkám - třeba to není tak úžasný, jak se mi tenkrát zdálo, ale ono vždycky JE. Co se týče herců, naprostý koncert - ať už mladinký Gosling, Cheadle, nebo Spacey, pokud jde o příběh, tak ten nemá chybu - moc ráda bych si s M.R. Hogem zašla na kávu a vše s ním probrala :-). Kdo neviděl, ať neváhá ani minutu (a doporučuji v původním znění).

• 28.8.2019  09:36
    TY (TV seriál) (2018)

1. řada: Uuf, to byla jízda :-). Nevím, jak se to tvůrcům podařilo, ale celou dobu jsem fandila Joeovi a doufala, že ho nenachytají.. Beck mi přijde jako rozmazlená husa, co neví, co od života chce a o jejích přátelích ani nemluvě. Dala bych i pět hvězdiček ale jednu strhávám za uvěřitelnost: SPOILER - to jako celou dobu nikdo nevyšetřuje zmizení toho týpka, se kterým Beck chodila, i když občas něco plká na sociálních sítích, není to nikomu divné - kolegům, rodině?? Taky mám pár výhrad k poslednímu dílu; za prvé, flashbacky z Joeova dětství - no dobře, chápu, že někteří diváci potřebují vědět PROČ, ale podle mě by bylo mnohem přitažlivější a tajemnější, kdyby nás nechali tápat nad temnotou Joeova charakteru. Za druhé, ta poslední scéna tam podle mě byla navíc, byla bych spokojená, kdyby 1. řada skončila před ní, ale chápu, že účel je asi nalákat na druhou řadu.. Uvidíme, jak to bude pokračovat.

• 7.8.2019  15:19

Jelikož mám o Bundym dost načteno, moc jsem se na film těšila - bohužel, o to větší bylo moje zklamání. Nejde o to, že by Efron nebo Collins hráli nepřesvědčivě, ale celé to působilo jako špatný TV film, takže asi chyba režie/scénáristy? Nevím. Každopádně kdo se chce podívat na kvalitní film o Bundym, ať si raději pustí Obezřetného cizince s Markem Harmonem (Deliberate Stranger), nebo snad i TV film Cizinec po mém boku (adaptace bestselleru spisovatelky Ann Rule, která Bundyho znala a nějaký čas s ním pracovala), který je o 1000% zajímavější a napínavější. Jinak pro fajnšmekry samozřejmě dokument Bundy Tapes, to je teprve okno do duše chladnokrevného psychopata..

• 7.8.2019  15:03
    Lékařští detektivové (TV seriál) (1996)

Viděla jsem několik dílů ve Španělsku/USA, takže neznám ty německé, ale za mě rozhodně palec nahoru. Nyní je i na českém Netflixu prvních 7 řad, bomba! Nastínění případu a pak čistá policejní/detektivní práce bez nějakého zbytečného okecávání, to mi vyhovuje. Navíc, kdo čte rád knihy ze sekce "true crime" (jako já :-), může zde najít inspiraci (samozřejmě myslím inspiraci ke čtení! :-). Líbí se mi, že je tady vždy vysvětleno, kde udělal pachatel chybu - někdo tu v recenzích vtipně komentuje, jací jsou to hlupáci a já si říkám - díky bohu! Ještě, že každý zvrhlík nemá nakoukáno a načteno na podobné téma, to by pak asi sakra přibylo nevyřešených případů..

• 6.5.2019  15:42
    Osvícení (1980)

Strašidelné filmy mám ráda, ale tohle mě vůbec neoslovilo, stejně jako knižní předloha, kterou jsem odložila někde v půlce. Jediný, kdo stojí za zmínku, je Jack Nicholson, ale zbytek hereckého obsazení mi byl krajně nesympatický a jejich chování se mi zdálo jen těžko uvěřitelné.. Až se budu chtít příště podívat na klasiku, tak si raději pustím Vlka. :-)

• 26.3.2019  14:12
    Leaving Neverland (2019)

Tento filmařský počin (v žádném případě bych to nenazývala dokumentem) sice těžce hraje na city, nikoliv však na fakta. Samozřejmě nejsem z kamene a přiznám se, že čtyři hodiny nabité emotivními výpověďmi ve mně zanechaly určitý neklid a pochyby o tom, zda Robson a Safechuck přeci jen nemluví pravdu. Chtěla jsem se na Leaving Neverland podívat s otevřenou myslí, „bohužel“ jsem ale ještě před shlédnutím neunikla několika člankům o Robsonovi a jeho neustále se měnících výpovědích, stejně jako o žalobě, kterou podali Robson a Safechuck na Jackson Estate, kdy žalují za sexuální obtěžování a požadují kompenzaci ve výši 1,5 miliardy dolarů. Obě žaloby byly sice soudem hned zamítnuty pro absenci důkazů a rozpory ve výpovědích, ale pánové se proti zamítnutí odvolali a žaloba se stále nachází v odvolacím řízení. Zmiňuji to tady proto, že jejich tvrzení „nejde nám o peníze“ mi přijde natolik směšné, že nebýt to zároveň tak ubohé, ze srdce se tomu zasměju. Samotný Robson nespočetněkrát potvrdil, že nikdy k žádnému zneužívaní ze strany Jacksona nedošlo (včetně výpovědi pod přísahou, několika televizních rozhovorů atd.) a v MJ memoáru napsal, že díky Michaelovi věří v „pure goodness of human being“ (omlouvám se, nechci prznit překladem). Ani nemluvě o tom, že například požádal MJ, zda by mohl být místem pro jeho svatbu právě ranč Neverland . Je vážně logické se chtít oženit na místě, kde byl údajně tolik let („noc co noc“) sexuálně zneužíván – ale počkat, on si vlastně uvědomil, že to bylo zneužívání teprve nedávno! Nic, mohla bych se tu o Robsonovi rozepisovat do nekonečna, ale to by nemělo smysl, nechť si každý udělá svůj názor. Nejsem žádný super fanda Michaela Jacksona, ale z lidí, jako je Reed, Robson a Safechuck je mi špatně. Nicméně smyslem této recenze by mělo být hodnocení dokumentu, takže si to shrňme do několika slov: Ubohý pokus dvou ztroskotanců přiživit se na slávě MJ, využívajíc žízně bulváru po skandálech a poprask okolo hnutí #metoo. Jednostranné, citově vydírající a naprosto zbytečné. A Oprah mě zklamala.

• 16.3.2018  17:02
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

Trochu jsem se Big C bála kvůli smutnému tématu, ale nepočítaje závěrečné epizody 4. řady (které opravu nejsou pro slabší povahy, jako jsem já :-) musím s potěšením konstatovat, že většina epizod mi vykouzlila nejeden úsměv na tváři. Obzvláště pak Sean (bratr Cathy) a jeho "trampoty" :-). Zároveň ale musím připustit, že u některých scén mě až vyloženě mrazilo (závěrečná scéna z maratonu atd.). Malý SPOILER: Možná jsem natvrdlá, ale soudě podle posledního dílu, ta doktorka - Cathyina psycholožka, co se objevuje v poslední řadě, asi nebyla skutečná, že ne..? :-)

• 7.5.2017  18:02
    Všichni starostovi muži (TV seriál) (1996)

Ironií je, že jsem začala seriál sledovat kvůli tomu, že v páté řadě přijde můj oblíbenec Charlie Sheen a teď po skončení té čtvrté si neumím pokračování bez skvělého Mika J. Foxe představit a přiznávám, že u epizody 4x26 jsem brečela jak malá :-). Ještě když člověk ví, proč Michael ze seriálu odchází.. Musím říct, že díky Spin City jsem si ho neskutečně zamilovala a určitě si ještě někdy série 1.-4. zopakuji. :-) Palec nahoru také za skvělou Connie Britton a postavy Cartera (+ sebevražedného psíka :-) a Paula. Jsem zvědavá, jak to teď bude bez Mikyho šlapat.. :,-)

• 1.12.2016  11:42
    'Tis the Season for Love (TV film) (2015)

Hezký vánoční příběh o tom, zda je důležitější jít za svou vysněnou kariérou, nebo za svým srdcem. Samozřejmě je to trochu klišé s předvídatelným koncem, ale za mě to patří k těm lepším TV filmům a Sarah Lancaster je tu k sežrání (a to nejsem na ženský :-).

• 23.11.2016  13:49
    Tohle jsme my (TV seriál) (2016)

Mám za sebou 7 dílů první řady a jsem naprosto nadšená! Každý díl je vlastně takový mini film, příběhy jsou inteligentní, autentické a chvílemi neskutečně dojemné. Jen doufám, že tento seriál nezruší, jako spoustu dalších.. Za mě maximum 5/5 :-)

• 17.10.2016  15:37
    Oko za oko (1996)

Takové nenadchne - neurazí. Ale za vidění určitě stojí, jen mi to přišlo trochu odfláknuté (nikoliv herecky - Sally Field je tady skvělá a Kiefer jakbysmet).

• 10.10.2016  09:52
    Já, kocour (2016)

Mně se to náhodou líbilo, je pravda, že máme doma taky jednoho takového "pana Fouska", což je polehčující okolnost, ale pokud od filmu nečekáte bůhví co, budete se bavit. Je to podobný typ filmu jako Lhář, lhář a spol. (špatný taťka dostane za vyučenou :-), akorát že místo J. Carreyho nás tady baví rozkošný chumdeláč.. Kdo nemá rád kočky, ať na film nechodí, těm ostatním doporučuji, zvedne Vám náladu. ;-)

• 24.9.2016  14:51
    Klikaři (2013)

Bože, to byla blbost! Toni Collettte tady hraje normální novinářskou šlapku, její samozvaný přítel/kameraman Charlie je totální suchar a v podstatě je to všechno úplně o ničem. Tady to nezachránil ani zpívající Ryan Eggold, ani štěk J. Deppa na konci filmu - apropo, jaký ta scéna měla vlastně smysl? Koukám, že jsou zde i vysoká hodnocení, takže mi pravděpodobně něco ušlo, nicméně pro mě absolutní ztráta času.

• 21.9.2016  10:08

Za mě super! Nenapadá mě, co dalšího bych ještě od pokračování Bridget měla chtít - smála jsem se celý film téměř bez přerušení, ústřední dvojice Colin Firth a P. Dempsey na jedničku a naše "stará" dobrá Bridget skvostná jako vždy! Z vedlejších postav bych vyzdvihla doktorku Emmu Thompson, jejíž hlášky Vás dostanou do kolen :-)

• 19.9.2016  12:53

Kdybych tak mohla dát těch hvězdiček šest! Úžasný film o odvážném, skromném a dobrosrdečném člověku, který dokázal nemožné (pořád si říkám, jestli by každý pilot při evakuaci letadla opustil palubu až po ujištění, že jsou všichni pasažéři v bezpečí, i když je to protokol). Úžasně zpracované a ani chvíli nenudí, natočeno takovým způsobem, že jsem chvílemi měla pocit, že sedím v tom letadle (ještě, že to nebylo ve 3D, to by asi bylo po mně :-), Tom Hanks je zde BRILANTNÍ, opět ukázal, že umí i vážné role (viz Kapitán Philips) a jde mu to naprosto skvěle, Sullyho jsem mu věřila na 100%. Nevím, co ještě dodat...snad jen, že po dlouhé době film, který mě v závěrečných titulcích nechal s otevřenou pusou a bušícím srdcem (a rozhodně stojí zato vidět na velkém plátně, takže kdo jste to dosud nestihl, šupky do kina :-)

• 30.8.2016  10:25

Asi jsem od toho čekala trochu víc, ale nebylo to špatné :-). Jen škoda, že 90% vtipných scén je už obsaženo v traileru.. Každopádně nenudilo a pobavilo, co chtít víc :-).

• 15.8.2016  14:30

Tak tady nechápu tak vysoké hodnocení (pokud to tedy není jen z nostalgie). Přiznávám se, že pár hlášek mi přišlo povedených, ale jinak film hodnotím jako ukrutnou slátaninu (a nepomůže tomu ani ten dojemný konec, i když alespoň že to mělo nějakou pointu). Oproti jedničce totální propad a skoro lituji těch 102 minut, které už mi bohužel nikdo nevrátí.. :-/

• 27.6.2016  16:36
    Nashville (TV seriál) (2012)

Tak tohle mě baví, opravdu moc! Mám za sebou teprve první řadu, ale už teď jsem nadšená, Rayna je ženská a star, jak má být a Juliette si i přes její povahu nelze neoblíbit.. Vedlejší postavy a jejich příběhy také šlapou jak hodinky (jen nějak nemůžu přijít na chuť přeslazené Scarlett a jejím věčně našpuleným rtům :-). Moc se mi líbil příběh Averyho a jeho "cesta" ke slávě, jo, takhle to asi v showbusinessu chodí, baby :-)), nebo dějová linka Deacon - Juliettina máma - závislost. O jiskření mezi ústřední dvojicí (kterou je pro mě Rayna a Deacon) ani nemluvě, ten společný akustický duet na jevišti někdy v polovině první řady byl naprosto dechberoucí. No a poslední dva díly první řady - masakr. :-o Takže za mě 4,5 z 5 - postavy, hudba a děj, vše naprosto super! Aktualizace po 05x09: Přidávám pátou hvězdičku, i když s těžkým srdcem a slzami v očích.. Connie Britton byla, je a bude úžasná!

• 27.6.2016  16:22
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

V polovině druhé řady hodnotím jako těžký průměr (slabší tři hvězdičky).. Nevím, v čem je u mě problém, některé případy jsou zajímavé a jak mnozí píšete, nepochybuji, že se jedná o nejreálnější seriál z právnického prostředí, ale zatím mě nějak nezaujal. Možná je problém v postavách, nenajde se tam nikdo, kdo by mi byl sympatický, nebo do koho bych se alespoň dokázala vžít - Diane, Kalinda a Carry jsou mi vyloženě nesympatičtí (třeba se to ještě změní) a ústřední dvojice (nebo trojice :-) Alicia, Will a Peter jsou mi tak nějak ukradení, zatím. Alicia se podle mě chová jaksi.. nestandartně, v určitých situacích, kdy by jinde tekly slzy, padala objetí nebo byl slyšet pořádný křik, si Alicia zachovává kamenou tvář, kterou jen občas "naruší" mírný úsměv. Tím ale nemyslím, že by Julianna hrála špatně, možná je to takhle schválně a v nadcházejících řadách budu ještě koukat.. pokud ale postavy nepůjdou trochu více do hloubky a nezmění se trochu tempo a ústřední zápletka (politická vata - pro mě dost nuda, Alicia a Will..), půjde, jak už jsem napsala na začátku o slabší průměr.. samozřejmě dle mého názoru, ctihodnosti :-)) Aktualizace 5x04: I když chování Alicie stále nechápu, konečně je alespoň nějaké vzrůšo. Uvidíme, jak dlouho ještě vydržím sledovat.. už už jsem byla rozhodnutá s tím "seknout" a teď to vypadá, že by mě to mohlo i bavit :-)

• 27.6.2016  16:00
    Devious Maids (TV seriál) (2013)

Tak tohle se opravdu podařilo. :-) Doufala jsem v nové Zoufalé manželky a povedlo se - dobře, možná o něco povrchnější a více "latino", ale vůbec mi to nevadí. Sympatické hlavní postavy (i když se přiznám, že Rosie mi leze trochu na nervy :-)) a naprosto boží manželská dvojice Powellových - není nutno dodávat, že Adrien (brilantní Tom Irwin) je mou oblíbenou postavou, bez které si seriál neumím představit :-). Další třešnička na dortu je pak neskutečně povrchní (avšak občas překvapivě srdečná) Genevieve (musela jsem se podívat, jak se to píše :-), nebo po slávě dychtící (přes mrtvoly jdoucí :-) Carmen Luna. SPOILER: Trochu mě mrzí odchod Valentiny a Remiho, ne, že by byli pro děj nějak podstatní, ale dodávali seriálu mladistvý šmrnc.. nicméně palec nahoru za příchod Mika ze zoufalek ve čtvrté řadě! Nu a co napsat k ději.. nějakou závratnou hloubku to asi nemá, ale příběh(y) jsou natolik zajímavé/zábavné, že se nikdy ani chvíli nenudím a pokaždé se moc těším na další díl, takže za mě 4/5 :-)

• 14.4.2016  12:16
    Mistresses (TV seriál) (2013)

Hodnocení po 2x13: Tak tohle je naprostá bomba!!! Nevím ani, s čím bych to srovnala, což je možná plus tohohle seriálu z nádherného L.A. s nádhernými herci! Naposledy mě takhle chytly zoufalky, i když bych tyhle dva počiny nerada srovnávala.. Značná dávka napětí v každém! dílu a hodně zajímavé zápletky (a je mi jedno, jak moc jsou uvěřitelné :-). Jen se bojím, co bude SPOILER ve třetí řadě, až odejde Savi. Ačkoliv se mi zdálo, že tvůrci to tušili (věděli?) dopředu a tak dávali v druhé polovině druhé řady Alysse méně a méně prostoru. V první řadě jednoznačně "táhla" seriál Savi, v druhé pak spíše Josselyn (nic proti :-). Taky mě pobavily všemožné způsoby, jakými zakrývali Alyssino těhotenství - hippie halenky, polštáře, obří kabelky.. :-)) No, určitě budu sledovat dál a uvidíme, jak si s tím scénáristé poradí.. a ještě jedna poznámka na závěr - Harry je fakt kus!!! :-D Aktualizace po 3x13: No to si snad dělají legraci.. :-) Musím říct, že z prvních pár dílů třetí řady jsem byla rozpačitá, ale nakonec mě to zase dokázalo vtáhnout, jako ty předchozí dvě. No a poslední tři díly, to už je doslova drama! Rozhodně si u mě seriál drží maximum, tedy 5*, což jsem po odchodu "Pheobe" opravdu nečekala, nemůžu se dočkat dalších dílů! Aktualizace po 4x13: Ubírám pátou hvězdičku, tohle jsem teda fakt nepobrala.. :-/

• 12.3.2016  13:01
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Dala bych i pět hvězdiček, kdyby seriál skončil osmou sérií.. díly s Ashtonem ani nebudu komentovat, pár sem jich viděla a nestojí za zmínku. Co se týče prvních osmi řad s Charliem, jde snad o jediný seriál, na který jsem schopná koukat pořád dokola a ještě se u toho pořádně nasmát, i když už dávno vím, co přijde. Charlie je nenapravitelný sukničkář a pijan, kterému navíc přeje štěstí v mnoha situacích, vytváří tak perfektní kontrast ke svému bratrovi Alanovi, kterému se se*e vše, na co sáhne :-), nejvíc mě asi baví sledovat ty jejich neustálé dialogy, nespočítala bych, kolikrát za celý seriál řekne Charlie bratrovi, aby "vypadnul z jeho domu" :-). Za zmínku stojí i hospodyně Berta, jejíž ostrovtip nemá obdoby, nebo Evelyn, krkavčí matka a sup na trhu s nemovitostmi, jejíž hlášky nezřídka procvičí mou bránici. Pro mě prostě 5/5, hvězdičku ubírám pouze za vyhození brilantního Ch. Sheena a za poslední díl 12. řady a celého seriálu (nemohla jsem si nechat ujít), jehož zakončení mi přišlo poněkud trapné a neuctivé k (diváky zbožňované:-) postavě Charlese "Roscoa" Harpera.

• 2.3.2016  15:23
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Pro mě slabší 3* (hodnotím po 10. dílu páté řady). Jak píše sonnak, nejedná se o krimi, nýbrž o komedii a pokud k tomu budete tak i přistupovat, je to někdy zábavná podívaná. Co se týče mnohých odkazů na filmy a hlášky, patřím k těm, co se v tomhle směru absolutně nechytají (nutno podotknout, že sleduju seriál ve španělském jazyce - ne dobrovolně :-) a věřím, že v angličtině bych asi přihodila hvězdičku navíc. Prostě taková oddychovka se sympatickými postavami (baví mě třeba Lassiter a jeho láska ke střelným zbraním :-) a občas (i když spíš vyjímečně) solidní detektivka (třeba díly s Yin Yang).

• 2.3.2016  15:03
    Černá listina (TV seriál) (2013)

Tak nevím, na začátku se mi seriál zdál zajímavý a na konci druhé řady už jsem se vyloženě nudila. Ačkoliv mám Jamese Spadera jako herce hodně ráda (Boston legal, Wolf, The Watcher - špička! :-) v blacklistu mě občas ty jeho nekončící monology unavují.. ale zase jak kdy. Navíc by mě zajímalo, jak dlouho ještě chtějí natahovat tu záhadu, co se týče Reddingtonova vztahu k Liz. Teď v půlce třetí řady se tempo trochu zlepšilo, ale abych pravdu řekla, nevím, jak dlouho ještě vydržím seriál sledovat (asi dokud nezmizí Ryan Eggold ;-).

• 2.3.2016  14:32

Podle mě v tomhle případě dvojka překonala jedničku. Super! :-)

<< předchozí 1 2 3