macetoma

okres Kroměříž

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 18.11.2018  21:25

Důstojné uzavření série třetím dílem - doufám že zůstanou u trilogie, další díly jsou zbytečné. Námět zajímavý, i finále se dočkáme. Ale už tomu dochází dech, je to jen taková milá taškařice. Dám také tři hvězdy, ale je to slabší než předchozí díly. Nejlepší na tom jsou ty závěrečné titulky a finální hudba od DJ Tiësto.

• 18.11.2018  21:21

Podobně zábavné jako jednička, v podstatě je to logické pokračování jedničky. Pár nových vtípků, staří známi hrdinové a jejich nové osudy. Dávám 3 hvězdy.

• 18.11.2018  21:17

Fajn animák, který hraje na strašidelnou notu. Zajímavá myšlenka udělat z Drákuly hoteliéra, ale funguje to a postavičky jsou zábavné. Dávám 3 hvězdy.

• 18.11.2018  21:14

Dávám 4 hvězdy. Vizuálně i námětem hodně podobné filmu Obchodník se smrtí. Holt nejlepší příběhy napsal sám život. Skvělý Tom Cruise.

• 18.11.2018  21:10

Dávám 4 hvězdy. Natočeno hodně realisticky. Film který odhaluje holou pravdu v celé své nahotě - světové velmoci prodávají pomocí překupníků své zbraně do všech válečných zón a tak udržují válku naživu. Jó, je to velký byznys. Ani se nechce věřit, že někdo o tom dovolil natočit film. Skvělý Nicolas Cage.

• 13.9.2018  09:59
    Upgrade (2018)

Joo to vám byla jízda. Konečně film co má spád, nápad a všechno to pasuje na sebe. Sice než se to rozjede, tak to chvíli trvá, ale vyplatí se počkat. Nechat si dát čip do míchy, který vás naboostuje a pak ten čip nechat hacknout, to chce fakt mít koule. Jako režie a scénář fakt hustý, naposledy mě takhle dějově pohltil snad jen děda Matrix nebo strejda Zdrojový kód. Dávám pět hvězd a vůbec se za to nehanbím.

• 13.9.2018  09:49

Tak jsem se nechal napálit. Viděl jsem v jednom prostřihu jak Idris Elba čumí na zasněžené pole a myslel si bůhví jaký to nebude survival. A ono prd přátelé. Místo toho jsem dostal přeslazenou romantiku s nějakým avengerem a de capriovou bejvalkou. Jediný fajn moment asi když pilot dostane mrtvici a když zastřelí pumu světlicí. Jinak tam nic není. Vůbec se o ně nebojíte, pořád jim tam hoří oheň, vypadají jako dvojka na vejletě. A ta romantika v chatě, no fuj hnus velebnosti. Ono je to sice bezva, že se pod nima "země zachvěla", ale jak by řekl major Terazky, kdyby se díval oknem - "oni mi tuna jebů". Dávám 1 hvězdu za ty přírodní scenérie a pilotovu mrtvici.

• 4.9.2018  09:52
    Bajkeři (2017)

WTF co to jako mělo být? Beru to jako vrchol trapnosti a nevkusu. To byl teda nápad, dát dohromady tlupu mladých pitomců, co neumí ani mluvit, vrazit jim do pracek mobily a posadit na kolo. Abych nezapomněl - ta slavná Vagnerová taky neumí mluvit. Dávám jednu hvězdu za přírodní scenérie naší české kotliny a krásu zatopených lomů :) Katarze na konci už to bohužel nezachránila. A komu tím prospějete, že budete točit takové 3.14 - čoviny?

• 2.9.2018  15:07

Tak tohle je důstojné rozloučení s celou sérií básníků. Chápu a dávám tři hvězdy. Díky všem zúčastněným, že šli do stejné řeky ještě jednou. Nejlepší byl asi Josef Somr - tak krásně a pravdivě to všechno shrnul.

• 2.9.2018  14:56
    Sezn@mka (2016)

To bylo slabé jako indický čaj třikrát převařený. Dávám jednu hvězdu za pár vtípků co pobavily. Jinak je to vrchol trapnosti a product placement nejhrubšího zrna. Spoiler: Vy tady čekáte? Ne, já tady krmím labutě. (Trhá růži do vody). Tak já asi taky budu krmit. (Bléé). A taky běhám. Tak já musím běžet....

• 22.6.2018  22:25
    Lorax (2012)

Grafika stylu Horton a zpívání až je to člověku otravné. Hodně moralizování, ale v podstatě mají autoři pravdu a děti o tom dlouho přemýšlely a dokonce mladší dítě nakreslilo stromy z Loraxu. Dávám 3 hvězdy.

• 30.5.2018  09:18

Akční pasáže velmi napínavě a realisticky natočeny - ať už jde o asiatův útěk z auta nebo pak o přestřelku při zatýkání atentátníků. Dávám 4 hvězdy.

• 30.5.2018  09:15

Dokonalá přestřelka. Nejlepší co kdy byla natočena. Už jen za to 5 hvězd.

• 15.5.2018  13:33

Dávám 3 hvězdy. Oba hlavní chlapi to zahráli dobře. Nejprve se nic moc neděje, pak to jde k předpokládanému závěru a před cílem zajímavý kotrmelec.

• 15.5.2018  13:27

Dávám 4 hvězdy. Tohle je opravdu důstojná rozlučka X-menů s postavou Wolverina. Má to hloubku. Doporučuji vidět.

• 26.3.2018  14:58

Animace mne mile překvapila - na český film dost dobré. Příběh měl hluchá místa, ale jako celek to drží pohromadě. Dost dobrý byl pan Spejbl. Vadil mi dabing Hurvínka, ten hlas mi tam prostě neseděl. A taky pasovat Hurvínka do role náruživého hráče počítačových her mi přišlo trochu prosti srsti. Dávám 3 hvězdy, dětem se to líbilo.

• 26.3.2018  14:54

No mně se to moc nelíbilo. Já uznávám velkého génia Stephena Hawkinga, zhruba vím jaké měl postižení a jak přes to všechno dokázal naplnit svůj životní příběh. Pan herec to zahrál skvěle, ale to je tak všechno. Nejvíc mi vadilo, že jsem mu vlastně vůbec nerozuměl - teda dokud nezačal mluvit přes syntezátor. Chtělo by to aspoň nějaké titulky. Pak mi vadilo, že herci nějak nestárli a já nevěděl v jakém stadiu Stephenova života se vlastně nacházím. A taky mi vadilo, že dějový posun byl vlastně nulový - celý film se věnoval jen problému s pohybem Stephena Hawkinga a to je podle mne dost málo. Dávám jen 2 hvězdy.

• 3.3.2018  15:14
    Coco (2017)

A po čase zase jeden skvělý animák, který má koule. Vizuálně dokonalé, příběh o rodině vypilovaný do detailu, zápletka má říz. Poučné a hlavně pochopitelné pro děti i dospělé. Konec dojemný. Dávám 5 hvězd.

• 2.3.2018  14:32
    Biutiful (2010)

Tak to je čiré psycho. Bezmoc kouká z každého okamžiku, postavy se propadají do čímdál větších sraček a není úniku. Nedoporučuji pouštět si před návštěvou lékaře - zvlášť pokud vás děsí jehly a močení krve. To co točí tenhle režisér mi vždycky drásá nervy. Bardem do dobře zahrál. Dávám 3 hvězdy.

• 2.3.2018  14:25

Příběh nabral větší dynamiku oproti předchozím dílům. Sledovat umírání hlavních postav trošku drásalo nervy. Konec mi přišel takový sladce vypatlaný - jak z reklamy na dovolenou na Tahiti. Dávám 3 hvězdy.

• 2.3.2018  14:21

Líbilo se mi to asi víc jak ta jednička. Sice se příběh moc neposunul, ale zase sledovat to putování chlapů pouští a koukat jak je chytá rapl, byla docela zajímavá podívaná. Dávám 2 hvězdy.

• 2.3.2018  14:15

Zajímavý potenciál, ale jako celek takové nedomrlé. Nápady a provedení dobré, ale něco v tom skřípe a smrdí. Třeba jak se tam ti chlapi uživí? Z toho jídla co mají k dispozici by vypadali jako z koncentráku a ne jako dobře živení playboyové. Co se stane když po třech letech uvidí ženskou? No nic, normálně si s ní pokecají. A takových věcí je tam víc. Prostě moderní hračka pro moderní děti. Dávám 2 hvězdy.

• 2.3.2018  14:08

Graficky a zvukově jsou to úplné orgie. Příběh jako takový je "odnikud nikam". Podle konce to vypadá, že se dočkáme i trojky. Celý film jsem se v tom tak nějak pořád hledal a ztrácel a nakonec mi zbyla vzpomínka na postapokalyptický obraz země. Dávám 3 hvězdy, jestli nás tohle čeká, tak bůh s námi.

• 26.12.2017  18:03

Na svou dobu to musel být pecka kombinace kresleného a hraného filmu. Některé momenty stále bezvadné, ale střelený králík Roger mi se svým debilním hlasem už pak lezl na nervy. Na dnešní dobu by chtělo prostříhat a nadabovat znovu a lépe. Dávám tři hvězdy.

• 26.12.2017  18:00

Svěží závan jižního větru ! Tak mistrně stavěný příběh plný záhad, napětí a fantastického rozuzlení jsem už dlooouho neviděl a jsem rád, že jsem se dočkal. Všichni by povinně měli shlédnout a hlavně borci z Hollywoodu, aby se něco přiučili, jak se to má dělat. Dávám 4 hvězdy.

• 26.12.2017  17:53
    Mokřina (2014)

Jižané válí ! Tak dobrou detektivku ze staré školy jsem dlouho neviděl. Ústřední dvojice vyšetřovatelů nádherně realistická, záběry shora úplně par excelans. Finále dost dobré a závěr není šokantní, ale přesto překvapivý. Dávám 4 hvězdy.

• 26.12.2017  17:44

Taková realistická pohádka. Možná až moc. Toho chlastaní a vyzpěvování v náladě tam bylo na pohádku docela dost. Ale aspoň je to rychlé a nenudí. Životní role pana Lohniského. Jitrnice na stromech, pivo v potoce, léčba těstem a moribundus - nezapomenutelné. Dávám tři hvězdy.

• 26.12.2017  17:35

Tak tohle se moc nepovedlo, doporučuji jen ortodoxním milovníkům suchého anglického humoru. Záchvaty smíchu se nekonaly, párkrát jsem se jen lehce pousmál. I přes krátkou stopáž jsem se díval na hodinky, kdy už to utrpení skončí. Hudební čísla to celé zpomalují a působí tam jak pěst na oko. Oldřich Nový se moc nepředvedl, už mu asi docházel dech. Nejvíce snad pobavili pánové Kostelka a Skopeček ve svých roličkách. Waldemar Matuška tentokrát vysloveně zklamal. Myslel jsem, že je to parodie na úrovni Limonádového Joea, ale není tomu tak. Dvě hvězdy.

• 23.8.2017  08:08

Zajímavě vystavěný příběh, proces vývoje spolupráce mezi dvěma detektivy skvěle nastíněn. A finále stojí za to, takovou neotřelou věznicí techniku, co zde předvedli by mohl závidět i tvůrci ságy Saw. Dávám 4 hvězdy.

• 23.8.2017  08:00
    Zabijáci (2014)

Opět drsné severské drama, příběh pomalu hutní a graduje až do ohnivě mrazivého finále. Opět mistrně natočené, ale tentokrát mě to nechalo chladným. Dávám 3 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16