Bublinka6

student

4 body

<< předchozí 1 2
    • 21.9.2014  19:59
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Po shlédnutí jednoho jediného dílu nemůžu hodnotit jinak, než "odpad!". To, že z Moraváků dělá filmařský štáb idioty, již řečeno bylo a nebudu to znovu rozebírat, ale to, že se netrefili nářečím, pravidelně na něj zapomínají a k tomu všemu nebyli schopni si zjistit nic o vinařství (soudím dle mnohých chyb v nalévání a degustaci vína), to už mě dorazilo. Třešničku na dortu tomu dávají totálně nezvládnuté herecké výkony mladých herců. Sorry, ale tohle fakt ne.

• 6.8.2014  12:06

Jsem si plně vědoma, že je to hrozná hovadina, ale mám ráda bojové sporty a prostě mi to celkově sedlo, výborně jsem se pobavila. BOOM!

• 3.8.2014  09:16
    Pot a krev (2013)

Pot a krev je naprosto ujetý snímek, který bych strašně sepsula, nebýt toho, že je to podle skutečné události. Doteď nevěřím, že někdo skutečně byl takový pitomec a ještě najít dva podobně pitomé kámoše. Ve finále se mi tento snímek hodně líbil, ale jelikož nechci hodnotit film na základě zábavnosti a nepochopitelnosti skutečné události, nemohu dát čtyři, ale pouze tři a půl hvězdičky.

• 3.8.2014  09:12

Málokdy se mi stává, že bych film, který rozkoukám, nedokoukala do konce, ale tohle se prostě nedalo... Dějová linka nudná a pomalá, kecy o Arabském hřebci a jako třešinka na dortu Wahlberg vypadající jako bezdomovec. Tohle prostě ne.

• 19.12.2013  14:32
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Je to jako rozbalovat Kinder vajíčko, tudíž zábavné :) Mohla bych to sledovat od rána do večera.

• 7.7.2013  21:20
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

I přes to, že dva hlavní protagonisty nemůžu vystát a mám téměř prasečí radost, stane-li se jim něco nepříjemného, tak kombinace napínavých zápletek, krásně drzého Erica a občasného černého humoru mě nutí dát čtyři hvězdičky.

• 7.7.2013  21:14
    Sinister (2012)

Garden party mě spolu s panem bubákem děsí po nocích.

• 16.4.2013  23:01
    V Bruggách (2008)

V Bruggách je melancholický film o chlapském přátelství a cti, jemuž dodává zábavnou stránku věčně otrávený Ray (Colin Farrell), který nemá ani tušení, jak moc nepříjemným se pobyt v Bruggách stane. Trpaslík (ne, pardon! liliput! ) na koňských sedativech má v tomto snímku mnohem větší význam, než by divák vůbec mohl čekat. Třešničkou na dortu je poetický konec, který není explicitně vyřčen. Jak nejsem fanda neuzavřených filmů, tak tady byl nejlepším možným řešením, které celou myšlenku hezky podtrhne.

• 18.3.2013  19:01
    Bůh masakru (2011)

Hořká komedie o nešvarech dvou manželských párů, které se rozhodly vyřešit spor svých synů na úrovni. Hysterická Jodie Foster s naběhlou žílou na čele se snaží vychovávat všechny kolem, zatímco Kate Winslet se spravuje do podoby a jejich manželé se poklidně baví u doutníčku a sklenky 18-ti leté whisky. Pokaždé, když dojde na vypjatou situaci, znovu a znovu se ozývá pracovní mobil Christopha Waltze rozčilující všechny přítomné. Jde o herecký koncert čtyř perfektních herců v jednom bytě s akorátní stopáží 79 minut. Christoph Waltz mě opět okouzlil svým dokonalým hereckým výkonem. Tahle poloha mu prostě strašně sedí. Z ženského dua musím vyzvednout perfektní výkon Jodie Foster-ta krávě mi prostě strašně lezla na nervy od první minuty. Děkuji za takto strávné odpoledne. Dávám pět hvězdiček!

• 31.1.2013  20:32
    Ladíme! (2012)

Miluju hudební filmy a bavila jsem se, ale nalejme si čistého vína. Film patří rozhodně mezi méně povedené svého žánru. Ladíme! jede na vlně High school musical, prostě trocha trapnosti nechybí. Nicméně mě velice zaujal svým pěveckým výkonem i sympatickým kukučem Skylar Austin, který vyrovnával mé nesympatie chované k jiným aktérům. Mám ráda převratné konce i když jsou strašně předpokládatelné (jako u všech hudebních a tanečních filmů) a přihodím za něj jednu hvězdičku navrch. Takže za tři.

• 26.1.2013  22:19
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Po jednom díle budu ještě týden zvracet třpytky a poníky.

• 1.12.2012  10:23

Burtone, Burtone, co jsi to proved? Jde o snad nejnepovedenější dílo tohoto jinak geniálního režiséra. Scénář připomíná "Jak pejsek a kočička pekli dort", co scénáristu napadlo, to tam přihodil a doufal, že z toho něco vzejde, ale nevzešlo. Kolísání mezi žánry komedie-horor-fantasy je absolutně necitlivé a bije do očí. Pseudovztah Barnabase (Johnny Depp) s vychovatelkou (Bella Heathcote) vypadá téměř pedofilně. Prostě to celé nefunguje a třetí hvězdičku přidám jen za hvězdné obsazení mými oblíbenými herci (Johnny Depp a Helen Bonham Carter), překrásnou Michelle Pfeifer a za dračici Evu Green.

• 30.11.2012  10:14

Oblíbenec Stallone po boku s krásnou Madelaine Stowe tvoří příjemné duo v milém a zábavném filmu. Co bych důrazně vytkla je Stallonův dabing-u takto známých a často hrajících herců je to pro mě velký problém, je to prostě jako Kačer Donald s Mickeyho ušima, nepatří to k sobě! Ne a ne! Jinak za příjemné pobavení dávám čtyři hvězdičky.

• 24.11.2012  12:23
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Dr. House v právnickém prostředí, tohle se nemůže nelíbit. Kravaťáci si mě získali již od prvního dílu Mikeovým přijetím do práce. Jelikžo jsem zatím v procesu sledování, doufám, že seriál nestratí svou jiskru a humor.

• 24.11.2012  12:17
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Tímto seriálem jsem promrhala mraky svého času, nicméně to bylo velmi příjemné mrhání. Cynického charismatického bastarda House nemůžu ohodnotit jinak, než pěti hvězdičkami.

• 24.11.2012  12:13

Kvůli scéně "Luku jsem tvůj táta" nebylo možné film nedokoukat. Darth Vader je prostě zábavný a ne že ne! O chlup lepší než čtyřka, ale stále nemůžu hodnotit lépe než za tři hvězdičky.

• 24.11.2012  12:11

Bohužel mě tento kult nijak neoslovil. Sci-fi prostě není žánr pro mě a když už, tak ne ve vesmírném provedení. Ale na druhou stranu, ve své době musely být Hvězdné války obrovským průlomem, co se efektů týče. I přes neoblíbenost tohoto žánru jsem film byla schopna se zájmem dodívat a nenudil mě, proto dávám tři hvězdičky.

• 30.9.2012  18:39
    Třída číslo 402 (TV seriál) (1999)

Seriál mého mládí. A klidně bych se dívala zas a znovu! Doba, kdy Foxkids/Jetix/Disney Chanel byl ještě zábavný. Chi zpět animované pohádky!

• 30.9.2012  14:44

Kdybych viděla Requiem za sen později než Trainspotting, jistě by to mé hodnocení ovlivnilo. Nicméně výborně ztvárněný absťák, ze kterého šel mráz po zádech a zvláště se mi líbily surrealismem inspirované scény. Dneska za čtyři.

• 29.9.2012  19:58
    Symetrie (2003)

První film po několika letech, který jsem nebyla schopna dokoukat do konce. Nebetyčná, nic neříkající nuda.

• 29.9.2012  19:06
    Equilibrium (2002)

"Takže existujete, abyste existoval?" Obstojně zpracované Orwellovské téma přinutí k zamyšlení. Jak moc jsou city důležité? Má naše existence bez emocí smysl? Osobně mě okouzlila klišé scéna s pejskem a několikrát zamotané rozuzlení filmu. Bale opět podává výborný herecký výkon. Tentokrát za 4*.

• 22.9.2012  23:19

Když je mi ouvej a nic se nedaří, zalezu si do pelechu s něčím na zub a pustím tohle a je mi zase hej. Tento film a móda v něm jsou lékem na všechno.

• 22.9.2012  23:10
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Úžasná vzpruha v předlouhém zkouškovém. Robert Sheehan jako Nathan je tak otravný bastard, že mě jeho vtipy baví nejvíc ze všech a Lauren Socha jako Kelly mi svým obludným přízvukem vyloženě libozvučí. Bezvadné obě série, zklamání mě potkalo u přečtení toho, kdo všechno (ne)bude hrát v další sérii. Škoda. Nicméně za spoustu smíchu, dojetí i jiných emocí dávám maximální možné hodnocení!

• 8.9.2012  20:37

Hezky zpracované citlivé téma, kde Steven Robertson zvládá mistrně svou roli. Chvílemi se člověk skutečně zamyslí nad smutnou bezmocí hlavních hrdinů připoutaných na vozíček. Vážnost tématu chvílemi odlehčuje James McAvoy v roli odrzlého Roryho. Za film hvězdičky čtyři, za herecké výkony přidávám i tu pátou.

• 8.9.2012  14:11
    21 gramů (2003)

Celý film má slušný potenciál i výborné herce, ale nevyužije je. Prostě mi chybí dokreslení nějaké větší myšlenky. Celkově nemám ráda filmy, kde si můžu vymyslet více verzí konce. Sice nejsem hňup, aby mě různé možnosti závěru nenapadly, ale nemůžu pak ohodnotit režiséra za dobrý nápad, mám-li si ho sama domyslet a zůstat v tom, že nevím, zda měl stejný záměr. Dvě hodiny čekat na to, že si mám dotvořit pointu sama, se mi nelíbí. Tudíž dávám tři hvězdičky.

• 9.7.2012  09:55
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Neznám účastníky show osobně, ale co nám prezentují skrze televizní obrazovky mi dodává pocitu, že v této show soutěží pouze "fitkoblbci", šlapky, striptérky a podobná lůza mající slovníku horšího než dlaždiči. Maminka musí být pyšná, že má dítě v televizi ! :)

• 13.5.2012  09:58
    Proroctví (2009)

Film, který měl velmi slušně našlápnuto na čtyři hvězdičky se změnil ve zrůdný kýč, který ve mně vyvolával dávicí reflex. Nechám tři hvězdičky, i když by si Proroctví zasloužilo za ten konec srazit i více. Nicméně, z té povedené části filmu, musím vyzvednout katastrofické téma a výbornou atmosféru, která je chvílemi i děsivá, což je dle mého gusta.

• 14.1.2012  09:26
    Experiment (2010)

Po dlouhé době mě film skutečně emocionálně vyždímal. Forest Whitaker převedl naprosto famózní výkon, kdy jsem měla skutečně chuť hodit po něm cihlu i když byl jen v televizi:) Když dáte zakomplexovanému chlapovi do ruky moc, nemůže to dopadnout dobře. Dávám čtyři hvězdičky, a to jen protože si nechávám rezervu na německou verzi:)

• 31.12.2011  17:48
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Koukám na Prostřeno ráda, ale už se z toho stala spíše sociologická studie než pořad o vaření. Nejraději mám větu "Nikdy jsem to nevařil/a, ale snad se to povede." :)

• 23.12.2011  22:44

Nelze očekát žádné kinematografické obohacení, nicméně můžete očekávat, že se výborně pobavíte! Po dlouhé době skvělá komedie, kde se trapný humor neobrací v absolutní trapnost celého filmu, ale zůstavá na té správné hranici. Čtyři hvězdičky.

<< předchozí 1 2