ROBOTER

ROBOTER

Miroslav B.

okres Ostrava
Я твой слуга, я твой работник

homepage
Twitter: kraftwerkkxcz

6 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 11.11.2012
  Mircea (1989)

  Historický film o vzdorování Valašského knížectví pod vedením Mircei Starého (Mircea cel Bătrân) osmanské říši Bajezida I. a Mehmeda I. na přelomu 14. a 15. století.

  • 19.3.2012
  Singham (2011)

  Zásadový a hrdinský policista Bajirao Singham vede policejní stanici v jedné malé vesnici na předměstí Goa. V Goa však tvrdou rukou vládne místní mafiánský boss Jaykant Shikre. Singham i Shikre si zkříží cesty a není jasné, kdo se stane vítězem.

  • 18.5.2011
  El Greco (2007)

  Řecko-španělské životopisné drama založené na příběhu zpracovaném podle románu Dimitrise Siatopoula "El Greco: o Zografos tou Theou". Jak už název snímku napovídá, příběh je o renesančním malíři Domeniku Theotokopoulovi, který do dějin malířství vstoupil pod pseudonymem El Greco (tj. Řek), jak ho nazývali ve Španělsku, kam musel během svého života emigrovat. Hudbu k filmu složil známý řecký skladatel Vangelis.

  • 1.5.2011
  Byzantium: The Lost Empire (TV seriál) (1997)

  Čtyřdílný dokument hledající zašlou slávu byzantské říše. John Romer nás provede nejen ulicemi dnešního Istanbulu, kde tu a tam mezi moderní zástavbou spočívají relikty staveb města Konstantinova, ale i do vzdálenějších oblastí: do Itálie, Německa či na Ukrajinu, kam v minulosti vliv Byzance sahal.

  Seznam epizod:
  1. Building the Dream
  2. Heaven on Earth
  3. Envy of the World
  4. Forever and Ever

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace