Sentinel

okres Třebíč

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 1.1.2019  13:49

Podobný problém jako s Ulicí Cloverfield 10. Tzn. velmi zajímavý námět, ale horší realizace. A tím nemyslím víc akčních scén, ale přidat na napětí a atmosféře. Každopádně na dvojku se těším.

• 28.12.2018  18:29

Dvě fantastické scény s Vaderem a Mikkelsen. Zbytek si nálepku "Star Wars" nezaslouží, protože v té šedi průměrnosti není o co stát.

• 12.5.2018  19:10
    Marťan (2015)

Kdyby to bylo o hodinu kratší, tak bych milerád lupl 4 hvězdy. Takhle jen spokojené 3* za film, který je sice precizní, ale na můj vkus až moc nudný.

• 12.3.2018  13:32
    John Wick 2 (2017)

John Matrix 21. století. Jenže zatímco Arnie v Komandu hláškuje a každý kill je kultovní záležitostí, Keanu Reeves sází headshoty po desítkách a mezi záplavou naprosto neschopných nepřátel se najde jen málo zapamatováníhodných okamžiků. Ve videohře by tohle fungovalo na výbornou, ve filmu však velmi brzy nastává zívačka, když už od začátku je jasné, jak to celé dopadne. Lepší průměr.

• 17.2.2018  21:43

Příjemné překvapení. Na původní trilogii s Tobey Maguirem sice nemá, ale hlavně akční scény jsou nápaditě parádní. Škoda že finále je odfláklé až běda a až moc okatě odkazující na pokračování, kterého se bezesporu brzy dočkáme.

• 5.2.2018  18:30

Parádní rozjezd ubíjí bezradnost scénáře v druhé polovině a závěr "to be continued..."

• 5.2.2018  18:27
    Halloween 2 (1981)

Atmosféra a napětí prvního dílu jsou ty tam, místo nich nastupuje standardní vyvražďovací schéma, které je hloupoučky slaboduché a postavy pitomé až běda.

• 20.10.2017  21:19
    Wonder Woman (2017)

Solidní úvod na ostrově totálně zabila bitva nácků s Amazonkami. Pokud jsem si do té doby říkal "hmm, vypadá to celkem zajímavě", tak pak už bylo jen "aha, tak nic". Je to to samé jako Batman vs Superman, jen ještě hloupější, naivnější a nesmyslnější.

• 4.2.2017  15:48
    Mělčiny (2016)

Těžko se lze ubránit dojmu, že to mohlo být mnohem lepší. Takové 127 hodin působilo daleko uceleněji. I tak ale slušná jednohubka.

• 25.12.2016  10:52

Wowko jsem sice hrál, lore ale moc neznám, což si myslím že je hlavní problém téhle adaptace, která je zcela zřejmě určená divákům, kteří už předem vědí vo co go. Neználek jako já se v přehršelu postav ztrácel a film se ani v nejmenším nepokouší někoho náležitě představit, popř. vysvětlit kdo je vlastně kdo, jaké má motivace, atd. Taky je vidět že se hodně stříhalo, aby se toho do těch dvou hodin vešlo co možná nejvíc.

• 25.12.2016  10:43

Tak tohle bolelo. Docela dost. A to ani nejsem žádný hardcore fan, jen mám rád kvalitní filmy, mezi které se nové Star Wars rozhodně nepočítá. Když J. J. Abrams natočil první nový Star Trek, byl jsem ponejprv poněkud zaskočen jeho pojetím, ALE musel jsem nakonec uznat, že ten film byl výborný, měl vynikající prolog, dobře napsaný scénář, kvalitní postavy a spoustu zapamatováníhodných scén. Síla se probouzí nemá ani jedno. Tolik logických nesmyslů, přitroublých klišé a místy až béčkových dialogů snad nebylo ani v pozdějších Transformerech. Zlatý Jar Jar Binks. Nevím, možná je to tím že už mi není 14 a po filmech tohodle formátu chci aby měly nějakou hlavu a patu a hloubku, možná jsem prostě jenom čekal trochu víc než standardní tupý blockbuster.

• 20.4.2016  01:02

Jasně, je to dementní (nejen Jar Jar), světelné roky za původní trilogií, ale přiznám se, že jsem s tímhle filmem nikdy zvláštní problém neměl. Možná proto, že jsem byl mladší :) Po opětovném zhlédnutí po x letech už to není co kdysi, takže jedna * jde dolů. Ale že bych se zajíkal ostudou, to zase ne.

• 28.3.2016  06:04

Velkým plusem tohodle BDSM je, že si naštěstí na nic nehraje, takže se divák té nezastírané demenci může aspoň zasmát. A Keanu Reeves? No, doufejme že si jenom spletl filmy...

• 28.3.2016  05:48
    Spectre (2015)

Ne. Takhle fakt ne. Pořád dokola to samé schéma bez sebemenší inovace. Už Skyfall smrdělo průserem, ale tam byla aspoň nějaká hlava a pata, tohle už téměř sahá na slovo slátanina. Waltz se snaží, ale nemá moc co hrát, akčním scénám došly nápady, no a závěr je jednoznačně nejhorší ze všech kraigovek. Začínám se pomalu ale jistě bát, co přijde příště.

• 12.11.2015  20:49
    Nevědomí (2013)

Nakonec hodně těsné 4*, na tenhle film prostě nějak nemůžu zapomenout. Přitom v něm nic převratného nebylo, je to takový cruisovský sci-fi standard. Moc pěkný vizuál, slušné tempo a zvláštní pointa.

• 5.11.2015  22:56
    Slavné dny (TV pořad) (2010)

Fakticky ne vždy 100% přesné, ale dramaturgie, hudební doprovod a celkové zpracování bývají výborné.

• 16.10.2015  22:30
    Equalizer (2014)

Stejný případ jako John Wick - nabušená řekněme první polovina, zatímco ta druhá působí skoro jak závěr průměrné epizody Walker Texas Ranger.

• 23.8.2015  00:29

Další dojnice mainstreamového (ne)vkusu. Blockbuster bez duše, nápadů, s protivnými herci a totálně nevyužitým potenciálem, který snadno zapadne mezi nové Transformery. Spielbergově předchůdci nesahá ani po kolena. Fakt že to vydělalo kolik to vydělalo je opravdu velmi, velmi smutný.

• 16.4.2015  22:29

Takový starověký Emmerich. Okázalé, mohutné, efektní, a přitom prázdné, bez duše.

• 9.4.2015  14:56

Takhle si představuju typickej direct-to-DVD titul. Zmatenej přeplácanej scénář, totálně nelogický chování postav (taková wtf postava jakou hrál Whitaker už tu dlouho nebyla), no a samozřejmě PŘÍŠERNEJ střih. Chudák Liam, museli ho asi hodně dlouho překecávat. Bez něj by to bylo sotva na 1*

• 9.4.2015  14:50

Velmi podobné 1. dílu 7. Pottera. Stejně jako v první půlce knihy se ani zde v celém filmu prakticky nic nestane, pokud vás ale knižní předloha bavila, nemyslím že budete mít s absencí radikálních plot twistů problém.

• 16.2.2015  01:02

Kdyby mě unesli mimozemšťani a chtěli vědět, co znamená slovo "film", popř. "kult", pustil bych jim Pulp Fiction. Jo a málem bych zapomněl na DOKONALÝ dabing.

• 16.2.2015  00:36
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Napoprvé jsem byl docela zklamán, protože jsem čekal další Středozem a místo toho dostal Spartaka. Hra o Trůny se rozjíždí pomalu, ale čím dýl trvá, tím víc za to stojí. Výborně napsané i zahrané postavy a spousta často nečekaných twistů dělají z téhle drsné fantasy must-see záležitost.

• 16.2.2015  00:11
    Teď a tady (2012)

No teda! Čekal jsem béčkovitej slaďák, ale tohle je skoro na 5 hvězd. Skvěle zahrané (Dakota!), emoce jsou uvěřitelné a nikdy se nepřeváží do kýče, jen je škoda že gradace a tempo ve druhé polovině slábne a závěrečné poselství mohlo být podáno přesvědčivějším způsobem. Jinak ale ohromné překvapení a spokojenost.

• 23.12.2014  14:40

No, co říct.. Dvě hvězdy si film nezaslouží, tři jsou až moc, ale nakonec teda za snahu.. Jinak je to spíš remake než prequel, a to bohužel dost toporný. Postavy jsou mdlé, napětí nefunguje, ale tak jako pocta Carpenterovu dílu budiž.

• 6.12.2014  12:50

Hodně těsné 4*, ale ty vymazlené bitevní scény si to zaslouží.

• 13.11.2014  00:45

Duchařinu už asi líp natočit nejde. Problém je v tom, že lekačky velmi rychle ztrácejí efekt a narozdíl od třeba Těch druhých tomuhle filmu chybí hutnější atmosféra. Přesto nenudí a je o chloupek lepší než Sinister, takže nakonec těsné 4*

• 12.11.2014  17:53

Nebýt slabého příběhu a nic moc akce, byly by 4* Sympatické dobrodružství pro celou rodinu na nedělní odpoledne.

• 12.11.2014  00:37

Velmi příjemné překvapení. Za málo peněz docela dost slušné muziky. Celé je to samozřejmě pitomoučké, ale, což mě dost překvapilo, má to solidní tempo, které se udrží po celý film. Jasná guilty pleasure pro příznivce Arnieho a Slye.

• 12.11.2014  00:26
    Interstellar (2014)

Další film, který bych mohl zařadit do škatulky "vyhořelých supefilmů". Mediálně to měla být sci-fi bomba (minimálně) dekády, jenže už od prvního teaseru ve mně hlodala pochybnost, že tohle nablyštěné pozlátko bude prázdné jak vakuum. Obavy se začaly naplňovat už po natahovaném úvodu v kukuřičných polích, který navzdory silným hereckým výkonům prostě nedokázal strhnout natolik, aby obhájil soustavné natahování. Když už konečně došlo na vesmír, pořád jsem tak nějak doufal aspoň v nějaký wow moment, něco abych si mohl říct, že to nakonec za tu vstupenku stálo. Bohužel. Wow momenty byly dva, což je vzhledem k téměř tříhodinové stopáži zcela neuspokojivé. Interstellar se snaží být vizuálně podmanivý jak Gravitace a filozofický jak Fontána, v obou případech však zůstává na půli cesty a ve výsledku tak zmíněným dvěma snímkům sahá sotva po pás. Krásná ukázka jak se může autor utopit ve vlastním díle, když pompéznost přehluší originalitu a jednoduchost. Jednoznačně nejslabší Nolanův film a všeználkům nevěřte.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9