strelenaL

strelenaL

Česko

16 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 5.2.2011
  Flavio Parenti
  (herec)

  Flavio Parenti, italský herec a režisér s francouzsko-italskými kořeny, se narodil 19. května 1979 v Paříži. V letech 1999 – 93 studoval herectví ve Francii v Centre International de Valbonne. Navštěvoval školu Theater Stabile di Genova po jejímž vystudování získal diplom. Poté se uchýlil k práci v reklamní agentuře, kde… (více)

  • 27.2.2011
  JJ Feild
  (herec)

  John Joseph Feild narozen 1978 v oblasti Bulder - Coloradu. Když byl ještě malé dítě, celá rodina se přestěhovala do Londýna. John má dvě občanství: britské a anglické. Jeho otec Reshad Feild je britský spisovatel záhad. John má dva starší bratry a mladší sestru. Díky mamince se John rozhodl stát se hercem. Jako dítě chodíval… (více)

  • 10.7.2011
  Madeline Carroll
  (herečka)

  Talentovaná Madeline Caroll vyrůstala L.A. Kalifornii. Její matka se stará o domácnost, otec pracuje jako dodavatel. Madeline vyrůstala spolu se třemi bratry. Se sourozenci jí pojí velké pouto a láska k hraní a užívání si společné zábavy. Má čtyřnohého mazlíčka psa jménem Spot. V pouhých třech letech se začala věnovat… (více)

  • 2.2.2009
  Trent Ford
  (herec)

  Narozen 16. ledna 1979 v Akronu v Ohiu. Jeho otec byl zkušebním pilotem v US Navy, matka pochází z anglického Birminghamu. V deseti letech se přestěhoval i s matkou do Velké Británie, kde strávil většinu svého dospívání. Je napůl angličan, napůl američan, nyní žije v Los Angeles. Mladý herec vystudoval Cambridge University s… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace