strelenaL

strelenaL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 27.5.2020  07:35

Pilot byl strašně vláčný tak uvidíme co přinese další díl. Zatím si dělám o celém seriálu názor.

• 15.1.2020  16:20

Pro mě srdeční záležitost na kterou jsem se těšila celou dobu

• 15.1.2020  16:04
    Princip slasti (TV seriál) (2019)

Čekala jsme víc. Tento seriál mohl mít velký potenciál, ale bohužel ještě se máme co učit např. od dánských scénáristů. Spojením třech Polsko, Česko a Ukrajiny byl zajimavý krok.

• 15.1.2020  15:50
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Myslím, že tato MT byla natočená velmi podařeně, jen je škoda, že to mělo tak krátké trvání a nepokračovali dál.

• 15.1.2020  15:46

Protože jsem fanoušek Jumaji z roku 1995 tak jsem byla zvědavám na nové přepracování a tedy je to jiné než původní film. U sebe bych to zařadila neurazí ale příliš nenadchne, jde tedy o takový odpočinkový film. No prostě průměr.

• 15.1.2020  14:30
    Znovu 20 (TV seriál) (2015)

Začala jsem náhodně sledovat jeden díl v televizi a protože mě díl upoutal, tak jsem si řekla, že se na něj podívám od začátku. Jde o seriál na odreagování a relax, kdy potřebujete vypnout a odpočívat, takže od něj nečekejte nějaké hlubokomyslné myšlenky či poslání. Je poznat že za scénářem je člověk co dělal Sex ve městě. Baví mě na něm i jeho krátká stopáž. Hlavní herecké obsazení v podání Sutton Foster je správným tahem na branku. Zatím jsem hodnotila podle úvodní první sezóny, páté a šesté a těším se na sedmou sezónu v tomto roce. :-)

• 14.1.2020  16:07
    Na nože (2019)

Film se nese v tom nejlepším duchu Agathy Christie. Je vidět velká inspirace u autorky. Opravdu jsem byla příběhem rodiny nadšená. Je to od začátku až do konce napínavé a rozehraná zápletka vyústí v grandiozní finále. Někdo možná odhalí pravého padoucha hned na začátku, já však měla jiný odhad. Film má skvělé obsazení herců. I když detektiv Benoit Blanc v podání Daniela Craiga byl především tahoun filmu, což čekáte když je hlavní postava, která se snaží rozlousknout případ. Nesmím však opomenout že i ve velké míře ukázal velmi silnou stránku v intrikách Chris Evans. Ano ten božský, sladký kapitán amerika, který umí hrát i jiné týpky než jen dobráka ameriku.

• 17.8.2019  10:37
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Dokoukané mám všechny sezóny ST a nejvíc mě bavila druhá. U třetí jsem si na závěr pobrečela, protože jsem citlivější povahy. Těším se a doufám v další sezónu. Za mě pecka seriál jak pro puberťáky tak dospělé.

• 16.4.2019  16:27
    Skleněný (2019)

Bude to asi divné, ale já vůbec netušila o tom že půjde o závěrečný díl trilogie. :))) Film jsem chtěla vidět kvůli tomu že měl obsahovat prvky thrilleru a Sci-fi. Takže jsem čučela protože Vyvolaného jsem si skoro už nepamatovala a rozpolceného jsem do dnešního dne neviděla (mám ho na seznamu). Ale díky Skleněnýmu jsem si pustila znovu Vyvolaného. :D Musim říct, že film hodnotím průměrem protože první půlka filmu je na mě zbytečně natáhnutá od poloviny je to, ale skvělý film. Konec mě překvapil, ale trochu jsem to čekala, že to možná tak dopadne. Co se týká herců James McAvoy a Bruce Willis naprosto skvělí. Možná Samuel mi přišel trochu otravnej týpek, ale zase byl opravdu přesvědčivý.

• 30.3.2019  11:27

Začala jsem sledovat. První díl i druhý super.

• 30.3.2019  11:24
    TY (TV seriál) (2018)

Serial není špatný, ale úplně mě neohromil. Konec první série mě překvapil, čekala jsem úplně jiný konec.

• 30.3.2019  11:23
    Life Sentence (TV seriál) (2018)

Seriál o hledání co v životě chceme. V některých dílech jsem se dobře bavila, jak střeštěná dokáže být rodina Abbotových. Finální díl seriálu nebyl překvapením.

• 23.7.2018  11:45
    Psí ostrov (2018)

Málo, který film mě dokáže rozbrečet nebo mít slzy na krajíčku v prvních deseti minutách filmu. Psí ostrov je toho důkazem že i výjímky se mohou stát, zaskočit a překvapit.

• 23.7.2018  11:41
    Coco (2017)

Po dlouhé době animák, který mě velmi bavil a to tak, že bych ho mohla vidět znovu a stále bych ho považovala za dokonalý. To že je tam linka zabývající se tradicí Día de los muertos a zyky, které jsou s tímto svátrkem spojeny.

• 23.7.2018  11:35

Byla bych pro pokračování všema deseti ! Na naše poměry skvěle natočený dokument.

• 23.7.2018  11:33

Srdcovka!

• 23.7.2018  11:25

Jakožto fanoušek Avangers mi nesměl ujít tento film. A i když je to zatraceně dlouhý, jsou tam části které jsou zatraceně srandovní. Ale nehledejte od toho hlubší význam, protože je to povedená oddechovka. No uvidíme, co nás čeká za rok...

• 23.7.2018  11:20

Tiché místo mne zklamalo. Čekala jsem že rozuzlení děje bude jiné. Zajímavá a místy nudná byla absence dialogů mezi herci. Postavit dialog na znakové řeči nebyl špatný, ale nemůže to býrt jediný prvek, který odlišuje děj filmu od jiných žánrově podobných. Co mohu vyzdvihnout je krátká stopáž filmu a skvělé herecké obsazení. Spoiler: stačí kouknout na trailer a máte nejakčnější části filmu v souhrnu a nemusíte koukat na film.

• 14.3.2018  15:43
    The Fall - Série 1 (série) (2013)

První řada byla skvělá.

• 14.3.2018  15:41
    Rozvod (TV seriál) (2016)

Mám rozkoukáno.

• 9.2.2018  21:58

Neskutečné !!! Od začátku do konce jsem to hltala. Tento film patří mezi srdcové pro mě za rok 2017.

• 9.2.2018  21:39

Poslední díl a největší průšvih. Ano knihy jsem četla, ne nepatřím mezi náctileté, ale tvořím si svůj vlastní názor na vše po svém... na film jsem šla proto, že jsem chtěla relaxovat, prostě vypnout a třeba se i zasmát absurditám, který se v předchozích dílech objevily. Závěr mohl být daleko lepší neb znám předlohu a s tou by se dalo slušně pracovat, bohužel souhlasím s Mattym, který to vystihl přesně 15 minut ( klapka střih a máme hotovo). Hudební vsuvka byla na výbornou. Pozn. Ženy a dívky mají rádi příběhy s dobrým koncem a ve většině případů nemusí jít o realitu, to celá série odstínů splňuje... proto se z toho stal fenomén po celém světě! Oba hlavní protagonisté mám ráda, ale musím říct, že v jiných filmech víc než v této sérii.

• 25.9.2017  17:57
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Naprosto bomba seriál. Místy mě při sledování až mrazilo v zádech. A brečím že už chci další sezónu. :'-( Málo který seriál mě takhle letos dostal jako právě příběh služebnice. Druhá sezóna a ještě lepší než první.

• 4.5.2017  09:05
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Skvělá minisérie. Herecké obsazení zajistilo, že to byla vskutnu slušná jízda. A už od třetího dílu jsem měla tucha, kdo asi bude na konci tou mrtvolou. Skvělý hudební podkres. Dalo by se říct, že jsem si nedokázala neoblíbit jen jednu z postav naopak jsem si oblíbila jak Madeline, Celestu a Jane. Každá se zde zmíněných dam měla něco do sebe a postupně se každým dalším střípkem odkrývala jejich povaha a osobnost. Když budu hovořit o mužských hercích Alexander Skarsgård je opravdu chameleon co se týká různorodých postav, které dokáže ztvárnit. Asi je zbytečné říkat že seriály ať už minisérie nebo klasika, vše co v tuto dobu točí HBO stojí za to vidět. Druhá sezóna byla nad očekávání ještě lepší než první. Vynikající až do posledního dílu, Meryl Streep byla dobrou volbou pro roli babičky.

• 25.3.2017  11:51
    Vpich (2011)

Překvapivý film. Plusovým bodem je, že se jedná o příběh podle skutečné události. Chris Evans to zahrál tak, že už bych ho sjetého vidět nechtěla (velmi dobře). Nějak se mi raději líbí v podání Míry Dušína.. :) (Captain America). Vlastně jsem čekala, jak to všechno dopadne. Připomíná mi to staré dobré časy, kdy filmy byly točené kratší stopáží a vůbec to neubralo jejich kvalit.

• 21.3.2017  17:23
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

První serie zhlédnuta. Nečekejte nic světoborného. Je to takový prdlý seriál, ale místy jsem se fakt hodně nasmála. Jsem překvapena, že má další pokračování. :-D

• 7.3.2017  17:30

Collateral Beauty mne dohnal k slzám. Ten konec jsem z poloviny neodhadla i když jsem na nějaké stopě (předtuše) byla. Kdyby tam nebylo skvělé obsazení byl by film opravdu ochuzený. Will Smith byl opravdu věrohodný, Edward Norton byl zase velmi zábavný a je fakt skvělý že se k tomuto projektu upsal.

• 3.3.2017  13:29
    La La Land (2016)

Proč si zamilujete la la land ? Když pomineme že jde o muzikál a hraje v něm dvojice Stone/Gosling, která nás nemůže už ničím nepřekvapit, protože chemie mezi nimi je prostě neuvěřitelná, takže jim to zobete z ruky. :-) Další silný prvek proč se la la land stal HITem je ten neprvoplánovitý konec. Právě tím konce si mne film získal. Nebudu pět již velké ódy na skvělý soundtrack, protože je to zbytečné. Co jiného byste taky od muzikálu mohli čekat než skvělou hudbu.

• 9.2.2017  09:00
    Nová holka (TV seriál) (2011)

začala sledovat !

• 28.11.2016  15:16

Velký návrat gilmorek !!! Geniální, dojemné zakončení. Ano, souhlasím že byla nejslabším místem muzikálová část ve třetí epizodě, ale oproti tomu zbylému je tohle jen pouhý detail. Gilmorova děvčata a jejich rok v životě Vás rozesmutní, rozveselí a dotáhnou všechny dějové linie do konce, který někdo mohl předpovídat a někdo naopak vůbec ani netušil. Já byla na měkko když se v seriálu objevila Sookie, protože jsem sledovala přípravy, informace ohledně natáčení, a moc jsem chtěla (a přála si) návrat všech protagonistů, vše mi krásně seplo a zahřálo na duši, že tam byla ta scéna s Lorelai a Sookie, kdyby ten prostor pro ně nebyl aspoň v jednom díle zařazen, zlomilo by mi to srdce. <3 Rok v životě Gilmorových děvčat se stalo plnohodnotným zakončením seriálu nebo otevřeným prostorem k pokračování...?

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22