strelenaL

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 23.7.2018  11:45
    Psí ostrov (2018)

Málo, který film mě dokáže rozbrečet nebo mít slzy na krajíčku v prvních deseti minutách filmu. Psí ostrov je toho důkazem že i výjímky se mohou stát, zaskočit a překvapit.

• 23.7.2018  11:41
    Coco (2017)

Po dlouhé době animák, který mě velmi bavil a to tak, že bych ho mohla vidět znovu a stále bych ho považovala za dokonalý. To že je tam linka zabývající se tradicí Día de los muertos a zyky, které jsou s tímto svátrkem spojeny.

• 23.7.2018  11:35

Byla bych pro pokračování všema deseti ! Na naše poměry skvěle natočený dokument.

• 23.7.2018  11:33

Srdcovka!

• 23.7.2018  11:25

Jakožto fanoušek Avangers mi nesměl ujít tento film. A i když je to zatraceně dlouhý, jsou tam části které jsou zatraceně srandovní. Ale nehledejte od toho hlubší význam, protože je to povedená oddechovka. No uvidíme, co nás čeká za rok...

• 23.7.2018  11:20

Tiché místo mne zklamalo. Čekala jsem že rozuzlení děje bude jiné. Zajímavá a místy nudná byla absence dialogů mezi herci. Postavit dialog na znakové řeči nebyl špatný, ale nemůže to býrt jediný prvek, který odlišuje děj filmu od jiných žánrově podobných. Co mohu vyzdvihnout je krátká stopáž filmu a skvělé herecké obsazení. Spoiler: stačí kouknout na trailer a máte nejakčnější části filmu v souhrnu a nemusíte koukat na film.

• 14.3.2018  15:43
    The Fall - Série 1 (série) (2013)

První řada byla skvělá.

• 14.3.2018  15:41
    Rozvod (TV seriál) (2016)

Mám rozkoukáno.

• 9.2.2018  21:58

Neskutečné !!! Od začátku do konce jsem to hltala. Tento film patří mezi srdcové pro mě za rok 2017.

• 9.2.2018  21:39

Poslední díl a největší průšvih. Ano knihy jsem četla, ne nepatřím mezi náctileté, ale tvořím si svůj vlastní názor na vše po svém... na film jsem šla proto, že jsem chtěla relaxovat, prostě vypnout a třeba se i zasmát absurditám, který se v předchozích dílech objevily. Závěr mohl být daleko lepší neb znám předlohu a s tou by se dalo slušně pracovat, bohužel souhlasím s Mattym, který to vystihl přesně 15 minut ( klapka střih a máme hotovo). Hudební vsuvka byla na výbornou. Pozn. Ženy a dívky mají rádi příběhy s dobrým koncem a ve většině případů nemusí jít o realitu, to celá série odstínů splňuje... proto se z toho stal fenomén po celém světě! Oba hlavní protagonisté mám ráda, ale musím říct, že v jiných filmech víc než v této sérii.

• 25.9.2017  17:57
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Naprosto bomba seriál. Místy mě při sledování až mrazilo v zádech. A brečím že už chci další sezónu. :'-( Málo který seriál mě takhle letos dostal jako právě příběh služebnice. Druhá sezóna a ještě lepší než první.

• 4.5.2017  09:05
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Skvělá minisérie. Herecké obsazení zajistilo, že to byla vskutnu slušná jízda. A už od třetího dílu jsem měla tucha, kdo asi bude na konci tou mrtvolou. Skvělý hudební podkres. Dalo by se říct, že jsem si nedokázala neoblíbit jen jednu z postav naopak jsem si oblíbila jak Madeline, Celestu a Jane. Každá se zde zmíněných dam měla něco do sebe a postupně se každým dalším střípkem odkrývala jejich povaha a osobnost. Když budu hovořit o mužských hercích Alexander Skarsgård je opravdu chameleon co se týká různorodých postav, které dokáže ztvárnit. Asi je zbytečné říkat že seriály ať už minisérie nebo klasika, vše co v tuto dobu točí HBO stojí za to vidět.

• 25.3.2017  11:51
    Vpich (2011)

Překvapivý film. Plusovým bodem je, že se jedná o příběh podle skutečné události. Chris Evans to zahrál tak, že už bych ho sjetého vidět nechtěla (velmi dobře). Nějak se mi raději líbí v podání Míry Dušína.. :) (Captain America). Vlastně jsem čekala, jak to všechno dopadne. Připomíná mi to staré dobré časy, kdy filmy byly točené kratší stopáží a vůbec to neubralo jejich kvalit.

• 21.3.2017  17:23
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

První serie zhlédnuta. Nečekejte nic světoborného. Je to takový prdlý seriál, ale místy jsem se fakt hodně nasmála. Jsem překvapena, že má další pokračování. :-D

• 7.3.2017  17:30

Collateral Beauty mne dohnal k slzám. Ten konec jsem z poloviny neodhadla i když jsem na nějaké stopě (předtuše) byla. Kdyby tam nebylo skvělé obsazení byl by film opravdu ochuzený. Will Smith byl opravdu věrohodný, Edward Norton byl zase velmi zábavný a je fakt skvělý že se k tomuto projektu upsal.

• 3.3.2017  13:29
    La La Land (2016)

Proč si zamilujete la la land ? Když pomineme že jde o muzikál a hraje v něm dvojice Stone/Gosling, která nás nemůže už ničím nepřekvapit, protože chemie mezi nimi je prostě neuvěřitelná, takže jim to zobete z ruky. :-) Další silný prvek proč se la la land stal HITem je ten neprvoplánovitý konec. Právě tím konce si mne film získal. Nebudu pět již velké ódy na skvělý soundtrack, protože je to zbytečné. Co jiného byste taky od muzikálu mohli čekat než skvělou hudbu.

• 9.2.2017  09:00
    Nová holka (TV seriál) (2011)

začala sledovat !

• 28.11.2016  15:16

Velký návrat gilmorek !!! Geniální, dojemné zakončení. Ano, souhlasím že byla nejslabším místem muzikálová část ve třetí epizodě, ale oproti tomu zbylému je tohle jen pouhý detail. Gilmorova děvčata a jejich rok v životě Vás rozesmutní, rozveselí a dotáhnou všechny dějové linie do konce, který někdo mohl předpovídat a někdo naopak vůbec ani netušil. Já byla na měkko když se v seriálu objevila Sookie, protože jsem sledovala přípravy, informace ohledně natáčení, a moc jsem chtěla (a přála si) návrat všech protagonistů, vše mi krásně seplo a zahřálo na duši, že tam byla ta scéna s Lorelai a Sookie, kdyby ten prostor pro ně nebyl aspoň v jednom díle zařazen, zlomilo by mi to srdce. <3 Rok v životě Gilmorových děvčat se stalo plnohodnotným zakončením seriálu nebo otevřeným prostorem k pokračování...?

• 4.10.2016  10:22
    Spectre (2015)

No malinko zklamání... Kam se Spectre hrabe na Skyfall. Možná je to tím, že už M není. Anebo je to tím, že vše nějak postupně zapadá do určité šablony ??? Krásná Monica Bellucci tedy nedostala moc prostoru, což je velká škoda. :-/ Ale záporňák je fakt super! A nechci se tu ani moc zmiňovat o titulní písni, která je totálně špatná.

• 4.10.2016  10:21

Usvit spravedlnosti si děláte srandu. Totálně jste to zabili už od samého začátku! Jen díky supermanovi se to dalo ještě skousnout.

• 4.10.2016  10:15

Nuda. Asi jsem si přenesla myšlenku nudy i do filmové předlohy. Tak jak mne kniha nudila tak mne nudil i film.

• 4.10.2016  10:14

Závěr je epický !

• 4.10.2016  10:14

Závěr je epický !

• 4.10.2016  10:13

Druhý díl se mi tolik nelíbil. Přišlo mi to takové zdlouhávé oprti závěřečnému epickému konci to je pro mne takový posilující článkem mezi jedničkou a závěrem.

• 4.10.2016  10:11
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Další Srdcovka. Totálně mne to zasáhlo! A podotýkám nejsem lesba ani bi.

• 4.10.2016  10:07

Tři díly a každý ukazující pohled trošku jiný. Nejdříve pohled Eleonor, poté Conora a nakonec celkové propojení všech úhlů. Dojemný příběh plný různých úhlu pohledu splývající a doplňující jednu slitinu v celek. Z pohledu Connora, jsem film vnímala, že stojím víc na jeho straně. Dokázala jsem líp cítit jeho emoce, rozkol, to proč se snaží a dřeší věci tak jak jsou.

• 4.10.2016  10:05

• 4.10.2016  10:03
    Love song (2013)

Love song je moc milý film. Jehož soundtrack jsem si velmi oblíbila. Především jsem jej chtěla vidět kvůli zpívající Keiře.

• 4.10.2016  10:02

Další zpracování fantastické čtyřky, tentokrát s mladšími herci. Myslím si, že se žádný comeback nekonal. Horší průměr.

• 4.10.2016  10:02
    High Rise (2015)

Mrakodrap byl totální masakr!

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22